Teraz jest Śr, 22 maja 2024, 09:50



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 169 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna strona
Zgoda i Niezgoda II 
Autor Wiadomość
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 sie 2013, 09:36
Posty: 276
Naklejki: 0
Post Re: Zgoda i Niezgoda II
Aj przepraszam :oops:
Jeszcze trzy zdania tak?
A więc gdybym był kłamczuchem to bym się bardziej przykładał a tak...
Poza tym mogę zrobić sccrena jak wygląda moja skrzynka.
Z resztą i tak by mnie pewnie bym się przyznał.


Cz, 20 mar 2014, 16:23
Zgłoś post
Bogini Zemsty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 31 maja 2013, 20:16
Posty: 124
Lokalizacja: Nora Pana Potwora
Naklejki: 0
Post Re: Zgoda i Niezgoda II
Noo tak, Brawo Adamie. Nie zostaniesz wystrzelony katapultą w morze pełne rekinów i innych morskich potworów.
A więc do rzeczy. Pora na długo oczekiwaną konkurencję V.

Konkurencja V:
Widziałam wasze zaangażowanie w próbie teatralnej i co by tu powiedzieć. Wyszło całkiem ciekawie pomimo dużej i tak dezorganizacji. Biorąc jednak pod uwagę klimaty czatu i innych takich... Mogę wam to wybaczyć ^^.
Pora na kolejną próbę aktorską, tym bardziej lekko... bardziej klimatyczną i w sumie taką, z którą współczesny widz będzie mógł się bardziej zżyć. Tym razem jednak będzie chodziło o film. Najprawdziwszy, prawie że pełnometrażowy, a zarazem z jakimś przesłaniem, ciekawym motywem, bądź kompletną papką dla psychicznych i nie radzących sobie z emocjami osób.
To już od was zależy co będzie podporą waszego dzieła kinematografii i na czym będzie ono zasadniczo polegać.
Przy ocenianiu będę brała pod uwagę bardziej staranie się niż artystyczność, z wiadomych, nierównych jeszcze na chwilę obecną względów. Bohaterami filmu możecie być tylko i wyłącznie wy ("emblematowo" rzecz jasna). Mile widziany jest dubbing, albo w ostateczności lektor. Czas trwania filmu to max 5 minut. Zrobicie to tak, jak faktycznie będziecie chcieli. Macie przecież na to tydzień.
Chcę zobaczyć efekty waszych prac 27 Marca o godzinie 19.
Serdecznie pozdrawiam i życzę sukcesów w tworzeniu waszych filmowych arcydzieł.

_________________
Prędzej czy później los się odwróci. Wyrówna bilans poniesionych strat. ; )


Cz, 20 mar 2014, 17:13
Zgłoś post
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Zgoda i Niezgoda II
Z woli liderów Kretesa i Autora, ale głównie naszej ukochanej bogini Eris.
Na sam początek, chcemy podziękować za zaproszenie na Potworny Festiwal Filmów. Pragniemy ładnie przedstawić niewyemitowany odcinek Trudnych Spraw.
Scenariusz napisał ktoś z przedmieścia Uzdav (czyt. Mołdawskiej Republiki Rad Nadniestrze). Napisy są nieczytelne, a dźwięk stworzyło Aidem. Dubbing? A co to?
A zatem zapraszamy, jako liderzy Drużyny na Czasie.
https://www.youtube.com/watch?v=dbea2EO ... e=youtu.be

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Cz, 27 mar 2014, 19:00
Zgłoś post
YIM WWW
Mistrz Administracyjnej Magii
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 24 sty 2009, 15:23
Posty: 1751
Lokalizacja: z Angmaru
Naklejki: 17
Post Re: Zgoda i Niezgoda II
No... eee... w imieniu Drużyny Jasnowidzących i tak dalej... no... eee... no, pokornie proszę o ocenienie tej żenującej imitacji filmu komediowego.
http://www.youtube.com/watch?v=4C4So_fWOm0&feature=youtu.be

_________________
Obrazek
Głupcze! Żaden śmiertelny mąż nie jest w stanie mnie zabić! Teraz GIŃ!
Jeśli widzisz ten kolor, uważaj - administrator ma Cię na celowniku.
Spoiler:


Cz, 27 mar 2014, 19:02
Zgłoś post
Tempus est dicere vale
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 21 cze 2013, 16:27
Posty: 55
Lokalizacja: Wonsz zje lokalizacje
Naklejki: 0
Post Re: Zgoda i Niezgoda II
Kretes102 napisał(a):
Z woli liderów Kretesa i Autora, ale głównie naszej ukochanej bogini Eris.
Na sam początek, chcemy podziękować za zaproszenie na Potworny Festiwal Filmów. Pragniemy ładnie przedstawić niewyemitowany odcinek Trudnych Spraw.
Scenariusz napisał ktoś z przedmieścia Uzdav (czyt. Mołdawskiej Republiki Rad Nadniestrze). Napisy są nieczytelne, a dźwięk stworzyło Aidem. Dubbing? A co to?
A zatem zapraszamy, jako liderzy Drużyny na Czasie.
https://www.youtube.com/watch?v=dbea2EO ... e=youtu.be

Jakby to tak delikatnie ująć: Po większym zastanowieniu i przygodach z wyimaginowanymi ponoć smokami, stwierdzam iż wonsz zje ten filmik. Zje również jego autorów, a nawet autora. Najpierw zje Mątka ale później zje wszystkich innych.
Jak wonsz będzie jadł to zje cały świat, którego resztki spali olbrzym Sutur. Mimo wszystko filmik zdecydowanie na plus, choć i tak zarówno filmik jak i plus zostanie zjedzony przez wensza.


Cz, 27 mar 2014, 19:42
Zgłoś post
WWW
Tempus est dicere vale
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 21 cze 2013, 16:27
Posty: 55
Lokalizacja: Wonsz zje lokalizacje
Naklejki: 0
Post Re: Zgoda i Niezgoda II
Czarnoksieznik napisał(a):
No... eee... w imieniu Drużyny Jasnowidzących i tak dalej... no... eee... no, pokornie proszę o ocenienie tej żenującej imitacji filmu komediowego.
http://www.youtube.com/watch?v=4C4So_fWOm0&feature=youtu.be

Wonsz zje ten filmik, jestem kompletnie na minus. Zero humoru, zero śmiechu, choć i tak zje wszystko Wonsz. Lalala Sialala.
A postacie? Noo co to niby ma być? Jestem zbulwersowany. Dobrze że zje je Wonsz.


Cz, 27 mar 2014, 21:18
Zgłoś post
WWW
Pogromca Fletni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 27 cze 2013, 16:30
Posty: 70
Naklejki: 0
Post Re: Zgoda i Niezgoda II
Kretes102 napisał(a):
Z woli liderów Kretesa i Autora, ale głównie naszej ukochanej bogini Eris.
Na sam początek, chcemy podziękować za zaproszenie na Potworny Festiwal Filmów. Pragniemy ładnie przedstawić niewyemitowany odcinek Trudnych Spraw.
Scenariusz napisał ktoś z przedmieścia Uzdav (czyt. Mołdawskiej Republiki Rad Nadniestrze). Napisy są nieczytelne, a dźwięk stworzyło Aidem. Dubbing? A co to?
A zatem zapraszamy, jako liderzy Drużyny na Czasie.
https://www.youtube.com/watch?v=dbea2EO ... e=youtu.be

Ahahahahahahahaha CZY TEN PAN I PANI SĄ W SOBIE ZAKOCHANI AHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. TĘSKNIŁEM ZA TYM AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH. MINUS. AHAHAHHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAH


Cz, 27 mar 2014, 21:20
Zgłoś post
Pogromca Fletni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 27 cze 2013, 16:30
Posty: 70
Naklejki: 0
Post Re: Zgoda i Niezgoda II
Czarnoksieznik napisał(a):
No... eee... w imieniu Drużyny Jasnowidzących i tak dalej... no... eee... no, pokornie proszę o ocenienie tej żenującej imitacji filmu komediowego.
http://www.youtube.com/watch?v=4C4So_fWOm0&feature=youtu.be

Ahahahahahahahahahhah, latająca patelnia. Zawsze o takiej marzyłem. Zdecydowany plus. Przynajmniej nie macie piosenki końcowej Ahahahahhahahahahahahah. A teraz skoro jest po równo, niech Eris sobie rozstrzygnie kto wygra tą konkurencję.
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH.


Cz, 27 mar 2014, 21:22
Zgłoś post
Bogini Zemsty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 31 maja 2013, 20:16
Posty: 124
Lokalizacja: Nora Pana Potwora
Naklejki: 0
Post Re: Zgoda i Niezgoda II
No cóż... Znowu remis.
Zapewne to przez kompletnie nieobiektywnych sędziów, którzy byli pod wpływem używek. Nie chce mi się tego nawet komentować, ale... wynik to wynik. Konieczne będzie jakieś rozstrzygnięcie tejże konkurencji.

Pora więc na to, co tygryski lubią najbardziej, czyli wyliczankę. :)

Czy Jasnowidzący wygrają tę konkurencję?

Spoiler:

Czy Drużyna Na Czasie wygra tę konkurencję?

Spoiler:


Jako że w obecnej sytuacji nie mam żadnych wieści z drużyny przeciwnej, zmuszona jestem do wprowadzenia zakazu dotyczącego obradowania grup na obozowych czatach.
Proszę więc Drużynę Zwycięską o głosowanie w swoim temacie.

_________________
Prędzej czy później los się odwróci. Wyrówna bilans poniesionych strat. ; )


Pt, 28 mar 2014, 16:36
Zgłoś post
Bogini Zemsty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 31 maja 2013, 20:16
Posty: 124
Lokalizacja: Nora Pana Potwora
Naklejki: 0
Post Re: Zgoda i Niezgoda II
Za zimno za ognisko, w dodatku jeszcze pada. Obejdzie się kolejny raz bez ceremonii.
Chciałam tylko powiedzieć, że Jasnowidzący już zadecydowali. Wybór padł na:
Spoiler:

Ceeel, Paaal. :mrgreen:

Nowe zadanie pojawi się jutro o godzinie 15.

_________________
Prędzej czy później los się odwróci. Wyrówna bilans poniesionych strat. ; )


Pt, 28 mar 2014, 22:54
Zgłoś post
Przystojniak Po Wylewie
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 21 cze 2013, 16:20
Posty: 298
Naklejki: 100
Post Re: Zgoda i Niezgoda II
Dzień Dobry. Heee heee heeee.
Dzisiejszy dzień będzie bardziej spokojny. Odpoczniemy po filmowych kreacjach, animacjach i innych takich medialnych wariacjach. Hee heee heee. Zapraszam wszystkich na obiad. :mrgreen:
Konkurencja VI - OBIAD.
Widzicie te wszystkie przekąski? Potrawy z całego świata, najbardziej soczyste rodzaje mięs, warzywa... Nie zabraknie też owoców morza! Heee heeee.. i tych zwykłych owoców.
A wiecie co jest najlepsze? Too wszystko przygotujecie wy. Liczy się przede wszystkim oryginalność, prace wszystkich członków grupy, a także wspólna ocena.
Jury przetestuje smak każdej z potraw. Spokojnie, Pan i Infinemundi nie będą oceniającymi.
Macie czas do 19, pamiętajcie o wyglądzie jak i opisie swoich kulinarnych arcydzieł.
Przypominam że nie obradujemy na grupowych czatach, tylko w odpowiednich tematach w swoim obozie.


So, 29 mar 2014, 15:03
Zgłoś post
Mistrz Administracyjnej Magii
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 24 sty 2009, 15:23
Posty: 1751
Lokalizacja: z Angmaru
Naklejki: 17
Post Re: Zgoda i Niezgoda II
Moja seria dań:
Cytuj:
Zupa "piekło w gębie"
Składniki:
-Woda Co za idiota robi ostrą zupę z wykorzystaniem wody!? Nafta!
-Kura Który szanujący się satanista gotuje zupę na kurze!? Kot!
-Ziemniaczki, pomidorki...
-CHILI!
-PIEPRZ!
-PAPRYKA!
Kota ugotować w nafcie. Podpalić. Dodać pozostałe składniki. Spróbować. Stwierdzić, że nie smaczne. Zadzwonić do Pizza Hut.
Bon Apetit!

Drugie danie:
Potrawka po piekielnemu
Składniki:
-Jeden dobrze utuczony kot
-Ziemniaki
-Jakikolwiek sos
-W ch...orobę pieprzu, chili, papryki i innych ostrych przypraw
Kota dusić gołymi rękami przez pół godziny. Włożyć do gara, polać sosem, dodać przypraw. Ziemniaki ugotować. Spróbować, stwierdzić, że nie wyszło, zadzwonić do Pizza Hut.
Smacznego!

I deser:
Lody z piekła rodem
Składniki:
-Woda Nafta, idioto!
-Sprawny zamrażalnik
-Pieprz, chili, papryka
Naftę zamrozić. Posypać przyprawami. Spróbować. Stwierdzić, że nie smaczne. Pizza Hut zrobi to lepiej.
Smacznego!

Obrazek

Dania by Mątek:
Cytuj:
Obrazek

Mięso.
Dania z mięsa zostało zrobione specjalnie dla ich miłośników. W daniu znaleźć możemy salceson, bo....czek, szynka oraz kiełbasa.

Warzywa.
Warzywa, czyli zdrowy zestaw produktów. Można znaleźć tam między innymi marchewkę czy też ogórki.

Owoce morza.
Ciężko było kupić produkty, ale jakoś się udało. Danie składać się z ryb czy też krewetek.

Owoce.
W daniu znaleźć możemy między innymi gruszki czy też cytryny.

Do każdego dania wsypany jest radioaktywny proch. Przepraszamy za usterki.


Adam stworzył owoce:
Obrazek

I na deser mięsny kurczak by Lobon:
Obrazek
Cytuj:
Pragnę zaprezentować państwu mięsnego kurczaka składającego się szczególnie z mięsa oraz kości. Danie zawiera tradycyjnie salceson, bocz....ek, z pięćdziesiąt plasterków szynki, kiełbasy też nie zabrakło.

_________________
Obrazek
Głupcze! Żaden śmiertelny mąż nie jest w stanie mnie zabić! Teraz GIŃ!
Jeśli widzisz ten kolor, uważaj - administrator ma Cię na celowniku.
Spoiler:


So, 29 mar 2014, 19:05
Zgłoś post
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 4 sie 2011, 10:42
Posty: 314
Naklejki: 3
Post Re: Zgoda i Niezgoda II
Dyńka z mózgownicą w sosie z grzybólców Troopli
Składniki:
2 dorodne mózgi słonia
Dyńka
Garść grzybólców Troopli
Rączki trupków
Siekiera
Sos pomidorowy
Spróchniały kawałek drzewa


Przygotowanie:
Weź dyńke (nie mylić z dynią). Wytnij jej straaaszną gębę. Wytnij w niej otwór, i włoż do niego mózgi słonia. Wbij w nią siekiere, i polej sosem pomidorowym. Ułoż pod nią w ładny sposób rączki trupków (najlepiej świeże, prosto z cmentarza. Następnie przetrzyj troople razem ze spróchniałym kawałkiem drzewa, i polej nim danie. Straaasznego... tfu, smacznego!

Uwagi:
Przepis ten jest bardzo wykwintnym daniem. Stworzono go w Potworii Górskiej. Smakują w nim potwory z wyższych sfer, np. Dracula na ślubie córki podał właśnie to danie.





Obrazek

_________________
Zwycięzca Dreams of Paradise, Potwornego Mundialu 3 i zdobywca 5 miejsca w MMS2
pondering drzwi stalowe


So, 29 mar 2014, 19:09
Zgłoś post
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Zgoda i Niezgoda II
Oto piękne dania. Mam nadzieję, że to trafi w gusta jury. Które lepsze, to się okaże.
Kretes102 napisał(a):
Greecros - Morska Kantaya
Grecko-rosyjska potrawa.
Składniki:
- 4 jajka
- owoce morza:
    kraby
    langusty
    krewetki
- 500 g sera twarogowego
- trochę sera żółtego
- 2 nacie pietruszki
- 4 pory (roku jak u Vivaldiego)
- ziemniaki
- 500 g skrzydełek z kurczaka
- 500 g mąki tortowej lub poznańskiej
- 2 papryki
- kapusta włoska

Najpierw wkładamy 4 jajka i wlewamy wody do mąki, i formujemy z niej ciasto. Uginatamy, aby przypominała okrąg.
Potem wkładamy na to ser twarogowy i zakrywamy całe ciasto. Potem dodajemy ziemniaki (obrane i pokrojone w plasterki)
i przyozdabiamy nim całe ciasto wokół. Przyszedł czas na skrzydełka z kurczaka. Najpierw je pieczemy przez 15 minut i potem
wkładamy na ciasto. Teraz wkładamy na wierzch owoce morza (wg własnego pomysłu). Czas na to, aby obrać pory.
Musi to być tak skomponowane, aby przedstawiały trochę zimna trochę ciepła, jak i dodawały urozmaicenia smaku. Teraz czas na papryki, które kroimy i kładziemy obok owoców morza. Teraz tarką trzemy ser na wierzch oraz dodajemy pietruszki oraz liście kapusty włoskiej. Wszystko potem skręcamy.
I oto gotowe danie.
Smacznego!
Spoiler:


Kretes102 napisał(a):
Krabowy Makaron.
Przepis:

Składniki:
- makaron duże muszelki.
- jeden krab
- liść sałaty
- 200 ml oleju

Przygotowanie:
Ugotuj makaron al dente (lekko twardy).
Włóż w między makaron łapki krabów.
Potem dodaj do smaku liść sałaty.
Jeśli kupiłeś duże muszelki to włóż do nich 1 łyżkę stołową oleju.
Wszystko wymieszaj i gotowe.
SMACZNEGO!

Spoiler:

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


So, 29 mar 2014, 19:10
Zgłoś post
YIM WWW
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Zgoda i Niezgoda II
Pragnę zaprezentować państwu jedyny i niepowtarzalny zestaw od Mątka:
Obrazek

Mięso.
Dania z mięsa zostało zrobione specjalnie dla ich miłośników. W daniu znaleźć możemy salceson, bo....czek, szynka oraz kiełbasa.

Warzywa.
Warzywa, czyli zdrowy zestaw produktów. Można znaleźć tam między innymi marchewkę czy też ogórki.

Owoce morza.
Ciężko było kupić produkty, ale jakoś się udało. Danie składać się z ryb czy też krewetek.

Owoce.
W daniu znaleźć możemy między innymi gruszki czy też cytryny.

Do każdego dania wsypany jest radioaktywny proch. Przepraszamy za usterki.


So, 29 mar 2014, 19:11
Zgłoś post
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 169 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL