FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Czy lubicie chodzić do szkoły?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> O różnych innych rzeczach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nieznany
Działacz Podziemia


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 535
Skąd: Z... z... A, nie chcę zmyślać. xD

PostWysłany: 11 Sie 2010 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolo987654321 napisał:
A tak w ogóle po co uczyć się majcy? Po co nam to w ogóle? No? I jeszcze dniami wkuwać do na pamięć.

Aaargh.
To najlepszy komentarz, na jaki mogłem się zdobyć. Po co matma? Hmm, pomyślmy, do ilu zawodów musisz umieć wykonywać obliczenia... Bankier, programista, urzędnik... Sporo jest jeszcze tego. A osobiście nic trudnego w matmie nie widzę, parę cyferek (a pomyśl, co by było, gdybyśmy musieli używać rzymskich liczb...), linii, znaczków i tyle. Matematyka jest niezmienna, nie okaże się nagle, że pomiędzy 3 i 4 jest jeszcze jakaś nowa liczba, że istnieje liczba, która jest większa od wszystkich innych. Matma ma swoje niełamane reguły, jako jedna z nielicznych nauk. Geografia niegdyś twierdziła, że świat jest płaski. Geologia twierdziła, że pod ogródkiem znajdują się piekielne czeluście. Matematyka nigdy się nie pomyliła. Trwała od tysięcy lat, wytrzymała wszystkich myślicieli, a tu nagle uczniak z dwudziestego pierwszego wieku pisze ,,po co nam to?"...
Aaargh.
_________________

,,Aż się można popłakać przez to, co się tu porobiło..."
Nieznany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Funciek
Starszy Norman


Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 286

PostWysłany: 11 Sie 2010 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nieznany napisał:
Kolo987654321 napisał:
A tak w ogóle po co uczyć się majcy? Po co nam to w ogóle? No? I jeszcze dniami wkuwać do na pamięć.

Aaargh.
To najlepszy komentarz, na jaki mogłem się zdobyć. Po co matma? Hmm, pomyślmy, do ilu zawodów musisz umieć wykonywać obliczenia... Bankier, programista, urzędnik... Sporo jest jeszcze tego. A osobiście nic trudnego w matmie nie widzę, parę cyferek (a pomyśl, co by było, gdybyśmy musieli używać rzymskich liczb...), linii, znaczków i tyle. Matematyka jest niezmienna, nie okaże się nagle, że pomiędzy 3 i 4 jest jeszcze jakaś nowa liczba, że istnieje liczba, która jest większa od wszystkich innych. Matma ma swoje niełamane reguły, jako jedna z nielicznych nauk. Geografia niegdyś twierdziła, że świat jest płaski. Geologia twierdziła, że pod ogródkiem znajdują się piekielne czeluście. Matematyka nigdy się nie pomyliła. Trwała od tysięcy lat, wytrzymała wszystkich myślicieli, a tu nagle uczniak z dwudziestego pierwszego wieku pisze ,,po co nam to?"...
Aaargh.


Tak, ale po co na przykład komuś liczyć sinus, cosinus, twierdzenia itd.?
Co innego równania z niewiadomymi, czy coś.


Ja bardziej zastanawiam się po co mi geografia ;d
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Przesuń
Bywalec Nory


Dołączył: 03 Lip 2010
Posty: 70
Skąd: Koszalin

PostWysłany: 21 Sie 2010 04:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby w przeszłości by nie było szkół ludzie nie wymyślili by żadnych wynalazków,kto wie może by wtedy do końca świata żylibyśmy ja starożytni Grecy.
_________________
Śmiejesz się z poważnych spraw?Jeśli tak to oznacza,że jesteś niemądry bo nic nie rozumiesz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Artur
Operator Łopaty


Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 170
Skąd: Warszawa, prosta sprawa

PostWysłany: 22 Sie 2010 07:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram Przesuń.

Funciek napisał:
Tak, ale po co na przykład komuś liczyć sinus, cosinus, twierdzenia itd.?
Co innego równania z niewiadomymi, czy coś.
No zawsze się może przydać w życiu. Albo w codzienności, albo w zaawansowanych rzeczach. A w przeciwnym wypadku będziesz miał z czymś problem i sobie nie poradzisz bez znajomości twierdzeń i pytałbyś się, czemu cię tego w szkole nie uczyli. język


Funciek napisał:
Ja bardziej zastanawiam się po co mi geografia ;d
Bo jest potrzebna do funkcjonowania w świecie, a nawet w zawodzie.
_________________
Moderuję pogrubioną, brązową czcionką.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
@tin
Starszy Norman


Dołączył: 12 Lip 2010
Posty: 223
Skąd: Dęblin

PostWysłany: 31 Sie 2010 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sniff napisał:
Dodo ja nie wiem czemu nie lubisz chodzić do szkoły ale i tak z czasem polubisz a tak na nawiasie ile masz lat.Polubisz szkołe i zobaczysz jaka jest fajna ja bardzo lubie bo się dobrze ucze i jestem najgrzeczniejszy z całej klasy.Zawsze chętnie każdemu pomagam chyba zrozumiesz czemu ja lubie chodzić do szkoły?Ale przemyśl to co ci powiedziałęm i zastanów się dobrze czy szkoła to naprawde Masakra według ciebie mówie ci przemyśl to.




Bo pewnie jesteś kujonem!Ja mam same pały z matmy!
_________________
Teraz znowu jestem atinem uśmiechnięty Nazywam się @tin !!!
Klikajcie w link : http://kolekty.pl/atin5555



Uploaded with ImageShack.us
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Dominik
Działacz Podziemia


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 690
Skąd: Bochotnica

PostWysłany: 31 Sie 2010 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

atin5555 napisał:
Bo pewnie jesteś kujonem!Ja mam same pały z matmy!


I według Ciebie to powód do dumy? Zresztą kujon, to nie ten, który się uczy, tylko ten, który uczy się i nic z tego nie rozumie. W tym wypadku, to pewnie Ty.
_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie! Walczmy o niepodległość Łużyc!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Piszę poprawnie po polsku

"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Buizel
Starszy Norman


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 238

PostWysłany: 31 Sie 2010 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoła jest spoko.Ale jednak co tydzień z niecierpliwością oczekuje weekendu. oczko
_________________
Odchodzę bardzo mi przykro ,ale to prawda ! Bywajcie fani Reksia !
Pozdro.
Buizel
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
eMeMeMka
Roz-krecony


Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 20
Skąd: się bierze czekolada?

PostWysłany: 01 Wrz 2010 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię szkołę. Teraz będę chodzić do IV klasy. Mam fajną nową panią od angola. W mojej szkole jest wiele fajnych nauczycieli. Co ja gadam! Wszyscy są fajni!
____
Szczerze mówiąc trafiła mi się najlepsza klasa w szkole. Fajni ludzie. Dużo śmiechu na każdej lekcji. Zwłaszcza jak Brzezińsiu, Marika, Goryl, albo Ignacy, czy Jaworek, albo Ja ( szok! ) coś powiedzą (Wyjaśnienia ksywek przez pw).
___
Najlepsza szkoła na świecie!
I na koniec posta- hasło, które wymyśliły dwie moje przyjaciółki Podolesia i Kujonek na zawodach w siate ;***. A oto one:
Raz, dwa, trzy! Raz dwa trzy! Zawsze najfajniejsza jest szkoła numer 3!!!4,5,6! 4,5,6! Panie kucharki coś pysznego dadzą zjeść! 9,8,7! 9,8,7! Nauczyciel fajny jest nie jeden!!!
___
Heeeh oczko Moja klasa brechtała sie z tego przez ok. dwa miesiące. My claaass zawsze sie śmieje z byle czego. xDD
_______
Pamiętaj! Klasa IVb jest obok ciebie xDDD
_________________
Byłam Aguś
I'm eMeMeMka oczko
Bo dwa eM to za mało!
eMeMeMka powraca do kin i zawstydza TurboDymo Mana xDD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> O różnych innych rzeczach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB © 2001, 2002 phpBB Group