Teraz jest N, 28 kwi 2024, 08:18



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Ezechiel Potocki 
Autor Wiadomość
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Ezechiel Potocki
Imię: Ezechiel
Nazwisko: Potocki
Zawód: sprzedawca gazet i gier
Zainteresowania: gazety, historia, gry, noł-lajfienie, bycie akapem
Wiek: 25 lat


Pn, 12 paź 2015, 14:40
Zgłoś post
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Ezechiel Potocki
No, czas przedstawić mój wspaniały magazyn. Obecnie trwa promocja nawet -85%*. Oczywiście, rynek zdecyduje jakie będą ostateczne ceny. Ja podaję tylko swoje propozycje ;-) .
Kalkulator z funkcją grania w WONSZ** - tani i ciekawy zakup dla każdego fana matematyki i klasycznych gier. Tak, takie będą kalkulatory jak już będzie akap. Polecam. Jedynie: 29,99
Ładowarka version nowoczesna - zupełnie nowy sposób na ładowanie telefonu czy też tabletu. Jak działa? Otóż wystarczy wrzucić do tostera obietnice wyborcze "liberałuff" i za pomocą akapowych mocy wyzwalamy skomplikowaną energię i tak dalej, i tak dalej... Ładowarka umożliwia połączenie takiego tostera z telefonem. Dziś macie szczęście, bo jestem w dobrym humorze i mogę dać za... 37,99.
Zegarek "AKAPek" - każdy musi go posiadać. Niektóre wersje zawierają nawet nagraną Ważną Wiadomość Najwyższego Barda. Nigdy się nie śpieszy ani nie późni. Wspaniały. Cena to zaledwie 15,99.
Piwo "Gołomp Agresor"** - dobry trunek, znany na całym świecie jako "wybitne i tydobre". Co tu dużo mówić, każdy chciałby je zakupić i dobrze o tym wiem. Dlatego cena jest sprawiedliwa i wynosi 20,87 za zgrzewkę.
Deskorolka "Dla Każdego" - światowej sławy środek transportu zaprojektowany przez pewnych dwóch Jaszczuroludzi, znaczy się polityków. Dostępna w kilku wersjach kolorowych, do tego zawsze można ja przemalować. Cena wynosi 49,99, ale pamiętajmy - rynek zdecyduje!
Wolnorynkowe liczydło zagłady - przyjemny sposób spędzenia czasu przy obliczaniu, ile ci państwo zabrało pieniędzy, a ile ty mu zabierzesz podczas Operacji Bielik. Pochodzenie jest niepewne, ale na pewno wyprodukowane przez prywatną spółkę. Cena startowa to zaledwie 19,99.
Płyta z piosenkami idola Największego Woja - dokładnie tak! Sam Najwyższy Bard chętnie by to kupił. Piosenki są rzadkie i niespotykane. Z tegoż powodu cena jest ogromna i wynosi... 99,99.
Deskorolka "Dla Ambitnych" - ciekawa pozycja dla każdego fana jazdy na przysłowiowej akapowej desce. Warto ją wypróbować, ponieważ znana jest z tego, że wypróbowanie jej jest cennym doświadczeniem. Sprzedawana hurtowo do szkół na lekcje wf. 29,99, każdy powinien ją mieć,
Zegarek Putina - znany z pewnej piosenki, w którym Europę utrzyma. Jest to replika najbardziej idealnego zegarka na świecie. Rynek bardzo się nią zainteresował i wycenił na ok. 19,99 :)
Tajemnicze pudełko - zawiera pewną znaną postać z opowieści umieszczonych na forum Reksia. Najciekawsze jest w nim to, że nigdy nie masz pewności, co znajduje się w tym pudełku. Tylko dla osób lubiących ryzyko i niespodzianki. 189,99.

__________________________
*oczywiście, że to prawda!
**wszelkie prawa należą do Dove Co.


N, 8 lis 2015, 19:17
Zgłoś post
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Ezechiel Potocki
Sprzedałem panu Oloktrisowi Kalkulator z funkcją grania w WONSZ**
Zarobiłem więc +29,99.
_____
**nadal wszystkie prawa należą do Dove Co.


So, 28 lis 2015, 20:16
Zgłoś post
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Ezechiel Potocki
Kupiłem szafę trzydrzwiowa 300 silnik 240 kilometrów :lol: za 90.
Więc ostatecznie straciłem w tej rundzie -60,01.


Pn, 30 lis 2015, 17:40
Zgłoś post
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Ezechiel Potocki
Sprzedałem panu Fajnsztykowi zegarek "AKAPek".
Zarobiłem +60,00.


So, 12 gru 2015, 18:17
Zgłoś post
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Ezechiel Potocki
Kupuje Chleb "Największe Dzieło Mistrza" za 16,99


N, 13 gru 2015, 20:35
Zgłoś post
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Ezechiel Potocki
Kupiłem "Wesołego Klauna" od p. Haffena za 32 zł.


So, 19 gru 2015, 15:06
Zgłoś post
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Ezechiel Potocki
Sprzedałem Haffenowi Zegarek Putina.
No, udało mi się zyskać całe 7 zeta + gołomp w klatce + kolekcja Czasopism "Stasiu Biały odkrywa tajemnice klozetu".


N, 20 gru 2015, 20:30
Zgłoś post
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Ezechiel Potocki
Bilans po I-szym etapie: -42,00.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Cz, 31 gru 2015, 15:59
Zgłoś post
YIM WWW
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Ezechiel Potocki
Specjalistyczne nożyczki dla ludzi z problemami. - zupełnie nowa technologia nożyczek - niecodzienny kształt i brak ostrości sprawiają, że nawet Dawid6 bez problemu nauczy się je obsługiwać. Najlepsze w nich jest to, że każdy dostaje je w specjalnym pojemniku i nie będziecie wiedzieć jak wyglądają, dopóki go nie otworzycie.
Odświeżacz powietrza - "Akap w zapachu" - całkowicie bezpieczny odświeżacz powietrza do kuchni. Zalecane używanie go na wszystko, co się tam znajduje, łącznie z jedzeniem. Nie znam żadnego niezadowolonego klienta z jego działania... A przynajmniej nie spotkałem żadnego pana, który kiedyś u mnie to kupił. Potwierdza to, że bezsprzecznie zaawansowany technologicznie wynalazek jakim jest "Akap w zapachu" nie ma żadnych wad.
Książka "Liberalizm to zdrowie. Każdy Gołomp ci to powie" - zupełnie nowa wolnościowa książka opisującą sytuacje w Izraelu i u Dawida6. Przyjęta z recenzjami światowej sławy ludzików książka sprawi, że znajdziecie w niej wszystko co chcecie - akcje, niepewność, tajemnicę, historię, przygodę, fantastykę, proroctwa, a nawet przepis "Jak poprawnie chleb?" (informacja marketingowa, nie zdradza ona zawartości książki. Za ujawnienie jej zawartości grozi kara grzywny do 1000$).
Piłka do siatkówki zrobiona ze skóry gołempja. - marzysz o byciu sportowcem? Uwielbiasz siatkówkę? A może jesteś fanem wschodniej kultury i jej narodowych sportów? Sklep E. Potockiego jest dla ciebie! Zapewniamy szeroki wybór z tanich i ultrawytrzymałych piłek i innych sportowych rzeczy. Gwarancja satysfakcji na całe 2 minuty! Tak, dokładnie, 2 minuty! Jeśli nie będziesz zadowolony, oddasz nam resztę swoich pieniędzy.
Buty do biegania. - jeśli interesuje cię ten towar, to zapewne lubisz grać w Pokemony lub też oglądać bieganie. Ten produkt sprawi, że wciskając pewien przycisk natychmiast zaczniesz biegać... bez zmęczenia! Idealne dla osób, które chcą pobiegać i się nie zmęczyć. Światowej sławy lekarze potwierdzają pewnik, jakim jest działanie butów do biegania. Produkt, który poleca sam E. Potocki, światowej sławy biznesman i znany syjonista.
Płyn do kąpieli "Przygoda Akapka". Trochę śmierdzi, ale za to bezpieczny i bezalkoholowy - nowoczesny płyn do kąpieli przeznaczony głównie dla małych dzieci. Przyzwyczaja dzieci do brzydkich zapachów, ale co ważniejsze - jest bezpieczny i można się go napić! Smak też nie jest zbyt dobry, więc proponuje się rodzicom nie pić jego pod żadnym pozorem! Nie znam niezadowolonego z tego produktu dziecka.
Gaz z Rosji - masz dość rachunków za gaz? Nie chcesz dopłacać do ceny gazu rzeczy, które idą do państwa? Otóż mam dla ciebie rozwiązanie! Możesz kupić ode mnie w aerozolu trochę gazu z Rosji za cenę, którą ustali rynek. Polecam każdemu, kto nie płaci rachunków za gaz.

No, to tyle. Rynek zdecyduje, co stąd zniknie i dlaczego. Polecam serdecznie moje produkty.

A oto zakupione produkty, które też można kupić:

Telefońsko dzwońsko - Urabiaj dzwońsko tym telefońsko!®
Parasol "Parapluj" - idealny do schronienia przed deszczem, wytwór bardzo znanej firmy
Pierre Wiastek Kemiczh "Jak zrobić wybuch w swoim pokoju i przeżyć" - niezwykle pouczający podręcznik do chemii. Absolutne must have dla każdego początkującego i zaawansowanego chemika. Twarda oprawa, zakładka gratis.


Ostatnio edytowano N, 1 maja 2016, 16:03 przez Autor8, łącznie edytowano 1 raz



Pn, 29 lut 2016, 07:11
Zgłoś post
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Ezechiel Potocki
Dokonałem handlu wymiennego z A. Fajnsztykiem:
Dałem mu Odświeżacz powietrza "Akap w zapachu" i Gaz z Rosji, a on - Parasol Parapluj i Telefońsko dzwońsko.


So, 16 kwi 2016, 19:24
Zgłoś post
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Ezechiel Potocki
Dzisiejszy handel nie odbył się pomyślnie, ponieważ klient stwierdził, że nie robi wymian.
Szkoda.
Zapraszam wszystkich chętnych do mojego sklepu!


N, 24 kwi 2016, 09:05
Zgłoś post
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Ezechiel Potocki
Zakupiłem Pierre Wiastek Kemiczh "Jak zrobić wybuch w swoim pokoju i przeżyć" za 50 zł, zaś sprzedałem Telefońsko dzwońsko za 32 zł.
Bilans -18


N, 1 maja 2016, 16:03
Zgłoś post
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Ezechiel Potocki
Bilans po II-gim etapie: -18.
Bilans ogólny: -60.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Wt, 3 maja 2016, 14:43
Zgłoś post
YIM WWW
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Ezechiel Potocki
Opisy krótkie, bo na szybko.

Prezes i prezesowa - zupełnie nowa rzecz z firmy Ob & Ama.
Pendrive - 105492 GB, w zupełności bezpieczny.
Książka autorstwa Żelibora Arta "1000 lat liberalizmu - rok 2898". - zupełnie nowa pozycja, która zafascynuje każdego.
Nowe koło od roweru, nie działa - polecam
Kinder Jabłecznik - 8 sztuk
Balon - nie mam pewności co to, ale sprzedaję.
Telefon - nowoczesny i tani.


Wt, 10 maja 2016, 16:28
Zgłoś post
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL