Teraz jest Wt, 23 kwi 2024, 19:20



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Ranczo 

Którą postać lubicie najbardziej z rancza?
wójt 5%  5%  [ 2 ]
pijaki 34%  34%  [ 13 ]
ksiądz 16%  16%  [ 6 ]
Lucy 5%  5%  [ 2 ]
kusy 0%  0%  [ 0 ]
inni 5%  5%  [ 2 ]
wszyscy 21%  21%  [ 8 ]
żadnych 3%  3%  [ 1 ]
nie lubię/nie znoszę rancza 8%  8%  [ 3 ]
nie znam rancza 3%  3%  [ 1 ]
Liczba głosów : 38

Ranczo 
Autor Wiadomość
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Re: Ranczo
Jak dla mnie dużo słabsze od poprzednich sezonów. Zapowiada się bardzo średnio. Te rozmowy na plebanii są zupełnie bezwyraziste. U Solejuków też męczenie. U Kusego bez żadnego pomysłu. Ta Kinga to najbardziej irytująca postać i niestety jak nie ma Lucy sceny w dworku tylko z nią są. Na ławeczce też jakoś drętwo. Zaczęło się od serialu komediowego, potem był bardziej obyczajowy, ostatnia seria to czyste political fiction a teraz pomysłu na serial nie ma i już chyba tylko odcinanie kuponów od sukcesu poprzednich serii.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Wt, 6 wrz 2016, 21:33
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 1 sie 2012, 18:14
Posty: 654
Lokalizacja: Międzysieć
Naklejki: 0
Post Re: Ranczo
Ostatni, 10 sezon właśnie się zakończył. Pan prezes został prezydentem! Genialny finał, ale w każdym odcinku było wiele zabawnych momentów. Zabrakło moim zdaniem Więcławskiej, której "wójtowaniu" był poświęcony jeden, może dwa odcinki. Zbyt wyraźne moim zdaniem były w tym sezonie zaznaczone różne prawdy życiowe, co chwilę słyszymy, co zrobić, żeby było lepiej w naszym kraju... Scena z Hotdogiem w pewnym odcinku nierealistyczna. Ławeczka trzyma poziom. Pożegnanie karpia było wspaniałe. Pani Michałowa jak zwykle dała w tym sezonie w kość biskupowi, co oczywiście bardzo mi się podobało. Bardzo ucieszyłem się z powrotu policjanta Staszka i jego słynnego sposobu śledzenia. Wątek szkolny świetnie pokazał prawdę o polskim szkolnictwie. No, a wątek polityczny po prostu błyszczy, jak zwykle. Dobrze, że tak mało w tym sezonie było Lucy, bo nigdy za nią szczególnie nie przepadałem. Szkoda, że wcisnęli jakiś dziwny wątek z "kawiarnią artystyczną", ale już można na to przymknąć oko. 10 sezon był moim zdaniem bardzo udany i szkoda, że to już koniec, ale z drugiej strony jeszcze trochę i zrobiłby się z tego serialu komediowego jakiś dziwny "Klan", czy inna telenowela. Mogę podziękować twórcom za wiele lat świetnej rozrywki. Uwielbiam ten serial i zawsze będę uwielbiał.

_________________
Mu matku! Pozdrawiam was wszystkich, ludziki dobrej woli!
Mój avatar został przygotowany przez MRX-a, za co serdecznie mu dziękuję.


Wt, 29 lis 2016, 08:58
WWW
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Re: Ranczo
kretonpodziemny napisał(a):
Zbyt wyraźne moim zdaniem były w tym sezonie zaznaczone różne prawdy życiowe, co chwilę słyszymy, co zrobić, żeby było lepiej w naszym kraju...


Przez cały ten serial przewijała się ta trudna do przełknięcia społeczna nauka Brutera. Te wszystkie wspaniałe dobrodziejstwa Unii i zmiana wsi na nowoczesną wyglądają tak bardzo naiwnie; za to organizacja mieszkańców i ich poczucie wspólnoty to było coś na co fajnie się patrzyło (odcinek z mafią był jednym z najzabawniejszych).

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Cz, 8 gru 2016, 22:41
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 1 sie 2012, 18:14
Posty: 654
Lokalizacja: Międzysieć
Naklejki: 0
Post Re: Ranczo
No tak, od samego początku z tą Unią słodzili i słodzili... :roll: Ale nie było aż tak źle. Klaudia i Kinga to zawsze były irytujące postacie, ale jednak sceny z nimi jakkolwiek skupione wokół (nieraz niesłusznych, a już na pewno wyolbrzymionych) ideałów były mimo wszystko zabawne (kłótnia Kingi z dyrektorką, teraz ten wilkowyjski "telefon" zaufania doprowadził do świetnej rzezi [kobiety poszły z kijami na damskich bokserów], to każdy fan gladiatorów lubi). Gorzej, że w ostatnim odcinku nawet o plebani zaczęli gadać o socjalistycznych pomysłach na naprawę kraju, jak o prawdzie objawionej. To jest serial dla wszystkich i takimi wstawkami psuje się jego reputację wśród osób z takimi pomysłami się niezgadzającymi... Dobrze, że na chwilę zmienili temat na flagę Unii. Doskonałe nawiązanie polityczne. :wink:

A i zapomniałem napisać, że moja teoria z IPNem się nie sprawdziła, a szkoda, bo brakowało w tym sezonie zwrotów akcji (od początku było wiadomo, że prezydentem nasz kandydat zostanie). Ale może to i dobrze...
Wygrał pan prezes, taki wielki człowiek! Wygrała Polska! Wygrała Uczciwość! :mrgreen:

_________________
Mu matku! Pozdrawiam was wszystkich, ludziki dobrej woli!
Mój avatar został przygotowany przez MRX-a, za co serdecznie mu dziękuję.


Pn, 12 gru 2016, 18:04
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL