Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 22:44



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
PILNE! Proszę o wypowiedzi. 

Czy mamy zreformować forum, aby było na nim więcej swobody?
Tak 68%  68%  [ 25 ]
Nie 32%  32%  [ 12 ]
Liczba głosów : 37

PILNE! Proszę o wypowiedzi. 
Autor Wiadomość
Jeździec betoniarki
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 16 sty 2010, 20:58
Posty: 308
Lokalizacja: Z Szybkiego Świata (wyjaśnienia dla wtajemnicznonych)
Naklejki: 5
Post PILNE! Proszę o wypowiedzi.
Drodzy forumowicze!
Czy zauważyliście może, że ostatnio forum jest... Że tak powiem... Strasznie formalne? Swoboda ograniczana jest do minimum, Moderatorium przeradza się w jakiś rząd, zamiast swobodnych dyskusji (oczywiście bez spammu, nie to mam na myśli) jest polityka i żeby cokolwiek zrobić trzeba mieć przynajmniej kilka zezwoleń i innych pozałatwianych formalności, których załatwienie jest niemożliwe, bo nikomu się nie chce. Czy tak ma być, czy wolelibyście, aby pozostał ustrój polityczny, ciasny i niewygodny, w którym forum rządzi jedna i nudna grupa. Forum powinno być przyjemnością, odpoczynkiem od szkoły, a jest aktualnie dziwną polityką, która niektórych wysuwa na pierwsze miejsce, a niektórych kosztuje nieprzyjemności i stratę humoru. Chyba powinniśmy zreformować to nieco, prawda? Pamiętam, kiedy się zarejestrowałam, wszystko było takie... Przejrzyste i ładne, można było pisać co się chce, a modzi aż tak bardzo nie naciskali i nie wlepiali ostrzeżeń. Teraz stało się ono nudnym skupiskiem gier RPG, w których userzy mogą się rochę rozerwać, czego nie zrobią w żadnym innym dziale. Poza tym i tak nie powinno tak być, powinny pojawiać się ogólne gry z jasnymi zasadami, do których może się włączyć każdy w każdej chwili. Nie może być tak, że na forum nic nie można robić. To odstrasza nowych userów! Gdzie swobodne, przyjazne dyskusje? Gdzie dobroduszni moderatorzy? Moderatorium jest strasznie sztywne, żeby nie powiedzieć drętwe, i najważniejszą dla nich rzeczą jest idealne przestrzeganie regulaminu. Co się stanie, gdy zmienimy Userowi nick, ponieważ stary mu się znudził? Zawali się świat? Nie sądzę. Uważam, że moderatorium powinno mieć nieco luźniejszy stosunek do formalności i nie zapominało, że to jest forum o grze dla dzieci, a nie szkoła polityki ; ) Z większością moderatorium nie można się dogadać, bo albo ich nie ma, albo im się nie chce, albo coś w tym stylu... Przypomnijcie sobie stare FR. Dlaczego jesteście przeciw opcjom, jak [nawias kwadratowy] ? Proponuję REAKTYWACJĘ forum. Zmianę na lepsze!

Zredagowały: Euresanda i Johanna

I prośba: niech każdy prawdziwy fan Reksia się tutaj wypowie i niech modzi nie zamykają tego tematy, gdyż wtedy nie będzie już żadnych wątpliwości, że to powinno się zmienić!!!

_________________
Moderuję fioletowym.
Kiedyś było tu tak spokojnie i przytulnie...


Śr, 11 lis 2009, 13:22
Komiksowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 8 gru 2005, 18:55
Posty: 1193
Lokalizacja: Polska Inteligencja:-∞ Szybkość:0
Naklejki: 4
Post Re: PILNE! Proszę o wypowiedzi.
Euresanda napisał(a):
Drodzy forumowicze!
Czy zauważyliście może, że ostatnio forum jest... Że tak powiem... Strasznie formalne? Swoboda ograniczana jest do minimum, Moderatorium przeradza się w jakiś rząd, zamiast swobodnych dyskusji (oczywiście bez spammu, nie to mam na myśli) jest polityka i żeby cokolwiek zrobić trzeba mieć przynajmniej kilka zezwoleń i innych pozałatwianych formalności, których załatwienie jest niemożliwe, bo nikomu się nie chce.


WTF? Jakich formalności? Przecież na forum jest swoboda wypowiedzi, pod warunkiem że te wypowiedzi nie obrażają, ranią uczuć innych itp.



Euresanda napisał(a):
Czy tak ma być, czy wolelibyście, aby pozostał ustrój polityczny, ciasny i niewygodny, w którym forum rządzi jedna i nudna grupa.


2WTF? Gdyby były 2 "moderatoria" były by kłótnie i nie porozumienia. A po za tym: to nie chodzi o politykę: ale o prawa które mają na celu wyeliminowanie spamu i obrażania się.

Euresanda napisał(a):
Forum powinno być przyjemnością, odpoczynkiem od szkoły, a jest aktualnie dziwną polityką, która niektórych wysuwa na pierwsze miejsce, a niektórych kosztuje nieprzyjemności i stratę humoru.


Słuchaj Johanna, dostałaś ostrzeżenie za nie wyparzony język na shoutboxie i teraz chcesz wszczynać rewolucję?

Euresanda napisał(a):
Chyba powinniśmy zreformować to nieco, prawda? Pamiętam, kiedy się zarejestrowałam, wszystko było takie... Przejrzyste i ładne, można było pisać co się chce, a modzi aż tak bardzo nie naciskali i nie wlepiali ostrzeżeń. Teraz stało się ono nudnym skupiskiem gier RPG, w których userzy mogą się rochę rozerwać, czego nie zrobią w żadnym innym dziale. Poza tym i tak nie powinno tak być, powinny pojawiać się ogólne gry z jasnymi zasadami, do których może się włączyć każdy w każdej chwili. Nie może być tak, że na forum nic nie można robić. To odstrasza nowych userów! Gdzie swobodne, przyjazne dyskusje? Gdzie dobroduszni moderatorzy? Moderatorium jest strasznie sztywne, żeby nie powiedzieć drętwe, i najważniejszą dla nich rzeczą jest idealne przestrzeganie regulaminu.


Bla, bla, bla... RPG "wprowadziłem" do kanałów ja, było przecie od gier i zabaw, a potem wszyscy z papugowali nie wiedząc nawet co i jak...


Nowi userzy: dla większości userów jest ono 1 forum z jakim się stykają, naszym obowiązkiem jest wpoić im zasady obowiązujące na forach. Także to że nawet "wirtualnie", nie obrażamy innych ludzi.

Euresanda napisał(a):
Co się stanie, gdy zmienimy Userowi nick, ponieważ stary mu się znudził? Zawali się świat?


Niektórzy mogą nie kojarzyć usera, dlatego obowiązuje informacja w podpisie o zmienieniu nicku. Nie rozumiem sensu tego zdania.
Gdyby ktoś zmieniał codziennie nick to jaki bajzer by wynikł!


Euresanda napisał(a):
Nie sądzę. Uważam, że moderatorium powinno mieć nieco luźniejszy stosunek do formalności i nie zapominało, że to jest forum o grze dla dzieci, a nie szkoła polityki ; ) Z większością moderatorium nie można się dogadać, bo albo ich nie ma, albo im się nie chce, albo coś w tym stylu... Przypomnijcie sobie stare FR. Dlaczego jesteście przeciw opcjom, jak [nawias kwadratowy] ? Proponuję REAKTYWACJĘ forum. Zmianę na lepsze!


Co do gry "dla dzieci" (sądzę że ten fragment to Johanna pisała) to wielu może się sprzeczać. Swoją drogą "dzieci" też trzeba nauczyć polityki i rządzących nią praw...

Jak moderatorów nie ma to ich jak chcecie: "wyrzućcie, wstawcie nowych którzy po jakimś czasie nie będą mieli czasu na forum (oczywiście zostaną wyrzuceni)"


Euresanda napisał(a):
Zredagowały: Euresanda i Johanna

I prośba: niech każdy prawdziwy fan Reksia się tutaj wypowie i niech modzi nie zamykają tego tematy, gdyż wtedy nie będzie już żadnych wątpliwości, że to powinno się zmienić!!!


Powinno być: treść - Johanna, redakcja - Euresanda


Prawdziwy fan Reksia nie będzie przejmował się polityką tylko zacznie wymieniać w kulturalny sposób swoje zdanie na temat Przygód Reksia...


PS Oczywiście wszystko to co napisałem to są "bzdury" ;p

PS Reformy, rewolucje... kojarzy mi się to z Pokopanem....

_________________
Obrazek
Nobody expects the Spanish Inquisition!
The One Who Disturbs So Terribly...
Jeśli zobaczysz pomarańcz śmierci w swoim poście - strzeż się!


Śr, 11 lis 2009, 14:07
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 18 mar 2009, 10:54
Posty: 725
Naklejki: 3
Post Re: PILNE! Proszę o wypowiedzi.
bot napisał(a):
WTF?

Może kultury trochę?
bot napisał(a):
2WTF? Gdyby były 2 "moderatoria" były by kłótnie i nie porozumienia. A po za tym: to nie chodzi o politykę: ale o prawa które mają na celu wyeliminowanie spamu i obrażania się.

Ktoś tu nie rozumie sensu zdania...
Cytuj:
Słuchaj Johanna, dostałaś ostrzeżenie za nie wyparzony język na shoutboxie i teraz chcesz wszczynać rewolucję?

Ty nie jesteś lepszy. Moje ostrzeżenie nie ma nic do tego. + ort.

Cytuj:
Bla, bla, bla...

Trochę szacunku dla wyższej stopniem. I kultury.

Cytuj:
Nowi userzy: dla większości userów jest ono 1 forum z jakim się stykają, naszym obowiązkiem jest wpoić im zasady obowiązujące na forach. Także to że nawet "wirtualnie", nie obrażamy innych ludzi.

Tyle że Ty jesteś jednym z najmniej kulturalnych osób na forum...
I przykładu nie dajesz żadnego...

bot napisał(a):
Niektórzy mogą nie kojarzyć usera, dlatego obowiązuje informacja w podpisie o zmienieniu nicku. Nie rozumiem sensu tego zdania.
Gdyby ktoś zmieniał codziennie nick to jaki bajzer by wynikł!

Co to jest "bajzer"? Nie jesteśmy przeciw tej zasadzie.
Tylko jest ona niepotrzebna, gdy nikt nicku nie zmienia.

bot napisał(a):

Co do gry "dla dzieci" (sądzę że ten fragment to Johanna pisała) to wielu może się sprzeczać. Swoją drogą "dzieci" też trzeba nauczyć polityki i rządzących nią praw...

Źle sądzisz. Proszę bardzo, Reksio to gra od lat 18tu. Mylę się? :|
Drugiego zdania nie skomentuję.

Cytuj:
Powinno być: treść - Johanna, redakcja - Euresanda

Nie bądź chamski. Pisałyśmy razem, jeśli chcesz wiedzieć, to większość napisała Maja. I ja się z nią zgadzam.

_________________
Pozdrawiam, Johanna.
Jeżeli chcesz nowych emblematów w galerii,
wyszukaj mi screena. To takie proste...

A i tak nie mam żadnych zgłoszeń :P


Śr, 11 lis 2009, 15:30
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 16 lip 2009, 09:24
Posty: 552
Lokalizacja: Istnieje.
Post Re: PILNE! Proszę o wypowiedzi.
Euresanda napisał(a):
Drodzy forumowicze!
Czy zauważyliście może, że ostatnio forum jest... Że tak powiem... Strasznie formalne?

Niestety, zauważyłem :( .
Euresanda napisał(a):
Swoboda ograniczana jest do minimum, Moderatorium przeradza się w jakiś rząd, zamiast swobodnych dyskusji

Zgadzam się w 100%. Też chciałbym więcej swobody.
Euresanda napisał(a):
Czy tak ma być, czy wolelibyście, aby pozostał ustrój polityczny, ciasny i niewygodny, w którym forum rządzi jedna i nudna grupa?

Nie! Veto! :P .
Euresanda napisał(a):
Forum powinno być przyjemnością, odpoczynkiem od szkoły, a jest aktualnie dziwną polityką, która niektórych wysuwa na pierwsze miejsce, a niektórych kosztuje nieprzyjemności i stratę humoru.

Znowu się zgadzam w 100 %.
Euresanda napisał(a):
Chyba powinniśmy zreformować to nieco, prawda?

Prawda.
Euresanda napisał(a):
Teraz stało się ono nudnym skupiskiem gier RPG

RPG jest fajne, ale masz rację.
Euresanda napisał(a):
Nie może być tak, że na forum nic nie można robić. To odstrasza nowych userów!

Racja! Trzeba coś z tym zrobić.
Euresanda napisał(a):
Gdzie swobodne, przyjazne dyskusje? Gdzie dobroduszni moderatorzy?

No właśnie! Gdzie?
Euresanda napisał(a):
Moderatorium jest strasznie sztywne, żeby nie powiedzieć drętwe, i najważniejszą dla nich rzeczą jest idealne przestrzeganie regulaminu.

Masz rację, widziałem takie sytuacje i nie jestem z nich zadowolony.
Euresanda napisał(a):
Co się stanie, gdy zmienimy Userowi nick, ponieważ stary mu się znudził? Zawali się świat? Nie sądzę.

Ja też nie sądzę.
Euresanda napisał(a):
Uważam, że moderatorium powinno mieć nieco luźniejszy stosunek do formalności i nie zapominało, że to jest forum o grze dla dzieci, a nie szkoła polityki

Właśnie. To nie szkoła polityki!
Euresanda napisał(a):
Dlaczego jesteście przeciw opcjom, jak [nawias kwadratowy] ?

Ja byłem za i dziwiłem się, że userzy są przeciw.

Dziękuję, że wreszcie ktoś to zrozumiał i to oznajmił. Na forum trzeba zmian!

_________________
Obrazek
Proszę wchodzić i grać. ^_^


Śr, 11 lis 2009, 16:42
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post 
I przestrzegania regulaminu. :roll:
Maldurf, któryś tam punkt mówi o tym, że nie cytuje się posta tylko po to, by się zgodzić z jego autorem.
Cały twój długaśny post mogłeś wyrazić w zdaniu ,,Zgadzam się z Euresandą". To taka moja tyrada.
Formalne forum? Nie zauważyłem. Jeśli jednak mało userów pisze, a moderatorzy są sztywni, postronni, lub uprzedzeni do kogoś (Maćko, nie pisz, że ciebie nie dotyczy!), to forum sprawia takie wrażenie.
Nie wiem, o co chodzi z tą ,,wielką swobodą". Fałszowanie nicków w shoutboxsie? Masowy wysyp RPG (Cóż, zawsze uważałem, że powinno się ustalić pewną granicę w tym aspekcie, bo forum jest nimi zasypane. Z 4/5 nowych postów w Kanalizacji jest w RPG.)? Prawo do obrażania moderatorów (obrażanie na poważnie, nie takie uszczypliwe)? Nie wydaje mi się to postępową reformą.
To, że na forum niewiele się dzieje, to wina paru połączonych efektów (zakończenie RiMS, brak informacji o nowych konkursach, dziesiątki userów opuszczających forum z nudów(...)), a nie sztywności Moderatorium.
Swoboda na forum jest, lecz nikomu nie chce się podejmować dyskusji i nikt nie chce odświerzać tematów.
Regulamin jest zbyt ścisły i ,,duszący", przyznaję. A najbardziej ,,dusi" punkt każący pytać moderatora o zgodę na utworzenie tematu. Przecież to zniechęca do jego tworzenia!
Nie widzę niemiłych w skutkach luk w zasadzie ,,zmieniasz nick, więc pisz o tym w podpisie!". Jest tylko nieprzyjemny czasem fakt, że moderator nie posłucha, bo ,,nie uzna argumentów za przekonujące". Zamiast niego powinna być zasada, że moderator nie uzna go, jeśli zawiera wulgaryzm.
Nie zaprzeczam, że Moderatorium powinno nieco wyluzować. ,,Jestem grzeczny, przestrzegam Regulaminu, nie obrażam, lecz mogę sobie pozwolić na ciętą ripostę lub aluzję"-jest aktualnie hasłem Moderatorium, a kiedyś (nie tak dawno) było nim ,,Pomagam innym userom, zachowuję się normalnie (nie wyniosło) i pozwalam sobie na luz". To drugie jest lepsze.
,,Szkoła polityki" :P Nie, forum jednak stało się ostatnio mniej kolorowe i spokojne. Teraz każdy pisze post, gdy jest przerabiana jakaś uchwała i nic więcej.
Nawias kwadratowy-a do czego miałby służyć? Zwykły wystarczy.

Ogółem: Problem nie tkwi w forum. Problem tkwi w Moderatorium i ciasnym Regulaminie.
A teraz część nieoficjalna. Mój kolega, co chciał się tu zarejestrować, zrezygnował z tego. Gdy zapytałem, czemu, to rzekł (proszę mnie nie poszczuć niczym za ten cytat): ,,Bo nie chcę nalerzeć do forum, którego moderatorium to banda zarozumiałych elegancików".

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Śr, 11 lis 2009, 17:41
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 16 lip 2009, 09:24
Posty: 552
Lokalizacja: Istnieje.
Post 
No dobrze, już przepraszam. :roll: Chciałem po prostu wyrazić, że Euresanda i Johanna mają rację. FR zamienia się w skupisko RPG itp. W tym forum mamy pisać o REKSIU, a nie bawić się w różne gry!

_________________
Obrazek
Proszę wchodzić i grać. ^_^


Śr, 11 lis 2009, 17:53
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 30 maja 2006, 16:40
Posty: 1026
Lokalizacja: Lublin
Post 
Johanna napisał(a):
Może kultury trochę?

Ty też czasem jej nie wykazujesz.

Euresanda napisał(a):
Gdzie swobodne, przyjazne dyskusje?

Dyskusje bezsensowne w kanałach, a te o tematyce nie-reksiowej, ale zawierającej sens w "O różnych innych rzeczach".

Euresanda napisał(a):
Gdzie dobroduszni moderatorzy?

Tutaj jest jeden, o tam - macha do nas drugi. Zza rogu wyłania się trzeci, a pozostali kibicują nam z budy.

Cytuj:
Moderatorium jest strasznie sztywne, żeby nie powiedzieć drętwe, i najważniejszą dla nich rzeczą jest idealne przestrzeganie regulaminu.

Osz ty jedna, ty! Złamałaś regulamin! Do kąta i na grochu klęczeć mi tu przez dwie godziny! :)


Euresanda napisał(a):
Co się stanie, gdy zmienimy Userowi nick, ponieważ stary mu się znudził? Zawali się świat? Nie sądzę.

Tę opcję wprowadzono jeszcze za czasów, gdy forum było pod aktywną opieką panów z AidemMedia. Podano wtedy słuszne argumenty odnośnie zablokowania tej opcji i ja sam nie widzę sensu z nimi polemizować, bo zablokowanie funkcji zmiany nicku, było jaknajbardziej trafnym posunięciem.

Euresanda napisał(a):
Dlaczego jesteście przeciw opcjom, jak [nawias kwadratowy] ?

Bo wtedy ze starego, poczciwego forum Reksia zrobi się forum typu "$w33t bRoKaCiK<333".

Euresanda napisał(a):
Proponuję REAKTYWACJĘ forum. Zmianę na lepsze!

I tak głosowałem na Ike'a.

Johanna napisał(a):
Trochę szacunku dla wyższej stopniem. I kultury.

:lol:

Johanna napisał(a):
Tyle że Ty jesteś jednym z najmniej kulturalnych osób na forum...
I przykładu nie dajesz żadnego...

Wejdź w swój profil, kliknij na "Pokaż wszystkie posty tego użytkownika" :) Poza tym niezauważyłem żeby bot zachowywał się do kogoś niekulturalnie.

Maldurf napisał(a):
Na forum trzeba zmian!

Już nam niejaki Tajemniczy Juszczenko* chciał wprowadzać rewolucyjne zmiany..

* - Chyba wiecie o kogo chodzi...

_________________
Pozdrawiam, Lone Star
Obrazek


Śr, 11 lis 2009, 17:56
Kierownik łopaty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 10 sty 2006, 20:41
Posty: 1139
Naklejki: 3
Post 
Hmm
Dobrze, ale to nie moderatorzy tworzą RPG. Pisanie w kanalizacji to prawo użytkownika, nie można tego zakazać. A to, że kanalizacja jest tak popularna, to nie wina moderatorów. :)

_________________
Moderuję kolorem żółtym.


Śr, 11 lis 2009, 17:56
Komiksowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 8 gru 2005, 18:55
Posty: 1193
Lokalizacja: Polska Inteligencja:-∞ Szybkość:0
Naklejki: 4
Post Re: PILNE! Proszę o wypowiedzi.
Johanna napisał(a):
bot napisał(a):
WTF?

Może kultury trochę?


Tak, wykazywanie kultury na forum jest twoją mocną stroną. A poza forum już niekoniecznie... oczywiście zaraz zaczniesz swoje... więc umówmy się że tego tutaj nie ma ;p (w ogóle ten napis drobnym druczkiem jest bez sensu)

Johanna napisał(a):
bot napisał(a):
2WTF? Gdyby były 2 "moderatoria" były by kłótnie i nie porozumienia. A po za tym: to nie chodzi o politykę: ale o prawa które mają na celu wyeliminowanie spamu i obrażania się.

Ktoś tu nie rozumie sensu zdania...


A jaki jest sens tego zdania? Proszę o wytłumaczenie. Mają być 2 rządy? Jakie? A może chodzi o trójpodział władzy?
Johanna napisał(a):

Cytuj:
Słuchaj Johanna, dostałaś ostrzeżenie za nie wyparzony język na shoutboxie i teraz chcesz wszczynać rewolucję?

Ty nie jesteś lepszy. Moje ostrzeżenie nie ma nic do tego. + ort.


Johanna napisał(a):
Cytuj:
Bla, bla, bla...

Trochę szacunku dla wyższej stopniem. I kultury.


A jaki ty masz stopień? Jeśli chodzi o staż: 4 lata, a twój...a z resztą, co to ma do rzeczy?

Czy "Bla,bla,bla" jest obraźliwe? Poniżające? Skoro Eure też to pisała to czy ona też nie powinna się oburzyć? A do tego Eure jest wyższa stopniem od Ciebie.
Johanna napisał(a):
Cytuj:
Nowi userzy: dla większości userów jest ono 1 forum z jakim się stykają, naszym obowiązkiem jest wpoić im zasady obowiązujące na forach. Także to że nawet "wirtualnie", nie obrażamy innych ludzi.

Tyle że Ty jesteś jednym z najmniej kulturalnych osób na forum...
I przykładu nie dajesz żadnego...


Proszę podać przykład jednej aroganckiej wiadomości, (dotyczące ciebie się nie liczą).

Johanna napisał(a):
bot napisał(a):
Niektórzy mogą nie kojarzyć usera, dlatego obowiązuje informacja w podpisie o zmienieniu nicku. Nie rozumiem sensu tego zdania.
Gdyby ktoś zmieniał codziennie nick to jaki bajzer by wynikł!

Co to jest "bajzer"? Nie jesteśmy przeciw tej zasadzie.
Tylko jest ona niepotrzebna, gdy nikt nicku nie zmienia.


bajzer - bałagan, zamęt,

Nikt nie zmienia - aha, czyli ty to nikt... no jasne... Dadi to nikt... i jeszcze parę innych osób. (to może podchodzić pod arogancję, za co przepraszam, ale przecie niemożliwość zmiany nicku to ograniczenie swobód).

Johanna napisał(a):
bot napisał(a):

Co do gry "dla dzieci" (sądzę że ten fragment to Johanna pisała) to wielu może się sprzeczać. Swoją drogą "dzieci" też trzeba nauczyć polityki i rządzących nią praw...

Źle sądzisz. Proszę bardzo, Reksio to gra od lat 18tu. Mylę się? :|
Drugiego zdania nie skomentuję.


Mylisz się, wtedy to byłaby gra dla dorosłych. To gra - dla wszystkich. Ale grać mogą tylko ci którzy ukończyli 6 rok życia. Według napisu - 6+

Johanna napisał(a):
Cytuj:
Powinno być: treść - Johanna, redakcja - Euresanda

Nie bądź chamski. Pisałyśmy razem, jeśli chcesz wiedzieć, to większość napisała Maja. I ja się z nią zgadzam.


hmm... muszę z nią porozmawiać na gg. Chamski to ja dopiero mogę być ;p

_________________
Obrazek
Nobody expects the Spanish Inquisition!
The One Who Disturbs So Terribly...
Jeśli zobaczysz pomarańcz śmierci w swoim poście - strzeż się!


Śr, 11 lis 2009, 18:02
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 18 mar 2009, 10:54
Posty: 725
Naklejki: 3
Post 
Maldurf, dzięki za poparcie. :)
Nieznany - dzięki za spojrzenie pod każdym kątem, w gruncie rzeczy się z tobą zgadzam.
Lone napisał(a):
Ty też czasem jej nie wykazujesz.

Wiem. :>
Lone napisał(a):
Bo wtedy ze starego, poczciwego forum Reksia zrobi się forum typu "$w33t bRoKaCiK<333".

O fakt, tego nie chcemy!
Lone napisał(a):
Tajemniczy Juszczenko*

Tutaj przesadziłeś. Nie obrażaj Sokarisa!
B. napisał(a):
A jaki ty masz stopień?

Chodziło mi o stopień EURESANDY, która pisała tę wiadomość - , -
B. napisał(a):
(dotyczące ciebie się nie liczą).
Dlaczego?
B. napisał(a):
bajzer - bałagan, zamęt,

BajzeL -,- Nie wyczułeś aluzji? xD

_________________
Pozdrawiam, Johanna.
Jeżeli chcesz nowych emblematów w galerii,
wyszukaj mi screena. To takie proste...

A i tak nie mam żadnych zgłoszeń :P


Śr, 11 lis 2009, 19:45
Komiksowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 8 gru 2005, 18:55
Posty: 1193
Lokalizacja: Polska Inteligencja:-∞ Szybkość:0
Naklejki: 4
Post 
Johanna napisał(a):
Lone napisał(a):
Ty też czasem jej nie wykazujesz.

Wiem. :>


...ale wymagam od innych tego czego sama nie wykazuje...
Johanna napisał(a):

Lone napisał(a):
Tajemniczy Juszczenko*

Tutaj przesadziłeś. Nie obrażaj Sokarisa!


Aha, twój Autorytet ...
Johanna napisał(a):

B. napisał(a):
A jaki ty masz stopień?

Chodziło mi o stopień EURESANDY, która pisała tę wiadomość - , -


Ahaaa. Swoją drogą, ciekawe dlaczego sama nie napisałaś tego tematu.
Co do stopnia, Euresandę awansował Sokaris... hmm... a, byłbym zapomniał: Obrazek
Johanna napisał(a):

B. napisał(a):
(dotyczące ciebie się nie liczą).
Dlaczego?


Bo każda rozmowa z tobą sprowadza się do nieuniknionej arogancji i chamstwa.

Johanna napisał(a):

B. napisał(a):
bajzer - bałagan, zamęt,

BajzeL -,- Nie wyczułeś aluzji? xD


Niestety nie. Choć mam jedno, ale nie powiem tego głośno.

_________________
Obrazek
Nobody expects the Spanish Inquisition!
The One Who Disturbs So Terribly...
Jeśli zobaczysz pomarańcz śmierci w swoim poście - strzeż się!


Śr, 11 lis 2009, 20:08
Post 
Proszę was, nie odbiegajcie od tematu! To ma być dyskusja, a nie kłótnia. Proszę, skończie z tym i potraktujcie tę ankietę jako wymianę poglądów, a nie wielkie obrażanie... :?


Śr, 11 lis 2009, 20:38
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 6 sie 2007, 12:20
Posty: 345
Lokalizacja: Skądś
Post 
Euresando.
Widzę wyraźną reformacje na tem forum ,rewolucje no i jak to nazwać.
Nie wiem czy zgadzam się czy nie.
Według mnie na forum jest jeszcze swoboda wypowiedzi.
Chodź mam inne zdanie o szanownej "Gwardi"
Ostatnio zauważyłem coś.
Coś co zaraz powiecie ze niesłuszne.
Mianowicie.
Gwardia Reksia- według mnie jest to dodatek na forum.
Forum to według mnie polega na: graniu w swoje gry(RPG) , pisanie opowiadań oraz gadanie o reksiu.
Choć ostatnio zauważyłem jakby "Gwardia" była sercem tego forum a gwardziści krwią.

Wiem że na forum powinny zajść jakieś reformy.
Ale nie wiem czy akurat co do wypoiedzi Euresandy.

Wiwat rewolucja na forum!

_________________
Obrazek
Najnowszy news 2010-09-21. Zapraszam też:
http://newflamingoland.blog.onet.pl/


Śr, 11 lis 2009, 20:54
YIM WWW
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post 
Dosyć kłótni i właśnie oto mamy przykład pięknej swobody słowa , bez ograniczeń i niezgody wyższych . Jestem po stonie Euresandy i Johanny . Jestem za reaktywacją , serio na forum jest ucisk głównie od strony moderatorów i innych wyższych w stopniu użytkowników . Jak ktoś powie swoje własne zdanie które nie podoba się modom poprostu dając osta lub bana . to się nazywa MONARCHIA ABSOLUTNA , bo tyrania to to nie jest . NIE ma w ogóle wolności słowa . I teraz za to co teraz napisałem , albo dostane osta lub coś takiego , ale mam dość ciągłego milczenia i nie zwracania sprawy na to . NIe móżna mówić o temat dotyczących moderatorium i tego czego się nie podoba , nie można nikogo wyprowadzać z błędu , poprawiać i w ogóle , bo się do ciebie przyczepią ( teraz mam już bana gwarantowanego ). Połowa moderatorów wogóle nie wchodzi na forum , a druga połowa to osaba z którą nie można porozmawiać , pośmiać się i w ogóle . Wogóle nie którzy tworzą jakieś nowe podpunkty do regulaminu , że tego nie można tamtego niemożna tego nie można tak robić i w ogóle , zero rozrywki . Daje się osty za nie wiadamo co , niedługo dojdze , że nie będzie można wogóle oddychać . Wiem teraz mnie , albo znienawidzicie , albo wywalicie z PR . Tak mówuię do was . Do Moderatorium które jak sama nazwa wskazuję ma poprawiać forum na lepsze , jako.ś tego bnie widzę widze tylko nowe reguły, zakazy , ale Zero zabawy . To jest poprostu szare i sztywne . MAm dosyć tego formalizmu to ma być forum w którym każdy może się wypowiedzieć tak , aby nikt nie zagłuszał jego słowa . MAM tego dość . Mógę już odejść , z tego forum , bo na 99,999 % zostane wywalony , bo piszę prawdę . TRUDNO. Zauważyliście teaz Johanna i Euresanda napisały coś co obraża modów i wązniejszych i odrazu kłótnia .Moderatorów wywalać nie trzeba , ale powinni zmieniać zachowanie. Przyokazji to ma być forum dla fanów czyli rozrywkowe , a tu co polityka , polityka i polityka . NIE ZGADZAM SIĘ . Właśnie oto mi chodzi nawet słowa prawdy nie można napisać . A zapomniałem napisać jeżeli sądzicie , że co chwila zwracanie nowemu userowi uwagi i naśmiewanie z niego jest " nauczeniem jego i wpojeniem jemu praw " to oby tak dalej . Co było z Klopki i żart o łatce na jego mózg już nie pamiętacie ? I co z tego , że niezachowuję się najlepiej , ale sami piszecie , że trzeba pilnować , żeby nikt nikogo nie oibrażał , a sami obrażacie . Zacznijcie od siebie , a później pilnujcie czegoś . Wy się poniżacie piszecie tak , ale już czynicie inaczej . I CO SŁOWA PRAWDY BOLĄ ? Mam nadzieje , że to was nauczy by zacząć na sobie , a skończyś na innym. Może wspomnie o kulturze ciągłe kłotnie naskoki wyśmiewania , to przecież przykład kultury co nie ? RPG zaczyna być denerwujące , że jest ich tysiące , ale przecież każdy chce ? I weź tu zaraz coś załatw . Oczywiście teraz będą kłotnie . ALe trudno ...
Wkurza mne też to , że wszyscy wytakacie sobie wszysko , i każecie się zachowywać ( to do wszystkich ) . A co robicie dajecie poprostu świetny przykład . Wiem teraz to mnie każda strona zabije trudno .

Jak tylko jakiś mod to przeczyta to na bank wywalą mnie z PR . Dodałem trochę do tekstu Johanny i Euresandy , bo to też ważne . Więc jestem w 100 % za tym co napisała Johannai Euresanda

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


Śr, 11 lis 2009, 21:06
Mieszacz Zaprawy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 15 sie 2007, 13:43
Posty: 1426
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 2
Post 
Hmm.. Cóż.. Więc..
Ok. Rozumiem. Wiem - nie jestem idealny. Staram się poprawić. Każdy się stara. Jestem sztywny? Może w niektórych sytuacjach. Postronny? Uprzedzony? Eee... no... Może i jestem, no ale naprawdę proszę mnie nie atakować! Rozumiem - chcecie zmian. Ale zauważcie - jest biurokracja - jest porządek. Nie ma w regulaminie punktu żeby się pytać moda o założenie tematu. (Chyba że RPG ale to jest osobna sprawa.)
Cytuj:
Problem tkwi w Moderatorium i ciasnym Regulaminie.

Regulamin jest jaki jest, ale chyba nie poto został wprowadzony żeby się tutaj spam zrobił. Ale chyba jest wystarczająco swobody. RPG - rozumiem - mogą być problemy - ale zrozumcie - to był pirerwszy beta projekt wszystko da się zrobić i zmienić, trzeba tylko poprostu to wszystko ogarnąć. Możemy to wszystko zrobić - polubownie. Sformułujcie swoje punkty. Postaramy się pomóc. :) Naprawdę. Chcemy się zmienić. Ale pamiętajcie też, że niektóre rzeczy, biurokracja - pozostanie niezmieniona. Żeby to wszystko trzymało się w przysłowiowej "kupie".
Proszę o ripostę - szczególnie Nieznanego i Maldurfa VK.

Edit:
Spidi. Ostre słowa. Ale nie przesadzaj. Gdyby tak było - to już dawno by cię tu nie było. Zrozum - Moderatorium to też są ludzie. Też chcą się zmienić. BArdzo dobrze, że ten temat powstał. Tak! Moderatorium powiedzmy TAK! TAK CHCEMY SIĘ ZMIENIĆ! TAK CHEMY BYĆ OTWARCI NA NOWE IDEE I POMYSŁY! TAK CHCEMY DOPUŚCIĆ LUD DO GŁOSU! TRZY RAZY TAK! Ale wy też nas ZROZUMCIE! W końcu jesteśmy ludźmi CZYŻ NIE? POWIEDZMY "TAK!"

_________________
Stryj Mac jako Stryj Maćko [z wyeliminowanym polskim znakiem].
Moderuję kolorem niebieskim.
Szukajcie a znajdziecie. Pozdrawiam.
Piszę poprawnie po polsku.


Śr, 11 lis 2009, 21:06
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL