FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Książkowa twórczość Arturros'a
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Nasza Twórczość
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jestem dobrym Pisarzem?
Tak!
80%
 80%  [ 4 ]
Nie!
20%
 20%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 5

Autor Wiadomość
arturros
Wydalony z Nory


Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 80
Skąd: Skądś

PostWysłany: 28 Sie 2010 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luk napisał:
...A propo nie mogę otworzyć 3 książki. Chciałem przeczytać, ale nie mogę.

Jak mówiłem, to może być błąd twojego kompa. Na to ja akurat nic ci nie poradzę. Jakby co to przepraszam za moje fatalne opóźnienia w tomie 2. Miałem 2 tygodniowy wyjazd/katusze z tatą i z bratem.
_________________

Najnowszy news 2010-09-21. Zapraszam też:
http://newflamingoland.blog.onet.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
donat98
Bardzo Stary Norman


Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 357
Skąd: Sam zgadnij.

PostWysłany: 28 Sie 2010 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arturros! Wreszcie jesteś! Powiem ci wszystko na twoim forum!

@topic:
Na kiedy zapowiadasz "Przygodę" v.2.0?
_________________
Na co komu boczek? Jak Mroczni Panowie z Gazowni porywają bezbronnych hobbitów? Czy można oswoić Dzikiego Słonia Z Serem Zamiast Głowy? Kiedy następny rozdział? Czy w kosmosie spotkasz Szwejka? I czy Mały Rycerz jeszcze powróci? O tym i wielu innych rzeczach dowiesz się tutaj.

Czy mopsy mogą być biznesmenami? A może przepowiadają przyszłość, jak Ciszu? Czy Kleria nie jest wymysłem? Jakie następne taśmy opublikuje "Wtył"? Czy niedźwiedzie są w rzeczywistości klaustrofobami? I czy papuga może być masonem? Tego być może dowiesz się o tu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
arturros
Wydalony z Nory


Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 80
Skąd: Skądś

PostWysłany: 28 Sie 2010 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na kiedy zapowiadam przygodę?! Trudno mi mówić jak jestem dopiero przy 3 rozdzialei 14 stronie hahaha . Co do forum, patrzyłem i jakoś wiele się nie zmieniło.
_________________

Najnowszy news 2010-09-21. Zapraszam też:
http://newflamingoland.blog.onet.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
arturros
Wydalony z Nory


Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 80
Skąd: Skądś

PostWysłany: 31 Sie 2010 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym uprzejmie poprosić moich czytelników o pomoc z Flamingopedia . Potrzebuje pomocy przy tworzeniu nowych Artykułów oraz rozbudowie niektórych. W nagrodę za pomoc mogę ofiarować członkostwo w straży królewskiej na moim forum. Przepraszam za dwa posty pod rząd zawstydzony , ale jakoś nikt łaskawie nie chcę pisać, a nie chciałem edytować posta bo nikt by nie zobaczył.
_________________

Najnowszy news 2010-09-21. Zapraszam też:
http://newflamingoland.blog.onet.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
donat98
Bardzo Stary Norman


Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 357
Skąd: Sam zgadnij.

PostWysłany: 31 Sie 2010 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, jak zobaczysz jakieś zmiany, to ja maczałem (a raczej będę) wnich swoje lepkie łapy.
_________________
Na co komu boczek? Jak Mroczni Panowie z Gazowni porywają bezbronnych hobbitów? Czy można oswoić Dzikiego Słonia Z Serem Zamiast Głowy? Kiedy następny rozdział? Czy w kosmosie spotkasz Szwejka? I czy Mały Rycerz jeszcze powróci? O tym i wielu innych rzeczach dowiesz się tutaj.

Czy mopsy mogą być biznesmenami? A może przepowiadają przyszłość, jak Ciszu? Czy Kleria nie jest wymysłem? Jakie następne taśmy opublikuje "Wtył"? Czy niedźwiedzie są w rzeczywistości klaustrofobami? I czy papuga może być masonem? Tego być może dowiesz się o tu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
arturros
Wydalony z Nory


Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 80
Skąd: Skądś

PostWysłany: 12 Wrz 2010 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zachęcam wszstkich do czytania moich książek oraz edycji na Arturros Wiki (serio, jest co robić). Jeżeli chodzi o przygodę to zostało mi około 6 ewentualnie 7 rozdziałów z czym wyrobie się w jakiś miesiąc, najwyżej półtora. uśmiechnięty
Zapraszam też na nowo otwarty blog:
http://arturrosflaming.blog.onet.pl/
_________________

Najnowszy news 2010-09-21. Zapraszam też:
http://newflamingoland.blog.onet.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Nasza Twórczość
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB © 2001, 2002 phpBB Group