FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Mundurki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> O różnych innych rzeczach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy popierasz mundurki?
Tak
18%
 18%  [ 8 ]
Tak pośrednio
4%
 4%  [ 2 ]
Nie
74%
 74%  [ 32 ]
Mi to obojętne
2%
 2%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 43

Autor Wiadomość
Lone Star
Pod-ziemniak


Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 1063
Skąd: Lublin

PostWysłany: 17 Maj 2007 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie chce. Tak samo jak Topek. Nie chcę żeby mnie odrzucała i się ze mnie wyśmiewała (lub z kogo innego) grupa uczniów noszących Nike, Adidas albo Reebok. Ale dla tych co nie chcą to powiem że będzie to tylko bluza czy tam kamizelka a spodnie będą własne.
_________________
Pozdrawiam, Lone Star
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kondi
Pod-ziemniak


Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 1104
Skąd: Z Chrzanowa

PostWysłany: 17 Maj 2007 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie nie, bo w każdej szkole są inne mundurki!U mnie luzik.W sumie lubię kamizelki. cool
_________________
Zapraszam do opowiadania "Kretes i dawny wróg"
http://www.przygodyreksia.pl/pliki/kretes/forum/reksioforum/viewtopic.php?p=165640#165640
uśmiechnięty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kretes245
Działacz Podziemia


Dołączył: 05 Kwi 2006
Posty: 731
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 17 Maj 2007 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja powiem dlaczego nie chcę.

U mnie będą to jakieś garnitury z krawatem jakieś galowe. I jeszcze jedno będą kosztowac ponad stówę! zły Sam nie wiem czemu mają takie robic. Nie są aż tyle warte. A w gimnazjum u mnie to mają koszulki z krótkim rękawem i moga wybierac kolor! wściekły wściekły wściekły
_________________

Piszę poprawnie po polsku

Wróciłem uśmiechnięty
Pozdro dla Forum oczko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Keisha
Bywalec Nory


Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 95
Skąd: Isengard

PostWysłany: 17 Maj 2007 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pora na mnie:

Ja nie chcę mundurków , bo u mnie mają być dla dziewczyn te Po****ne spódnice! buuuuu
_________________
Mój czas dobiegł końca, wybywam stąd.
Pozdrowienia dla xDominika, Michcia, Werus, Kitty, Lone Stara, Micha, Kretesa245, Dizla, Dragona, Shadica i Artura.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kamixus
Działacz Podziemia


Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 525
Skąd: z domu z czerwonym dachem

PostWysłany: 17 Maj 2007 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mundurki to mój dyrektor je pierwszy wymyślił mówię serio! cool hahaha cool
_________________
Pamiętaj mnie zawsze dobrze





Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shochuu
Działacz Podziemia


Dołączył: 15 Gru 2006
Posty: 519
Skąd: Nie bycie

PostWysłany: 17 Maj 2007 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się cieszę że będą mundurki! uśmiechnięty
Po pierwsze-Tak jak Izzy lubię Japonię, a tam n oszą mundurki
Po drugie-U mnie to będą tylko szlafroki (Holmes język ) i CHYBA kamizelka uśmiechnięty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Michcio
Ekspert w Dziedzinie Cementu


Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 1319
Skąd: inąd

PostWysłany: 17 Maj 2007 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja na NIE. Od dwóch lat chodzę (conajmniej!) w tej samej bluzie. Przywyczaiłem się już. U mnie w szkole (przynajmiej w klasie) NIGDY nie oceniano na podstawie marki ciuchów. Najwyżej przekomarzamy się, bo jedna koleżanka chodzi w obdartych spodniach (nie to, że biedna. Taka moda język). Strój galowy?! Najgorsze co może się trafić...Identyczne stroje kojarzą mi się z... Hmm, nie wiem. był chyba taki film, że wszyscy chodzili w takich samych strojach, zachowywali się tak samo, niby byli wolni, ale zniewoleni... Co ja będę jakieś bzdury wygadywał o stylu, własnej osobowości itd. A chociażby mam szafę ciuchów, chodzę w nich po szkole (w lato też. tyle, że lato to 2,5 miesiąca) i co ja z nimi mogę zrobić... Przecież będę chodził w "mudurku". Moge je sobie w przysłowiową "pupę" wsadzić.Żeby te "stroje" jakoś porządnie wyglądały, ale jak znam "romana"... Powiem tyle: Giertych ma poglądy jak za średniowiecza. Jest fanatykiem, religijnym (a co z pozostałymi osobami? A co jak religia będzie obowiązkowa?) i nie wiem jak to nazwać... "on" chcę zamieć młodzież w "młodzież wszechpolską". Brrr....
_________________

Piszę poprawie po bangleszstańsku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Grześ
Kierownik łopaty


Dołączył: 10 Sty 2006
Posty: 1001

PostWysłany: 17 Maj 2007 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodałem ankietę.
Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko temu Squiti?
_________________
Moderuję kolorem żółtym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Keisha
Bywalec Nory


Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 95
Skąd: Isengard

PostWysłany: 17 Maj 2007 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja? A skądże! hahaha
_________________
Mój czas dobiegł końca, wybywam stąd.
Pozdrowienia dla xDominika, Michcia, Werus, Kitty, Lone Stara, Micha, Kretesa245, Dizla, Dragona, Shadica i Artura.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Topek
Doradca Budowlańców


Dołączył: 05 Lut 2005
Posty: 905

PostWysłany: 17 Maj 2007 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ale nie wiesz jakkie mundurki będziemy nosić

Nie w każdych szkołach będą fajne mundurki, a conajmniej nie podobające sie wszystkim. NIGDY wszystkim nie dogodzisz. Niewątpliwym minusen jest cena, ale przynajmniej nie będziesz kupował nowych ubrań "do szkoły", bo tak naprawde większość czasu ( oprócz domu) spędzasz w szkole i głównie to do niej kupujesz ubrania.

Cytat:
Identyczne stroje kojarzą mi się z... Hmm, nie wiem. był chyba taki film, że wszyscy chodzili w takich samych strojach, zachowywali się tak samo, niby byli wolni, ale zniewoleni...

A mi się takie same stroje kojarzą z dyscypliną, z wojskiem polskim, do którego mam szacunek, ale nie ze zniewoleniem.
Cytat:
U mnie w szkole (przynajmiej w klasie) NIGDY nie oceniano na podstawie marki ciuchów.

Tu niekoniecznie chodzi o wyśmiewanie. W wielu przypadkach ten noszący niby to gorsze, bo niemarkowe ubranie sam czuje że jest słabiej ubrany od tego "lepszego" i się tego wtydzi. W mundurkach tego problemu nie ma.
I jeżeli ktoś np. będzie miał niewyprasowany kołnież czy pomiętoloną koszulę, będzie to znaczyło że jest po prostu leniwy i nie potrafiący zadbać o swój własny ubiór, a nie biedny, którego nie stać na nowe ubranie.
I jeszcze, skoro u Ciebie w klasie nie ma takich podziałów to ok. Ale po prostu nie wierzę że ich nie ma w szkole. Zawsze się trafi jakiś frajer co to myśli że jest panem świata bo ma pieniądze. Pamietajcie jednak, że to jest tylko frajer, nikt inny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Keisha
Bywalec Nory


Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 95
Skąd: Isengard

PostWysłany: 17 Maj 2007 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale mam taką hipotezę:

Kiedy wszyscy będą tak samo ubrani świat straci swe barwy. Nikt nie będzie wesoły , aż od tego zaczną się samobójstwa.

Kto się ze mną zgadza?
_________________
Mój czas dobiegł końca, wybywam stąd.
Pozdrowienia dla xDominika, Michcia, Werus, Kitty, Lone Stara, Micha, Kretesa245, Dizla, Dragona, Shadica i Artura.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Shochuu
Działacz Podziemia


Dołączył: 15 Gru 2006
Posty: 519
Skąd: Nie bycie

PostWysłany: 17 Maj 2007 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram w ZUPEŁNOŚCi Topka uśmiechnięty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Shochuu
Działacz Podziemia


Dołączył: 15 Gru 2006
Posty: 519
Skąd: Nie bycie

PostWysłany: 17 Maj 2007 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

squiti napisał:
Ale mam taką hipotezę:

Kiedy wszyscy będą tak samo ubrani świat straci swe barwy. Nikt nie będzie wesoły , aż od tego zaczną się samobójstwa.

Kto się ze mną zgadza?

Ale czy w mundurku jedziesz na czyjeś urodziny? Jedzież w mundurku na dyske? Jedzież w mundurku do krewnych?
nie
Do samobójstw nie dojdzie, a mundurki zakładamy tylko i wyłącznie do szkoły!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Keisha
Bywalec Nory


Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 95
Skąd: Isengard

PostWysłany: 17 Maj 2007 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślisz że jak się siedzi 8 godzin w szkole , to sie wytrzyma z mundurkiem?

Według mnie NIE!

A jak się siedzi 10 godzin w szkole?

Też NIE!
_________________
Mój czas dobiegł końca, wybywam stąd.
Pozdrowienia dla xDominika, Michcia, Werus, Kitty, Lone Stara, Micha, Kretesa245, Dizla, Dragona, Shadica i Artura.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bambosz
Treser Cegieł


Dołączył: 21 Gru 2005
Posty: 451

PostWysłany: 17 Maj 2007 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

squiti napisał:
Ale mam taką hipotezę:

Kiedy wszyscy będą tak samo ubrani świat straci swe barwy. Nikt nie będzie wesoły , aż od tego zaczną się samobójstwa.

Kto się ze mną zgadza?

nie przesadzajmy, od szkolnych mundurków świat nie straci barw i nikt się nie zabiję no nie wierzę W Japonii mają mundurki(należy dodać że calkiem fajne oczko )
a to najbardziej barwny kraj na świecie
Sam jestem za i to nie tylko dlatego że lubię Japonię uśmiechnięty
Jeżeli ktoś chce moge podać przykłady głupoty rządu, które miejsce miały dzisiaj to jest tragedia, a nie mundurki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> O różnych innych rzeczach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB © 2001, 2002 phpBB Group