Teraz jest N, 28 kwi 2024, 07:59



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 210 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Cesarskie RPG 
Autor Wiadomość
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Cesarskie RPG
Po zmianie odzienia, Konstanty, nie mogąc oprzeć się urokowi kuli, położył (pomimo myśli typu "A co jeśli to zabezpieczenie? Czytnik linii papirusowych czy tam czego?") dłoń na śladzie. Jednocześnie schował sztylet, na razie nie ma raczej szans nikogo zaskoczyć, tym bardziej, gdyby kula przywołała kogoś... lub coś.

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


Śr, 30 lip 2014, 17:26
Zgłoś post
WWW
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Cesarskie RPG
EDIT...

Wracam po urlopowej przerwie. No więc postanowiłem: muszę dowiedzieć się o co chodziło. Jednak pościg był już daleko? Biec za nimi? Chyba moje statystyki nie pozwalają na aż taki wysiłek. Muszę pobiec na skróty: przez targowisko!

_________________
Obrazek


Śr, 30 lip 2014, 19:18
Zgłoś post
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Cesarskie RPG
Agaton
Jesteś w Dioshun.

[Agaton (Leczenie) +5 HP (69/70)]
-Jeszcze dzisiaj sprzedałem trzy egzemplarze, proszę mi więc nie mówić, że nie ma na to popytu. Mogę sprzedać panu tą książkę za 31 kreatków, jeśli aż tak panu zależy, ale nie mniej.
----------------------------------------------------------------------
Incarnate Evar
Jesteś w Omados, Vezanderfel.


----------------------------------------------------------------------
Autorek "Szóstek" Szósty
Jesteś w Dago.

[TRYB WALKI]

Spiskowiec: 53/150 HP, 20 pkt ochrony, broń: Miecz dwuręczny (38 obrażeń)
Wódz Dago: 46/100 HP, 10 pkt ochrony, broń: Sztylet (28 obrażeń)
Chroń Wodza Dago!

[Autorek Szósty strzela z Łuku nowicujsza w Spiskowca, ale pudłuje]
[Wódz Dago atakuje Sztyletem Spiskowca]
[Spiskowiec (Sztylet) -8 HP (45/150)]
[Pomniejszy duch atakuje Spiskowca]
[Spiskowiec (Pomniejszy duch) -5 HP (40/150)]
[Spiskowiec atakuje Wodza Dago Mieczem dwuręcznym, ale Wódz Dago wykonuje unik]
[Autorek Szósty (Leczenie) +5 HP (52/65)]
[Autorek Szósty (Regeneracja) +2 mana (7/12)]
[Wódz Dago (Leczenie) +5 HP (51/100)]
[Spiskowiec (Leczenie) +5 HP (45/150)]
[Autorek Szósty strzela z Łuku nowicujsza w Spiskowca]
[Spiskowiec (Łuk nowicjusza) -19 HP (26/150)]
[Pomniejszy duch atakuje Spiskowca]
[Spiskowiec (Pomniejszy duch) -5 HP (21/150)]
[Wódz Dago atakuje Sztyletem Spiskowca]
[Spiskowiec (Sztylet) -8 HP (13/150)]
[Spiskowiec poddaje się]
[Autorek Szósty (Leczenie) +5 HP (57/65)]
[Autorek Szósty (Regeneracja) +2 mana (9/12)]
[Wódz Dago (Leczenie) +5 HP (56/100)]
[Spiskowiec (Leczenie) +5 HP (18/150)]

Autorek Szósty: 57/65 HP, 9/12 mana
Wódz Dago: 56/100 HP, 10/10 mana
Spiskowiec: 18/150 HP, 10/10 mana
[Autorek Szósty wygrywa walkę!]
<otrzymujesz 25 exp>
<LEVEL UP!>


-Nie, błagam! - krzyknął spiskowiec cofając się trochę do tyłu, kucając trochę i zasłaniając głowę rękami. - Wygraliście, powiem co zechcecie, tylko mnie oszczędźcie!
----------------------------------------------------------------------
Czarny
Jesteś w Al-Kazaan.

<otrzymujesz Szatę nadgryzioną przez mole>
<otrzymujesz Zaszyfrowaną wiadomość Ligii Mścicieli>
<otrzymujesz Małą fiolkę many>
<otrzymujesz 15 C>


W kieszeniach maga poza paroma typowymi śmieciami znalazłeś jakąś zaszyfrowaną wiadomość. Na wszelki wypadek postanowiłeś ją wziąć ze sobą.
Kiedy jednak przeskoczyłeś na sąsiedni dach, sytuacja nagle się skomplikowała.
-Stać! Jesteś aresztowany! - rozległ się za tobą znajomy głos. Bardzo znajomy - wszystkie Archanioły miały taki sam. Szybkie zerknięcie potwierdziło twoje obawy: na dachu właśnie wylądował Archanioł. Wyciągnął miecz. - Poddaj się bez walki, bądź pożegnaj się z paroma kończynami, szumowino!
----------------------------------------------------------------------
Melfet von Gather
Jesteś w ruinach Gazowni.

[Klaarru maluje (3/3)]
-No, gotowe! Możemy ruszać, panie ochro... oooooj...
Dopiero teraz twój klient zauważył monstrum, które wciąż podziwiało szkic. Klaarru powoli podszedł do ciebie, ani na chwilę nie spuszczając wzroku z dżdżownicy.
-Może już stąd chodźmy - poprosił błagalnie.
Nagle czerw zwrócił się w waszą stronę. Jego zęby... zaczęły obracać się wokół osi jego paszczy? Ta kreatura stanowczo wykonała jakiś ewolucyjny skok w bok.
Błyskawicznie zaczęła sunąć w waszym kierunku.
----------------------------------------------------------------------
Rincewind Rinsson
Jesteś W Gaslum.


----------------------------------------------------------------------
Konstanty Davin
Jesteś na polu numer 21 (loch).

[Konstanty Davin (Leczenie) +5 HP (54/70)]
[Konstanty Davin (Regeneracja) +3 mana (15/15)]
Brzęczenie kuli ustało, a krata natychmiast podniosła się do góry. Za nimi znajdowały się długie schody prowadzące w górę. Ich przeciwny koniec niknął w mroku. Nagle rozległ się odległy huk i od strony schodów zaczęło cię dobiegać donośne, złowieszcze dudnienie, jakby spadała kamienna lawina.
Za tobą rozległ się kolejny huk. Obróciłeś się i z przerażeniem stwierdziłeś, że pokrywa jednego z sarkofagów była częściowo odłupana, a z powstałego otworu wyłoniła się koścista ręka, tłukąca o pokrywę. Po sekundzie ze strony pozostałych grobów rozległy się podobne dźwięki, jakby ktoś próbował sobie wybić drogę na zewnątrz.
Straszliwy łomot na schodach narastał z każdą chwilą.
----------------------------------------------------------------------
Oloktor Lexo
Jesteś na polu numer 12.


----------------------------------------------------------------------
Igna Feather
Jesteś w Voguun.

[TRYB WALKI]

Horshu: 100/100 HP, 48 pkt ochrony, 22/25 mana
[Igna Feather przywołuje magią kreacji Budyń i ciska w Horshu]
[Igna Feather (Magia kreacji) -1 mana (9/10)]
[Horshu (Budyń) spowolnienie]
[Igna Feather (Regeneracja) +1 mana (10/10)]
[Horshu (Regeneracja) +3 mana (25/25)]

Igna Feather: 75/75 HP, 10/10 mana
Horshu: 100/100 HP, 22/25 mana
[Ucieczka udana!]
<otrzymujesz 5 exp>


Udało ci się nawiać przed Horshu. Zawiązała ci się dość nietypowa sytuacja. Agencja powinna o niej się dowiedzieć, a w pewnym stopniu również Gildia Wojowników i może Gildia Magów.
----------------------------------------------------------------------
Taren Armi
Jesteś w Dioshun.


----------------------------------------------------------------------
Mistic Sadistic
Jesteś w Vuhmoi.

<otrzymujesz Mundur ochroniarza>
<tracisz Butelkę nieznanej cieczy>

Drzwi magazynu stanęły przed tobą otworem. Był niezbyt dużych rozmiarów, zawalony drewnianymi skrzynkami. Przetrząsnąłeś kilka z nich. Zawierały... coś, co chyba należało do jakiegoś zdrowo walniętego właściciela pomniejszego sklepiku.
<otrzymujesz Gumowego Pająka (6)>
<otrzymujesz Maskę klauna (3)>
<otrzymujesz Poduszkę pierdziuszkę (5)>
<otrzymujesz Przerażającą Dziecięcą Laleczkę Voodoo (5)>
<otrzymujesz Bombę dymną>
<otrzymujesz Fałszywą brodę>
<otrzymujesz Kostium czarodzieja>

----------------------------------------------------------------------
Adam de Ćwir
Jesteś w Al-Kazaan.

-Moje pomidory! - krzyknął sprzedawca, gdy przebiegłeś po jego straganie, skracając błyskawicznie dystans między tobą a domniemanym złodziejem, a przy okazji zgniatając parę warzyw. Archanioł był kawałek za tobą, jednakże szybko nadrabiał stratę, korzystają efektywnie ze swoich dwóch par skrzydeł. Nagle złodziejaszek gwałtownie zahamował, otworzył klapę do kanałów i wskoczył do środka. Archanioł zrównał się z tobą i bez zwalniania skierował się w kierunku studzienki.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


N, 10 sie 2014, 14:42
Zgłoś post
Mistrz Administracyjnej Magii
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 24 sty 2009, 15:23
Posty: 1751
Lokalizacja: z Angmaru
Naklejki: 17
Post Re: Cesarskie RPG
Elf dokonał błyskawicznej oceny sytuacji. Miecz archanielski... 60 pkt obrażeń, przeciwko 65 HP... dwa ciosy. Bezpośrednia walka nie wchodzi w grę. Ale, ale... to dosyć ciężka broń. Pchnięcie nią nie wchodzi w grę. Trzeba się porządnie zamachnąć, aby zadać ją cios. A to nie jest łatwe w ciasnym pomieszczeniu. Archanioł wylądował za jego plecami. Nie blokował mu jeszcze drogi do zejścia do wnętrza budynku. Wyczarowawszy kamień i cisnąwszy nim w głowę stróża prawa, błyskawicznie rzucił się do zejścia.

_________________
Obrazek
Głupcze! Żaden śmiertelny mąż nie jest w stanie mnie zabić! Teraz GIŃ!
Jeśli widzisz ten kolor, uważaj - administrator ma Cię na celowniku.
Spoiler:


N, 10 sie 2014, 15:00
Zgłoś post
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Cesarskie RPG
Konstanty postanowił rozprawić się ze szkieletem za pomocą zdobytego niedawno sztyletu. Nie wiedział, czy wiedzą już one o jego istnieniu, mimo to spróbował ataku z ukrycia. No dobra, dobra, jak nie to nie xD A więc postanowił on użyć Iskry. Na szkieletach. Głównie na tym, co to wybił otwór. A poza tym... Hm... Skoro podczas walki można zrobić dwie rzeczy, to zamiast poświęcania dwóch tur pojedynkowi, Davin zdecydował się jeszcze raz przełączyć dźwignię. Normalnie, ręką. Może te kraty się zamkną...

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


Ostatnio edytowano N, 10 sie 2014, 15:08 przez Dawid6, łącznie edytowano 1 raz



N, 10 sie 2014, 15:01
Zgłoś post
WWW
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Cesarskie RPG
Melfet energicznie chwycił Klaaru za rękę i jak bestia błyskawicznie sunęła w ich kierunku, tak błyskawicznie oni zaczęli stąd uciekać.
- Szybko, nie mamy czasu na zastanawianie się! Prędko, opuśćmy te niegościnne ruiny. - krzyknął elf.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


N, 10 sie 2014, 16:01
Zgłoś post
YIM WWW
Komiksowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 8 gru 2005, 18:55
Posty: 1193
Lokalizacja: Polska Inteligencja:-∞ Szybkość:0
Naklejki: 4
Post Re: Cesarskie RPG
Agaton zgodził się na taką cenę. Zakupił rzeczony tom i czym prędzej popędził z powrotem do gildii aby oddać questa.
Aby zdobyć mikrofalówkę postanowił posłużyć się najważniejszą rzeczą jaka istnieje jeśli chodzi o sztukę przywłaszczania sobie dóbr publicznych - dystrakcji.
Błyskawicznie wpadł do kuchni pełnej studentów.
- Lody za darmo rozdają! Ludzie, chodźcie!
Jeśli mu się by powiodło, zamierzał błyskawicznie odkręcić mikrofalówkę i ulotnić się po cichu.
Wtedy właśnie miał kupić miskę i kostki z lodem tworząc lodówkę turystyczną. Potem wystarczyło włożyć ją do mikrofalówki i Voilà! Zadanie wykonane.

_________________
Obrazek
Nobody expects the Spanish Inquisition!
The One Who Disturbs So Terribly...
Jeśli zobaczysz pomarańcz śmierci w swoim poście - strzeż się!


N, 10 sie 2014, 16:59
Zgłoś post
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Cesarskie RPG
Pewny siebie Autorek pyta złego elfa:
1. Dlaczego zależało mu na tym, by wojna wybuchła;
2. Czy dla kogoś pracuje;


N, 10 sie 2014, 17:05
Zgłoś post
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1641
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post Re: Cesarskie RPG
Ze względu na pewne zmęczenie, Rnso poszedł szukać Gildii Skrytobójców, Asasynów czy jak to się tam nazywa.

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


N, 10 sie 2014, 19:00
Zgłoś post
WWW
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Re: Cesarskie RPG
- Nie tego oczekiwałem - wymamrotał Mistic. Postanowił przeszukać pomieszczenie w poszukiwaniu numeru, który zmusił go do takiej a nie innej ekspedycji.
Jeśli niczego nie znajdzie, postanawia położyć dwie poduszki pierdziuszki niedaleko drzwi i przykryć je jakimś dywanem.
- Jeśli do środka wejdzie przynajmniej dwóch osobników, to będzie śmiesznie. Hihihi - zachichotał.
Wychodząc schował wszystko do przysłowiowej kieszeni, założył na siebie maskę klauna, fałszywą brodę, a w jego ręce od teraz znajdowała się laleczka voodoo.
Mistic dokładnie przeszukał wszystkie stroje, mając nadzieję, że znajdzie tam numer.
Wziął też pod uwagę okoliczność, w której ktoś czekać będzie na niego po drugiej stronie drzwi. Wtedy zamierzał przekręcić głowę w bok i liczyć na to, że dany osobnik, będzie bał się klaunów. Kiedy już to zrobi, wyjmie maczugę i zacznie gonić z nią za swoim potencjalnym przeciwnikiem.
Jeśli nikogo takiego tam nie znajdzie, wróci do swojego przyjaciela z krzaków, uśpi do jeszcze raz i przebierze w kostium czarodzieja, pakując mu klucz do jednej z kieszeni.
Na wszelki wypadek jeszcze przeszuka ochroniarza, w nadziei, że znajdzie tam jego numer.

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Pn, 11 sie 2014, 12:32
Zgłoś post
WWW
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Cesarskie RPG
Agaton
Jesteś w Dioshun.

[Agaton (Leczenie) +5 HP (70/70)]
<tracisz 31 C>
<otrzymałeś książkę "Wielkie zagadki Areny">

Po dotarciu do Gildii przekazałeś książkę Almigrze, która w zamian dała ci zapłatę za sprawunek.
<tracisz książkę "Wielkie zagadki Areny">
<otrzymałeś 30 C>

-Doskonale. Zobaczmy... - zaczęła szybko przerzucać strony. - Ach, tu jest:
"Wiele jest niezbadanych tajemnic Areny, jednakże niektóre z nich są tak wielkie, że stanowią zagadkę nawet dla Władców Rzeczywistości. Arena, chroniona potężną magią Twórcy i Serca Rzeczywistości, wydała na świat szereg istot, które nie pasują do używanego przez nich podziału stworzeń na śmiertelników, Wybrańców i tytanów. Istnieje dla nich kilka terminów, ja jednak preferuję określenie "Wielkie Anomalie". Jak u Wybrańców ich przyszłość nie jest możliwa do odczytania, w przeciwieństwie jednak do nich nie wynika z normalnego kontinuum narracyjnego, lecz z zewnętrznego, nieznanego czynnika, który zdaje się wręcz bronić ich sekretów i tożsamości. Są całkowicie lub prawie całkowicie niewrażliwi na wpływy tytanów. Posiadają tendencje czasodziejskie, łamiąc podstawowe prawa czasu, co sugeruje jakieś połączenie z Rycerzami Czasu. Posiadają różne formy nieśmiertelności (reinkarnacje, długowieczność itp), jednak ich źródło również nie jest znane. Najsłynniejszymi Anomaliami w historii Areny byli: Wieczny Podróżnik (pojawiający się w różnych miejscach i czasach, zwykle w tle ważnych wydarzeń historycznych, wielokrotnie uchwycony na płótnach), Kronikarz (o podobnej roli), Obserwator (nieśmiertelny twór istniejący we wszystkich głównych wymiarach jednocześnie) i Lifarina (pierwsza królowa ligverów)."
Właśnie tego potrzebowałam. Wieczny Podróżnik to jeszcze jedno imię dla Zagadki, a w każdym razie tak sądzę. Gdy mowa o zmiennokształtnym Rycerzu Czasu, nie można być niczego pewnym. Celem moich poszukiwań jest sam Zagadka. Twoim kolejnym celem jest siedziba Gildii Magów w Gaslum. Z poufnego źródła otrzymałam wiadomość, że znajduje się tam jedna z przystani tego podróżnika. Podobno wejście znajduje się w tamtejszej bibliotece i zapewne używa klasycznej dźwigni-książki jako klucza. Rozejrzyj się dokładniej na miejscu. Wypłata wynosi ponownie 30 C.
<Nowy quest: "Przystanek Zagadki">
Następnie udałeś się do kuchni i o dziwo twój niezbyt złożony plan zadziałał bez zarzutu. Odkręciłeś śrubki i wsadziłeś mikrofalówkę do kieszeni, nie kwestionując, jak to możliwe. Skierowałeś się też na targ i zakupiłeś resztę przedmiotów.
<otrzymałeś Mikrofalówkę>
<otrzymałeś Miskę z lodem>
<tracisz 3 C>

Teraz trzeba już tylko udać się do reszty kultu i zaprezentować swoje osiągnięcie, przekonując ich przy tym, że miska z lodem to od biedy lodówka.
----------------------------------------------------------------------
Incarnate Evar
Jesteś w Omados, Vezanderfel.


----------------------------------------------------------------------
Autorek "Szóstek" Szósty
Jesteś w Dago.

[Autorek Szósty (Leczenie) +5 HP (62/65)]
[Autorek Szósty (Regeneracja) +2 mana (11/12)]
-Dwadzieścia lat temu byłem członkiem plemienia Kypsh, ale mnie wypędzono za kradzież. Gdy parę dni temu przejeżdżałem przez tą wioskę, jej wódz mnie rozpoznał, choć bardzo się zmieniłem. Zaproponował mi hojną zapłatę za sprowokowanie wojny między plemionami. Nikt mnie już nie pamiętał, więc bez problemu mogłem udawać najpierw wysłannika Dago, a potem Kypsh. Nikt z rady wioski Kypsh mnie nie poznał, więc dali się nabrać i w tej właśnie chwili szykują się do wojny, myśląc, że to Dago pierwsze wysłało topór wojenny. Miał to być pretekst wodza do ataku.
----------------------------------------------------------------------
Czarny
Jesteś w Al-Kazaan.

[Czarny używa magii kreacji i tworzy kamień]
[Czarny (Magia kreacji) -1 mana (9/10)]
[Czarny (Regeneracja) +1 mana (10/10)]

Cisnąłeś kamieniem, który z gracją i dużą siłą poszybował w kierunku... otwartej dłoni Archanioła? Szybki jest...
-A zatem opieranie się przy aresztowaniu. Niech będzie.
Skoczył w twoim kierunku.
----------------------------------------------------------------------
Melfet von Gather
Jesteś w ruinach Gazowni.

[Ucieczka nieudana]
Niestety, czerw błyskawicznie nadrobił stratę - na dwóch nogach nie dało się na dłuższą metę uciec przed sunącym z prędkością rozpędzonego autobusu monstrum. Gigantyczny robal zatoczył wokół was krąg, otaczając was w dużym pierścieniu z jego masywnego ciała. Na terenie, w którym was osaczył, znajdowało się trochę gruzu, metalowych pozostałości i innych elementów zrujnowanego krajobrazu. Może jeszcze nie wszystko było stracone, ale musiałeś bardzo szybko coś wymyślić.
----------------------------------------------------------------------
Rincewind Rinsson
Jesteś w Gaslum.

Twoje poszukiwania szemranych typów spod ciemnej gwiazdy skierowały cię do brudnej gospody w dzielnicach biedoty. Inni klienci stanowczo przynajmniej raz złamali prawo - wnioskowałeś tak z liczby blizn. Gdzieś w rogu dostrzegłeś małą grupkę kolesi w charakterystycznych szatach kultystów, przy jednym ze stołów trwała zażarta kłótnia nad partią pokera, a siedzący przy drzwiach ochroniarz baru rzucał wszędzie niespokojne spojrzenia. Jasne było, że to był ten rzadki, pełny napięcia stan, w którym jedna niewłaściwa akcja może doprowadzić do wielkiej barowej bójki.
----------------------------------------------------------------------
Konstanty Davin
Jesteś na polu numer 21 (loch).

[Konstanty Davin ("Iskra") -4 mana (11/15)]
[Konstanty Davin (Leczenie) +5 HP (59/70)]
[Konstanty Davin (Regeneracja) +3 mana (14/15)]
Zaklęcie było celne i odstrzeliło szkieletowi rękę. Chwilowo nie byłeś w trakcie walki, ale jeśli nie przestaną z taką mocą tłuc o wieka sarkofagów, to wkrótce się to zmieni. Gdy spróbowałeś pociągnąć dźwignię, ta ani drgnęła, najwyraźniej została zablokowana. Huk na schodach niezwykle wzrósł na sile. Podszedłeś do framugi i skupiłeś wzrok na zatopionym w ciemności przejściu. Gdzieś z góry, po stopniach, coś dużego ze złowieszczym hałasem toczyło się szybko na dół, w kierunku tej sali.
----------------------------------------------------------------------
Oloktor Lexo
Jesteś na polu numer 12.


----------------------------------------------------------------------
Igna Feather
Jesteś w Voguun.

Twój szef nie wyglądał na zachwyconego, gdy wyjaśniłaś mu, jak Horshu cię wyrolowała, ale w tej chwili były większe zmartwienia.
-Musimy ją aresztować. Natychmiast odszukaj Horshu i śledź ją, na wypadek gdyby opuściła Gildię. Wyślemy tam oddział szturmowy Archaniołów. Weź ze sobą ten nadajnik, byśmy mogli cię znaleźć.
<otrzymujesz Nadajnik Agencji Ammita>
----------------------------------------------------------------------
Taren Armi
Jesteś w Dioshun.


----------------------------------------------------------------------
Mistic Sadistic
Jesteś w Vuhmoi.

<otrzymujesz numer CZI ochroniarza>
<tracisz Kostium czarodzieja>
<tracisz Klucz do magazynu>

Szczęśliwie udało ci się odnaleźć numer CZI. Był z tym jednak pewien problem: z numeru CZI można było uzyskać w Librarium dostęp do między innymi zdjęcia właściciela. Jeśli miałeś użyć tego numeru, musiałeś wyglądać tak jak ochroniarz. Szczęśliwie on również był wysokim elfem, więc podszywanie się nie było niemożliwe. Ochroniarz miał bladą cerę i jasne włosy - dwie cechy, których ty nie miałeś, głównie ze względu na pamiętną kompiel w lawie sprzed wielu lat.
----------------------------------------------------------------------
Adam de Ćwir
Jesteś w Al-Kazaan.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Śr, 13 sie 2014, 15:23
Zgłoś post
Mistrz Administracyjnej Magii
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 24 sty 2009, 15:23
Posty: 1751
Lokalizacja: z Angmaru
Naklejki: 17
Post Re: Cesarskie RPG
Refleks stróża prawa nie zachęcał do walki. Do ucieczki także, ale do walki bardziej. Czarny uskoczył więc przed Archaniołem i ruszył do krawędzi dachu. Skoczyć? To byłaby chyba najbardziej szalona rzecz, jaką zrobił w życiu. Ale zostać na dachu z rozwścieczonym, uskrzydlonym elfem w pełnej zbroi i z olbrzymim mieczem też byłoby szaleństwem. Dokonawszy błyskawicznego bilansu zysków i strat, rachunku szans, rachunku sumienia i kilku innych przydatnych w zaistniałej sytuacji rachunków, rzucił się z dachu, starając się spaść na nogi albo uchwycić czegoś w locie. Może i stróż prawa poleci za nim, ale przynajmniej zyska większe pole do manewrów. A może i kilka sekund.

_________________
Obrazek
Głupcze! Żaden śmiertelny mąż nie jest w stanie mnie zabić! Teraz GIŃ!
Jeśli widzisz ten kolor, uważaj - administrator ma Cię na celowniku.
Spoiler:


Śr, 13 sie 2014, 15:34
Zgłoś post
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Cesarskie RPG
"Hm... - pomyślał Davin. - A może ta kula jest czymś w rodzaju włącznika/wyłącznika? Dotknę jej jeszcze raz". Przedtem postanowił jednak dobić szkieleta z sarkofagu z rozbitą pokrywą. Miał nadzieję, że policzy się to jako dwie tury.

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


Śr, 13 sie 2014, 15:37
Zgłoś post
WWW
Komiksowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 8 gru 2005, 18:55
Posty: 1193
Lokalizacja: Polska Inteligencja:-∞ Szybkość:0
Naklejki: 4
Post Re: Cesarskie RPG
Agaton wrócił do swoich znajomych kultystów. Dokonał demonstracji wkładając miskę do mikrofalówki tłumacząc, iż nigdzie nie było określone jaka to ma być lodówka ani jej rozmiar. W celu potwierdzenia swej tezy stwierdził, że to mobilna lodówka turystyczna, która faktycznie chłodzi i nadaje się idealnie do schłodzenia np. butelki szampana.
Jeśli quest był zaliczony, szybko spytał o następny. Po tym wrócił do gildii i odłożył mikrofalówkę na swoje miejsce dla pewności ją przykręcając z powrotem.

_________________
Obrazek
Nobody expects the Spanish Inquisition!
The One Who Disturbs So Terribly...
Jeśli zobaczysz pomarańcz śmierci w swoim poście - strzeż się!


Śr, 13 sie 2014, 16:31
Zgłoś post
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Cesarskie RPG
Autorek puścił Spiskowca wolno i udzielił ustnej nagany. Razem z wodzem i jakąś tam ochroną wodza (oczywiście będzie musiał ich zmuszać, no ale po krótkich... negocjacjach pewno się zgodzą) wybrał się do Kypsh mając nadzieję, że spiskowiec kłamał.


Śr, 13 sie 2014, 16:39
Zgłoś post
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 210 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL