FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Dziennik gracza (SPOLIERY!)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Reksio - Miasto SeKretów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shlafrok holmes
Starszy Norman


Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 239
Skąd: z londynu

PostWysłany: 28 Gru 2009 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przepraszam że nie pisałem bo nie miałem czasu te rpg itp
spanie:właśnie sobie smacznie spałem gdy nagle pudełko otwieram i patrzę(nie ma rims)smutno mi trochę więc idę do brata otwieramy prezenty schodzimy na dół rozpuścić jajka gormitów idziemy do salonu i nagle...
niespodzianka:zobaczyłem pudełko(tata zobaczył)było dla mnie i dla brata otwieramy i RIMS idziemy do komputera i robimy instal pierwszy ja gram
EPIZOD 1:łatwy bo było demo
EPIZOD 2:małe trudności przy budowaniu windy ale się udało a labirynt ominąłem skrótami na wysypisku trochę się denerwowałem tymi rurami ale się udało wiec poszłem do więzienia super był ten tekst strażników więc idę do ratusza teraz jest fajniej bo do tąd było demo więc idę do pani z okienkiem C.D.N.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
tersirdon wielki
Roz-kreca się


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 9
Skąd: z daleka [czyli no nie wiem skąd]

PostWysłany: 02 Sty 2010 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba będę też prowadził dziennik a oto on:

przisłano mi pudełko i znalazłem tam płyte.Potem prubowałem zainstalować na swoim komputerze ale nie wyszło no to zainstalowałem u mamy no i mi poszło.Potem zaczołem grać na i doszedłem do targu i...przestałem grać a jutro zacznę ponownie.
CDN.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Duchman
Bardzo Stary Norman


Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 302
Skąd: z Mniemacza

PostWysłany: 06 Sty 2010 07:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostałem tę grę na święta i nie chciała się zainstalować na moim kompie
więc zainstalowałem na kompie rodziców i doszedłem do 5 epizodu i nie
umiem go przejść
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rabitt
Norman


Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 119
Skąd: Z Nory Kretesa i Molly.

PostWysłany: 16 Sty 2010 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przeszedłem grę właśnie przed chwilą bardzo podobało mi się outro o zdemaskowaniu Burmistrza oraz jak Królewna Lukrecja wraz z Pinglem przylecieli na balonach do Pokopane ale jestem tak jak inni rozczarowany zakończeniem ale wciąż nie wiem kim jest wielki przyjaciel więc chciałbym się dowiedzieć kim on jest.
Na razie nie piszę dziennika.
_________________

Kretes to ja! Zapraszam do nory! AAA! Włamywacze! Reksiu! Po policję!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Doktor Jones
Norman


Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 143
Skąd: Z tajemniczej piramidy.

PostWysłany: 17 Sty 2010 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może ja też:

Gra- Dostałem grę na mikołajki bardzo się ucieszyłem!


Epizod I - Łatwy: Chociaż nie zauważyłem sera.
Epizod II - Winda łatwa. Z labiryntem było trudno i musiałem użyć skrótu. Haczyk od razu zauważyłem. Z rurami nawet nie było tak zle. Fajne były teksty przy więzieniu. Potem pod siedzibę i na targ. Na targu nie wiedziałem jak dojść tam na lewo ale w końcu znalazłem przejście. I biorę jeszcze kasę i cebulę. No i okienko nr 2. Dałem jej tego buraka i czas wyruszać do okienka nr 1. Dajemy pani ten cały formularz i wreszcie czas wyruszać do ostatniego okienka nr 3. I tam się zaczyna trudne zadanie. Ser, Legitymacja Rewolucjonisty, Trzy śrubki i Szczepienie. Nie wiedziałem gdzie odbyć szczepienie ale w końcu dowiedziałem się że przy więzieniu. Potem trzy śrubki. Znajduję śrubokręt i szukam śrubek i Mam. Potem Ser. Szukam ciągle kasy ale ciągle mam tylko to pięć Piesos. W końcu znajduję prace u Alfredo. Strasznie się zmęczyłem z tym sortowaniem ale w końcu. Potem idę na fermę po bataty dla Romana od batatów. Na farmie się namęczyłem bo klikałem na tego starca i nie mogłem z nim gadać. Chciałem też iść do tego labiryntu ale Kretes gadał się ten starzec czuwa. W końcu mogłem z nim pogadać. Zbieram bataty i wracam z nimi do Romana. Na koniec daję plakaty Fernando. Ser załatwiony. I w końcu legitymacja rewolucjonisty. Gadam z Fernando i mówi że jest w ściekach na targu. Łącze haczyk z tyczką którą znalazłem na farmie i mam legitymację! Wracam oddać ale BAM! Nie ma okienka nr 3. Jednak znalazłem ślady i idę za nimi na farmę batatów. I okienko nr na końcu labiryntu na farmie batatów. W końcu mogę wejść do burmistrza ale jeszcze Fernando każe zrobić mi zdjęcie. Wchodzę gadam z nim. Śmieszna była ta rozmowa ale nie chciał wypuścić Reksia. No i robię zdjęcie oglądam plakat i żegnam się z Burmistrzem.
Epizod III - Daje Fernando aparat i zdjęcie i idę na to spotkanie. W siedzibie Ruchu oporu miałem trochę problem z tymi światłami. Potem gadam z Alfredo i Fernando i patrzę na to zdjęcie. Znalazłem wszystko szybko. Potem idę pod więzienie na spacerek i naglę znajduję saperkę i kamyk. Gdy podniosłem saperkę zobaczyłem że Alfredo i Fernando zostali złapani przez strażników więzienia. Bałem się gadam że strażnikami więc wziąłem kamyk i rzucałem nim w okna. I wiedziałem już gdzie jest Reksio
Potem musiałem pomyśleć jak go uwolnić. Poszedłem na targ porozmawiać z Pani od buraków. I gada o jakimś żelu czy czy czymś. Poszedłem potem na wysypisko po ten żel i popsikałem nim po ścianie więzienia. I wykopuję znak saperką z wysypiska i daję go na ścianę więzienia. Na koniec idę pod siedzibę burmistrza a tam nie ma robotników. Ukradłem im tą lampkę. I dałem ją na więzienie i idę jeszcze do domu Alfredo. I tam robię tego krokodyla w budyniu i się rozbija ściana. Reksio wskakuje do wsypu.
Epizod IV - Zabrałem śmieci i pogadałem z kretem. I do królowej idę. Zatykam kokosami tą dynię i daję tego robala. Idę dalej. Gadam z kucharzem. Potem z kogutem. I idę na spacerek żeby Kogut zrobił projekt. Buduję tego słonia i jeszcze mi brakowało jednej narty. Ale ją znalazłem. w Pragadzie było łatwo tylko te instrumenty. Potem mam już puszkę. Na koniec gadam z królową i ona daje mi kij. Nie wiedziałem jak wylecieć na górę ale mi się udało.
Epizod V Strażnika ominąłem windą. Lupę zrobiłem. Ale nie widziałem pstryczka w następnym pomieszczeniu. Potem badam zdjęcia. Idę na targ pogadać o facecie który zrobił zdjęcie. Idę do niego. Potem muszę te zabawki ustawić.Miałem trochę problem. Potem zdjęcie badam. Idę pytać potem o szalet. Idę następnie do tych zbiorników. I tu jest KONIEC

Musze pobrać łatkę. Bo mam błąd z Magnesem....
_________________
Zapraszam www.kretesireksio.fora.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
gryzuciapciap
Się Odezwał


Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 1

PostWysłany: 24 Sty 2010 19:06    Temat postu: JAK WYDOSTAĆ SIĘ Z ZAGINIONEGO LĄDU DO POKOPANEGO Odpowiedz z cytatem

[color=green]PROSZE KOLEDY POMÓŻCIE SIĘ WYDOSTAĆ Z TEGO LĄDU
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Doktor Jones
Norman


Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 143
Skąd: Z tajemniczej piramidy.

PostWysłany: 01 Lut 2010 20:59    Temat postu: Re: JAK WYDOSTAĆ SIĘ Z ZAGINIONEGO LĄDU DO POKOPANEGO Odpowiedz z cytatem

gryzuciapciap napisał:
[color=green]PROSZE KOLEDY POMÓŻCIE SIĘ WYDOSTAĆ Z TEGO LĄDU


Po 1: Od czego solucja? no nie wierzę
Po 2: Pisz w odpowiednich tematach. strzałka w prawo
Po 3: Nie pisz dużymi literami! pomysł

Odpowiedz: Bierzemy pastorał od królewny, używamy go w pierwszej lokacji na balonie rosnącym na drzewie.
_________________
Zapraszam www.kretesireksio.fora.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
kretesik
Roz-krecony


Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 48
Skąd: z kopca

PostWysłany: 03 Lut 2010 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam problem z trzecim haczykiem nie wiem gdzie go znaleźdź
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Doktor Jones
Norman


Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 143
Skąd: Z tajemniczej piramidy.

PostWysłany: 03 Lut 2010 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzecim haczykiem? Pierwsze słyszę....
Po prostu na wysypisku jest jeden no i go łączysz z tyczką i łowisz legitymację. no nie wierzę
_________________
Zapraszam www.kretesireksio.fora.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Reksio - Miasto SeKretów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB © 2001, 2002 phpBB Group