Teraz jest Pn, 29 kwi 2024, 00:36



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 169 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona
Zgoda i Niezgoda II 
Autor Wiadomość
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 18 cze 2013, 18:45
Posty: 13
Naklejki: 0
Post Re: Zgoda i Niezgoda II
Cytuj:
Dania by Mątek:
Obrazek

Mięso.
Dania z mięsa zostało zrobione specjalnie dla ich miłośników. W daniu znaleźć możemy salceson, bo....czek, szynka oraz kiełbasa.

Warzywa.
Warzywa, czyli zdrowy zestaw produktów. Można znaleźć tam między innymi marchewkę czy też ogórki.

Owoce morza.
Ciężko było kupić produkty, ale jakoś się udało. Danie składać się z ryb czy też krewetek.

Owoce.
W daniu znaleźć możemy między innymi gruszki czy też cytryny.

Do każdego dania wsypany jest radioaktywny proch. Przepraszamy za usterki.


Wykwintne danie! Ach ten salceson, tooo niesamowite! Po prostu niesamowite! Dalej nie wierzę że można coś tak pięknego zrobić... Gdybym był w stanie to nawet przywitałbym się z tą kością! Och....! To jest genialne! Niesamowite po prostu!
10/10!!!!

_________________
Obrazek


So, 29 mar 2014, 20:20
Zgłoś post
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 18 cze 2013, 18:45
Posty: 13
Naklejki: 0
Post Re: Zgoda i Niezgoda II
Czarnoksieznik napisał(a):
Adam stworzył owoce:
Obrazek


OWOCE!!!!! OCHH JAK JA MARZYŁEM O OWOCACH! JAKIE ONE SĄ ŚLICZNE! JADŁBYM JE DNIAMI I NOCAMI... ACHH... Po prostu 10/10!! MAESTRO ADAM!!!

_________________
Obrazek


So, 29 mar 2014, 20:22
Zgłoś post
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 18 cze 2013, 18:45
Posty: 13
Naklejki: 0
Post Re: Zgoda i Niezgoda II
Czarnoksieznik napisał(a):
I na deser mięsny kurczak by Lobon:
Obrazek
Pragnę zaprezentować państwu mięsnego kurczaka składającego się szczególnie z mięsa oraz kości. Danie zawiera tradycyjnie salceson, bocz....ek, z pięćdziesiąt plasterków szynki, kiełbasy też nie zabrakło.

Ochhh!!! SALCESON I MIĘSO ZAKAZANE! Moja najnajnajulubieńsza kreacja! Co ja bym dał żeby jeść go przez cały czas!
Lobon, ty mój arcymistrzu! Jesteś niesamowity! 10/10!!!

_________________
Obrazek


So, 29 mar 2014, 20:25
Zgłoś post
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 18 cze 2013, 18:45
Posty: 13
Naklejki: 0
Post Re: Zgoda i Niezgoda II
olexo2 napisał(a):
Dyńka z mózgownicą w sosie z grzybólców Troopli
Składniki:
2 dorodne mózgi słonia
Dyńka
Garść grzybólców Troopli
Rączki trupków
Siekiera
Sos pomidorowy
Spróchniały kawałek drzewa


Przygotowanie:
Weź dyńke (nie mylić z dynią). Wytnij jej straaaszną gębę. Wytnij w niej otwór, i włoż do niego mózgi słonia. Wbij w nią siekiere, i polej sosem pomidorowym. Ułoż pod nią w ładny sposób rączki trupków (najlepiej świeże, prosto z cmentarza. Następnie przetrzyj troople razem ze spróchniałym kawałkiem drzewa, i polej nim danie. Straaasznego... tfu, smacznego!

Uwagi:
Przepis ten jest bardzo wykwintnym daniem. Stworzono go w Potworii Górskiej. Smakują w nim potwory z wyższych sfer, np. Dracula na ślubie córki podał właśnie to danie.


Obrazek


Ach, siekiera z sosem pomidorowym... Jeeju, co za delikatesy!!! 10/10!!

_________________
Obrazek


So, 29 mar 2014, 20:35
Zgłoś post
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 18 cze 2013, 18:45
Posty: 13
Naklejki: 0
Post Re: Zgoda i Niezgoda II
Kretes102 napisał(a):
Oto piękne dania. Mam nadzieję, że to trafi w gusta jury. Które lepsze, to się okaże.
Kretes102 napisał(a):
Greecros - Morska Kantaya
Grecko-rosyjska potrawa.
Składniki:
- 4 jajka
- owoce morza:
    kraby
    langusty
    krewetki
- 500 g sera twarogowego
- trochę sera żółtego
- 2 nacie pietruszki
- 4 pory (roku jak u Vivaldiego)
- ziemniaki
- 500 g skrzydełek z kurczaka
- 500 g mąki tortowej lub poznańskiej
- 2 papryki
- kapusta włoska

Najpierw wkładamy 4 jajka i wlewamy wody do mąki, i formujemy z niej ciasto. Uginatamy, aby przypominała okrąg.
Potem wkładamy na to ser twarogowy i zakrywamy całe ciasto. Potem dodajemy ziemniaki (obrane i pokrojone w plasterki)
i przyozdabiamy nim całe ciasto wokół. Przyszedł czas na skrzydełka z kurczaka. Najpierw je pieczemy przez 15 minut i potem
wkładamy na ciasto. Teraz wkładamy na wierzch owoce morza (wg własnego pomysłu). Czas na to, aby obrać pory.
Musi to być tak skomponowane, aby przedstawiały trochę zimna trochę ciepła, jak i dodawały urozmaicenia smaku. Teraz czas na papryki, które kroimy i kładziemy obok owoców morza. Teraz tarką trzemy ser na wierzch oraz dodajemy pietruszki oraz liście kapusty włoskiej. Wszystko potem skręcamy.
I oto gotowe danie.
Smacznego!
Spoiler:


Kretes102 napisał(a):
Krabowy Makaron.
Przepis:

Składniki:
- makaron duże muszelki.
- jeden krab
- liść sałaty
- 200 ml oleju

Przygotowanie:
Ugotuj makaron al dente (lekko twardy).
Włóż w między makaron łapki krabów.
Potem dodaj do smaku liść sałaty.
Jeśli kupiłeś duże muszelki to włóż do nich 1 łyżkę stołową oleju.
Wszystko wymieszaj i gotowe.
SMACZNEGO!

Spoiler:


Pychota! Jeeeju, jak ja marzyłem o zjedzeniu krabów... Jeeeju! Zdecydowane 10/10!!!

_________________
Obrazek


So, 29 mar 2014, 20:37
Zgłoś post
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 18 cze 2013, 18:45
Posty: 13
Naklejki: 0
Post Re: Zgoda i Niezgoda II
Api napisał(a):
Dobra, o to moje...

,, Akwarium ''

Spoiler:


Żelatynowy klocek, z przybraniem w postaci czekolady i bitej śmietany. Cukierki - ryby, nawet jeden wąż morski ( w tej roli dość długi żelek ), draże z białej czekolady jako żwirek, i trochę cukierków imitujacych morskie rośliny. Dziwne, acz raczej oryginalne. Raczej.

Deser nowoczesny, tak to się chyba nazywa.


Akwarium... Akwarium... Akwarium... Akwarium... Akwarium...
<klęka> Api, zostaniesz moją królową? Ach... Jestem zachwycony.. Akwarium... Akwarium... Akwarium... Akwarium... 666/10.

_________________
Obrazek


So, 29 mar 2014, 20:41
Zgłoś post
Bogini Zemsty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 31 maja 2013, 20:16
Posty: 124
Lokalizacja: Nora Pana Potwora
Naklejki: 0
Post Re: Zgoda i Niezgoda II
No cóż...
Jasnowidzący 93 punkty.
Drużyna Na Czasie: 739 punktów.
Był to po prostu pogrom. Pora na głosowanie Drużyny na Czasie.
Przypominam jedynie o nietykalności, jaką zaklepali sobie Czarnoksiężnik i Mątek podczas wytypowania kłamczucha.

_________________
Prędzej czy później los się odwróci. Wyrówna bilans poniesionych strat. ; )


So, 29 mar 2014, 20:48
Zgłoś post
Przystojniak Po Wylewie
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 21 cze 2013, 16:20
Posty: 298
Naklejki: 100
Post Re: Zgoda i Niezgoda II
Ene Due Rike Fake... Sialala Sialalala.
Wynikiem głosowania i losowania odpada AdamZet27.
Oczywiście nie kłamał i oczywiście ci tam na czasie mogą sobie pomarzyć o nietykalności. Heee heee heeee.
Sayonara Adaś i szczęśliwej drogi już czas <Odpala katapultę>.
Pozdrów wszystkie miejscowe rekiny i... orki.
Nowe zadanie zaprezentuje wam jutro drugi z osobistych przybłędów Eris, czyli AdamMag. :mrgreen:



Przymknij się Cisz...
Sprzedałeś się XP
/AdamMag


Cz, 3 kwi 2014, 19:44
Zgłoś post
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Zgoda i Niezgoda II
Macie ciekawe pomysły? Wiecie jak poprawić milionom ludzi jakość życia? A zatem zapraszam was na…

Konkurencja VII: Konkurs wynalazców
Każda z drużyn musi wymyślić maszynę, która odmieni los ludzkości. Dokładniej rzecz ujmując zadaniem każdego z was jest wymyślić i opisać swój własny moduł obozowego wynalazku. Pamiętajcie o uwzględnieniu jego funkcji i możliwości. Fajnie by było, gdyby wasze moduły ze sobą współpracowały. Przecież będą częścią jednego urządzenia. Na prace czekamy do godziny 16:30 w sobotę. Prace ma wstawić lider obozu. A… i nadajcie tym cudom techniki jakieś nazwy. No to tyle.

_________________
Obrazek


Pt, 4 kwi 2014, 18:22
Zgłoś post
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Zgoda i Niezgoda II
Oto nasze dzieło, czyli Transporter Czasu.
Najpierw krótko o nim:
Działa to na takiej zasadzie, że dana osoba śpieszy się na, załóżmy, ważne sympozjum. Jest na drugim końcu miasta, a do spotkania zostało 7 minut. To mając ten transporter czasu, może "przetransportować" czas, tak aby mieć możliwość dotarcia na czas, bez stresu. Ten wynalazek przyda się też zakochanym, którzy chcą jak najdłużej spędzać ze sobą czas, a czasu, jak wiemy nie jest za dużo (np. szkoła, obowiązki domowe, forum*), to mogą sobie "wytransportować" czas na swoje miłostki.

A oto moduły:
Moduł Olexa - Mikroskop czasowy
Spoiler:

Miszcz painta 8)



Objaśnianie niektórych rzeczy:
Zegar- Można tu ustawić współrzędne czasowe.
Fioletowe paseczki- Prowadzą dane czasowe, do Emitera Czasu. (To takie kwadratowe, żółte, z fioletowym w środku)
Żółte paseczki- Zagęszczacze (Bez nich trudno byłoby odczytać rozrzedzony czas)
Czerwone- Rozszczepiacze (Dzielą różne rodzaje czasu, by się nie mieszały)
Zielony pasek - Skupiacz (Wysyła Czas do Generatora Czasu)
Emiter Czasu -Bardzo ważny element, emitujący czas w stronę Konwertera Czasu (Tego nad nim)
Konwerter Czasu- Zamienia czas w obraz
Pomarańczowe prostokąty- Czasobiektywy (Pozwalają na oglądanie Obrazu Czasowego)
Fioletowy Prostokąt - Czasokular (Do patrzenia)
-----------------------------------------------------------

Moduł Api - Wyzwalacz

Spoiler:


Mam tu wyzwalacz. Ogólnie, służy do wysyłania czasu w eter. Czas nie jest czymś, co można wyrzucić lub wylać przez rurę, więc mamy tu zegary ustawione na czas faktyczny. Można z nich odczytać, czy operacja się powiodła.
-----------------------------------------------------------

Moduł Jimmiego Strony - serce transportera, inaczej Część Transportera Czasu
Spoiler:

Klamerki należy podpinać do małego palca osoby transportowanej i wydać wyraźną komendę "Cofnąć czas o * &" (w miejsce "*" wstawić liczbę, w miejsce "&" wstawić jednostkę) Licznik impulsów zbiera energię zmiany czasu, aby wykorzystać ją ponownie, co jest ekologiczne (jeśli używasz transportera pierwszy raz, wlej 50ml. soku pomarańczowego do jednego z pojemników cofających. Potem transporter sam będzie generował energię.). Rdzeń transportu odpowiada za nierozczepienie się atomów osoby transportowanej. UWAGA! Nie używać, kiedy rdzeń zostanie zniszczony!
----------------------------------------------------------

A oto mój:
Nie jest może to zbyt ładne, ale zawsze coś.
Przechowywacz:
Spoiler:

Jest to urządzenie, które przechowuje dany czas w tej oto "przechowywarce".
Jest podzielona na dwie części: czarną i pomarańczową. Część czarna służy do zasysania czasu, przez odbiornik, ten na górze. Ma dodatkowe funkcje: sterująca i transportująca. Jest tam "pilot", którym możemy ustawić współrzędne.
Z kolei część pomarańczowa służy do odebrania czasu z części czarnej i dalszego transportu. Wielki zegar jest po to, aby ustawić sobie czas, który chcemy przetransportować do głównego transportera. Te czerwone druty oraz ich blade końcówki do przyssawki, które można przyssać do Transportera. A i jeszcze jedno - część pomarańczowa ma ostre końce, które przyczepia się do Transportera. A i jeszcze jedno: Przechowywacz może wysyłać energię do Mikroskopu.

Na koniec jak to się ze sobą łączy:
1. Część głównego Transportera łączy się z przechowywaczem i wyzwalaczem.
2. Przechowywacz łączy się z mikroskopem.
3. Mikroskop łączy się tez z wyzwalaczem.
To idzie tak: mikroskop <------ przechowywacz ----> główna baza ------> wyzwalacz <----- mikroskop itd.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


So, 5 kwi 2014, 15:40
Zgłoś post
YIM WWW
Mistrz Administracyjnej Magii
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 24 sty 2009, 15:23
Posty: 1751
Lokalizacja: z Angmaru
Naklejki: 17
Post Re: Zgoda i Niezgoda II
Obrazek

Oto nasz Żniwiarz 236426. Jest to superwydajna maszyna rolnicza składająca się z trzech niezależnych modułów, mogących pracować samodzielnie lub połączyć się dla lepszej wydajności. (zamiast tego, co widzicie, miało być humanoidalne, megazordowopodobne coś, ale... :mrgreen: )

Obrazek

(otwórzcie w nowej karcie i powiększcie)

Moduł 1 - Zbieracz 22234 by Lobon.
Cytuj:
Jest to maszyna która jest częścią innej maszyny która jako maszyna ma pozbyć się głodu na świecie :mrgreen:
Jest napędzana chomikiem Dieslem który napędza motyki które zbiorą dostateczną ilość pszenicy :P


Maszyna napędzana przez Dizla i... a zresztą, Lobon już wszystko napisał.

Obrazek

Moduł 2 - KretesoSiewnik 2000 - by Czarnoksiężnik.
To coś co się za nim ciągnie, to pług, na plecach ma bronę, a z ramienia wysuwa się siewnik. Jest to kretoidalna maszyna krocząca przeznaczona do orania, bronowania i siania. Zasilanie: silnik spalinowy.

Obrazek

Moduł 3 - Reksiobot 3000 by Mątek.
Cytuj:
Mam zaszczyt przedstawić Reksiobota 3000. Bez niej żaden szanujący się rolnik się nie obejdzie! Już w sklepach! Nie odpowiadamy za wszelkie zatrucia umysłowe.


Maszyna napędzana energią słoneczną (no, chociaż jeden wie, czym się powinno zasilać roboty). Przeznaczona do koszenia dojrzałego zboża.

_________________
Obrazek
Głupcze! Żaden śmiertelny mąż nie jest w stanie mnie zabić! Teraz GIŃ!
Jeśli widzisz ten kolor, uważaj - administrator ma Cię na celowniku.
Spoiler:


So, 5 kwi 2014, 15:40
Zgłoś post
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Zgoda i Niezgoda II
Pozwólcie, że sam będę oceniał i nie zaproszę do pomocy nikogo potwornego.

Obrazek
Ogólna ocena maszyny:
Żniwiarz 236426? Co to w ogóle za nazwa? Czyżby były jakieś wcześniejsze wersje? Czyli, że to jest pewnie jakaś podróbka... No ale nie ważne.
Umówmy się, że nie zwracam na to uwagi. Bardzo dobry pomysł na maszynę :) . Coraz mniej osób zajmuje się rolnictwem. Dlatego tak ważne jest, aby wspierać. Gratuluje pomysłu.

Moduł lobona:
Cóż... opis bardzo marny. Prosiłem raczej o jakiś tekst, a nie sam rysunek. W zasadzie nie prosiłem o rysunki.
Moduł Czarnoksiężnika:
Opis modułu zdecydowanie najlepszy ze wszystkich, a dzięki temu mogę się więcej dowiedzieć o maszynie.
Moduł Matka:
To bardziej reklama, niż opis wynalazku który ma poprawić jakość życia. Plusem jest rysunek. Przynajmniej oczy nie swędzą jak na niego patrzę.


Obrazek
Ogólna ocena maszyny:
Czyli, że ten wynalazek pozwala na przenoszenie czasu w czasie? Sprytne! Słyszałem o przenoszeniu ludzi w czasie, kotów w czasie, węgla kamiennego w czasie, ale czasu w czasie jeszcze nie. Bardzo mądre, być może zmniejszy procent ludzi z depresją.
Moduł olexa:
Nie źle. Bardzo fajna rzecz. Tylko, że bez rysunku opis byłby słaby. Sama koncepcja niezła.
Moduł Apic:
No opis skromny, ale wyczerpuje wszystko.
Moduł Jimmiego Strony:
Schematy i opis są doskonale, tylko nie rozumiem jak ta maszyna współpracuje z resztą. Myślałem, że to wynalazek do przenoszenia czasu :?: Twoja część przenosi ludzi.
Moduł Kretesa102 (słownie: Kretes sto dwa):
Bogaty opis, a o to chodziło mi najbardziej. Gratulacje.

Mimo iż to wynalazek Jasnowidzących w najbliższym czasie mógłby poprawić jakość życia ludzi, to jest słabo opisany i nie wiemy jak działa. Który deweloper chciałby pisać aplikacje na sprzęt tak mało zbadany. Inaczej jest z wynalazkiem Drużyny na czasie... Został dokładnie opisany i przetestowany. I nie muszę być Ciszem, aby przewidzieć jego popularność w ciągu najbliższych kilkudziesięciu lat.

Dlatego tę konkurencje wygrywa Drużyna na czasie.
Czekajcie na Eris na polance z ogniskiem. Ładna dziś pogoda i nie obejdzie się bez dużego ogniska z piankami.

Trzymam kciuki za Jasnowidzących, bo będą musieli się nieźle na trudzić w następnej konkurencji, aby pokonać Drużynę na czasie. Powodzenia.

_________________
Obrazek


So, 5 kwi 2014, 19:34
Zgłoś post
Przystojniak Po Wylewie
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 21 cze 2013, 16:20
Posty: 298
Naklejki: 100
Post Re: Zgoda i Niezgoda II
Dzień Dobry.
Ogłaszam wszem i wobec iż... drużyna na czasie pozbyła się:
Spoiler:

A więc: Szczęęśliiiwejj droogiii juuuż czaaaass <odpala katapultę.>
Jutro dostaniecie ode mnie kolejną dawkę diablo trudnych zagadek. Kiedy? A się zobaczy. Hee heee heee. Jedno jest pewne, będziecie mieć czas do 19.


So, 5 kwi 2014, 20:05
Zgłoś post
Przystojniak Po Wylewie
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 21 cze 2013, 16:20
Posty: 298
Naklejki: 100
Post Re: Zgoda i Niezgoda II
Konkurencja VIII

1. Jestem raczej niewyróżniającym się człowiekiem. Mieszkam w małym miasteczku, cieszę się ze stosunkowo niskiej, miesięcznej pensji, z której ciężko wyżyć, ale cóż... Trzeba jakoś sobie radzić. Wybrałem się pewnego razu na zakupy do centrum handlowego. Chciałem sprawić sobie nowe buty. Przechodząc przez pionowy jak i poziomy labirynt schodów i stoisk, w końcu natrafiłem na całkiem ciekawy sklepik. Wtedy też ją ujrzałem... Nigdy nie wierzyłem w miłość od pierwszego wejrzenia, jednakże... tym razem coś było na rzeczy. Była idealna... pod każdym względem! Normalnie aż odebrało mi mowę.
No i teraz najważniejsza rzecz, o której wam jeszcze nie wspominałem, a powinienem to zrobić: Jestem całkiem nieśmiały, więc... nie przemogłem się i nie zagadałem do niej. Wszedłem tylko do sklepiku i wybrałem pierwsze lepsze, jako tako podobające mi się buty. Nie byłem z nich nie wiadomo jak zadowolony, ale chciałem kupić coś w miejscu, w którym ona pracuje. Potraktowała mnie całkiem przeciętnie, prawdopodobnie była zajęta pracą, albo też tkwiła w świecie swoich myśli, fantazji... Była bardzo smutna, prawdopodobnie ignorowały ją koleżanki z pracy, albo nie miała z nimi po prostu zbyt dobrych kontaktów? Może była nowa?
Nie mogłem sobie odpuścić, więc odwiedzałem galerie codziennie, przez jakieś 2 tygodnie. Za każdym razem demotywowałem się i odchodziłem. Po prostu nie mogłem do niej zagadać. Uznacie to za wyjątkowo dziwne zachowanie, ale.. cóż.. Jestem po prostu inny.
Pewnego dnia w końcu się przemogłem i powiedziałem jej wszystko co do niej czuje. Wiedziałem że będzie coś z tego więcej. Wyrwałem ją ze sklepu, powiedziałem jej szefowej że moja ukochana już tu nie pracuje. Kobieta przez chwilę stawiała opór, ale co tam... Kogo obchodzi zdanie starej baby..?
Nasz związek kwitł przez długie lata, ludzie patrzyli na nas w sumie lekko z góry, często śmiejąc się na nasz widok, ale to nie miało żadnego znaczenia. Liczyła się tylko i wyłącznie miłość..
Ale pewnego razu stało się coś, czego nie przewidziałem. Pokłóciliśmy się. Pierwszy raz w naszym związku. Nie wytrzymałem i ugodziłem ją nożem. Działałem instynktem, który po prostu kazał mi to zrobić. Postanowiłem zakopać ją na swojej letniej działce. Wykopałem dół, po czym wrzuciłem jej bezwładne, blade ciało. Finalizując, przysypałem je ziemią.
Wtedy niestety odezwało się moje sumienie. Męczyło mnie praktycznie każdego dnia, więc musiałem się przyznać.
Zgłosiłem się na komisariat i powiedziałem wszystko o popełnionej przeze mnie zbrodni. Policjanci początkowo byli niechętni, ale w końcu się zgodzili i kazali mi wskazać miejsce zbrodni. Nie zdążyłem się obejrzeć, a stróże prawa już wykopali moją ukochaną. Policjanci wydawali się na zszokowanych zaistniałą sytuacją, a jeden z nich powiedział mi:
- Rany... Nie możemy pana za takie coś aresztować.

2. Pracuję w policji. Kilka dni temu mieliśmy bardzo ale to bardzo wstrząsającą sprawę. W jednej z krakowskich szkół podstawowych, dziesięciolatek zabił połowę swoich rówieśników. Skazaliśmy nauczycielkę, która zupełnie nie reagowała na jego wyciągnięcie broni, ani na strzelanie. Praktycznie uciekła i zostawiła dzieci same z tym psychopatą. Obecnie przebywa w zamknięciu, a jedynym jej wytłumaczeniem oprócz płaczu i wyrzutów sumienia jest: "Przecież wszyscy mieli wtedy broń, nie wiedziałam... jak mogłam wiedzieć?".

3. Jestem śledczym. Ostatnio mieliśmy całkiem nietypową sprawę. Pewien mężczyzna popełnił samobójstwo. Został znaleziony dokładnie tydzień po tym nieszczęsnym czynie. Wisiał na linie. Jego nogi bezwładnie kręciły się bez celu nie dotykając ziemi. Pokój nie miał żadnego wyposażenia, żadnych mebli a tym bardziej krzeseł, które są całkiem popularną "zapadnią" śmierci w tej branży. Zauważyliśmy pod nim tylko i wyłącznie kałużę wody.

4. Skazaniec został postawiony przed wyborem swojej śmierci. Dotyczył wejścia do jednego z trzech pokoi.
Pokój I - Jest podpalony. Wszędzie wałęsają się czerwono-żółte płomienie i dym.
Pokój II - Wypełniony do szpiku kości tygrysami. Bardzo głodnymi tygrysami... które nie jadły już od dwóch lat.
Pokój III - Pełen psychopatów z pistoletami, strzelbami a także jednym z piłą mechaniczną...
Który okaże się najlepszym wyborem?

5. Pewien człowiek, w sile wieku, wykonywał swoją robotę. Niestety, przypadkiem przedziurawił sobie strój. Po kilku minutach nie żył.

6. Pewna całkiem zamożna kobieta została zamordowana w niedzielę 24 Marca w swojej willi. Morderca pobił ją na śmierć w pokoju gościnnym. Komisarze postanowili przesłuchać jej męża jak i personel pomagający w utrzymywaniu posiadłości.
Zeznania:
Mąż : Pływał w basenie, nie mógł być na miejscu.
Kucharka: Była w kuchni, odpowiadała za wieczorną ucztę, więc tworzyła tam wykwintne potrawy.
Pokojówka: Sprawdzała skrzynkę pocztową przed domem.
Ochroniarz: Przysnął przed monitoringiem po ciężkiej i tak poprzedniej nocy.
Ogrodnik : Robił to co zawsze w ogrodzie, dbał o kwiatki, utrzymywał rozwój ogrodowej jabłoni.
Czy morderca jest wśród nich?

7. Mam 24 lata i mam całkiem nietypową zażyłość. Średnio co cztery lata mam nietypowe, jednak niezwykle realne sny. Stoję w bardzo dziwnym miejscu i rozmawiam z bardzo zagadkowym człowiekiem. Powtarza mi kilka razy daną cyfrę i po prostu znika. Ostatnio padło na piątkę. Jednak w tej rozmowie było coś... niepokojącego. Człowiek stwierdził, że niedługo się spotkamy w rzeczywistości i poznam jego imię. Mówił też że będziemy przyjaciółmi i to całkiem... bliskimi.

8. Było nas trzech, w każdym z nas inna krew... i takie tam... Zapewne znacie klimaty zespołu Perfekt, ale do rzeczy.
Jesteśmy fanatykami strasznych miejsc i co jakiś czas zbieramy się na jakąś większą wyprawę do nawiedzonego domu, pełnego miejskich legend i innych takich. Ostatnio nasz wybór padł na małe miasteczko w stanie Ohio. Stara wiktoriańska posiadłość, ponoć nawiedzona przez lamentującego ducha kobiety i jej nastoletniego syna. Brzmi ciekawie, czyż nie?
Noo ale szkoda, że tylko w teorii. Po otworzeniu drzwi i głębszym zwiedzeniu tego rzekomo strasznego domu, byliśmy rozczarowani. Żadnego ducha, żadnych dziwnych przedmiotów, żadnego niepokojącego zimna ani atmosfery współczucia.
- Ehhh, to jakiś niewypał.. Przecież tu nie straszy - zagadałem.
- No nie straszy.
- Najwidoczniej
- No jak widać nie.
- Ehhh, no nic panowie... zmywamy się i idziemy szukać nowego miejsca.


9. Tego dnia się brałem prysznic. Usłyszałem wielkie hałasy w pokoju gościnnym. Nie zastanawiając się długo opuściłem prysznic, nie mając niczego na sobie. Musiałem wiedzieć co się dzieje. To co zobaczyłem.. mnie przeraziło. Włamywacz stał nad ciałami moich rodziców i siostry. Jednak... Było w tym coś bardzo dziwnego... Na mój widok uciekł... ba... wyskoczył przez okno. Dalej nie rozumiem jak to się mogło stać...

10. Jestem kobietą sukcesu na spoczynku. Doczekałam się zaradnych dzieci, a nawet wnuków. Obecnie mieszkam z dziećmi swojej córki, gdyż ta jest w USA. Wiecie jak to jest z pracą.. nie zawsze wychodzi.
Nie narzekam, kocham moje pociechy i cieszę się każdymi chwilami, które mogę z nimi spędzić.
Mieszkam w małym, przydrożnym domku z ciekawą historią. Wyobraźcie sobie te wszystkie meble, antyki i inne takie. Z waszej perspektywy może brzmieć do śmiesznie, ale mam do nich jakiś sentyment. W sumie to... miałam.
Zmagam się z plagą nieznośnych szczurów, które lubią nabałaganić. Zniszczyły dywan jeszcze z czasów mojej prababci... To była dla mnie niezwykle sentymentalna wartość. Postanowiłam kupić trutkę na szczury, całkiem unikalną, ale mimo wszystko konkretną i stosunkowo szybko załatwiającą sprawę. Porozstawiałam je praktycznie po całym domu.
Minęło kilka dni, a przyszła do mnie moja wnusia. Chwaliła się że znalazła cukierka.
- A gdzie go znalazłaś Aniu, jeśli tak zapytam z ciekawości?
- Na podłodze.
Wtedy zamarłam.
- Ale nie brałaś go do buzi?
- Noo już skończyłam jednego, Tomek zjadł już dwa.
Język podchodził mi do gardła, serce zaczęło bić czterokrotnie mocniej.
- Babciu? Czemu się nie cieszysz? To przez to że nie daliśmy ci cukierka?
- Zdecydowanie tak kochanie, zostawiłaś jeszcze jakiegoś dla babci?

Wiadomo, w obozie powstaje oddzielny temat z odpowiedziami. Macie czas dla odmiany do 20.


N, 6 kwi 2014, 15:39
Zgłoś post
Przystojniak Po Wylewie
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 21 cze 2013, 16:20
Posty: 298
Naklejki: 100
Post Re: Zgoda i Niezgoda II
1. Ukochana mężczyzny była manekinem.
2. Był Śmigus Dyngus, więc stąd spora liczba pistoletów. Nauczycielka uciekła, bo bała się o swoje życie.
3. Bryła lodu, to nikomu nie sprawiło większych problemów.
4. Oczywiście pokój z głodnymi tygrysami, nieżyjącymi już w sumie.
5. W zarysie chodziło o astronautę, jednak strażak czy nurek również pasują do tej sytuacji.
6. Pokojówka jest morderczynią. W niedzielę żaden szanujący się listonosz nie przynosi listów.
7. Tajemniczy człowiek to po prostu diabeł, powtarza kilkukrotnie jakąś cyfrę i znika. Jako że przy ostatniej wizycie zapowiedział poznanie jego imienia, czyli w tym przypadku kilkukrotne wypowiedzenie szóstki. Całkiem możliwe że osoba z zagadki zostanie przez niego opętana, w końcu w wieku 24 lat, usłyszy liczbę 6.
8. Było ich trzech, jeden pytał, odpowiedziało troje. Powinna odpowiedzieć dwójka. Prawdopodobnie odpowiedzi udzielił również nastoletni syn kobiety.
9. Tutaj daliście się kompletnie wkopać. Nagość was zmyliła. Może też była jakimś sposobem strachu włamywacza, ale głównym było z pewnością to że włamał się do mieszkania zabójcy. Mężczyzna brał prysznic aby zmyć krew po uśmierceniu swojej rodziny. Dziwność sytuacji zmusiła napastnika do ucieczki.
10. Babcia chciała popełnić samobójstwo, bo wiedziała co stanie się niedługo z jej wnukami.

Wyniki:
Jasnowidzący 6/10
Drużyna Na Czasie 5/10.

A więc Mątek i Lobon, do dzieła. Zrewanżujcie się za Czarnego. :mrgreen:


N, 6 kwi 2014, 19:24
Zgłoś post
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 169 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL