FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

RIMS LE-dziennik gracza!

 
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Reksio - Miasto SeKretów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kacper98
Działacz Podziemia


Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 551
Skąd: Tajemnicza piramida

PostWysłany: 13 Gru 2010 19:02    Temat postu: RIMS LE-dziennik gracza! Odpowiedz z cytatem

Hej!
Właśnie dzisiaj rano wysłano nową wersją Reksia:RIMS LE. Jak się dowiedziałem wersja wysłana wcześniej(w listopadzie) zawierała błąd w instalacji. We środę lub w czwartek powinno być w sklepach(ale nie Gdańsku). W tym temacie możemy opisywać swoje przygody z grą i takie inne. Powinienem w czwartek już pisać o grze.
Sorry,jeżeli za wcześnie założyłem temat. Ale chyba trochę trzeba zachęcić kilka osób do grania.[/list]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
Kolo987654321
Bardzo Stary Norman


Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 305
Skąd: Jak to skąd? Przecie z Krakowa.

PostWysłany: 13 Gru 2010 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam tylko demo więc je opisze:

EPIZOD I - W epizodzie pierwszym żadnych problemów nie było. Wkurzała mnie tylko trochę długa rozmowa narratora.
EPIZOD 2 - Jak wiecie trochę się pozmieniało w piwnicy na przykład trochę długo szukałem ziarna i tej nitki(czy makaronu sam nie wiem). Rury naprawiłem w sekundę. Więzienie też było łatwe. Przy siedzibie burmistrza ciekawiło mnie kiedy kończy się demo. Wreszcie pogadałem drugi raz z laską w okienku i wtedy THE END

Pełną dostanę chyba w lutym ponieważ pod choinkę wybrałem fifę 11.
_________________
Zapraszam do czytania mojej własnej totalnej porażki w trasie! http://www.przygodyreksia.pl/pliki/kretes/forum/reksioforum/viewtopic.php?t=6819
http://www.cartoonnetwork.pl/tpwt Stwórz własną postać z totalnej porażki.
http://kolekty.pl/Kolo Kliknij! To super stronka!
Wehikuł czasu totalnej porazki - CZEKAM!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
666Norman666
Roz-krecony


Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 19
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: 13 Gru 2010 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh ja juz nie pamietam rims bo przeszedłem ja tylko 1 raz ;P ale chyba nie przypominam sobie problemów jedyny problem mialem z akcją obok magnesu muszę przejsc rims od nowa ;D
_________________
"w armi czerownej trzeba więcej odwagi żeby się wycofać niż iść do przodu" NORMAN
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
AdamMag
Norman


Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 173
Skąd: z Waverly Place

PostWysłany: 16 Gru 2010 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziennik gracza RiMS LE: 16.XII.2010 15.55

O godz. 15:30, słyszę dzwonek do drzwi. Kto to? Czyż by mama wróciła bardzo wcześniej? Wychodzę na ganek pytam -Kto tam?
-Poczta Polska- odpowiada pan. Wyglądam przez okno, rzeczywiście widać auto z napisem "Poczta Polska" Szybko otwieram, a listonosz wręcza mi paczkę z adresatem:
Kod:
AIDEM MEDIA
KRĘTA 23E
80-217 GDAŃSK
Podpisuję potwierdzenie, zamykam drzwi i natychmiast dzwonię do mamy poinformować ją, że długo oczekiwana paczka z grą przyjechała. Gra miała być na moje urodziny w styczniu, więc nie otwierałem. Mama powiedziała, że przy niej ją otworzę, gdy wróci.
_________________
JUŻ WIERZĘ!!! Potrafię tworzyć strony internetowe
Pozdrawiam wszystkich: AdamMag
Kolekty- otwórz mój kuferek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klon900
Roz-krecony


Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 41
Skąd: z Miasta Sekretów

PostWysłany: 17 Gru 2010 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeszłem całego reksia i miasto sekretów limited edition bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Reksio - Miasto SeKretów
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB © 2001, 2002 phpBB Group