FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Centrum Pomocy: Jak prześć RiKTTW?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Reksio i Kretes - Tajemnica Trzeciego Wymiaru
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MamaKuby
Stawia Opór


Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 2

PostWysłany: 31 Sty 2010 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, pisze w imieniu mojego 7-latka, ktory kolekcjonuje wszystkie gry o Reksiu. W TTW utknelismy na 7 poziomie, chyba ostatnim.Do tej pory bylo trudno, ale niezle, a teraz nie mamy pojecia co zrobic z platforma z 2 generatorami( reksio i kretes) oraz z 3 ( nie wiem jak wprowadzic koguta do konca etapu). Widze ze ktos juz o to pytal, wiec chyba to nie tylko moj problem. Bardzo dziekuje za odpowiedz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Doktor Jones
Norman


Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 143
Skąd: Z tajemniczej piramidy.

PostWysłany: 31 Sty 2010 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daj scenera to pomogę, bo jakoś sobie tego etapu nie przypominam....
_________________
Zapraszam www.kretesireksio.fora.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
MamaKuby
Stawia Opór


Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 2

PostWysłany: 31 Sty 2010 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie specjalnie umiem wklejac obrazki-jestem tylko Mama...W tym etapie(zielon y, po filmiku kiedy Mata Hari odpala dynamit) sa 3 generatory, a chatakterystyczne jest to ze kogut aby wejsc do koncowej komory musi (chyba) przejsc po skrzynkach ulozonych obok bardzo wysokiej dwu poziomowej drabinki na gorze ktorej reksio zeskakuje do swojej komory. Wiem ze to malo, ale stoimy na tym etapie juz ktorys dzien!! a za moment mamy chyba koniec gierki, bo juz nie widze nic ponad ten poziom.
bardzo dziekuje za zainteresowanie. Swoja droga gratuluje pomyslu na forum, zaangazowania i fajnego hobby. Moje dziecko jest jeszcze za male na aktywne uczestnictwo, ale juz nie raz posilkowalam sie pomoca w innych grach.
jeszcze raz prosze o pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bot
Komiksowy Artysta


Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 64
Skąd: wiem?...bo wiem...

PostWysłany: 31 Sty 2010 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MamaKuby napisał:
Ja nie specjalnie umiem wklejac obrazki-jestem tylko Mama...W tym etapie(zielon y, po filmiku kiedy Mata Hari odpala dynamit) sa 3 generatory, a chatakterystyczne jest to ze kogut aby wejsc do koncowej komory musi (chyba) przejsc po skrzynkach ulozonych obok bardzo wysokiej dwu poziomowej drabinki na gorze ktorej reksio zeskakuje do swojej komory. Wiem ze to malo, ale stoimy na tym etapie juz ktorys dzien!! a za moment mamy chyba koniec gierki, bo juz nie widze nic ponad ten poziom.
bardzo dziekuje za zainteresowanie. Swoja droga gratuluje pomyslu na forum, zaangazowania i fajnego hobby. Moje dziecko jest jeszcze za male na aktywne uczestnictwo, ale juz nie raz posilkowalam sie pomoca w innych grach.
jeszcze raz prosze o pomoc.


To etap windowy?

Z tego 7 poziomu wieży kojarzę tylko 2 etapy 3 generatorowe.
Jeden jest mój "budowa drogi", a drugi Topka... chyba chodzi o któryś z tych dwóch...

Screen bardzo by pomógł, robi się go za pomocą klawisza "Prt Sc", później wklejamy do np. Painta i zapisujemy. Wstawiamy na np. fotosik.pl i dajemy linka
_________________

Nobody expects the Spanish Inquisition!
"Wszystkie Joanny to fajne chłopaki!" - Kocham Radio Zet xD
The One Who Disturbs So Terribly...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Doktor Jones
Norman


Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 143
Skąd: Z tajemniczej piramidy.

PostWysłany: 21 Mar 2010 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomocy!

To komnata windowa siódme piętro!
_________________
Zapraszam www.kretesireksio.fora.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Antek13
Norman


Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 117
Skąd: to masz?

PostWysłany: 28 Mar 2010 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O to jest trudne ale rozwiązanie jest banalne......
Idziemy kogutem i spychamy skrzynke tak żeby powastał most po którym przejdzie reksio wchodzimy spychamy 2 skrzynki w środek i niema srodkowego dołka teraz spychamy skrzynkę i ustawiamy w rogu....
Teraz spychamy skrzynkę na przycisk koło zepchniętej skrzynik i uwalniamy Reksia idziemy na drabine i po skrzyke po moście idziemy do koguta i zrzucamy skrzykę na przycisk i Kretes jest wolny.... teraz to powinno być łatwo.... jak nierozumiesz to daj scenera a ja porobie strzałki na nim
_________________
pozdro............Antek13
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dominik
Działacz Podziemia


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 690
Skąd: Bochotnica

PostWysłany: 01 Maj 2010 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dziwny problem: po przejściu pierwszej komnaty, powinienem kliknąć na któryś z poziomów drugiej, ale gdy klikam na oko i przewija mnie do góry, nie mam czasu kliknąć na jakikolwiek z etapów, tylko jestem od razu przewijany w dół, tam gdzie są już puste piewsze etapy. Pomocy!
_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie! Walczmy o niepodległość Łużyc!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Piszę poprawnie po polsku

"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Dominik
Działacz Podziemia


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 690
Skąd: Bochotnica

PostWysłany: 02 Maj 2010 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem na drugim poziomie wieży, z Reksiem i 3 generatorami. Charakterystyczne dla tego lvl jest to, że generatory są obok Reksia, do których (nie) prowadzą drabiny. Gdy ominę robota po lewej i na dole zbiorę kulę i kwadrat, nie mogę zatrzymać kuli na przycisku. Kula mnie przenika i stacza się w przepaść. Kwadrat powinienem zrzucić po prawej by przejść z naciśniętego wcześniej kulą przycisku, otwierającego przejście do "magazynu" z kwadratami, a następnie przejść na lewo. Nie mogę jednak właśnie zatrzymać tej kuli na przycisku, by przejście było stale otwarte zmieszany
_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie! Walczmy o niepodległość Łużyc!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Piszę poprawnie po polsku

"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Kornelek
Bywalec Nory


Dołączył: 22 Kwi 2010
Posty: 61
Skąd: ten ląd?

PostWysłany: 02 Maj 2010 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ci pomogę ale najpierw daj obrazrek poziomu
_________________
Co jest? Wróciłem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dominik
Działacz Podziemia


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 690
Skąd: Bochotnica

PostWysłany: 02 Maj 2010 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba widać, o który poziom chodzi...
_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie! Walczmy o niepodległość Łużyc!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Piszę poprawnie po polsku

"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Kornelek
Bywalec Nory


Dołączył: 22 Kwi 2010
Posty: 61
Skąd: ten ląd?

PostWysłany: 02 Maj 2010 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze ja w tym poziomie chyba nie byłem buuuuu sorki
_________________
Co jest? Wróciłem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dominik
Działacz Podziemia


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 690
Skąd: Bochotnica

PostWysłany: 02 Maj 2010 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to poziom 11... Nie mogę także skończyć 12 - na końcu zawsze łapie mnie strażnik
_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie! Walczmy o niepodległość Łużyc!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Piszę poprawnie po polsku

"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Frog98
Bardzo Stary Norman


Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 438
Skąd: Z Nienacka

PostWysłany: 02 Maj 2010 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętasm ten poziom... chyba... tak! Pamiętam! Przeszedłem go, raz tylko przegrałem, ale niestety nie pamiętam jak go się robi... smutny
_________________
Właśnie wynalazłem JELK!
Pewnie spytacie się: Co to JELK?
To KLEJ, tylko na odwrót!
Muhwawaaw!
Powinni wynaleźć: Pokonywaczspamuinator...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
donat98
Bardzo Stary Norman


Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 357
Skąd: Sam zgadnij.

PostWysłany: 23 Maj 2010 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam problem w czerwonym pokoju na 1 piętrze, tam gdzie są wszyscy bohaterowie! Pomóżcie!
_________________
Na co komu boczek? Jak Mroczni Panowie z Gazowni porywają bezbronnych hobbitów? Czy można oswoić Dzikiego Słonia Z Serem Zamiast Głowy? Kiedy następny rozdział? Czy w kosmosie spotkasz Szwejka? I czy Mały Rycerz jeszcze powróci? O tym i wielu innych rzeczach dowiesz się tutaj.

Czy mopsy mogą być biznesmenami? A może przepowiadają przyszłość, jak Ciszu? Czy Kleria nie jest wymysłem? Jakie następne taśmy opublikuje "Wtył"? Czy niedźwiedzie są w rzeczywistości klaustrofobami? I czy papuga może być masonem? Tego być może dowiesz się o tu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
donat98
Bardzo Stary Norman


Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 357
Skąd: Sam zgadnij.

PostWysłany: 23 Maj 2010 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, ukończyłem, ale mam problem z tymi pokojami co Dominik i z pozostałymi z II piętra.
_________________
Na co komu boczek? Jak Mroczni Panowie z Gazowni porywają bezbronnych hobbitów? Czy można oswoić Dzikiego Słonia Z Serem Zamiast Głowy? Kiedy następny rozdział? Czy w kosmosie spotkasz Szwejka? I czy Mały Rycerz jeszcze powróci? O tym i wielu innych rzeczach dowiesz się tutaj.

Czy mopsy mogą być biznesmenami? A może przepowiadają przyszłość, jak Ciszu? Czy Kleria nie jest wymysłem? Jakie następne taśmy opublikuje "Wtył"? Czy niedźwiedzie są w rzeczywistości klaustrofobami? I czy papuga może być masonem? Tego być może dowiesz się o tu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Reksio i Kretes - Tajemnica Trzeciego Wymiaru
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB © 2001, 2002 phpBB Group