FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Wybory prezydenckie 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> O różnych innych rzeczach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy jesteś zadowolony/a z wyniku wyborów?
Tak, w zupełności!
32%
 32%  [ 8 ]
Raczej tak
24%
 24%  [ 6 ]
Wszystko jedno
8%
 8%  [ 2 ]
Raczej nie
8%
 8%  [ 2 ]
Absolutnie nie!
28%
 28%  [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 25

Autor Wiadomość
Kolo987654321
Bardzo Stary Norman


Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 305
Skąd: Jak to skąd? Przecie z Krakowa.

PostWysłany: 04 Lip 2010 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NO I MAMY ZWYCIĘZCĘ! KOMOROWSKI!
Początkowo chciałem żeby Kaczyński wygrał. Ale teraz się cieszę z wygranej Bromka.
Ach... język
_________________
Zapraszam do czytania mojej własnej totalnej porażki w trasie! http://www.przygodyreksia.pl/pliki/kretes/forum/reksioforum/viewtopic.php?t=6819
http://www.cartoonnetwork.pl/tpwt Stwórz własną postać z totalnej porażki.
http://kolekty.pl/Kolo Kliknij! To super stronka!
Wehikuł czasu totalnej porazki - CZEKAM!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Luk
Działacz Podziemia


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 529
Skąd: I tak nie wiesz gdzie to jest

PostWysłany: 04 Lip 2010 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie jest to pewne. Wyniki sondażowe to tylko wyniki sondażowe. Zobaczymy co będzie jak podliczą wszystkie głosy. Gdyby było z 10% różnicy w sondażach to raczej byłoby pewne, ale te 2%, 6% to wcale nie dużo i jeszcze Kaczyński może wygrać.
_________________

The West! - polecam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
nieznany
Działacz Podziemia


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 535
Skąd: Z... z... A, nie chcę zmyślać. xD

PostWysłany: 05 Lip 2010 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luk napisał:
Jeszcze nie jest to pewne. Wyniki sondażowe to tylko wyniki sondażowe. Zobaczymy co będzie jak podliczą wszystkie głosy. Gdyby było z 10% różnicy w sondażach to raczej byłoby pewne, ale te 2%, 6% to wcale nie dużo i jeszcze Kaczyński może wygrać.

A krowy zaczną latać... to się już nie zmieni.
_________________

,,Aż się można popłakać przez to, co się tu porobiło..."
Nieznany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
xDominik
Operator Łopaty


Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 82

PostWysłany: 05 Lip 2010 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile dobrze slyszalem to na 900 ustaw tylko z jakies 18 zavetowal LK język. To teraz będzie rządzić tylko jedna mafia i to ta ktora bardziej kradnie niestety ;/. Tylko czekac a ocenzuruja internet co im sie poprzednio nie udalo.
_________________
"No to jedziemy z tym koksem"
czerwony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Luk
Działacz Podziemia


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 529
Skąd: I tak nie wiesz gdzie to jest

PostWysłany: 05 Lip 2010 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat coś tam o północy mówili, że Kaczyński wygrał język . Może się zmienić może. Ale w moim okręgu wygrał Komorowski (309 głosów), a Kaczyński miał 190.
_________________

The West! - polecam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Dominik
Działacz Podziemia


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 690
Skąd: Bochotnica

PostWysłany: 05 Lip 2010 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polska to jeden wielki kołtun, trzeba przedtem dobrze grzebieniem ten kołtun rozczesać, aby każdy włos był z osobna, a wtedy może da się kosę zapleść.

Józef Piłsudski

I tyle w temacie uśmiechnięty
_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie! Walczmy o niepodległość Łużyc!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Piszę poprawnie po polsku

"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Dominik
Działacz Podziemia


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 690
Skąd: Bochotnica

PostWysłany: 05 Lip 2010 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To był plebiscyt o to jaka ma być Polska. Czy będzie Polską normalną i nowoczesną czy Polską Kaczyńskiego i Rydzyka. Polska Kaczyńskiego to Polska zapatrzona w przeszłość, nietolerancyjna i ksenofobiczna. To Polska wiecznie tropiąca wymyślonych agentów i wrogów. To Polska skłócona z sąsiadami, i wreszcie to Polska żyjąca głównie sprawami kościoła (toruńskiego!) a nie sprawami zwykłych ludzi. Nie chcę takiej Polski! I na szczęście większość Polaków też nie! język
_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie! Walczmy o niepodległość Łużyc!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Piszę poprawnie po polsku

"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Kacper98
Działacz Podziemia


Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 551
Skąd: Tajemnicza piramida

PostWysłany: 05 Lip 2010 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc Komorowski.Tak coś myślałem. Chociaż przy zakreślaniu ręka skręcała mi się do Kaczyńskiego. Lecz na Komorowskiego głos oddałem.Mam nadzieję że on pomoże Polsce.Zobaczymy. uśmiechnięty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
Stryj Maćko
Operator Łopaty


Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 814
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 10 Lip 2010 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygrała Polska liberalna i nowoczesna. Z tego jestem zadowolony.
Nie wiem co by się stało gdyby wygrał Jarosław Kaczyński. Polityka haków, rusofobia i tak dalej.
Cieszę się, że Polska będzie miała dobrego prezydenta, jakim w moim przekonaniu bez wątpienia będzie Bronisław Komorowski. uśmiechnięty
_________________
Moderuję kolorem niebieskim.
Zapraszam na:
Kolej TV - dla myślących (p)o kolei
Szukajcie a znajdziecie. Pozdrawiam.
Piszę poprawnie po polsku
.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Dominik
Działacz Podziemia


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 690
Skąd: Bochotnica

PostWysłany: 10 Lip 2010 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stryj Maćko napisał:
Cieszę się, że Polska będzie miała dobrego prezydenta, jakim w moim przekonaniu bez wątpienia będzie Bronisław Komorowski. uśmiechnięty


Też tak sądzę, ale już po wyborach, więc chyba można już odkleić temat... ja tu tylko sprzątam
_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie! Walczmy o niepodległość Łużyc!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Piszę poprawnie po polsku

"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Grześ
Kierownik łopaty


Dołączył: 10 Sty 2006
Posty: 1001

PostWysłany: 10 Lip 2010 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat zostanie odklejony gdy nowy prezydent zostanie zaprzysiężony.

Tymczasem zamieszczam nową ankietę i - zapraszam do dyskusji. uśmiechnięty

IMO Sytuacja, która miała miejsce przed 10 kwietnia była bardzo dobra. Prezydent miał inne zdanie niż rząd, a równowaga była zachowana. Nie podam dokładnych liczb, ale na ok. 900 ustaw zawetowanych było nie więcej niż 20 i to tych bardzo szkodliwych.

Bronisław obiecywał niezależność... Okaże się jak będzie na prawdę. Jest jednak plus wyboru Komorowskiego - rząd nie będzie tuszował swojej nieudolności atakując prezydenta. język

Cały czas liczę na to, że Sąd Najwyższy unieważni wybory. Wpłynęło 150 protestów wyborczych. Szansa jest jednak nikła.
_________________
Moderuję kolorem żółtym.


Ostatnio zmieniony przez Grześ dnia 10 Lip 2010 11:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dominik
Działacz Podziemia


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 690
Skąd: Bochotnica

PostWysłany: 10 Lip 2010 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grześ napisał:
Cały czas liczę na to, że Sąd Najwyższy unieważni wybory.


Chcesz zwycięstwa Kaczyńskiego za wszelką cenę? Nie uważasz, że przesadzasz? Może jeszcze go zastrzel, jak Narutowicza, bo Ci się nie podoba?

Jak powtarzam, nie jestem zwolennikiem Komorowskiego, ale lepszy On, niż kłamca, który powie i obieca wszystko, żeby tylko dorwać się do władzy? Gdzie te 3 mln mieszkań?
_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie! Walczmy o niepodległość Łużyc!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Piszę poprawnie po polsku

"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Grześ
Kierownik łopaty


Dołączył: 10 Sty 2006
Posty: 1001

PostWysłany: 10 Lip 2010 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdaję sobie sprawę z tego, że wybory to dodatkowe koszty, ale wolałbym przez te 5 lat mieć innego prezydenta, więc nie wykluczam żadnej możliwości, a nie mam zamiaru do nikogo strzelać. hahaha

A gdzie druga Irlandia w Polsce, autostrady, wielkie podywżki i cud gospodarczy? uśmiechnięty
_________________
Moderuję kolorem żółtym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dominik
Działacz Podziemia


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 690
Skąd: Bochotnica

PostWysłany: 10 Lip 2010 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grześ napisał:
A gdzie druga Irlandia w Polsce, autostrady, wielkie podywżki i cud gospodarczy? uśmiechnięty


Irlandia nie stała się gospodarczą potęgą w 3 lata. Autostrady budują od 20 lat w równym (czyt. ledwo zauważalnym) tempie, więc teraz to nic nowego. A jeśli chodzi o podwyżki, to wypłaty moich rodziców wzrosły o 1/3, więc nie jest źle oczko
_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie! Walczmy o niepodległość Łużyc!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Piszę poprawnie po polsku

"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Grześ
Kierownik łopaty


Dołączył: 10 Sty 2006
Posty: 1001

PostWysłany: 10 Lip 2010 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy odwrotnie proporcjonalnie ceny zmalały? ; ]
Wątpię... Raczej proporcjonalnie wzrosły, więc jesteśmy na 0. Dobrobyt, owszem zwiększył się, ale ciągle rośnie od wielu lat, nie tylko za rządów Donalda Tuska.

Co sądzicie o nowym Marszałku Sejmu wykonującym obowiązki prezydenta Grzegorzu Schetynie?
Wydaje się dość rozsądny i przyjemny... Mam nadzieję, że nie będzie miesiącami przetrzymywał ustaw opozycyjnych partii, a przede wszystkim ustaw obywatelskich jak to robił Komorowski.
_________________
Moderuję kolorem żółtym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> O różnych innych rzeczach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB © 2001, 2002 phpBB Group