FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Rozmowa o RiKwA! ze spoilerami
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Reksio i Kretes w Akcji!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dizel
Wielki Mędrzec Reksia


Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 5
Skąd: Nie z tego świata ^^

PostWysłany: 20 Sie 2007 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale powiedz którego momentu nie możesz przejść bo nie zabardzo kapuje.... końca czy nie możesz dotrzeć do nostradamusa czy jak?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gość






PostWysłany: 20 Sie 2007 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodzi jej o przyszłość ale już chyba wykorzystała Kondiego poradę ze screenem
Powrót do góry
Dizel
Wielki Mędrzec Reksia


Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 5
Skąd: Nie z tego świata ^^

PostWysłany: 20 Sie 2007 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, Tyzyfona lae są 2 przyszłości na końu 7 level i 4 level o ryżokitowcach, co jadą ryżokitowcy na autach... zmieszany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gość






PostWysłany: 20 Sie 2007 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mogę przejść tego, z ryźokitowcami co nie mają ścieźek.
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: 21 Sie 2007 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry, za dwa posty pod rząd, ale ja to przeszłam!!!

bardzo szczęśliwy Przeszłam przyszłość i dwa lewele w super herosie. bardzo szczęśliwy bardzo szczęśliwy bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
Rafał
Taki Cichy Jakiś


Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 0
Skąd: wiesz, że lubię makaron?

PostWysłany: 15 Maj 2008 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oto my ocena RiKwA:
Intro: Przezabawne, świetne i w ogóle. Najlepsze intro jakie widziałem! Nawet moi rodzice się śmiali. 1000000000000000000/10

Skarb Piratów:
Typowa platformówka, trudna, przeszedłem z niemałą pomocą siostry. Bardzo dobrze dobrani wrogowie, chociaż czasem ich za dużo, plansze znane dobrze z oficjalnej gry. Grafika: 10/10 Trudność: 10/10 Ocena: 9.9/10

Ufo: To już trudniejsza gra. Nie mogę tutaj przejść ostatniego levelu. Sterujemy Sokołem i zbieramy tzn. "Kosmiczne jaja z niespodzianką" czyli dodatkowe działo, tarcza, zdrowie i takie tam. Według mnie jedna z najtrudniejszych gier. Teksty w stylu: "Reksiu! Nie da się jakoś wyłączyć tego cymbała" prawie strącają z krzesła. Jest również zmieniony wątek Gwiezdnych Wojen czyli "Hau Solo" i "Księżniczka Molly". Grafika: 11/11 Trudność: 110000/11 ocena: 10.9/11

Czarodzieje: No, tutaj trzeba się wykazać. Typowe jak dla czarodziei latanie na miotle, znane z oficjalnej gry. Trzeba przyznać, że to nie był mój ulubiony moment w grze, dlatego to według mnie najgorsza część. Przeszkody typu: Drób Chaosu i różni bossowie to nieodłączny element tej jakże zróżnicowanej gry. Część zawiera dużo leveli, z czego większość przeszedłem z kodami. Dość zabawnie zmienione głosy bohaterów i żeński narrator: "Tego się nie da słuchać". Ogólna ocena: 12/13 Grafika: 13/13

Wehikuł Czasu: Co do tego, to złego słowa nie powiem. To najlepsza część z Reksia i Kretesa w Akcji. Klasyczne, trudne, świetne labirynty to mój żywioł. Mógłbym w to grać całymi dniami i nocami. Wrogowie, zagadki, przyciski to wszystko ma w sobie coś co uwielbiam. Krainy i epoki znane z gry. Wszystko to urozmaica inny język: szambolański którego tłumaczenie dzielnie podjęła się Kari Mata Hari. Do tego oryginalne muzyki tworzy coś co nie da się opisać. Ocena: 20000000000000000/20. Grafika: 20/20

Kapitan Nemo: To również labirynty, ale w innym wydaniu. Tutaj nawiązując do wydobywania tablic w Egipcie twórcy gry zrobili cały plik labiryntów, które przechodzi gracz, w znanych mu dobrze krainach. Do tego dochodzi edytor poziomów oraz zabawne teksty Molly podczas instrukcji do edytatora również daje temu sens. Dobrze by też wspomnieć o tym, że tutaj w głównej (i jedynej) roli występuje Kretes. Nasz kret jak sam wyznał pracował przy tworzeniu tej części. Oryginalne muzyki z gry tworzą nadzwyczajny klimat, któremu łatwo się poddać i wciągnąć. Bardzo trudne, zróżnicowani wrogowie, niedostępne wyjścia, to wszystko prowadzi do tego, aby gracz miał jak najwięcej zabawy przy graniu w tą część RiKwA! Grafika: 80/80 Trudność: 8000000000000000/80 Ocena: SUPER!

Ranking części:
1) Wehikuł Czasu
2) Kapitan Nemo
3) Skarb Piratów
4) Ufo
5) Czarodzieje!
_________________
www.rafal97.ownforum.org <--- moje forum! Zapraszam!

http://www.qbafoty.webpark.pl

Dawno, dawno temu, kiedy forum było jeszcze młode mój nick brzmiał: Rafi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Funciek
Starszy Norman


Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 286

PostWysłany: 17 Sie 2010 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu w ogóle jest jakieś zakończenie? Bo przeszedłem już wszystko.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Funciek
Starszy Norman


Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 286

PostWysłany: 17 Sie 2010 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby nie było, to ocenię.

Najtrudniejsze:
- RiU jak nic,
- RiWC,
- RiKN
- RiC,
- RiSP;


Najbardziej spodobało mi się RiSP (chyba dlatego, bo podstawowa wersja też mnie kiedyś podnieciła ;d )


Ofc przechodząc wszystko niczego nowego się nie dowiedziałem.


Minus, że w RiC jest tylko trzech TKTPM.
I to, że są obrazki bez animacji.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Reksio i Kretes w Akcji!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB © 2001, 2002 phpBB Group