Teraz jest So, 11 maja 2024, 15:40



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Ezechiel Potocki 
Autor Wiadomość
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Ezechiel Potocki
Po jakże długiej licytacji, osiągnąłem zysk +180.
Sprzedałem wszystko.
Stan konta: 480 forumowych


Wt, 10 maja 2016, 16:59
Zgłoś post
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Ezechiel Potocki
Powietrze z lodówki - zupełna nowość w ofercie naszego sklepu. Powietrze chłodne i przyjemne. Uwaga, może zamrozić podczas użytku. 125 f.
Film "Ptaki są fajne" - film edukacyjny o zwierzętach (dosłownie, akurat tutaj bez podtekstów). Ceniony przez nauczycieli biologii na całym świecie. Teraz można zakupić na użytek prywatny! 120 f.
Chińskie wino - kolejna nowość na rynku. Wino najwyższej jakości, po zaskakująco niskiej cenie. Można pić dużo, ale się nie upijemy. Zaleca się więc go osobom, które już poznały życiowe połówki. 143 f.
Koreańskie pismo starożytne - gratka dla fanów historii antycznej. Pismo zawiera koreańskie historie opowiadające o czasach Wielkiej Lechii, przed którą drżeli Rzymanie (niestety, zniszczona przez bojówki chrześcijańskie - o czym też pisma mówią). 130 f.
Plakat przedstawiający Kim Dżong Una - przedmiot konieczny dla każdego fana socjalizmu realnego i przykładów jego użytku na świecie. Plakat przedstawia Przywódcę w dobrotliwej pozie. 147 f.
[s]Dowód osobisty - sfabrykowany - przydatne dla zbrodniarzy wojennych, którzy chcą osiedlić się w naszym kraju. W urzędach produkt zarejestrowany jako "paszporty dla dzieci". 130 f.
Internety nagrane na CD. Tylko 3000 płyt. - Marzyłeś o przeglądaniu internetów nie tylko online, ale też offline? Teraz już możesz to uczynić! Wystarczy 3000 płyt zawierających dosłownie każdą stronę internetową jaka istnieje. 106 f.
Pilot automatyczny - pilot, którym uruchomisz wszystko - komputer, toaletę, a nawet lodówkę. Nie radzi sobie z telewizorami. Gwarancja na 2 minuty. 99 f.


Ostatnio edytowano N, 15 maja 2016, 13:53 przez Autor8, łącznie edytowano 2 razy



So, 14 maja 2016, 19:09
Zgłoś post
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Ezechiel Potocki
Chińskie wino i dowód osobisty sprzedałem za sumkę 243 forumowych.
Chciałbym w tym miejscu podziękować za grę. :P

Później sprzedałem też plakat przedstawiający Kima za 50 f.

A potem nagle sprzedałem resztę za 107 f. : OOO

+400 f.


N, 15 maja 2016, 11:49
Zgłoś post
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL