Teraz jest Wt, 2 lip 2024, 22:38



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Żarty 
Autor Wiadomość
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 7 maja 2010, 13:58
Posty: 273
Lokalizacja: z teleportera
Post Żarty
Dziewczyny jadom ałtobusem brunetka mówi do blondynki pacz jaki pienkny las a blondynka niewidze bo mi dżewa zasłaniajom. co to jest małe przezroczyste i ma zapach marchewki pierniencie królika. uczony mówi do wariata jeśli ja nieodpowiem na twoje pytanie to daje ci 100 zł. a jeśli ty nie odpowiesz na moje pytanie to dajesz mi 1 zł. dobra zaczynamy uczony zaczyna co to jest ma 4 nogi i robi miał wariat mówi niewiem prosze oto twoja złotówka uczony jeszcze raz zadaje pytanie co to jest ma 4 nogi i robi hał hał wariat odpowiada niewiem oto pańska złotówka teraz wariat zadaje pytanie co to jest??? ma 5 nug wieczorem a 8 rano i robi hał i miał uczony mówi niewiem oto pana 100 zł. a jaka była odpowiedź niewiem oto twoja złot€wka co sie robi jak wokuł twojego domu krąży 10 duchów mieć nadzieje że to chalowen. pacjent przychodzi do lekarza proszę pan wczoraj jako pierwszy zjadłem małrze a dzisiaj boli mie żołądek pan lekarz odpowiada a może jak pan je otwierał to były nieświerze nie poczuł pan podejżanego zapachu? a to czeba je było otwierać.prosze pani mój syn jest taki mądry że umie wypowiedzieć swoje imie w spak serio a jak sie nazywa Bob prosze pani Bob .Duży kominek mówi do małego kominka jesteś za młody żeby palić . czarna olowa widzzi białomm oliwe a ty siedziałaś wogule na słońcu .2 ziarenka piasku rozmawiajom sobie na pustyni aż jedno z nich m€wi pacz ile tu wiary. co m€wi ślimak jeżdźący na żuwiu wwwwwooooolllnniieeejjj!!!

_________________
Obrazek Piszę poprawnie po polsku
MOJE FORUM
http://www.przygodo.fora.pl/
Zajerestruj się koniecznie!


Pn, 19 lip 2010, 14:47
YIM WWW
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 1 cze 2010, 18:32
Posty: 780
Lokalizacja: CIAPSKŁAD
Post 
http://www.przygodyreksia.pl/pliki/kret ... ight=jasio piszcie tu.

_________________
xPatra dla przyjaciół (nie mam przyjacioł :) )


Pn, 19 lip 2010, 15:12
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 2 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL