FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Co najbardziej lubicie w grach online?

 
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> O różnych innych rzeczach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: 25 Lis 2008 19:31    Temat postu: Co najbardziej lubicie w grach online? Odpowiedz z cytatem

Co najbardziej lubicie w grach online? Różnorodność postaci, czarów, przedmiotów, ładną grafikę, możliwość gry z przyjacielem, oryginalność gry??

Ja np. najbardziej lubię kiedy jest mnóstwo stworków i efektów graficznych i kiedy nie polega ona na chodzisz i niszczysz wszystko co się rusza, a Wy?
Powrót do góry
Przybysz
Lider Podziemia


Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 938
Skąd: ze wsi

PostWysłany: 25 Lis 2008 19:42    Temat postu: Re: Co najbardziej lubicie w grach online? Odpowiedz z cytatem

Serapis napisał:
Co najbardziej lubicie w grach online? Różnorodność postaci, czarów, przedmiotów, ładną grafikę, możliwość gry z przyjacielem, oryginalność gry??

Ja np. najbardziej lubię kiedy jest mnóstwo stworków i efektów graficznych i kiedy nie polega ona na chodzisz i niszczysz wszystko co się rusza, a Wy?


W grach on-line to fajną grafikę, gdy wiadomo o co chodzi, gdy można grać z przyjacielem.
I lubię różnego typu.
bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
Gość






PostWysłany: 25 Lis 2008 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gry online lubię z rozbudowaną grafiką. Uwielbiam gadać z innymi choćby pochodzili z drugiego końca świata.
Powrót do góry
xDominik
Operator Łopaty


Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 82

PostWysłany: 25 Lis 2008 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serapis napisał:
Ja np. najbardziej lubię kiedy jest mnóstwo stworków i efektów graficznych i kiedy nie polega ona na chodzisz i niszczysz wszystko co się rusza, a Wy?

>> W każdej grze MMO jest grind'owanie, bo czasem nie chce się robić questów, a czasem ich po prostu nie ma język.

Ja najbardziej lubię w MMO jak jest rozbudowane PvP, możliwość raidowania na stolice wrogiej frakcji, duże zróżnicowanie ras jak i klas (oprócz tanków, DPSów i Healów jakieś hybrydy lub inne "fantazje" język), rozbudowane instancje, "żeby było co robić jak wbije się max lvl", ... .

przybysz z Kurakis napisał:
W grach on-line to fajną grafikę, gdy wiadomo o co chodzi, gdy można grać z przyjacielem.
I lubię różnego typu.
bardzo szczęśliwy

Euresanda napisał:
Gry online lubię z rozbudowaną grafiką. Uwielbiam gadać z innymi choćby pochodzili z drugiego końca świata.

>> Dla mnie ważniejsza od grafiki jest grywalność język. A MMO (Massive Multiplayer Online) (ewentualnie MMORPG - Many Men Online Role-Playing Girls język) polega na poznawaniu ludzi i możliwość gry z "każdym" język.
_________________
"No to jedziemy z tym koksem"
czerwony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
lesiolesio
Starszy Norman


Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 248

PostWysłany: 05 Gru 2008 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kod:
błeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Porównam to z grami na obecnym poziomie które są dostępne na rynku.
Jeżeli tak ma wyglądać beta Reksia to po prostu żal mi tej gry

1)GRAFA
Widoczne łączenia modeli, wszystko co zostało zrobione przez grafików jest pokryte 1 - 2 kolorami, zero krągłości i naturalności za to baaaaaardzo dużo kantów......
2)AUDIO
Lepiej nic nie mówić. Po prostu dno + kupa mułu żeby nie powiedzieć dosadniej. W kółko piskliwa melodia. Jak wyłączymy głośniki to po prostu raj dla uszu.
3)FIZYKA
Cudowna! Reksio lekkim krokiem dostaje się na szczyt góry. A twardy to gość, spada chyba 800 m w dół na proste nogi i dalej po 3 krokach pokonuje 100m (7-milowe buty???). To nie koniec zabawy. Reksio widocznie uczy się akrobatyki bo stanie na końcówce liścia palmy tak, aby się on nie poruszył nie sprawia mu problemu. R-TŚ potrzebuje AGEIA PhisX anie jakiegoś taniego (cenzura)
4)WYMAGANIA
Lechu czy ciebie po... grzało?
Z taką konfiguracją obecne gry chodzą a nie jakieś figury geometryczne pozlepiane jak popadło.Ale panu Leszkowi k nie chciało się przysiąść do kodu co???
Jeżeli to wymagania bety to boję się, że cofniemy się do czasów przed Carmackowskich czyli : niewidoczny obiekt - rysujemy!


HAHAHAHAHAHAHAH

Cytat:
>> Dla mnie ważniejsza od grafiki jest grywalność język. A MMO (Massive Multiplayer Online) (ewentualnie MMORPG - Many Men Online Role-Playing Girls język) polega na poznawaniu ludzi i możliwość gry z "każdym" język.

Hahahahahahha

Widać, słychać i czuć.
Jakoś w gry z kijową grafiką nie grasz. Jeszcze jedno gry MMO nie mogą mieć super grafy gdyż transfer plików client -> serwer obciążał by serwer
Dlatego m.in. WOW ma taką grafikę. Np AGE OF CONAN, w którego ostatnio grałem ma niezłą grarfikę ale strasznie obciąża sieć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
xDominik
Operator Łopaty


Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 82

PostWysłany: 05 Gru 2008 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lesiolesio napisał:
Widać, słychać i czuć.
Jakoś w gry z kijową grafiką nie grasz. Jeszcze jedno gry MMO nie mogą mieć super grafy gdyż transfer plików client -> serwer obciążał by serwer
Dlatego m.in. WOW ma taką grafikę. Np AGE OF CONAN, w którego ostatnio grałem ma niezłą grarfikę ale strasznie obciąża sieć

>> Już chciałem odpisać Ci po "chamsku", tylko po co ? Na drugi raz zobacz kto napisał tego posta, bo napisał go Smuggler ;].

Gdyby zależałoby mi na grafice to nie grałbym w różne oldschoolowe gry (np. z NESa).
_________________
"No to jedziemy z tym koksem"
czerwony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Konar
Bardzo Stary Norman


Dołączył: 17 Wrz 2006
Posty: 306
Skąd: jest stefan???

PostWysłany: 08 Gru 2008 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To że jest MMO czyli że można grać z innymi.Wogóle MMO rządzą ! oczko
_________________
I am Back !!! Czekam na Miasto Sekretów !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> O różnych innych rzeczach
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB © 2001, 2002 phpBB Group