FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Europejskie puchary 2010/11
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> O różnych innych rzeczach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy Lech wyjdzie z grupy Ligi Europy?
Tak
38%
 38%  [ 5 ]
Nie
53%
 53%  [ 7 ]
Nie wiem
7%
 7%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 13

Autor Wiadomość
Dominik
Działacz Podziemia


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 690
Skąd: Bochotnica

PostWysłany: 23 Lip 2010 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luk napisał:
Wyprzedzają nas w rankingu lig takie ''potęgi'' jak Syria albo Botswana!


Taki ranking to i ja mogę sobie zrobić. Panowie z IFFHS znają się na piłce, jak ja na dendrologii. Porównywanie lig europejskich z azjatyckimi, lub afrykańskimi, to jak porównywanie jabłka z gruszką.

Co do III rundy, awansować powinny Lech, Wisła i Jaga. Ruch, jeśli zagra, tak jak wczoraj, to nawet na słabą Austrię nie wystarczy.
_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie! Walczmy o niepodległość Łużyc!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Piszę poprawnie po polsku

"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Luk
Działacz Podziemia


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 529
Skąd: I tak nie wiesz gdzie to jest

PostWysłany: 28 Lip 2010 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sparta Praga - Lech Poznań 1:0 (0:0)

Czarno to widzę ...
_________________

The West! - polecam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Dominik
Działacz Podziemia


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 690
Skąd: Bochotnica

PostWysłany: 28 Lip 2010 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze, to poprawić skuteczność - w Pradze Kolejorz miażdżył Prażan do 70 min. - potem w lokomotywie coś się zapchało. Jutro mecze Ligi Europy - pewne zwycięstwa Jagi i Wisły, Ruch w najlepszym wypadku remis.
_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie! Walczmy o niepodległość Łużyc!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Piszę poprawnie po polsku

"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Dominik
Działacz Podziemia


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 690
Skąd: Bochotnica

PostWysłany: 29 Lip 2010 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym wyrazić swoje oburzenie, rozczarowanie, pogardę, smutek i nostalgię, ale nie znajduję odpowiednich słów.

###########

Dnia 29 lipca 2010 r. po długiej i ciężkiej chorobie zmarła

POLSKA PIŁKA NOŻNA (1894-2010)

CZEŚĆ JEJ PAMIĘCI!

Pogrążeni w smutku kibice

###########

Chyba można już zamknąć ten temat...
_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie! Walczmy o niepodległość Łużyc!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Piszę poprawnie po polsku

"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Luk
Działacz Podziemia


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 529
Skąd: I tak nie wiesz gdzie to jest

PostWysłany: 30 Lip 2010 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie załamuj się, może jeszcze Jaga i Lech coś zrobią. Nie widzę też sensu zamykać tego tematu. Co z tego że polskie drużyny odpadły/odpadną? Zawsze można pogadać o drużynach z innych krajów. Może jednak Legia zrobiłaby coś więcej? Chyba przerzucę się na inne sporty w których jesteśmy lepsi.
_________________

The West! - polecam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Dominik
Działacz Podziemia


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 690
Skąd: Bochotnica

PostWysłany: 05 Sie 2010 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma mamy się co oszukiwać, w Polsce nie ma czegoś takiego jak piłkarze. Są tylko tzw. "kopacze". Z taką grą i z takimi piłkarzykami, jest w stanie wygrać z Lechem, nawet IV -ligowy zespół z dolnej części tabeli.

Przyczyny porażki:
- tragiczne przygotowanie do sezonu
- nieprzemyślane transfery (trzeba było zimą kogoś kupić, a nie teraz)
- zła taktyka
- nieumiejętność myślenia na boisku
- grali tylko to co się nauczyli, a nie było mowy o elemencie zaskoczenia w jakimkolwiek momencie (dzieci na boisku szkolnym mają więcej fantazji)
- brak cwaniactwa
Generalnie wstyd.
Sędzia: ślepy i zapatrzony w siebie żabojad, coś chyba niedobrego zjadł w hotelu.

Główną przyczyną porażek są polscy trenerzy. U nas trener boi się po prostu boi się dać w kość piłkarzom, stąd w meczach pucharowych nie biegamy tak jak inni, nie mamy siły, kondycji i agresji. Przykłady - ten Serb z Wisły Pajilić (chyba tak się nazywa?) przyszedł na trening Wisły, po treningu myślał, że to rozgrzewka (u Kasperczaka) a tu piłkarze idą do szatni. Marcelo jak przyszedł do Wisły - na pytanie dziennikarza co go w Polsce najbardziej zaskoczyło? Każdy oczekiwał odpowiedzi - zimno, jedzenie itd., a Marcelo odpowiedział - lekkie treningi (u Skorży, dziś Legia) po każdym treningu sam dodatkowo biegał 40 minut,aż któregoś razu Paweł Brożek wział go do szatni na rozmowę i wyjaśnili mu aby tak nie robił, bo wszyscy przez niego będą musieli biegać. Jak przyszedł do Wisły Dan Petrescu wprowadził reżim treningowy trzy razy dziennie i pobyt w klubie od 9 do 18. Piłkarze Wisły zaczeli krzyczeć: Rumun zwariował! Podszedł do Dana Paweł Brożek i mówi łamanym angielskim, ( Rumun mówi biegle 4 językami) że są to złe treningi, nie mają świeżości (znowu ten sam fałszywy argument) i że zawsze trenowali raz dziennie, czasami na obozach dwa razy, a Rumun do Brozia - a gdzie Ty grałeś chłopcze, żebyś wiedział jak się trenuje? Ja grałem w Serie A, w Premiership a ty? Poszedł Sobol z Broziem do zarządu Wisły na skargę, że niemądry, nie znający się na piłce Rumun ich zajechał i nic nie ugrają w lidze - zwolnili Dana... i zaczęli treningi grą w dziada. Kasperczak? Nakupował zawodników do Górnika i przegrywał nawet z I ligowcami, w ciągu ostatnich 15 lat nie zrobił facet żadnego nawet maleńkiego wyniku! Jacy trenerzy taka gra polskie kluby robią trzy razy tyle zakupów jak np. rumuńskie, budżety mają coraz wyższe ale ciągle sa ci sami trenerzy tylko zmieniają kluby jak Skorża z Wisły na Legię.
_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie! Walczmy o niepodległość Łużyc!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Piszę poprawnie po polsku

"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Dominik
Działacz Podziemia


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 690
Skąd: Bochotnica

PostWysłany: 27 Sie 2010 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas dzisiejszego losowania w Monako Lech Poznań poznał rywali w fazie grupowej Ligi Europy. Przeciwnikami mistrza Polski w grupie A będą włoski Juventus FC, angielski Manchester City FC i austriacki FC Salzburg.

(90minut.pl)

Pograliśmy sobie...
_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie! Walczmy o niepodległość Łużyc!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Piszę poprawnie po polsku

"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Dominik
Działacz Podziemia


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 690
Skąd: Bochotnica

PostWysłany: 18 Wrz 2010 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę o zmianę ankiety na "Czy Lech wyjdzie z grupy Ligi Europy?" Tak/Nie/Nie wiem.

Prosz. /M. oczko
_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie! Walczmy o niepodległość Łużyc!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Piszę poprawnie po polsku

"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> O różnych innych rzeczach
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB © 2001, 2002 phpBB Group