Teraz jest N, 26 maja 2024, 02:23



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Pytania do Erazma Emperrora 
Autor Wiadomość
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Pytania do Erazma Emperrora
Tutaj Emperror wyceni trening czarów, których będziecie pragnęli się wyuczyć.

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Pn, 14 sie 2017, 17:18
Zgłoś post
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 8 sty 2016, 20:15
Posty: 743
Lokalizacja: Świat Rur
Naklejki: 5
Post Re: Pytania do Erazma Emperrora
Jakich czarów mogę się nauczyć? Pytanie też o czarną magię

_________________


Bardzo milo mi sie wspolpracowalo, ale wierze, ze PKD bedzie wykonywal moje obowiazki lepiej i z gramem mlodzienczego wigoru [...] i mianowac Pana Kretona Dykte na swojego nastepce, samemu przechodzac do Rady Medrcow ~Traktor, 31.05.2019 23:58


Pn, 14 sie 2017, 17:20
Zgłoś post
WWW
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Re: Pytania do Erazma Emperrora
Erazm nie mógł wyjść z szoku na widok nowego członka gildii.
- Nawet oczy sobie wytatuowałeś?! Cholerka, widzę normalny to Ty nie jesteś... - odparł po chwili.
Kret rozejrzał się kilkukrotnie na boki, po czym wyciągnął zza lady dziwnie wyglądający przedmiot. Był kolisty i pokryty żarzącymi się łuskami.
- Co to? - spytał Vudix.
- Przedmiot, który pozwoli Ci wyuczyć się wszystkich zaklęć, których możesz się wyuczyć... tak załóżmy do poziomu.... - zaczął się zastanawiać, a po chwili dotknął dwoma palcami trzech z łusek i przekręcił je tak, jakby nastawiał najzwyczajniejszy zegar.
- 76, może być?
- Tak...
- Czy to oznacza, że mam taki poziom?
- A w życiu. To oznacza, że możesz wyuczyć się zaklęć do tego poziomu.
- A jakie mam te zaklęcia?
- To porada, za którą należą się pieniądze. Nie ma tak, kochany. Z czegoś trzeba się utrzymywać, szczególnie, kiedy miasto w ruinie i wszystkim ciężko... no właśnie... ze wszystkim.
- A jak wygląda sprawa z czarną magią?
- To nie takie proste, jakby się mogło wydawać. Powinieneś wiedzieć... hmm... przypomnij mi, jak masz na imię?
- Vudix Xix...
- Właśnie, Pudix... Tak przewidywałem, ale...
- Vudix...
- Dobra, nie unoś się tak. Czarnej magii możesz się wyuczyć, ale raczej u nielegalnych alchemików... i.... raczej nie w tym kraju. Proponowałbym udać się w okolice Selam, albo... Elysium... Tam coraz częściej słyszy się o złamaniach prawa alchemicznego...
- A ok...

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Pn, 14 sie 2017, 17:30
Zgłoś post
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 8 sty 2016, 20:15
Posty: 743
Lokalizacja: Świat Rur
Naklejki: 5
Post Re: Pytania do Erazma Emperrora
-No dobrze. Wiesz może jak tam najłatwiej dotrzeć?

_________________


Bardzo milo mi sie wspolpracowalo, ale wierze, ze PKD bedzie wykonywal moje obowiazki lepiej i z gramem mlodzienczego wigoru [...] i mianowac Pana Kretona Dykte na swojego nastepce, samemu przechodzac do Rady Medrcow ~Traktor, 31.05.2019 23:58


Wt, 15 sie 2017, 16:28
Zgłoś post
WWW
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Re: Pytania do Erazma Emperrora
-No dobrze. Wiesz może jak tam najłatwiej dotrzeć?
- Spodziewałem się, że zniechęci Cię sama wieść o tym, że trzeba udać się do innego kraju... Cóż, ale widzę, że jednak nie ustępujesz... - zauważył Erazm. - Musisz wiedzieć, Vudixie, że nauka czarnej magii to nie byle jakie zadanie. To magia niszcząca, to magia umożliwiająca zabijanie, to magia, która łatwo może przejąć nad Tobą kontrolę. Mówi się, że jej uosobieniem są najprawdziwsze demony, pochodzące z piekła rodem.... - tłumaczył, lecz Xix i tak niewiele robił sobie z jego wykładów.
- Zatem..?
- Musiał byś znaleźć potężnego maga teleportacji, albo kogoś, kto wytworzyłby dla Ciebie niezrównaną runę teleportacji.
- A Ty jesteś w stanie to zrobić?
- Tak... znaczy... nie... miałem na myśli... nie do końca.
- A więc?
- Izzy szykuje się na podbój Eldshire, to nie będzie łatwe w tych warunkach... to raz... a dwa... cóż... energia, potrzebna na tę kreację jest wręcz niewyobrażalna i chyba musiałbyś wziąć kredyt, żeby uzbierać wszystkie te składniki.
- Czyli bezpieczniej znaleźć maga teleportacji?
- W zasadzie to tak... ALE! To ryzykowne. Każdy takowy czarodziej ma bardzo nierówno, a może nawet... KRZYWOo... ooo... pod sufitem. Tak właśnie. Jest taki jeden, niedaleko Fayadwood... Greenpeace, może słyszałeś?
- Chyba nie.
- To nawet lepiej...

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Wt, 22 sie 2017, 21:01
Zgłoś post
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL