Teraz jest Cz, 16 maja 2024, 03:40



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Zagrajmy w piłkę? 
Autor Wiadomość
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Zagrajmy w piłkę?
Spoiler:

Dzień dobry!
Nazywam się Lionel Messi, ale możecie mówić do mnie Messi.
Pochodzę z Argentyny. Nic nie zapowiadało, że uda mi się osiągnąć to co osiągnąłem. No ale jednak.
Gram w FC Barcelonie! To oczywiście najlepszy klub, z którym nie mogą równać się Menchestery i Reale. Wygrywamy każdy mecz... prawie każdy. Czasem niestety się nie uda. I to jest właśnie najlepsze w piłce nożnej! Raz się jest górą, raz nie.
Gram również w reprezentacji Argentyny. To bardzo mocny zespół. Nie wiem tylko dlaczego jeszcze nic nie wygraliśmy w tym roku... Chodzi tutaj oczywiście o tytuł zwycięzcy Copa America 2015. Byłem pewien, że zmasakrujemy te Chile. No ale jednak nie. Szanse były bardzo wyrównane. Popełniliśmy kilka poważnych błędów. To się już więcej nie powtórzy, moi drodzy fani!
Piłka nożna to najcudowniejsza gra jaką wymyślono! Co ja mówię... Najcudowniejsza rzecz! Na murawie jest wspaniale! Trzeba współpracować ze swoimi towarzyszami i nie lekceważyć wrogów. Po drugie - tutaj trzeba się serio starać. Żadnych przechwałek, oszustw czy czegoś. Trzeba się starać żeby wygrać. Po trzecie - wiadomo, zwycięstwo nie jest najważniejsze, ale... czy zwycięstwo w meczu nie jest najpiękniejszym przeżyciem w życiu? No właśnie! Po czwarte - wszyscy kochają piłkę i uwielbiają piłkarzy! Może ktoś nie lubić polityki, geografii, chemii, fizyki, ale czy są osoby, które nie kochają ponad życie tego szlachetnego sportu? No właśnie! Nawet papież w nią gra (swoją droga, kiedyś muszę z nim zagrać. Mam nadzieję że utworzy reprezentacje Watykanu).
Tak więc powodzenia, drodzy kibice!
Jestem pewien, że wkrótce spotkamy się w Barcelonie!
Pozdrawiam.


So, 11 lip 2015, 19:17
Zgłoś post
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL