FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Power Rangers S.P.D - Nowa Seria

 
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Opowiadania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Podoba wam się to opowiadanie?
Bardzo
54%
 54%  [ 6 ]
Tak
0%
 0%  [ 0 ]
Nie
0%
 0%  [ 0 ]
Beznadzieja
27%
 27%  [ 3 ]
Moze i fajne ale nie lubie Power Rangersow
18%
 18%  [ 2 ]
Nie mam Zdania
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 11

Autor Wiadomość
Kretes245
Działacz Podziemia


Dołączył: 05 Kwi 2006
Posty: 731
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 22 Mar 2007 21:40    Temat postu: Power Rangers S.P.D - Nowa Seria Odpowiedz z cytatem

Teraz zacznę pisac opowiadanie o Power Rangersach.
S.P.D to moja ulubiona seria i teraz ją trochę przerobię cool hahaha cool
Myślę że się bedzie wam podobac. bardzo szczęśliwy
1 odcinek dziś lub jutro.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kretes245
Działacz Podziemia


Dołączył: 05 Kwi 2006
Posty: 731
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 22 Mar 2007 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odcinek 1
Atak na Bazę Delta



Pewnego słonecznego dnia gdy żaden zły potwór nie atakował ziemi, a Rangersi wyjechali na wakacje, komandor Crugger surwował po internecie w bazie Delta. Nagle przyszedł do niego Boom i powiedzial, że ulepszył wszystkie Megazordy. Po pokonaniu Imperatora Gramma i Broodwinga nikt już nie atakował świata. A baza Delta w NewTech City zaczęła byc niepotrzebna. Chociaż Komandor Crugger ciągle coś wspominał, że zawsze trzeba byc gotowym na ataki to i tak nikt go nie słuchał, ponieważ minęło już kilka miesięcy od pokonania Gramma i Broodwinga i od tego czasu nikt nie atakował ziemi. Wszystkie oddziały były na urlopie i baza Delta bardzo opustoszała. Byli tam jedynie Komandor Crugger, Boom i Kat.PEwnego razu gdy nic nie wskazywało na to, że coś się stanie gdy nagle Kat przybiegła do Cruggera i zaczęła mu opowiadac co zobaczyła. Gdy przeglądała karty wieżniów karta Gramma i karta Broodwinga była pusta. Wtedy Komandor Crugger zamruczał coś pod nosem w stylu "a nie mówiłem" i powiedział żeby Kat jak najszybciej zadzwoniła do odziału B i powiedziała żeby natychmiast przyjerzdżali. Jednak nie odpowiadali na wezwanie. W tej samej chwili po całej bazie rozniósł się wielki huk i glówne drzwi zostały wyłamane. Komandor Crugger chciał przemienic baze w Megazorda ale na bazie stał wielki robot - skorpion. Crugger wyjął ostrze cienia i dał Boomowi Morfer.
Boom zapytał się co to jest ale Crugger powiedział że nie ma czasu i niech szybko przemieni się w Rangersa.
Boom krzyknął: SPD! ALARM!
I ze zdziwieniem jak i radością zobaczył, że zamienił się w pomarańczowego Rangera. Crugger powiedział, że teraz tylko oni mogą uratowac bazę i pobiegli w stronę wejścia. Zobaczyli tam wielką armię Krybotów i Orangeheadów. A na ich czele stał Imperator Gramm. Crugger pobiegł w jego stronę.

C.D.N

Wiem, że nie najlepiej pisze opowiadania ale proszę was ocencie. smutny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kretes245
Działacz Podziemia


Dołączył: 05 Kwi 2006
Posty: 731
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 23 Mar 2007 00:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odcinek 2
Atak na Bazę Delta cz.2



Komandor Crugger pobiegł w stronę Gramma.
Zapytał się go jak uciekł z karty lecz ten nie odpowiedział tylko skierował swój w stronę komandora. Komandor Crugger uniósł miecz i przeciął nim jedynie powietrze, ponieważ Gramm skoczył na ponad 2m. Gdy spadał udeżył Cruggera, który upadł na ziemię. Crugger krzyknął do Booma.
Crugger: Boom! Ty zajmij się robotami a ja zajmę się Grammem.
Gramm: Zajmiesz się mną? Hahahahahaha! Jakie to żałosne.
Crugger: Sam jesteś żałosny Gramm!
I Crugger przeciął kij Gramma lecz ten automatycznie się zreperował.
Boom pobiegł walczyc z robotami i szło mu to nawet dobrze jak na pierwszy raz. Jednak wszystko co dobre szybko sie kończy. Orangeheady złapały Booma i rzuciły nim daleko.
Nagle zdażył się cud. Przed bazą Delta stanął Sam i krzyknął
Sam: SPD! ALARM!
I zamienił się w Omega Rangera. Z łatwością pokonał kryboty blokujące drogę do drzwi lecz orangeheady go zatrzymały.
Sam: Omega Morfer! Moc Mięśni!
Teraz Sam był o wiele bardziej silniejszy i odrzucił Orangeheady i skoczył na dach bazy Delta gdzie stał robot-skorpion a w nim nie kto inny niż Broodwing.
Sam: Wzywam Omega Zorda!
Kat: Omega Zord nie może wyjechac z bazy ponieważ drzwi są blokowane.
Omega Ranger niespodziewanie dostał w brzuch ogonem skorpiona i upadł na ziemię.
Broodwing: Hahaha! Wreszcie cię mam Omega Rangerze! Strzał trucizny!
Z ogona robota wyleciał strumień trucizny, który uderzył Omega Rangera.
Sam: Nie!!! Muszę uratowac bazę Delta!
Broodwing: Na twoim miejscu ratowałbym siebie ale jak nie chcesz siebie obronic to patrz! Ultra Promień!!!
Znów z ogona skorpiona wyleciał promień tym razem energi, lecz Omega Ranger nie dośc, że był cały poobijany to jeszczespadł z dachu bazy.
Sam: Muszę jakos uwolnic drzwi bazy. hmmm... Już wiem! Delta Miotacze!
Sam powystrzelał wszystkie roboty blokujące drzwi i poprosił Kat o Omega Zorda.
Sam: Wzywam Omega Zorda!!!
Kat: Jest w drodze.
Z bazy wyjechał wielki motor. Omega Ranger wsiadł do środka i zamienił motor w MegaZorda.
Sam: Podwójne cięcie!
Megazord wyjął ostrza i odciął ogon skorpionowi.
Broodwing: Pożałujesz tego!!!
Sam: Wątpie: Pełna Moc!!!
Broodwing: Nie!!!
Skorpion został zniszczony a Broodwing wyleciał w powietrze.
W tym czasie Crugger prowadził zacięty pojedynek z Grammem.
Crugger: Ostrze Cienia! Kontrolowane uderzenie!!!
Gramm: To mnie nie pokona!
Gramm użył swojego magicznego kija i zasłonił się krybotami które zostały pocięte.
Pomarańczowy Ranger dzielnie walczył z Orangeheadami, lecz ta walka nie trawała długo gdyż Sam podbiegł i krzyknął
Sam: Omega Morfer!!! Elektro Moc!!!
I wielkim piorunem zniszczył Orangeheady. Na polu bitwy został tylko Gramm, który widząc,że jest bez szans szybko uciekł z bazy Delta.
Wszyscy odetchnęli z ulgą, a Kat udało się połączyc ze wszystkimi Rangersami. Niedługo wszystkie oddziały miały powrócic by po raz drugi obronic ziemię przed Imperatorem Grammem.


C.D.N

Błagam was ocencie!!! oczko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Dizel
Wielki Mędrzec Reksia


Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 5
Skąd: Nie z tego świata ^^

PostWysłany: 23 Mar 2007 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się Podoba naprawdę , choc nie nawidzę Rangersów ale mi się Podobało oczko
_________________
Miau, miau miau, I'm your Father!
- Były ;P
Moderuję zielonym
Powracam ;p Strzeżcie się ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kretes245
Działacz Podziemia


Dołączył: 05 Kwi 2006
Posty: 731
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 23 Mar 2007 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odcinek 3
Powrót




Po pokonaniu wielkiej armii Imperatora Gramma i Broodwinga Komandor Crugger zwołał wszystkich Rangersów i kadetów SPD. NewTech City nie było już bezpieczne.Gdy wszyscy przybyli do bazy, Kat zauważyła, że brakuje oddziału B i powiedziała to Cruggerowi. Crugger bardzo się zmartwił, ponieważ to był najlepszy oddział i bez niego bedą mogli przegrac wojnę z Grammem. Komandor Crugger zastanawiał się tylko jak Gramm i Broodwing uciekli z kart.
Pewnego słonecznego dnia Boom z okna zobaczył coś wielkiego lecącego w kierunku miasta z ogromną prędkością. Crugger również to zobaczył i powiedział, żeby Omega Ranger zaatakował go swoim MegaZordem.
Crugger: Znam go. Kiedyś z nim walczyłem. To Dynamo. Stworzył on potężnego robota, który może poruszac się nawet z prędkością światła.
Sam: Nie wiem czy go pokonam. Pewnie jest bardzo silny.
Crugger: Musisz dac mu radę. Ty i Boom jesteście ostatnią obroną Bazy Delta. Musicie dac radę dopuki nie znajdziemy oddziału B.
Sam: Ale przecież mamy jeszcze pana,komandorze.
Crugger: No tak. Ale ja dopiero w ostateczności będę walczył. Heh... My tu gadu gadu, a miasto zaraz spłonie. No ruszaj.
Sam: Tak Jest!
Sam wyszedł przed bazę i zobaczył wielkiego robota, który był wielkości Mega Zorda bazy Delta. Sam szybko zamienił się w Rangera i wezwał MegaZorda.
Sam: Podwójne cięcie!
Dynamo: HAHAHA! Tym mnie nie załatwisz!
I Dynamo z prędkością światła odskoczył swoim robotem i zaatakował.
Dynamo: Świetlne uderzenie!
Promień energii wystrzelony z wielką prędkością uderzył w MegaZorda Omega Rangera, Który upadł na ziemię. Robot Dynamo stanął nad MegaZordem, wyjął miecz i zaatakował MegaZorda ostatecznym cięciem. W ostatniej chwili na szczęście zablokował cios Boom w swoim nowym MegaZordzie.
Boom: Nie pokonasz go Dynamo!
Dynamo: Teraz to może nie, ale za to pokonam ciebie!
Dynamo wziął duży zamach i przeciął MegaZorda Booma. Ten również upadł na ziemię.
Dynamo: Hahaha! Teraz wszyscy jesteście pokonani!
Crugger:Mylisz się! Dopuki ja tu jestem nic złego im się nie stanie! SPD! TRYB MEGAZORD!
I Crugger zamienił bazę Delta w MegaZorda.
Crugger: Laserowe palce!!!
Robot Dynamo został odrzucony. A Dynamo tak się wściekł, że zaatakował najlepszym atakiem.
Dynamo: Działko rakietowe!
10 wielkich rakiet uderzyło w Mega Zorda, który również padł na ziemię ale zaraz się podniósł.
Crugger: Pełna Moc!
Pomień energii z ogromną siłą odrzucił Dynamo na 50 metrów, lecz Dynamo się nie poddał.
Dynamo: Szafirowe Ostrze!
Crugger: Co??!!
Potężny miecz zaatakował wszystkie MegaZordy i odrzucił je na 100 metrów. Wszędzie było pełno ognia, a na horyzoncie pojawiła się piątka ludzi...


Czemu Crugger tak się zdziwił słysząc o szafirowym ostrzu?
Kim jest tajemnicza piatka?
Czy Dynamo pokona SPD?

Tego dowiecie się w następnym odcinku.


NAPISZCIE KOMENTY!!! PLZ!!! smutny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kretes245
Działacz Podziemia


Dołączył: 05 Kwi 2006
Posty: 731
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 23 Mar 2007 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam za dwa posty ale chce się zapytac czy wam sie podoba?
Bo nie wiem czy pisac dalej czy nie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Lone Star
Pod-ziemniak


Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 1063
Skąd: Lublin

PostWysłany: 23 Mar 2007 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super ! SPD to moja ulubiona seria uśmiechnięty
_________________
Pozdrawiam, Lone Star
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kretes245
Działacz Podziemia


Dołączył: 05 Kwi 2006
Posty: 731
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 23 Mar 2007 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja też uśmiechnięty I dzięki za ocenę. bardzo szczęśliwy

P.S Oceniajcie dalej plz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kretes245
Działacz Podziemia


Dołączył: 05 Kwi 2006
Posty: 731
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 24 Mar 2007 00:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odcinek 4
Szafir



Piątka ludzi zbliżała się coraz bardziej, a gdy weszli na pole bitwy wszyscy zauważyli, że byli to Power Rangersi.
Crugger: Co tak długo?
Jack: Mieliśmy byc tu już dawno, lecz zatrzymała nas armia krybotów.
Crugger: Dobra zajmijcie się nim!
Jack: Tak jest! Rangersi gotowi?
Sky,Bridge,Z,Syd: Gotowi!
Jack,Sky,Bridge,Z,Syd: SPD! ALARM!
I wszyscy zamienili się w Rangersów. Niestety nie mogli wezwac MegaZorda, ponieważ Dynamo blokował drzwi.
Sky: Co mamy robic? Bez Zordów nie mamy szans z nim.
Bridge: Wiem! Uderzmy w niego z naszych miotaczów S.W.A.T., a wtedy on odejdzie od drzwi i wezwiemy zordy!
Z: Dobry pomysł, Bridge.
Jack,Sky,Bridge,Z,Syd:SPD! ATAK!
Omega Ranger: Czy przestaniecie gadac i wreszcie go zniszczycie?
Bridge: Tak.
I zaczął strzelac w Dynamo, który odszedł od drzwi, a Rangersi wezwali zordy. Dynamo zaczął atakowac szafirowym ostrzem i tak samo jak inni niestety MegaZord oddziału B upadł na ziemię. Wszystkie MegaZordy jakby sparaliżowane nie mogły wstac z ziemii. Tym czasem w bazie Delta Kat i Boom przygotowali Nowego Zorda czyli połączenie OmegaMax MegaZorda i Zorda pomarańczowego Rangera. MegaZord Baza zamienił się już w bazę a inne Zordy leżały na ziemi dalej. Nagle Omega Zord i Zord pomarańczowego Rangera połączyły się i zaatakowały Dynamo.
Sam: Promień świetlny!
Dynamo zrobił unik i uderzył szafirowym ostrzem. MegaZord oddziału B wstał i razem zaczęli atakowac Dynamo. Jednak robot Dynamo był tak szybki, że nie mieli z nim szans, a dzięki szafirowemu ostrzu bardzo mocno atakował.
Sam: Wykończe go! Pełna Moc!
Dynamo: Szafirowe cięcie!
Wielka fala uderzeniowa przeleciała przez miasto a dwa roboty stały na ziemi nieruchomo. Nagle Dynamo zaczął się prewracac. W ostatniej chwili Dynamo wyskoczył ze swojego robota i zmniejszył szafirowe ostrze. Robot został zniszczony i wszyscy Rangersi wyskoczyli z Zordów.
Sky: Dajcie mi go zniszczyc!
Jack: Nie! Jest za silny. Musimy to zrobic razem.
Rangersi zaczęli atakowac, lecz Dynamo blokował wszystkie ataki.
Sam: Omega Morfer! Electro Moc!
Dynamo: Nie!!!
Dynamo został pokonany i zostało po nim tylko szafirowe ostrze. Na pole bitwy przyszedł Crugger i wziął miecz.
Crugger: To jest Szafirowe Ostrze. Najpotężniejszy miecz świata i nie wiem skąd Dynamo mógł go wziąc. Wiem tylko, że jesteśmy w wielkim niebezpieczeństwie. Gramm jest teraz silniejszy i ma o wiele silniejszych silniejszych wojowników niż wtedy.
Nagle przed Cruggerem stanął dziwny robot o zielonej głowie. Miał miecz i pistolet. Była to nowa jednostka Gramma, Greenhead. Greenhead szybko zabrał szafirowe ostrze Cruggerowi i zaczął uciekac. Crugger biegł za nim, lecz przeciwnik był szybszy i uciekł. Teraz gdy Gramm ma szafirowe ostrze nie jesteśmy bezpieczni.
Crugger: Rangersi! Musicie udac się na Planetę Gazorion by tam zyskac nowe umięjętności, które pomogą wam w walce z Grammem.
Syd: Kiedy tam pojedziemy?
Crugger: Może za tydzień ale teraz musicie walczyc z takimi umięjętnościami jakie macie.




C.D.N


OCEŃCIE WSZYSTKO CO DO TERAZ NAPISAŁEM!!! PLZ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
piotrek
Starszy Norman


Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 243
Skąd: GóRny Śląsk

PostWysłany: 08 Cze 2007 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kretes245 napisał:
Kolejny rozdział jutro bo dzisiaj mi się nie chce pisac.


Nie było go jutro. uśmiechnięty
To może napisz go jutro. hahaha
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=NfGNvilJ8qU&feature=related
http://www.niebieskiemyslowice.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Shrek
Działacz Podziemia


Dołączył: 19 Paź 2006
Posty: 600

PostWysłany: 08 Cze 2007 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo Ładne Kretesie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kretes245
Działacz Podziemia


Dołączył: 05 Kwi 2006
Posty: 731
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 08 Cze 2007 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki ale dokończe to później. Bo teraz pisze The Barbarians potem zajmę się Pokemonami i wtedy tym. Ech dużo tego uśmiechnięty
_________________

Piszę poprawnie po polsku

Wróciłem uśmiechnięty
Pozdro dla Forum oczko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Opowiadania
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB © 2001, 2002 phpBB Group