Teraz jest Pt, 28 cze 2024, 15:52



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
Cisza w norze 

Co spowodowało ciszę?
Ankieta wygasła Cz, 5 mar 2009, 16:08
RPG-wszyscy zastanawiają się nad udziałem i wyborem. 36%  36%  [ 4 ]
Rekolekcje-łazimy do kościoła. 9%  9%  [ 1 ]
Cóś innego. 36%  36%  [ 4 ]
A bo ja wiem? 18%  18%  [ 2 ]
Liczba głosów : 11

Cisza w norze 
Autor Wiadomość
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 6 mar 2008, 18:02
Posty: 411
Lokalizacja: Tarnów
Post 
Może jakiegoś fajnego,nowego działu.

_________________
...


Pn, 2 mar 2009, 19:58
WWW
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Trzeba po pierwsze działać. Zrobić jakiej reformy...
A tutaj nic się nie dzieje tylko po prostu coraz mniej użytkowników wchodzi na forum, coraz mniej piszą, coraz więcej osób odchodzi - dlaczego? Jest nudno. Temu forum potrzeba czegoś nowego i nie jest to gadanie, jest to działanie. Powołajmy stan kryzysowy. Niech to forum będzie lepsze.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Wt, 3 mar 2009, 15:20
WWW
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post 
Niektórzy starzy użytkownicy wrócili ale większość odeszła. Chociaż mogliby wrócić żeby pogadać o RiMS. Większość jest tu jako goście lub ukryci. Może wrócą jak coś będzie się dziać np. żeby pogadać o 7 części jak powstanie taki dział lub będą ciekawe tematy. Ale narazie mało takich tematów czy użytkowników którzy zakładają takie tematy.


Wt, 3 mar 2009, 15:32
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Może wrócą, Ale czy zostaną czy uciekną zaraz po wyjściu RiMS i wpadną czasem po radę jak przejść grę. Trzeba na tym forum jakiejś reformy, zmian, żeby było lepiej. Może wtedy będą wracać i zostawać i będzie jeszcze lepiej.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Wt, 3 mar 2009, 15:36
WWW
Mistrz Pisarstwa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 31 gru 2007, 11:00
Posty: 613
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Naklejki: 7
Post 
Moim zdanie Przybysz ma rację. Trzeba działać. Nie możemy stać i potrzeć jak to forum bardzo powoli upada. Trzeba rozpowszechnić działalność GR.
Piszcie nowi, obecni i starzy userzy!!!
Cytuj:
Trzeba działać

_________________
Obrazek
Ten kolor został wybrany jako mój kolor do moderowania.


Wt, 3 mar 2009, 15:41
YIM WWW
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
I tak a propos Gwardii to Gwardia tak na dobrą sprawę nie idzie do przodu, nie rozwija się, stoi w miejscu, a nawet się zapada. Dlaczego? Gwardia nie ma prezesa. Nikt się nią nie zajmuje po odejściu xDominika, a on miał wrócić i nie wrócił. Poza tym na forum rzadko wchodzą modzi i admini.

Moim zdaniem trzeba wprowadzić zmiany. Zmiany na lepsze. Jakieś reformy, żeby było lepiej. Może urządźmy wspólną naradę i podejmijmy decyzję jak ratować to forum. :wink: Mogłyby też zostać wprowadzone zmiany w Moderatorium. Co z tego, że Moderatorium - większość jego członków i tak nie wchodzi na forum - twierdzą, że nie potrzeba nowych modów. A przecież myślę, że jak jest osoba, która nadaje się na moda, to mogłaby nim zostać. Nowa osoba w Moderatorium mogłaby trochę odświeżyć tam wszystko i zapoczątkować zmiany. Taką osobą najlepiej, żeby został Roostar.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Wt, 3 mar 2009, 15:51
WWW
Mistrz Pisarstwa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 31 gru 2007, 11:00
Posty: 613
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Naklejki: 7
Post 
I znowu Przybysz ma rację.
Proponuje zrobić głosowanie na dowódcę GR. Potrzebna jest osoba która pokieruje nas w stronę świetności i chwały. No maże z tym ostatnim troszeczkę przesadziłem.

_________________
Obrazek
Ten kolor został wybrany jako mój kolor do moderowania.


Wt, 3 mar 2009, 16:13
YIM WWW
Post 
przybysz z Kurakis napisał(a):
Mogłyby też zostać wprowadzone zmiany w Moderatorium. Co z tego, że Moderatorium - większość jego członków i tak nie wchodzi na forum -A przecież myślę, że jak jest osoba, która nadaje się na moda, to mogłaby nim zostać. Nowa osoba w Moderatorium mogłaby trochę odświeżyć tam wszystko i zapoczątkować zmiany.


A nie Ty Przybyszu :P powiedz po prostu że chcesz być modem i tyle...
Moderatorium decyduje o tym co trzeba zmienić na forum, zaś Euresanda jest chora i dlatego nie może chwilowo wchodzić, ja wchodzę codziennie Grześ pewnie też. Co do prezesa GR cały czas wierzymy, że xDominik wróci ale podejmiemy odpowiednie kroki


Ostatnio edytowano Wt, 3 mar 2009, 16:42 przez Gość, łącznie edytowano 1 raz



Wt, 3 mar 2009, 16:24
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post 
Fiu,fiu!Wracamy na dawne tory-wracam z budy,a tu tyle wiadomości,ile przed odrętwieniem.Chyba znam powód.Gdy mamy wiele wolnego czasu,nie mamy ochoty sterczeć cały dzien przed kompem.Wchodzimy z 3 razy(to nie o mnie)na dzień i tyle.A po prostu po szkole stęskniamy się za kumplami ze strony i ciekawymi tematami i całą siłą walimy na forum!
A więc lepiej nie wchodziż w dni wolne rano,tylko wieczorem.Jest nas mniej więcej tyle samo,ale o różnych porach dnia-zwykle na stronie jest tłok,a potem wchodzimy w rozproszeniu.Wydaje nam się,że wszyscy opuszczają forum.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Wt, 3 mar 2009, 16:34
Kierownik łopaty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 10 sty 2006, 20:41
Posty: 1139
Naklejki: 3
Post 
Artur chwilowo nie ma neta, ale niedługo ale się pojawi.

Nadal uważam, że nie potrzebujemy nowych moderatorów.

_________________
Moderuję kolorem żółtym.


Wt, 3 mar 2009, 16:36
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 4 wrz 2005, 10:32
Posty: 223
Lokalizacja: z miasta na L
Post 
Luk98 napisał(a):
Niektórzy starzy użytkownicy wrócili ale większość odeszła. Chociaż mogliby wrócić żeby pogadać o RiMS. Większość jest tu jako goście lub ukryci. Może wrócą jak coś będzie się dziać np. żeby pogadać o 7 części jak powstanie taki dział lub będą ciekawe tematy. Ale narazie mało takich tematów czy użytkowników którzy zakładają takie tematy.


bo o czym tu zakładać?
co temat jak wielki jest bebzon kretesa albo dlaczego kretes jest nieproporcionalny. no powiedz. każdy wchodził tu bo miał nadzieję że zaraz będzie demo. stracili cierpliwość i odeszli. szczerze mówiąc to jak za 2 tyg. nie pojawi sie demo to odchodze ale tym razem na zawsze.

_________________
Obrazek
powracam!!!!!!!!!!!!! Masz pytanie? chcesz odpowiedzi? pisać na PW


Wt, 3 mar 2009, 16:45
WWW
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 3 sie 2007, 07:56
Posty: 158
Lokalizacja: Czerniejów City \ Lublin \ Polska
Post 
Teraz na forum jest nudno, więc będę tu zaglądał tylko w czw i w śr, no może w weackend jak znajdę czas.

_________________
Obrazek
Potępiam spam wszelkiego rodzaju!!!
Mam wrażenie, że ktoś mi posty usuwa!!!
Dawano, dawno temu, kiedy na forum nie znano jeszcze spamu... byłem love las!


Wt, 3 mar 2009, 16:48
YIM WWW
Mieszacz Zaprawy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 15 sie 2007, 13:43
Posty: 1426
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 2
Post 
dziczek napisał(a):
Teraz na forum jest nudno, więc będę tu zaglądał tylko w czw i w śr, no może w weackend jak znajdę czas.


OMG... weekend.

Reformy, tak, tak.
Lecz zauważam, że już od dłuszego czasu chcemy wprowadzić jakieś... no właśnie, myślimy tylko o jakichś zmianach. Tymczasem potrzebne są konkrety. Mówimy o tym, mówimy i... na tym się kończy.
Nowe tematy? Jest ich wystarczająco dużo. Pewnie następnym rozkiwitem forum będzie wyjście dema, a póżniej pełnej wersji RIMS.

_________________
Stryj Mac jako Stryj Maćko [z wyeliminowanym polskim znakiem].
Moderuję kolorem niebieskim.
Szukajcie a znajdziecie. Pozdrawiam.
Piszę poprawnie po polsku.


Wt, 3 mar 2009, 17:07
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post 
Lub na odwrót.
Przez takich niecierpliwych,jak dziczek,forum martwieje.Z drugiej strony, taki system pozwala zatęsknić za stroną i wystrzelić na koniec dnia mnóstwem postów i odpowiedzi w tematach.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Wt, 3 mar 2009, 17:16
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Stryj Maćko napisał(a):

Reformy, tak, tak.
Lecz zauważam, że już od dłuszego czasu chcemy wprowadzić jakieś... no właśnie, myślimy tylko o jakichś zmianach. Tymczasem potrzebne są konkrety. Mówimy o tym, mówimy i... na tym się kończy.
Nowe tematy? Jest ich wystarczająco dużo. Pewnie następnym rozkiwitem forum będzie wyjście dema, a póżniej pełnej wersji RIMS.


Właśnie! Zero konkretów. Nie ma zmian i powiedzmy sobie szczerze - nikt nie ma zamiaru ich wprowadzić. Dlatego starzy użytkownicy nie wracają. Coraz większa rzesza odchodzi. Nowym też się nie podoba...
Ale przecież nikt nie pokwapi się jak zawsze, żeby zrobić coś dobrego na forum, żeby było fajnie. Niestety tak jest\ Gwardia też stoi w punkcie zero po odejściu i "nie wróceniu" xDominka...
Cóż, forum pewnie niedługo jeszcze bardziej się zapadnie, ale zostanie kilku co będą tu się czasem udzielać lub pisać.
Ja od dłuższego czasu nie mam tu z kim pogadać na żaden temat. Robi się tu nudno. Wyparowała fajna atmosfera którą znałem. I muszę przyznać, że nikt nie próbuje wprowadzić czegoś nowego na forum. Poza tym Kretes przeniósł się na 3d i kolejni odeszli. Pewnie kupię RiMS choć jestem przeciw przerabianiu takich gier jak Reksio na 3d, nawet jeśli chodzi jedynie o postacie.
Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum, tych którzy czytali regulamin i tych którzy nawet nie zerknęli, pozdrawiam tych którzy już stąd odeszli, pozdrawiam wszystkich którzy są, byli i będą sympatyczni, pozdrawiam tych z którymi się fajnie dyskutowało, pozdrawiam tych którzy zakupili sobie słowniki ortograficzne i nie katowali mnie "nowoczesną polszczyzną", pozdrawiam całą Gwardię Reksia. Oraz szanowne Moderatorium i oczywiście Szalonego Kapelusznika...
Czołem!
I chyba wkrótce ja też odejdę z tego forum... Ale jeśli zanim to nastąpi wprowadzę reformy w Kasynie i dokończę, a przynajmniej wpuszczę jeszcze kilka rozdziałów mojego opowiadania na forum.
podpisano Przybysz

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Śr, 4 mar 2009, 19:08
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL