FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Jaki jest Kod Dostepu.

 
   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Reksio i Ufo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Artek26
Się Odezwał


Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 1
Skąd: Planeta Kurakis

PostWysłany: 16 Lip 2008 08:16    Temat postu: Jaki jest Kod Dostepu. Odpowiedz z cytatem

Tak więc patrze tutaj i nie widzę takiego temutu więc sie pytam.

Tak więc po zbudowaniu "wajhadłowca" i odleceniu pojawia sie koleś w fioletowym (różowym?) ubiorze czy w czym tam chodzi i każe mi podać więc szukam książeczki a tu okazało sie że ją zgubiłem więc prosze o pomoc i podajcie mi ten kod albo jakie obrazki są do kodu to wtedy sam dojde do kolejności.
_________________
Reksio!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
Przybysz
Lider Podziemia


Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 938
Skąd: ze wsi

PostWysłany: 16 Lip 2008 09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest już taki temat...

Ogólnie o grach z Reksiem
Jaki jest kod do gry z Reksiem / Zgubiła mi się książeczka

A co do kodu...to nie mam prawa ci go podać, bo nie wiem czy masz oryginalną grę...jeżeli tak...
Wyślij kod który jest wypalony na wewnętrznej stronie płyty i wyślij go na pankapitan@aidemmedia.pl

Tylko nie pisz pod żadnym pozorem tego wypalonego, ani tego obrazkowego kodu na forum...to przestępstwo...(chociaż sadzę, że pirat bez problemu załatwi sobie kod), ale firma AM zrobiła tą grę, a sprzedając kopiowane płyty, okrada się firmę...
Mam jednak nadzieję, że nie masz pirackiej płyty i nic nie kręcisz...

z poważaniem- ja...

PS: Proszę moderatora o zamknięcie tego tematu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Reksio i Ufo
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB © 2001, 2002 phpBB Group