FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Filmy i kreskówki...

 
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> O różnych innych rzeczach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafał
Taki Cichy Jakiś


Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 0
Skąd: wiesz, że lubię makaron?

PostWysłany: 10 Cze 2008 20:51    Temat postu: Filmy i kreskówki... Odpowiedz z cytatem

Wiem, że było parę takich tematów, ale dość dawno temu więc nikt już tam nie zagląda. Chciałbym więc odnowić ten temat. Tu piszcie jakie lubicie filmy fabularne i kreskówki (nie tylko z np. Cartoon Network, ale też filmy animowane.)

Mój ranking to:
1. Harry Potter (cała seria)
2. Artur i Minimki
3. Epoka Lodowcowa
4. Iniemamocni
5. Madagaskar
6. Shrek (1 i 2).

Oto dlaczego lubię pierwsze trzy filmy:
1. Harry Potter: To film przygodowy, pełny akcji i napięcia oraz magii. Te wszystkie tajemnice i zagadki, te wszystkie magiczne pojedynki ze złymi, to wszystko sprawia takie wrażenie, że widz z chęcią ogląda to jeszcze raz. Na dodatek zatrudniono tam najlepszych aktorów, którzy pasują do tego filmu jak maniak gier do komputera.

2. Artur i Minimki: To bardzo ciekawa, humorystyczna opowieść o chłopcu, któremu babcia przed snem opowiadała o Minimkach, stworzeniach nie mających więcej niż 2,5 milimetra, które mieszkało w ogrodzie Artura. Plemię z Afryki podarowało dziadkowi Artura skarb. Niestety zabrał go Maltazar, najgroźniejszy z groźnych. Więc dziadek postanowił udać się na znalezienie go do krainy Minimków. Jednak zaginął... Na domiar wszystkiego dom dziadków Artura ma być zburzony i na jego miejscu mają powstać bloki. Jedyny ratunek to oddanie deweloperowi, który chce to zbudować wielką ilość pieniędzy. Tak więc Artur wyrusza do Świata Minimków aby odnaleźć skarb i zaginionego dziadka. I tu rozpoczyna się wielka wyprawa razem z dwójką przyjaciół: zarozumiałą Księżniczką Selenią oraz jej młodszym bratem Betameszem. Świetnie dopracowany film, genialna animacja i muzyka. Polecam ten film!

3. Epoka Lodowcowa: To opowieść o pewnym mamucie, który zwie się Maniek. Spotyka on na swojej drodze leniwca Sida. Wkrótce zostają przyjaciółmi na dobre i na złe. Jednak pewnego dnia w ich ręce wpada dziecko ludzi, które muszą odwieźć do domu. Niestety, tygrysy szablozębne, które uwielbiają jeść ludzi chcą zdobyć dziecko. Pełna niebezpieczeństw wyprawa i wielka akcja. Gorąco polecam!
Bardzo dużo napisałeś w tym poście. Dostajesz "+". uśmiechnięty / Grześ
_________________
www.rafal97.ownforum.org <--- moje forum! Zapraszam!

http://www.qbafoty.webpark.pl

Dawno, dawno temu, kiedy forum było jeszcze młode mój nick brzmiał: Rafi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Sniff
Wielki Kopacz


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 2795
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 15 Cze 2008 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Bez komentarza zostawię post Przemka.

Na pierwszy miejscu są Digimon'y. Liczy się to jako anime. Z filmów lubię szkołę uczuć, high school musical i wiele, wiele innych.

Dlaczego Digimony?
Hmm.. Sam nie wiem, jakoś przypadły mi do gustu, po pokemonach. Bardzo często mieszałem się i nie wiedziałem, które anime lepsze. Teraz obecnie, od paru lat kocham Digimony - mają ciekawszą fabułę niż pokemony i głównym zadaniem jest ochrona dwóch światów, a nie jak w pokemonach Ash zdobywa odznaki i po raz n-ty powtarzany wątek ewolucji Pikachu -,-.
_________________
If I hadn't met you, my life would have had no meaning.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kabuto
Mąci Od Dawna


Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 128
Skąd: jestem?

PostWysłany: 15 Cze 2008 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój rankig kreskówek :

1.Naruto
2.Dziwne Przypadki w Blake Holsey Hight
3.Filmy w KINO JETIX

mój ranking filmów :

1.Harry Potter
2.Eragon
3.( mam tylko 2 ulubione )


NARUTO
Jej główny bohater, Naruto Uzumaki, to hałaśliwy, nadpobudliwy nastoletni ninja, który nieprzerwanie szuka uznania i szacunku oraz sposobu na zostanie hokage – przywódcą i najsilniejszym ninja w swojej wiosce .
Zasada ustanowiona przez Trzeciego Hokage zabroniła mieszkańcom osady opowiadać o tamtym zdarzeniu komukolwiek, nawet własnym dzieciom. Nie przeszkadzało to ludziom traktować Naruto jak wyrzutka. Mimo że dzieci nie wiedziały, dlaczego ich rodzice traktują go w ten sposób, to również nauczyły się pogardzać chłopakiem. Naruto dorastał zatem jako sierota w samotności, bez przyjaciół, rodziny czy uznania. Nie mógł zmusić ludzi, by się z nim zaprzyjaźnili, więc szukał uznania i uwagi w jedyny sposób, jaki znał – przez dowcipy i rozrabianie. Kiedy okazywało się, że jest to tylko dodatkowym powodem do nowych drwin, chłopiec coraz bardziej izolował się. Zmieniło się to, gdy Naruto zrozumiał, że jego nauczyciel Iruka Umino darzy go zaufaniem i akceptacją. By uratować Irukę od śmierci Naruto zastosował wtedy przypadkiem przez siebie poznaną wysokopoziomową technikę Kage Bunshin no Jutsu (Technika Replikacji cienia). W ten sposób zdał końcowy egzamin Akademii, co otworzyło bramę dla zdarzeń i ludzi, którzy mogą zmienić i określić jego świat – wliczając w to ścieżkę ninja – do końca jego życia .

DZIWNE PRZYPADKI W BLAKE HOLSEY HIGHT
Serial znany jest także pod innymi tytułami, jak skrótowe Blake Holsey, Blake Holsey High. W odcinkach wersji brytyjskiej, która emitowana była w Polsce, na planszy tytułowej pojawia się tytuł Black Hole High. Gdy w pierwszym odcinku bohaterowie odkrywają, że w szkole znajduje się czarna dziura (ang. black hole), tablica z nazwą szkoły zostaje pomalowana – przekreślono nazwę Blake Holsey High, wpisując Black Hole High, co można przetłumaczyć jako szkoła z czarną dziurą'.Ale w odcinku"Burza' profesor Zachary mówi Josie,Vogut,Marchalowi,Corin i Lucasowi że to nie była "CZARNA DZIURA' tylko"ROBACZA DZIURA

FLIMY Z KINO JETIX
Lubie filmy z Kino Jetix bo sa tematyczne , na faktach prawdziwych , polecam te filmy kazdej rodzinie oraz kazdemu bardzo szczęśliwy

HARRY POTTER
Seria Harry Potter opisuje przygody młodego czarodzieja w ciągu sześciu lat jego edukacji w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Autorka wyznała, że seria pojawiła się w jej głowie w niemalże pełnej postaci podczas podróży pociągiem .Wartościami wyróżnianymi jako pozytywne w świecie stworzonym przez Rowling są przede wszystkim: odwaga, wierność, mądrość, pracowitość, przyjaźń i miłość . Sam Harry, szczególnie dotknięty przez życie, nie jest wyidealizowanym bohaterem, a zwykłym nastolatkiem, który, choć obdarzony magiczną mocą, odczuwa charakterystyczny dla swojego wieku bunt, gniew i niekiedy podejmuje decyzje, które bywają fatalne w skutkach.

ERAGON
piętnastoletni chłopiec z farmy wychowany przez swojego wuja Garrowa, znajduje tajemniczy niebieski kamień w Kośćcu, dzikich, niebezpiecznych górach blisko małej wioski Carvahall, w której mieszka. Eragon żył w Alagaësii, gdzie rządził zły król, Galbatorix, który był jednym z wielu Smoczych Jeźdźców zanim jego smoka zabiły urgale. Gdy odmówiono przyznania mu nowego smoka, popadł w obłęd i zamordował resztę Jeźdźców, tym samym przyczyniając się do ich upadku. Po tym wydarzeniu objął on władzę w Alagaësii.

Po nieudanej próbie sprzedania tajemniczego znaleziska, z niebieskiego kamienia, a właściwie jaja, wykluł się mały smok. Smoki uważano za wymarłe, z wyjątkiem Shruikana – smoka Galbatorixa. Eragon wychowywał Saphirę (imię jego smoczycy) w ukryciu do czasu, gdy dwie zakapturzone postacie, diabelscy Ra'zacowie przybyli do Carvahall w poszukiwaniu tajemniczego niebieskiego kamienia. Eragonowi z Saphirą i z bajarzem Bromem udało się uciec przed niebezpieczeństwem, ale Garrow nie miał takiego szczęścia. Ra’zacowie zabili wuja Eragona i zniszczyli jego dom. Eragon pamiętając opowieści z przeszłości postanowił zostać jednym ze Smoczych Jeźdźców, których oszalały Galbatorix zamordował, w swoim dążeniu do wielkości i władzy. Wspólnie z Bromem, który wiedział wiele o Smoczych Jeźdźcach, szermierce i magii, Eragon poznawał sposoby jakimi Smoczy Jeźdźcy potrafili zabić nieuchwytnych Ra’zaców.

POLECAM TE FILMY WSZYSTKIM FORUMOWICZOM !
_________________
Pozdrawiam KabutoStatko-Czołg - Prezent od Roostara
http://www.talesofmagic.wp.pl/?c=1&u=341059944
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> O różnych innych rzeczach
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB © 2001, 2002 phpBB Group