FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Mały bład
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Reksio i Ufo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Przybysz
Lider Podziemia


Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 938
Skąd: ze wsi

PostWysłany: 10 Cze 2008 21:25    Temat postu: Re: Mały bład Odpowiedz z cytatem

Burektor Michał napisał:
Zauważyłem mały błąd w fabule gry. Chodzi o to że ojciec Romana gdyby pomyśleć logicznie nie mógł stracić pamięci. Już tłumacze: wyruszył on tam wtedy kiedy jeszcze nie było muru a więc te dwie wioski były złączone. Nie za długo była to droga od jego namiotu do namiotu Ciapciulepcich. I tu pojawiają się dwa pytania.Kiedy Wilkoni zrzucili mu na głową głaz? I nawet jesli rzucili to dlaczego nikt tego nie zauważył? Może Ciapciulepci wybudowali mur na zapas?
uśmiechnięty

A dlaczego pies i kret wyruszyli pralką w kosmos?
To tylko gra!!!
Może akurat nikt tego nie widział.Czy ty widzisz wszystko co się dzieje w twoim domu?
_________________
Credo in unum Deum...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
Rafał
Taki Cichy Jakiś


Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 0
Skąd: wiesz, że lubię makaron?

PostWysłany: 11 Cze 2008 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Logika, logika, logika. Gra to gra, jednakże myślę, że autor postu ma rację. Mimo tego, że to tylko gra to jednak nie znaczy, że nie może tu być ani jednego błędu. A pies i kret wyruszyli pralką w kosmos, bo tak twórcy gry sobie wymyślili. A ten błąd to przecież błąd fabuły! Twórcy gry nie zauważyli go. Ty na przykład zobaczyłbyś, że jeden but jest zamieniony z drugim na półce? Najpewniej nie. I twórcy gry postąpili tak samo. Nie zauważyli tego. To moje zdanie na ten temat!
_________________
www.rafal97.ownforum.org <--- moje forum! Zapraszam!

http://www.qbafoty.webpark.pl

Dawno, dawno temu, kiedy forum było jeszcze młode mój nick brzmiał: Rafi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Przybysz
Lider Podziemia


Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 938
Skąd: ze wsi

PostWysłany: 11 Cze 2008 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafi napisał:
Logika, logika, logika. Gra to gra, jednakże myślę, że autor postu ma rację. Mimo tego, że to tylko gra to jednak nie znaczy, że nie może tu być ani jednego błędu. A pies i kret wyruszyli pralką w kosmos, bo tak twórcy gry sobie wymyślili. A ten błąd to przecież błąd fabuły! Twórcy gry nie zauważyli go. Ty na przykład zobaczyłbyś, że jeden but jest zamieniony z drugim na półce? Najpewniej nie. I twórcy gry postąpili tak samo. Nie zauważyli tego. To moje zdanie na ten temat!


Tak sobie wymyślili. Mogą sobie wszystko wymyślić, kto im broni, mógł nikt nie zauważyć jak autor scenariusza tego chciał...
To nie błąd fabuły, bo fabuła to jest że Reksio i Kretes wyruszyli w kosmos ratować kury, a tamto to są wątki poboczne... Mogli nie zauważyć...to nie jest błąd nikomu to chyba różnicy nie robi... mogli go uderzyć i nie musiał nikt widzieć...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
Rafał9418
Stawia Opór


Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 2

PostWysłany: 12 Cze 2008 08:24    Temat postu: Może,Może... Odpowiedz z cytatem

Tak Masz Rację, kiedy zrzucili na nich ten głaz?? a z resztą muru nie było!! ale oni pokłócili się o kociołek przypominam uśmiechnięty uśmiechnięty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fanot
Taki Cichy Jakiś


Dołączył: 04 Kwi 2008
Posty: 0

PostWysłany: 12 Cze 2008 11:40    Temat postu: Re: Mały bład Odpowiedz z cytatem

Burektor Michał napisał:
Zauważyłem mały błąd w fabule gry. Chodzi o to że ojciec Romana gdyby pomyśleć logicznie nie mógł stracić pamięci. Już tłumacze: wyruszył on tam wtedy kiedy jeszcze nie było muru a więc te dwie wioski były złączone. Nie za długo była to droga od jego namiotu do namiotu Ciapciulepcich. I tu pojawiają się dwa pytania.Kiedy Wilkoni zrzucili mu na głową głaz? I nawet jesli rzucili to dlaczego nikt tego nie zauważył? Może Ciapciulepci wybudowali mur na zapas?
uśmiechnięty
może pokłucili się wcześniej o coś innego a oddali kiedy ojciec romana wyruszył. uśmiechnięty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lukin
Stawia Opór


Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 2

PostWysłany: 21 Cze 2008 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może on:
Pożyczył kociołek i poszedł robić coś w lesie(czy tym tam) i przezcoś stracił pamięć(ale skąd pamietał składniki?)
Jego nie było przez miesiące i oni obwinili ich o to.I zbudowali mur.

A ten starszy mógł powiedzieć że jak zrobi to to oda i dlatego ciapciulepci myślei że odał.
_________________
Smutno na forum...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Przybysz
Lider Podziemia


Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 938
Skąd: ze wsi

PostWysłany: 22 Cze 2008 09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja...mogli pójść do lasu...BUM...i weszli do tej groty...zauważcie że jest daleko od ich domu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
Rafał
Taki Cichy Jakiś


Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 0
Skąd: wiesz, że lubię makaron?

PostWysłany: 23 Cze 2008 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukin napisał:
Może on:
Pożyczył kociołek i poszedł robić coś w lesie(czy tym tam) i przezcoś stracił pamięć(ale skąd pamietał składniki?)
Jego nie było przez miesiące i oni obwinili ich o to.I zbudowali mur.

A ten starszy mógł powiedzieć że jak zrobi to to oda i dlatego ciapciulepci myślei że odał.



Możliwe. Nawet bardzo. Pożyczyli kociołek, poszli do lasu, Wilkoni zrzucili im głaz podczas wędrówki i koniec z pamięcią. Totalna zawikłana szarada!
_________________
www.rafal97.ownforum.org <--- moje forum! Zapraszam!

http://www.qbafoty.webpark.pl

Dawno, dawno temu, kiedy forum było jeszcze młode mój nick brzmiał: Rafi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Maniak Reksia
Taki Cichy Jakiś


Dołączył: 11 Lut 2008
Posty: 0
Skąd: Z Raciborza

PostWysłany: 23 Cze 2008 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukin napisał:
ale skąd pamietał składniki?

Mówił coś,że znalazł jakiś list ze składnikiem lub coś...chyba...wystarczyło trochę poklikać.Wiem,bo grałem z dokładnością przedwczoraj... zmieszany
_________________
Zapraszam na moją własną stronę internetową zbudowaną w HTML!

http://nasza-klasa.pl/card/24553692/d510b79f61
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
czak nornik
Się Odezwał


Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 1

PostWysłany: 13 Lip 2008 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mógłby ktoś podać kod bo mi się ksiązeczka zgubiła
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Przybysz
Lider Podziemia


Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 938
Skąd: ze wsi

PostWysłany: 13 Lip 2008 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czak nornik napisał:
a mógłby ktoś podać kod bo mi się książeczka zgubiła

Jest do tego odpowiedni temat...wyślij kod który jest wypalony na wewnętrznej stronie płyty i wyślij go na pankapitan@aidemmedia.pl
Ale jeżeli masz piracką grę nie mamy prawa ci pomóc...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
Kabuto
Mąci Od Dawna


Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 128
Skąd: jestem?

PostWysłany: 13 Lip 2008 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mozesz na PW sie spytac
_________________
Pozdrawiam KabutoStatko-Czołg - Prezent od Roostara
http://www.talesofmagic.wp.pl/?c=1&u=341059944
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FORUM
Znawca Przygód Reksia


Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 26
Skąd: ???

PostWysłany: 02 Sie 2008 09:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukin napisał:
To prawda.Po co by miał iść przez te...hmm coś las czy coś.Mógł Przejść z namiotu do namiotu.A dlaczego stracił pamięć?

Stracił pamięć,to skąd pamiętał składniki?I dlaczego nie wyruszył nigdzie,np:by wyszedł i był by w w wiosce.
Ehm... powiem, jak ja uważam. Po pierwsze: on nie pamiętał składników, ale znalazł je w notatkach swoich przodków, co to leżały na podłodze w jaskini. Po drugie: nigdzie nie wyszedł, bo wolał najpierw odzyskać pamięć. A nie mógł zbierać ziół, bo nie wiedział jak wyglądają. Po trzecie: przeszedł przez las bo może, bo chciał się przejść. To trzecie wyjaśnienie jest trochę dzwne, ale przynajmniej wyjaśnia tą sprawę z wilkonami.
_________________
Ech...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dawid6
Starszy Norman


Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 241
Skąd: Z trzeciego wymiaru.

PostWysłany: 02 Gru 2009 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już chyba wiem całą historię: Najpierw przeszedł z wioski do wioski, potem wraz z kociołkiem poszedł do lasu nazbierać ziół, stanął obok jakiejś stromej góry albo stromego wzgórza, aby zerwać jakieś zioło, a na tej górze lub wzgórzu czaili się Wilkoni i zrzucili na niego głaz. Długo błąkał się w lesie, aż znalazł opuszczoną pieczarę, a w niej przepis na odzyskanie pamięci. Rozpalił ogień pod kociołkiem i czekał, aż ktoś przyjdzie i mu pomoże.
Oto historia wymyślona przeze mnie strzałka w prawo pomysł
_________________
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3c92465dddfc3939.html , http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c15b667ceacaa135.html
Pozdrowienia dla wojo1, szlafrock holmes, spidi i Drew bardzo szczęśliwy

90% nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesło, popcorn i darło się :"Skacz lamusie!" wklej to na swój profil.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Funciek
Starszy Norman


Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 286

PostWysłany: 16 Lip 2010 00:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dawid6 napisał:
Ja już chyba wiem całą historię: Najpierw przeszedł z wioski do wioski, potem wraz z kociołkiem poszedł do lasu nazbierać ziół, stanął obok jakiejś stromej góry albo stromego wzgórza, aby zerwać jakieś zioło, a na tej górze lub wzgórzu czaili się Wilkoni i zrzucili na niego głaz. Długo błąkał się w lesie, aż znalazł opuszczoną pieczarę, a w niej przepis na odzyskanie pamięci. Rozpalił ogień pod kociołkiem i czekał, aż ktoś przyjdzie i mu pomoże.
Oto historia wymyślona przeze mnie strzałka w prawo pomysł


No właśnie.


Bo przecież jak się do nich idzie to coś takiego mówią, że szukali ziół.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Reksio i Ufo
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB © 2001, 2002 phpBB Group