Teraz jest Pt, 10 maja 2024, 20:49



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Incarnate Evar (23.07.2014) 
Autor Wiadomość
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Incarnate Evar (23.07.2014)
Z wolna oprzytomniałeś... o ile można używać tego terminu, gdy jest się martwym. Pierwszym, co zobaczyłeś, była ciemność. Z ciemności rozległ się mrożący krew w żyłach pozbawiony uczucia głos, którego źródła nie mogłeś dostrzec w tej ciemnej kiszce.
-Incarnate Evar, mag, przedstawiciel Vorvara w Turnieju Tytanów. Przyczyna śmierci: bezmyślny atak na dwóch znacznie potężniejszych magów bojowych.
Jako że nie miałeś innej rozsądnej opcji, spytałeś, kto mówi. Odpowiedź nie była miła.
-Jestem Kościej, Strażnik Śmierci. W normalnych okolicznościach byłbyś już w zaświatach, ale grasz w Turnieju Tytanów. Dusze wszystkich uczestników są tutaj, zatem gdy umrą w Archipelagu, zostają tu teleportowani. To po to, by mieli możliwość... możliwość powrotu. Kolejne szanse, jeśli wolisz. Nie lubię takich zabaw z życiem i śmiercią, ale to rozsądne rozwiązanie sytuacji, inaczej Wieczny Mrok już dawno upolowałby wszystkich innych czempionów i posłał ich w zaświaty. Mogę odesłać cię do Archipelagu... ale nie za darmo. Takie są zasady. Masz trzy możliwości ucieczki: wykupienie się z Xarvazduun posiadanymi dobrami, wykonanie dla mnie pewnego zadania lub odgadnięcie po kolei trzech dość trudnych zagadek.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Śr, 23 lip 2014, 14:43
Zgłoś post
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Incarnate Evar (23.07.2014)
Bohater wybiera wykonanie pewnego zadania.


Śr, 23 lip 2014, 17:14
Zgłoś post
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Incarnate Evar (23.07.2014)
-Odeślę cię na jedną z wysp Archipelagu, Vezanderfel. Do miasta Omados, by być dokładnym. W dzielnicy biedoty znajduje się stara fabryka kleju. Tam otrzymasz warunek uwolnienia. Póki go nie spełnisz, nie będziesz w stanie w jakikolwiek sposób opuścić wyspy... chyba że złamiesz tę pieczęć.
<otrzymujesz Pieczęć Kościeja>
-Jeśli ją złamiesz, powrócisz tutaj i będziesz miał możliwość wybrania którejś z dwóch pozostałych metod powrotu. Nie każ mi czekać.
Ciemność z wolna zaczęła ustępować czerwonemu blaskowi...

[Wracasz do rozgrywki]

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Pt, 25 lip 2014, 15:41
Zgłoś post
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL