Teraz jest Pt, 10 maja 2024, 06:57



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 872 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 59  Następna strona
Land Of Immortals - Rozgrywka 
Autor Wiadomość
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Land Of Immortals - Rozgrywka
A więc rozpoczynamy RPG.... Pamiętajcie aby każdy postęp w grze, niezależnie od tego czy to znaleziona broń, zdobyty poziom, statystyki czy umiejętność, notować w swoim temacie z postacią.

Żeby było ciekawiej każda kraina jaką sobie wybraliście, będzie miała określony poziom trudności, określone postacie.
Mało tego - będzie również posiadać potężnych władców, władających skillami czarnej i białej magii oraz umiejętnościami najdzielniejszych wojowników. Aby się z nim zmierzyć będzie potrzebne wykonanie odpowiednich działań oraz wbicie minimum 19 poziomu, umożliwiającego na chwilę obecną wbić maksymalny poziom w grze, czyli 20. Tak, tak - Gdy więcej osób osiągnie taki poziom - kontynuujemy przygodę i to na nieco większą skalę... Ale koniec szczegółów, wróćmy do Władców krain... Każdy z nich będzie posiadał własnych pomocników, tak zwanych sługusów, którzy na każdym kroku ( no prawie każdym) będą gotowi utrudnić ci wykonanie jakichkolwiek zadań, a co za tym idzie - dotarcie do ich mistrza. Bez kolejnych zbędnych słów - zacznijmy:

Ostatni będą pierwszymi więc na początek przedstawię sytuację w Moonlight Falls:



Obrazek
Adam Landgraab:
Właśnie się obudziłeś. Czujesz że spałeś odrobinę za długo, dawno poczułeś już promienie księżyca na sobie, jednak nie wstałeś... Z ciekawością spoglądasz na zegar... Jest godzina 19:45. Szokuje cię to, gdyż wczoraj kładłeś się spać po 22. Zastanawiasz jakim prawem mogłeś spać tyle i dlaczego nie obudziłeś się wcześniej... Twoje rozmyślania przerywa głośne pukanie do drzwi. Zaspanym głosem próbujesz odgonić delikwenta za nimi... Ten jednak z uporem wali w drzwi jeszcze mocniej i głośniej.

Co by tu zrobić ?

a) Kontynuuję reakcję łańcuchową o przebiegu ,,Odganianie gościa za drzwiami i jeszcze głośniejsze pukanie''
b) Zatykam uszy i próbuję zasnąć
c) Otwieram drzwi powoli, by sprawdzić co to za stary dziad wyrywa mnie z moich filozoficznych rozważań.
d) Robię coś zupełnie innego ( bądź tak oryginalny i napisz co)



Tymczasem w Polsce:


Obrazek
dawid6:

Śpisz sobie smacznie... do czasu, gdy słyszysz bardzo głośny alarm. Zrywa cię on z łóżka i stajesz ledwo co żywy na nogach. Rozglądasz się w szoku po pokoju, jednakże nic nie zauważasz.
- Ehh... Kolejny raz w tym tygodniu - Mówisz ze zwątpieniem i wyłączasz wtyczkę.
Skoro już wstałeś, postanawiasz zrobić sobie coś do jedzenia. Jednak gdy próbujesz otworzyć drzwi do kuchni, zauważasz, że są one zamknięte od środka. Nie przypominasz sobie, żebyś dawał komuś klucz bądź kiedykolwiek je zamykał... Siadasz na kanapie i zastanawiasz się...

Co by tu zrobić?

a) Krzyczę na cały głos ,, POMOCYYYY '', choć jestem sam w domu
b) Sprawdzam inne pomieszczenia
c) Szukam czegoś, czym mógłbym wyważyć drzwi do kuchni
d) Robię coś zupełnie innego ( bądź tak oryginalny i napisz co )



Obrazek
Brixen:
Oglądasz w telewizji swój ulubiony serial. Korzystając z przerwy na reklamę postanawiasz udać się do kuchni po coś do picia. Nalewając sok do szklanki słyszysz dosyć głośny szum... Upuszczasz szklankę na ziemię i biegniesz by sprawdzić co wydało taki odgłos. Spoglądasz na telewizor, gdzie właśnie na kanale informacyjnym, trwają kłótnie apropo podwyższenia wieku emerytalnego do lat stu... Zrozumiałeś, że nawet tak głośne spory nie mogły wydać takiego ogłosu... Postanawiasz otworzyć drzwi i sprawdzić co jest przyczyną tego szumu.
To co zobaczyłeś bardzo tobą wstrząsnęło. Wszystkie drzewa i samochody płonęły... Zauważyłeś, że twój samochód oraz twoje rośliny jeszcze są w nienaruszonym stanie.

Co by tu zrobić?

a) Dzwonię po straż pożarną
b) Stoję sobie i nic nie robię, czekając aż ktoś podpali mi rośliny i samochód.
c) Rozglądam się po okolicy sprawdzając, czy nie jest przypadkiem jeszcze bardziej zniszczona.
d) Robię coś zupełnie innego (napisz co)



Obrazek
Saimon:
Kolejny dzień podróży... Pełen przygód, nowych kontaktów i wszystkich innych rzeczy cechujących poszukiwacza przygód... Wyruszyłeś o 6 i jesteś na nogach już ponad 10 godzin. Zmęczony znajdujesz przystanek autobusowy i usiadasz na nim chcąc odpocząć. Zmęczony zasypiasz wstępnie na kilkanaście minut. Budzi cię dziwny zapach spalenizny. Otwierasz oczy i zauważasz że cała roślinność, która cię otacza płonie... Zdezorientowany sięgasz po
Nakretowiankę i wylewasz całą jej zawartość w stronę ognia. Spostrzegasz, że twoja pomoc jest bezużyteczna...

Co by tu zrobić?
a) Dzwonię po straż pożarną
b) Szukam innego źródła wody na przystanku autobusowym... A nuż się jakieś znajdzie!
c) Przeszukuję okolicę w celu znalezienia kogoś lub czegoś.
d) Robię coś zupełnie innego ( napisz co )



Obrazek
Arivald:
Kolejny nudny dzień... Dzień, który spędzasz przed telewizorem przy oglądaniu horrorów. Jesteś już znudzony, każdy tego typu film, nudzi cię i śmieszy zamiast straszyć... Postanawiasz włączyć dla odmiany jakąś komedię, jedynak gdy podchodzisz do telewizora, zauważasz ręce wystające z niego....
- Hmmm, ciekawe efekty 3D, może oglądnę do końca - stwierdzasz i siadasz na kanapie
Zaczynasz bać się jednak nie na żarty gdy z telewizora zaczynają wyłaniać się dalsze elementy ciała postaci zza ekranu. Postanawiasz zdjąć okulary. Gdy jednak spostrzegasz, że efekt jest taki sam, chowasz się pod kołdrą i kątem oka spoglądasz na postać, która właśnie buszuje w twoim mieszkaniu. Po kilku minutach wraca z paczką czipsów i mrocznie się śmieje wracając tam skąd przyszła. Telewizor zaczna migać na czarno, i po kilku sekundach się wyłącza.

Co by tu zrobić?
a) Zostaję pod kołdrą, może to jeszcze nie koniec tego całego przedstawienia...
b) Włączam telewizor i oglądam dalej... tym razem komedie.
c) Włączam komputer i szukam o innych tego typu przypadkach
d) Robię coś innego ( napisz co takiego)





Tymczasem w Rumuni...


Obrazek
Lukas:

Kolejny słoneczny dzień. Siedzisz w swoim przytulnym domku i czytasz gazetę... Na pierwszej stronie spostrzegasz artykuł ,, Gawronia grypa ''
- O zgrozo... Czego oni znowu nie wymyślą... - Stwierdasz
Jednak zaciekawiony dalej czytasz.... (...),, Grypa zaczęła się rozprzestrzeniać, kiedy w telewizorze na pewnej farmie, został puszczony Harry Potter. Gawrony, które zupełnie przypadkiem, siedząc na oknie, spoglądały na film, na drugi dzień zaczęły latać ze świecącymi kawałkami drzewa, które poniekąd przypominały różczki...
Co dziwne... Całe zboże i inne rośliny z gospodarstwa zniknęły... I to po paru dniach. Zdenerwowany właściciel poszedł szukać złodzieja, po czym słuch o nim zaginął. Plaga zaczęła się rozprzestrzeniać i większość gospodarstw opustoszało a ich właściciele zniknęli... Nieliczni świadkowie, którzy boją się wyjawić swoich danych, twierdzą, że gawrony przygotowują potężną twierdzę ze zboża dla swojego króla....(...)''
- Czego to nie robi się teraz dla pieniędzy.... - Wybuchasz śmiechem
Nagle słyszysz dziwny odgłos, przypominający coś w rodzaju głośnego ,, KRAAAAA''. Stwierdzasz, że może to być twój sąsiad, który włada umiłowaniem do.... soku pomarańczowego, więc głośno krzyczysz:
- Mietek, idź krakać gdzie indziej.
Kolejny raz słyszysz niepokojący odgłos i teraz już masz pewność, że to coś nie mogło się wydobyć z żadnego koguta... Postanawiasz działać.

Co by tu zrobić?
a) Upieram się nadal przy fakcie, że to mój sąsiad i dzwonię na izbę wytrzeźwień.
b) Otwieram drzwi i bez żadnego wyposażenia idę sprawić gawronom łomot
c) Włączam komputer i na cały głos puszczam piosenkę Justina Beavera
d) Czekam pod stołem i trzęsę się ze strachu.
e) Robię coś innego (Napisz co)



Tymczasem w Państwie Podziemnym:

Obrazek
Ż. Art:

Budzisz się w całym białym pomieszczeniu. Nie ma ono okien i jedynie małe, ledwo co widoczne drzwi
W kółko słyszysz niepokojący śmiech... Czujesz się jak w jakimś psychiatryku... Próbujesz krzyczeć... Nikt cię jednak nie słyszy... Nawet nie słyszysz sam siebie. Najwyraźniej ten śmiech zakłóca i twoją mowę...
Próbujesz wyważyć drzwi, jednakże bez skutku, jedyne co robisz to łamiesz paznokieć u łapki.

Co by tu zrobić?

a) Krzyczę jeszcze głośniej, może jednak mnie ktoś usłyszy
b) Kontynuuję wyważanie drzwi
c) Próbuję uciszyć szalejących wokół wariatów
d) Robię coś innego (napisz co)



Tym czasem za Wzgórzami daleko stąd...



Obrazek
Trevor:

Budzisz się w swoim lesie. Z reguły nie różni się on od innych lasów. Czujesz, że twoje futerko jest mokre, spoglądasz w górę i spostrzegasz myjącą się małpę w wannie. Zastanawiasz się chwilę jakim prawem ta wanna znalazła się na drzewie i dlaczego jeszcze nie spadła z niego. Upominasz Pana Małpę, po czym wstajesz i idziesz najeść się jakiś jagód na śniadanie. Spotykasz tam również tą samą małpę... Chowa jagody do jakiejś reklamówki i próbuje wymigać się od twoich pretensji. Zdenerwowany pytasz:
- Panie małpo, co pan wyrabia?
- To nie wie pan? - Pyta ździwiony
- Co nie wiem? Zakosił mi pan jagody i zadaje jeszcze jakieś głupie pytania...
- To... Kozy... Złe kozy...
- Jakie znowu kozy!?
- Kozy Ostateczności... Piekielne Nadistoty, które przejmują ten las już dzisiaj po północy. Mamy się wyprowadzić...inaczej czeka nas zły los...
- Co pan bredzi...? Tu nie ma żadnych kóz...
Małpa wskazuje palcem na inne zwierzęta, zbierające zapasy żywności do reklamówek
- Teraz już wiesz... - Odrzekła małpa...
- No dobra - Ale ja nic o tym nie wiem?
- Spałeś długo... i mocno...
- No tak... Skoro zdążyłeś pan wstawić wannę na drzewo pod którym spałem... Dobra wierzę...

Co by tu zrobić?

a) Pytam pana Małpę, czy jest jakiś sposób by powstrzymać te istoty
b) Sam zbieram jagody i inne żarcie, po czym uciekam jak najszybciej z tego lasu.
c) Pytam pana Małpę o coś innego ( napisz o co )
d) Robię coś zupełnie innego ( napisz co )




Australia... :


Obrazek
Patryk:

Spokojny, zwyczajny dzień. Jedziesz swoim samochodem do domu... Wszystko przebiega zgodnie z planem, kiedy
przypadkowo uderzasz w inny pojazd. Zasypiasz i budzisz się kilka minut po całym wypadku. Wychodzisz z samochodu i próbujesz sprawdzić czy nic nie stało się osobie w którą uderzyłeś. Spoglądasz na samochód, wygląda na nienaruszony, nikogo nie ma w środku. Przeszukujesz ulicę po czym zauważasz skaczącego kangura po jednym z pojazdów, pytasz go dlaczego to robi... Nie uzyskujesz jednak odpowiedzi, po czym delikwent rozpływa się w powietrzu.... Miewasz dziwne uczucie, tak jakbyś był przez kogoś obserwowany, oglądasz się za siebie, jednakże nikogo nie dostrzegasz...

Co by tu zrobić?
a) Wracam do swojego samochodu i próbuję go uruchomić.
b) Postanawiam zapukać do jakiegoś budynku w okolicy i dowiedzieć się czegoś o tym kangurze.
c) Badam samochód po którym skakał kangur
d) Robię coś innego ( napisz co dokładnie. )




Tymczasem w Rosji:



Obrazek
Anika:
Przeglądasz telewizję i napotykasz dosyć interesujący program o specyficznych roślinach występujących w pewnym rosyjskim lesie... Podziwiasz widoki i krajobrazy naturalnych środowisk, stworzonych jedynie przez naturę.
Zauważasz tam ciekawe rośliny i rodzaje zwierząt... Pod koniec filmu widoczny jest jednak pewien grzyb... Nie jest to zwykły grzyb... Wygląda na nieco zdeformowany, wydaje się nawet że ma twarz... Przyglądasz się mu z zaciekawieniem po czym gaśnie światło. Wygląda na to, że to jakaś awaria...
Po par
u minutach jest już prąd... Włączasz ponownie telewizor, na ekranie widoczny jest jedynie duży napis ,,ERROR''.
- To już trzeci raz w tym miesiącu... Eh... Trzeba będzie kupić nowy... - stwierdzasz ze smutkiem.
Nadal jednak czujesz chęć dowiedzenia się jeszcze czegoś o tej mistycznej roślinie...
Włączasz komputer, wpisujesz hasło ,,Tajemniczy Grzyb z filmu przyrodniczego'', po czym wyskakuje ci dokładnie 1000 500 100 900 wyników. Pierwszy jednak jest trafny i spostrzegasz tam tą samą roślinę, którą widziałaś na filmie.

Co by tu zrobić?

a) Szukam dalej informacji na temat rośliny...
b) Wyłączam komputer i idę kupić nowy telewizor, tym razem z gwarancją.
c) Szukam informacji na temat czegoś innego [ Napisz czego ]
d) Robię coś innego [ Napisz co ]



Obrazek
Borys Markovitch:

Budzisz się w swoim domku na Syberii. Wszędzie jak zwykle panuje siarczysty mróz, nawet ogrzewanie nie działa...
Udajesz się by zapalić w piecu nowym rodzajem drewna - ,, w kostce ''. Po chwili całe mieszkanie napełnia się nieco cieplejszym powietrzem.
- Noo, tak lepiej - stwierdziłeś.
Włączasz telewizor... Z nawyku zaczynasz od kanału informacyjnego. Dowiedziałeś się, że niedźwiedź o imieniu Bear Żryls właśnie uciekł z zoo i przebywa na Syberii. Podobno przy każdym zjedzeniu ofiary powiększa się o jej wzrost i robi się silniejszy o jej wagę.
- Eee tam... Na takim zakreciu na jakim ja mieszkam raczej nie pojawi się nawet żywy duch...
Ponownie robi się zimno... Postanawiasz wrócić po drewno ,, w kostce '' i zapalić w piecu po raz kolejny...
Zauważasz jednak to , że stopniało ono pod wpływem ciepła z pieca...
- ale herbatka dobra! Że też to musiało się stać akurat teraz... Przeprowadzam się do Europy... Nic tu po mnie...
Nagle słyszysz przerażający odgłos
- ale herbatka dobra!
Stwierdzasz, że ktoś cię plagiatuje i krzyczysz:
- Ty dziadu ty ty... Ja tu rozpaczam bo nie mam czym się ogrzać a ty mi tu najzwyczajniej w świecie warczysz...
- ale herbatka dobra!
Warkot zza drzwi robi się coraz głośniejszy... Siadasz na kanapie, przykrywasz kocem i zastanawiasz się co zrobić.

Co by tu zrobić?
a) Dzwonię po hycla, niech sobie weźmie tego wkurzającego niedźwiedzia
b) Staram się warczeć głośniej od niego, starając się go przegonić
c) Włączam komputer i postanawiam napisać ,, POMOCYYYY '' na BookFejsie.
d) Robię coś innego (Napisz co )

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Pn, 23 lip 2012, 18:39
Zgłoś post
WWW
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post Re: Odjechane RPG - Rozgrywka
c)
"Ech..." - myślę sobie, po czym włączam komputer i szukam zatyczek do uszu. Po założeniu ich, puszczam na cały głos Justina Beavera, mając nadzieję, że Mietek, czy cokolwiek co tam przyszło, odejdzie. Gazeta w końcu sama się nie przeczyta i potrzebuję spokoju.


Pn, 23 lip 2012, 19:09
Zgłoś post
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1641
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post Re: Odjechane RPG - Rozgrywka
c)

CISZAAAA!

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


Pn, 23 lip 2012, 19:42
Zgłoś post
WWW
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Odjechane RPG - Rozgrywka
d) Jestem tak oryginalny, że piszę:
Staję przed drzwiami kuchni, rozpędzam się i kilka razy próbuję je wyważyć. W wypadku, gdy nie pomoże, majstruję jakiś klucz.

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


Pn, 23 lip 2012, 19:43
Zgłoś post
WWW
Mistrz Pisarstwa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 31 gru 2007, 11:00
Posty: 613
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Naklejki: 7
Post Re: Odjechane RPG - Rozgrywka
Przerażony idę do lodówki sprawdzić czy cała reszta jej zawartości jeść cała. Próbuje za pomocą magicznych urządzeń skontaktować się z Radą i opowiedzieć o zdarzeniu.

_________________
Obrazek
Ten kolor został wybrany jako mój kolor do moderowania.


Pn, 23 lip 2012, 19:47
Zgłoś post
YIM WWW
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Odjechane RPG - Rozgrywka
D)Patryk wyraźnie się zdziwił. Po chwili namysłu postanowił pukać do drzwi i pytać się czy mieszkańcy domów widzieli wypadek. Jeżeli jednak nikt nic nie będzie wiedział będzie badać samochód z którym się zderzył.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Pn, 23 lip 2012, 19:53
Zgłoś post
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 kwi 2010, 13:44
Posty: 552
Lokalizacja: San Francisco, 1329 Prescott Street
Post Re: Odjechane RPG - Rozgrywka
(c)- Przepraszam, Panie Małpo, czy mógłby mi pan opowiedzieć coś więcej o tych stworzeniach?

_________________
Mist. To be mist. To miss. To be missed. To be...


Pn, 23 lip 2012, 20:04
Zgłoś post
WWW
Projektantka Mostów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 28 sie 2011, 20:11
Posty: 307
Lokalizacja: W kapeluszu. Chyba.
Naklejki: 3
Post Re: Odjechane RPG - Rozgrywka
A. Dalej szukam informacji. Może będzie o nim napisane w tym pierwszym wyniku, jeżeli nie, przyglądam się wynikom późniejszym.

_________________
To właśnie jest kolor mojej magicznej aury. Pamiętaj, że po niej zawsze przychodzi czas na zaklęcie.
Nie no, to już 2019, a ja dalej czekam na CoS2!

Zzz... Reksie... Zzz... Więcej Reksiów...


Pn, 23 lip 2012, 21:17
Zgłoś post
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Re: Odjechane RPG - Rozgrywka
POLSKA :

Obrazek
dawid6:

Poniedziałkowe opychanie się pączkami pomogło... Wyważyłeś drzwi... Jednakże zrobiłeś to z taką gracją, że
klamka z wewnętrznej strony wyleciała przez okno, rozstrzaskując je tym samym na kilka kawałków.

Gratulacje! Udało ci się wyjść z trudnej sytuacji! +5 Punktów doświadczenia
Twoje doświadczenie na chwilę obecną wynosi 5/100 EXP
Zapisz to sobie w temacie o postaci.


Co by tu teraz zrobić?
a) Rozglądam się po kuchni i szukam przyczyny zamknięcia się drzwi no i ogólnie alarmu.
b) Próbuję załatać dziurę w oknie, o ile coś znajdę.
c) Robię coś innego (Sprecyzuj Pan co. )



Obrazek
Arivald:
Lodówka wygląda na całą. Bynajmniej jej wewnętrzna część. Na zewnątrz są ślady pazurów, dosyć niewyraźne, jakby czyjeś ręce, bądź coś w ich rodzaju było zbyt śliskie by otworzyć drzwiczki.

Używasz magicznego przedmiotu jakim jest telefon komórkowy, tym samym udając się do swojego pokoju i dzwonisz do Burektora Mateusza, gdzie dowiadujesz się dosyć ciekawych rzeczy...
- A więc powiadasz, że coś wyszło z telewizora i zeżarło twoje czipsy, tak?
- Dokładnie to je wzięło, ale czy zeżarło... Pewnie tak...
- No to mamy problem... Duży problem...
- Tylko dlatego, że coś zeżarło mi czipsy?
- Poniekąd też. Ale ktoś otworzył studnie...w której na wieki uwięziony był przepotworny Samar... Przebudził go... Ten ktoś chce za pomocą jego i innych złych zapanować nad światem i pogrążyć go w nieładzie i w chaosie.... A jego imię to...
[ TRZZZASK ]
- Burektorze Mateuszu, jesteś tam?
- ......
- Burektorze?
- Burektora już nie ma. Jestem za to ja... i wiem, że nie zamknąłeś drzwi do kuchni... - rzekł tajemniczy głos.

Co by tu zrobić?
a) kontynuuję konwersację z kimś kto zrobił TRZZZASK.
b) Postanawiam działać i udaję się do kuchni.
c) Dzwonię na policję i mówię im że coś wyszło z mojego telewizora.
d) Robię coś innego [ Napisz co ]



RUMUNIA



Obrazek
Lukas:

Puszczasz na głos jeden z przebojów pana Justina... Na początek zauważasz, że okna jakie do tej pory miałeś, w dziwny sposób zmieniły swoją postać na miliony małych kawałeczków. Drzwi nie były ze szkła, więc jeszcze są w stanie nienaruszonym. Wyłączasz przebój, po czym patrzysz przez doszczętnie zniszczone okna. Zauważasz tam
2 gawrony które wydają się już nie krakać. Znikają po paru sekundach.

Gratulacje! Pokonałeś Swoich pierwszych przeciwników (2) + 40 EXP
Twoje doświadczenie na chwilę obecną wynosi 40/100
Zapisz to sobie w temacie o postaci


Co by teraz zrobić?

a) Włączam telewizję i szukam informacji apropo plagi
b) Próbuję jakoś załatać okna, które zostały zniszczone przez piosenkę Beavera
c) Kontynuuję czytanie gazety
d) Robię coś innego ( Napisz co )




KRAJ PODZIEMNY


Obrazek
Ż. Art:
Wygląda na to, że nikt cię nie słyszy, a wszelkie uciszanie przygłupów zza pomieszczenia nie kończy się
żadnym efektem. Wygląda na to, że trzeba będzie znaleźć inną drogę ucieczki.


Co by tu zrobić?


a) Używam jakiejś tam umiejętności, która mogłaby mi teraz pomóc
b) Próbuję wyważyć drzwi
c) Robię coś innego [Napisz co]




AUSTRALIA



Obrazek
Patryk:

W jednym z domów spotykasz starszego pana.
- Dzień Dobry, widział pan coś?
Pan stoi bez ruchu i nic nie odpowiada.
- Halo? Słyszy mnie pan?
- Sorki Synu, przysnąłem. O co pytałeś?
- Widział coś pan?
- A co miałem widzieć?
- Na przykład kangura skaczącego po dachu samochodu, wypadek i ten cały bałagan no...
Wygląda na to, że starszy pan znów przysnął... Zastanawiasz się jakim cudem on doszedł do drzwi... Stwierdzasz, że lepszym pomysłem będzie zbadać auto po którym skakał kangur.
Badasz i badasz... Nic jednak nie przykuwa twojej uwagi oprócz spłaszczonego dachu pojazdu.
Nadal czujesz się obserwowany

Co by tu zrobić?
a) Szukam innych śwadków zdarzenia
b) Próbuję odpalić samochód
c) Spróbuję znaleźć osobę, która niemiłosiernie na mnie przez cały czas patrzy.
d) Robię coś innego ( Napisz co )


Za Wzgórzami daleko stąd:



Obrazek
Trevor:

Pytasz Pana Małpę o tajemnicze stworzenia.
- Przybyły z nikąd... Nikt nie wie skąd są i czego chcą. Gdy się pojawiają budzą panikę wśród reszty zwierząt...
Widzieli je jedynie mieszkańcy górnej części lasu, więc u nich możesz dowiedzieć się czegoś więcej.
Przepraszam cię przyjacielu ale już muszę iść, za parę godzin zmierzch i przyjdą tutaj...
[/i]

Co by tu zrobić?
a) Idę do górnej części lasu i wypytuję o mityczne stworzenia
b) Pytam pana Małpę o coś jeszcze (Napisz o co )
c) Zbieram zapasy i uciekam z lasu jak inni
d) Robię coś innego (Napisz co)



Rosja:


Obrazek
Anika:

Czytasz rubrykę niżej (...)Grzybus Niedokońca Pospolitus - nietypowa roślina zmutowana genetycznie przez Dokora Szajssztajna. Jest rośliną mięsożerną i je nie tylko owady, czasami poluje na większych przeciwników...(...)
Dziwi cię trochę opis tego czegoś. Postanawiasz wrócić się na poprzednią stronę i dowiedzieć się czegoś więcej.
Znajdujesz tam Wpis sprzed 15 minut.
,, TO SIĘ ROZWINĘŁO - MORDERCZA ZARAZA ''
Patrzysz z ciekawością
,, Mordercze grzyby rozprzestrzeniły się po wszystkich lasach Rosji i planują zemstę na tych, którzy je zbierali.
W ich okolicy wydobywa się fioletowy smog, który powoduje śmierć wszystkiego co żyje... Nie wiemy do końca
skąd ich tak dużo, ale jesteśmy pewni, że ktoś za tym stoi. Pierwsze podejrzenia padły na profesora, który zapoczątkował mutację. Rośliny te przystosowały się do chodzenia więc mogą kiedy chcą zmienić swoją lokalizację. Dla pewności radzimy zostać w domu i zamknąć wszystkie możliwe drzwi i okna do czasu wyjaśnienia tej sprawy. Pamiętajcie ! Smog jest śmiertelny.''
Zauważasz, że na parterze twojego domu dominuje coś w rodzaju gazu... i jest FIOLETOWE!


Co by tu zrobić?
a) Barykaduję się w pokoju na górze i czekam na pomoc
b) Uciekam z domu przez okno.
c) Wychodzę parterem z domu.
d) Robię coś innego [ Napisz co ].

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Pn, 23 lip 2012, 21:42
Zgłoś post
WWW
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Odjechane RPG - Rozgrywka
Tym razem:
a) Rozglądam się po kuchni i szukam przyczyny zamknięcia się drzwi no i ogólnie alarmu.

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


Pn, 23 lip 2012, 22:03
Zgłoś post
WWW
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post Re: Odjechane RPG - Rozgrywka
a) i c) jednocześnie
- Przyda się włączyć telewizję i dowiedzieć się czegoś więcej, bo te gawrony mogą wrócić. Dokończę też gazetę, może dowiem się jeszcze czegoś ciekawego.
Włączam więc telewizor i skaczę po kanałach informacyjnych. Po znalezieniu programu i tego co mnie interesuje, i obejrzeniu tego, kończę czytać gazetę.


Wt, 24 lip 2012, 08:34
Zgłoś post
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Odjechane RPG - Rozgrywka
d)Szukam innych świadków jeśli jednak pytanie ich okaże się bez rezultatu szukam jakiś podejrzanych rzeczy.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Wt, 24 lip 2012, 08:36
Zgłoś post
Mistrz Pisarstwa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 31 gru 2007, 11:00
Posty: 613
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Naklejki: 7
Post Re: Odjechane RPG - Rozgrywka
Kontynuując konwersację z kimś kto zrobił TRZZZASK, udaję się do kuchni. Sprawdzam co się tam dzieje i zamykam drzwi.

_________________
Obrazek
Ten kolor został wybrany jako mój kolor do moderowania.


Wt, 24 lip 2012, 10:48
Zgłoś post
YIM WWW
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Odjechane RPG - Rozgrywka
C

Gdzie ta klamka... mam nadzieje, że ten dziad ma ważny powód by mnie nie pokoić tak "nieodpowiednią" porą.

_________________
Obrazek


Wt, 24 lip 2012, 11:21
Zgłoś post
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 kwi 2010, 13:44
Posty: 552
Lokalizacja: San Francisco, 1329 Prescott Street
Post Re: Odjechane RPG - Rozgrywka
Wędrówka do górnej części lasu jest jedynym wyjściem, inaczej nie dowiem się więcej.

_________________
Mist. To be mist. To miss. To be missed. To be...


Wt, 24 lip 2012, 12:43
Zgłoś post
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 872 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 59  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL