Teraz jest Wt, 14 maja 2024, 02:27



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Zagadka #6 
Autor Wiadomość
Bogini Zemsty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 31 maja 2013, 20:16
Posty: 124
Lokalizacja: Nora Pana Potwora
Naklejki: 0
Post Zagadka #6
Na początek coś łatwiejszego :)

Kiedy miałem swoje kilka lat oglądałem kreskówki. Wiecie - Scooby Doo, Zło w Potrawce, Mroczne Przygody Billego i Mandy. Ech.. z chęcią wróciłbym kiedyś jeszcze raz do czasów mojego dzieciństwa. Ale nie mogę... nie mogę. Wiecie czemu? Siedzę teraz w białym pomieszczeniu i właściwie nie wiem dlaczego. Nigdzie nie ma drzwi, nigdzie nie ma okien, nigdzie żadnych klamek. Dosłownie nic. Pamiętam tylko dwójkę mężczyzn, którzy powiedzieli mi, że niby jestem seryjnym mordercą. Przecież nawet moja kochana mama może zaświadczyć, że nie skrzywdziłbym żadnej, nawet najmniejszej muchy. Jestem spokojnym człowiekiem i nie rozumiem sensu tych zarzutów. No a z drugiej strony nie wiem nawet jakbym mógł mordować. Że co? Że jakimś nożem? A skądże! Brzydzę się stalą i wszystkimi równie brzydkimi narzędziami.
A pistolet.. cóż... Nie zapomnę swojej wizyty na strzelnicy do końca życia. Nigdy już więcej nie chwycę tej broni do własnej ręki.
Może jestem trochę silny, ale przecież... to chyba obowiązek każdego mężczyzny. Sami pewnie przyznacie.
Dalej nie rozumiem jak ci panowie mogli mi zarzucić, że pozbawiłem głów 15 osób. To niedorzeczne.

Pozdrawiam i życzę udanych wyników.
Przypominam jednocześnie, że macie tylko jedną szansę.

_________________
Prędzej czy później los się odwróci. Wyrówna bilans poniesionych strat. ; )


Pt, 26 wrz 2014, 19:58
Zgłoś post
Bogini Zemsty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 31 maja 2013, 20:16
Posty: 124
Lokalizacja: Nora Pana Potwora
Naklejki: 0
Post Re: Zagadka #6
Kretes102 napisał(a):
No cóż, ten mężczyzna był upośledzony. W przeszłości naoglądał się wielu kreskówek, a to one właśnie miały wpływ na jego psychikę. Uroił sobie, że te 15 osób to są potwory, które trzeba złapać (na bazie Scooby-Doo) i je zdemaskować. Niestety, nie wiedział, że te potwory, to byli ludzie w przebraniu (przypuśćmy, że to było Halloween). Jak na wariata przystało, myślał, że jest Ponurym i zabił na śmierć 15 osób (na bazie Mrocznych Przygód Billego i Mandy). A że był silny to mógł prawdopodobnie dokończyć dzieła i urwać głowy tym ludziom (Istnieje alternatywa, że użył do tego kosy). A teraz siedzi w szpitalu psychiatrycznym.
Tyle.

Chodziło mniej więcej o motyw ponurego żniwiarza. Mężczyzna rzeczywiście miał problemy psychiczne i sprawdzał u przypadkowo spotkanych ludzi, czy przypadkiem nie są potworami. Plan ze ściąganiem masek się nie powiódł, bo nasz zagadkowiec miał krzepę i po prostu urywał swoim nieznajomym głowy. Odpowiedź całkiem trafna, więc uznaję i dodaję 5 pkt.

_________________
Prędzej czy później los się odwróci. Wyrówna bilans poniesionych strat. ; )


Pt, 26 wrz 2014, 21:00
Zgłoś post
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 2 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL