Teraz jest N, 16 cze 2024, 06:26



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona
Książki 
Autor Wiadomość
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 7 lut 2005, 15:05
Posty: 1512
Lokalizacja: inąd
Naklejki: 3
Post 
FORUM napisał(a):
FORUM napisał(a):
Ja nie czytam książek,oprócz lektur szkolnych,które trzeba obowiązkowo przeczytać na język polski.
Swoje obelgi kierowałaś do"nie oczytanych osób",a więc do mnie...nie możesz wyrażać własnego zdania,jeśli jest ono w jakiś sposób obraźliwe dla innych forumowiczów,bo regulamin tego zabrania...a przeprosin oczywiście nie przyjmuję...
To nie była oblega tylko wyrażenie swojego zdania. Obelga jest skierowana do konkretnej grupy osób/osoby i zawierały prawdziwy i obrażający zarzut. Np. Śmieciarze są głupi i śmierdzą! To, że wyraziła swoje zdanie:
Tyzyfona napisał(a):
też uważam że ludzie nie oczytani są trochę nudni i ograniczeni; i nie ma z nimi o czym pogadać <taka jest smutna prawda bo czytanie pomaga rozwijać horyzonty>
w którym jest stwierdzenie "nudności i ograniczenia" nie jest obelgą. A sam robiłeś offtopic, zamiast wyżalić się na PW

PS przepraszam za niespójności w tekście, aaale był dosyć skomplikowany

_________________
Piszę poprawie po bangleszstańsku.


N, 26 sie 2007, 16:34
Maniak Koparek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 sie 2006, 18:47
Posty: 2491
Lokalizacja: Warszawa, prosta sprawa
Naklejki: 2
Post 
Michcio napisał(a):
FORUM napisał(a):
FORUM napisał(a):
Ja nie czytam książek,oprócz lektur szkolnych,które trzeba obowiązkowo przeczytać na język polski.
Swoje obelgi kierowałaś do"nie oczytanych osób",a więc do mnie...nie możesz wyrażać własnego zdania,jeśli jest ono w jakiś sposób obraźliwe dla innych forumowiczów,bo regulamin tego zabrania...a przeprosin oczywiście nie przyjmuję...
To nie była oblega tylko wyrażenie swojego zdania. Obelga jest skierowana do konkretnej grupy osób/osoby i zawierały prawdziwy i obrażający zarzut. Np. Śmieciarze są niemądry i śmierdzą! To, że wyraziła swoje zdanie:
Tyzyfona napisał(a):
też uważam że ludzie nie oczytani są trochę nudni i ograniczeni; i nie ma z nimi o czym pogadać <taka jest smutna prawda bo czytanie pomaga rozwijać horyzonty>
w którym jest stwierdzenie "nudności i ograniczenia" nie jest obelgą. A sam robiłeś offtopic, zamiast wyżalić się na PW

PS przepraszam za niespójności w tekście, aaale był dosyć skomplikowany
Wiele osób nie czyta, ale jak można mówić, że takie osoby są nudni i ograniczeni, a nawet oczywiste jest to, iż jest to bujda. Tak samo, gdybym powiedział, że kto nie gra w taką i taką grę, to jest ograniczony.
Dla mnie to była obraza wszystkich osób, którzy nie czytają, nic więcej nie można powiedzieć.

_________________
Moderuję pogrubioną, brązową czcionką.
Człowiek zawsze mówi że coś jest niemożliwe, dopóki się nie przekona że coś jest możliwe. Czy nie łatwiej jest od razu przyjąć, że WSZYSTKO jest możliwe?


N, 26 sie 2007, 22:14
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 7 lut 2005, 15:05
Posty: 1512
Lokalizacja: inąd
Naklejki: 3
Post 
Człowieku! Nie jesteśmy w ameryce! Jesteśmy w normalnym kraju (na swój sposób) i to nie była obraza!

Koniec off topu. Następne posty nie na temat będę kasował.

_________________
Piszę poprawie po bangleszstańsku.


Pn, 27 sie 2007, 09:05
Pogromca Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 25 kwi 2007, 09:21
Posty: 504
Naklejki: 2
Post 
ja lubię wszystkie książki z serii Mikołajek a wy co o nich sądzicie

_________________
"No to jedziemy z tym koksem"
czerwony


Pn, 27 sie 2007, 09:07
YIM
Post 
2 z tej serii przeczytałam. Mikołajek i Mikołajek i inne chłopaki. ( Pierwsza z biblioteki, Drugą dostałam na urodziny :wink: ( Mam dobrze, nie?).) :lol: Wszystkie inne z tej serii też wypożyczyłam z biblioteki, ale nie miałam ochoty poczytać. :shock:

Cytuj:
Elfi pyłek i wyprawa po jajko


Ponawiam pytanie co do tytułu powyrzej. :?:


Pn, 27 sie 2007, 17:44
Post 
Ja czytałam było super, Elfi pyłek jest bardzo dobry a zaś ilustracje są znakomite i treść doskonała


Wt, 28 sie 2007, 22:42
Post 
ja od ksiazek wolee mangi. szczególnie dragon ball


Śr, 29 sie 2007, 10:50
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 13 lut 2005, 15:18
Posty: 853
Lokalizacja: ze Szczecina
Post 
Ja tam bardzo lubię czytać a moi ulubieni autorzy to: Terry Deary, Terry Pratchet, Douglas Adams, J.K Rowling, Rene Goscinny, Lemony Snicket.
Polecam serię Straszna Historia oraz książki: Autostopem przez galaktykę, Kolor magii, Blask fantastyczny, Nauka Świata Dysku 1 i 2, Serię niefortunnych zdarzeń oraz Rodzina Penderwicków.

_________________
Moje forum o opowiadaniach www.pisarnia.fora.pl .
Jestem drugim inżynierem Gwardii Reksia.
Obrazek


Śr, 29 sie 2007, 15:50
YIM WWW
Post 
Tyzyfona napisał(a):
Ja czytałam było super, Elfi pyłek jest bardzo dobry a zaś ilustracje są znakomite i treść doskonała


Rysunki byłu rewelacyjne owszem. Inne książki z tej serii też czytam i mam i polecam. :wink: :wink: :wink:


Śr, 29 sie 2007, 17:00
Post 
ja kupiłam ją sobie na któreś imieniny naprawdę warto było, lecz co do innych inne nie mają az tak dobrych rysunków i fabuła nie jest tak dobra jak w elfim pyłku gdzie byłe bardzo dobra :wink:


Śr, 29 sie 2007, 17:02
Post 
Zgadzam się. Tam są inni autorzy o Elfi Pyłek Napisała chyba Gail Carson Le cośtam.


Śr, 29 sie 2007, 17:28
Post 
Bardzo dobre i mające super ilustracje są książki Tonego Wolfa np. Leśny Ludek, Legenda Robin Hooda ilustracje są boskie :wink: :D


N, 2 wrz 2007, 17:34
Post 
Tyzyfona napisał(a):
Bardzo dobre i mające super ilustracje są książki Tonego Wolfa np. Leśny Ludek, Legenda Robin Hooda ilustracje są boskie :wink: :D


Ja czytałam tylko z tej serii ,, Leśny Ludek i Olbrzymy"


N, 2 wrz 2007, 18:21
Post 
i jak wrażenia mi się bardzo podobało :wink:


N, 2 wrz 2007, 18:24
Post 
No fajne to było. 10/10 :twisted: :)


N, 2 wrz 2007, 18:36
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL