Teraz jest Cz, 23 maja 2024, 04:03



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 275 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 19  Następna strona
Dodatek do Reksia 
Autor Wiadomość
Kierownik łopaty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 10 sty 2006, 20:41
Posty: 1139
Naklejki: 3
Post 
Szkoda. :?
Ale poczekamy.
Do tego czasu nacieszymy się odpowiedzią na te pytanie :) :
1.Jakiego rodzaju będzie część o Czarodziejach,Wechikule i Kapitanie :?:

_________________
Moderuję kolorem żółtym.


Pt, 9 lut 2007, 19:02
Kierownik Budowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 4 lut 2005, 14:26
Posty: 958
Lokalizacja: z Gdyni
Naklejki: 4
Post 
No dobrze, to coś wam opowiem, bo mam wyrzuty sumienia....

Reksio i Kretes dostają paczkę z ameryki z grami o ich przygodach. Siadają do hmmm... kretesowego klejstejszon i grają, obficie komentując. Towarzyszy im Molly i Kari Mata, a co jakiś czas wpadają jeszcze Koguty. A same gry to:


Reksio i Skarb Piratów będzie platformówką, w której sterujemy Reksiem przez 6 kolejnych dosyć duzych układów. Pokonujemy wrogów, omijamy pułapki, zbieramy monety potrzebne do przejścia. Zdradzę wam, że wyszła super fajnie, ale jest diablo trudna, więc trzeba bedzie ją nieco ułatwić. Garfika jest conajmniej eksperymentalan - ciekawe czy się wam spodoba...

Reksio i Ufo to typowy kosmiczny shooter. Lecimy przez kolejne układy, strzelamy do różnych wrogów i rozbudowywujemy wajhadłowiec (tarcze, działa, rakiety) Co kilka etapów do pokonania boss.

Reksio i Czarodzieje to oczywiście wielki rajd na miotle, ale... tym razem z możliwoscią strzelania czarami. Oprócz przeszkód zbijalnych i niezbijalnych, strzelające wieże, drób chaosu i...bossowie...

Reksio i Wehikuł Czasu to zestaw siedmiu dosyć trudnych labiryntów, które już znacie z poprzednich części. Kierujemy na zmianę Reksiem I kretesem, czasem jeszcze kimś innym i generalnie przerabiamy cała fabułę oryginalnej gry. Ukłądy są dosyć trudne, ale wciągające.

Reksio i Kapitan Nemo to oczywiście mumionki, mumioniki i jeszcze raz mumionki. Kretes odwiedzi podziemia Paryża, Egiptu, Szambo-La i jeszcze parę innych. Własnie do tej gry jest dołączony bardzo sympatyczny edytor.

_________________
pozdrawiam,
Szalony Kapelusznik


Pt, 9 lut 2007, 21:51
WWW
Maniak Koparek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 sie 2006, 18:47
Posty: 2491
Lokalizacja: Warszawa, prosta sprawa
Naklejki: 2
Post 
Fajne, lepsze niż się spodziewałem. :P

_________________
Moderuję pogrubioną, brązową czcionką.
Człowiek zawsze mówi że coś jest niemożliwe, dopóki się nie przekona że coś jest możliwe. Czy nie łatwiej jest od razu przyjąć, że WSZYSTKO jest możliwe?


Pt, 9 lut 2007, 22:42
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 mar 2006, 15:08
Posty: 425
Lokalizacja: z domu z czerwonym dachem
Post 
Czy gra będzie miała duże wymagania systemowe czy też nie? 8) :lol: 8)

_________________
Pamiętaj mnie zawsze dobrze
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


So, 10 lut 2007, 09:10
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 5 lut 2005, 13:38
Posty: 783
Naklejki: 4
Post 
Ja to bym prosił, aby nie ułatwiać za bardzo Piratów... :D Przechodzenie trudnych mumionków z Nema, było bardzo fajne, a jaka satysfakcja że się przeszło :) Także prosiłbym o umiarkowane ułatwianie... tak po środku, nie za trudne, ale i nie za łatwe.


So, 10 lut 2007, 10:10
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 1 maja 2005, 09:09
Posty: 204
Lokalizacja: Green Hill Zone
Post 
Mumionki to pewnie będą w Paryżu, w Konstantynopolu, w Egipcie, w dżungli, w Szangri-la, w Szambo-la, na wyspie, w Ameryce, w Mu

Labirynty to pewnie: dinożarły, średniowiecze, lochy, Egipt, twierdza Ryżokitowców, twierdza Rabarbark

bossami w czarodziejach będą: ten który tak potwornie mąci, ogromny drób chaosu

bossami w ufo: statek ufo, jajo, jakiś pojazd żabby, generator na indorze, jakiś kosmiczny pojazd

_________________
Pff...


So, 10 lut 2007, 10:57
Post 
Szalony Kapelusznik napisał(a):
No dobrze, to coś wam opowiem, bo mam wyrzuty sumienia....

Reksio i Kretes dostają paczkę z ameryki z grami o ich przygodach. Siadają do hmmm... kretesowego klejstejszon i grają, obficie komentując. Towarzyszy im Molly i Kari Mata, a co jakiś czas wpadają jeszcze Koguty. A same gry to:


Reksio i Skarb Piratów będzie platformówką, w której sterujemy Reksiem przez 6 kolejnych dosyć duzych układów. Pokonujemy wrogów, omijamy pułapki, zbieramy monety potrzebne do przejścia. Zdradzę wam, że wyszła super fajnie, ale jest diablo trudna, więc trzeba bedzie ją nieco ułatwić. Garfika jest conajmniej eksperymentalan - ciekawe czy się wam spodoba...

Reksio i Ufo to typowy kosmiczny shooter. Lecimy przez kolejne układy, strzelamy do różnych wrogów i rozbudowywujemy wajhadłowiec (tarcze, działa, rakiety) Co kilka etapów do pokonania boss.

Reksio i Czarodzieje to oczywiście wielki rajd na miotle, ale... tym razem z możliwoscią strzelania czarami. Oprócz przeszkód zbijalnych i niezbijalnych, strzelające wieże, drób chaosu i...bossowie...

Reksio i Wehikuł Czasu to zestaw siedmiu dosyć trudnych labiryntów, które już znacie z poprzednich części. Kierujemy na zmianę Reksiem I kretesem, czasem jeszcze kimś innym i generalnie przerabiamy cała fabułę oryginalnej gry. Ukłądy są dosyć trudne, ale wciągające.

Reksio i Kapitan Nemo to oczywiście mumionki, mumioniki i jeszcze raz mumionki. Kretes odwiedzi podziemia Paryża, Egiptu, Szambo-La i jeszcze parę innych. Własnie do tej gry jest dołączony bardzo sympatyczny edytor.


Ten dodatek zapowiada się bardzo ciekawie... :) :) :)


So, 10 lut 2007, 11:28
Kierownik Budowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 4 lut 2005, 14:26
Posty: 958
Lokalizacja: z Gdyni
Naklejki: 4
Post 
Nie bójcie się - nie ułatwię za bardzo Piratów. Po prostu postaram się, żeby przynajmniej 2 czy 3 etapy na początku były łatwiejsze, bo na razie nawet ja mam problemy z ich przejściem. :)

_________________
pozdrawiam,
Szalony Kapelusznik


So, 10 lut 2007, 12:35
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 mar 2006, 15:08
Posty: 425
Lokalizacja: z domu z czerwonym dachem
Post 
Czy ta gra będzie miała duże wymagania systemowe czy będzie miała takie same wymagania jak inne reksie? 8) :lol: 8)

_________________
Pamiętaj mnie zawsze dobrze
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


So, 10 lut 2007, 13:06
Kierownik łopaty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 10 sty 2006, 20:41
Posty: 1139
Naklejki: 3
Post 
Extra :shock: :D
Napewno frajda z grania będzie równa Kapitanowi Nemo :) .
Pytania:
1.Czy będzie przedsprzedarz gry w sklepiku?
2.Czy części trzeba będzie przechodzić pokolei?(Skarb-->Ufo tid.)

_________________
Moderuję kolorem żółtym.


So, 10 lut 2007, 13:06
Maniak Koparek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 sie 2006, 18:47
Posty: 2491
Lokalizacja: Warszawa, prosta sprawa
Naklejki: 2
Post 
Jestem ciekawy ile będzie to kosztowało. :wink:

_________________
Moderuję pogrubioną, brązową czcionką.
Człowiek zawsze mówi że coś jest niemożliwe, dopóki się nie przekona że coś jest możliwe. Czy nie łatwiej jest od razu przyjąć, że WSZYSTKO jest możliwe?


So, 10 lut 2007, 16:37
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 sie 2006, 09:11
Posty: 506
Lokalizacja: GóRny Śląsk
Post 
Szalony Kapelusznik napisał(a):
Nie bójcie się - nie ułatwię za bardzo Piratów. Po prostu postaram się, żeby przynajmniej 2 czy 3 etapy na początku były łatwiejsze, bo na razie nawet ja mam problemy z ich przejściem. :)


Platformówka w 3D? (nadzieja, prożba)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=NfGNvilJ ... re=related
http://www.niebieskiemyslowice.pl


So, 10 lut 2007, 22:21
WWW
Kierownik Budowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 4 lut 2005, 14:26
Posty: 958
Lokalizacja: z Gdyni
Naklejki: 4
Post 
1] Nie 3D. Tradycyjna.... ale nad 3D też ostatnio conieco pracujemy, ale narazie ciii :)

2] To inna gra niż Kapitan Nemo, więc ciężko ją w ogóle porównywać. Objętościowo jest dużo mniejsza no i myslę, że będzie też odpowiednio tańsza

3] Wymagania te same co zwykle.

_________________
pozdrawiam,
Szalony Kapelusznik


N, 11 lut 2007, 13:47
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 sie 2006, 09:11
Posty: 506
Lokalizacja: GóRny Śląsk
Post 
Ja to bym bardzo chciał jakieś reksio w 3D i tego małego też, jak mu tam "Krates", "Krentes", a "Kredens" ! Nie. "Sedes" ?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=NfGNvilJ ... re=related
http://www.niebieskiemyslowice.pl


N, 11 lut 2007, 16:01
WWW
Kierownik łopaty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 10 sty 2006, 20:41
Posty: 1139
Naklejki: 3
Post 
Nie rozumiem końca twojego postu?!
Jaki <<Krates>>??

_________________
Moderuję kolorem żółtym.


N, 11 lut 2007, 18:05
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 275 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 19  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL