FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Potrzebuję pomocy podczas III obrony muru...

 
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Reksio i Czarodzieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Reksio007
Roz-krecony


Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 33
Skąd: z podwórka ;)

PostWysłany: 10 Lis 2009 22:56    Temat postu: Potrzebuję pomocy podczas III obrony muru... Odpowiedz z cytatem

Cześć! Otóż, bardzo potrzebuję pomocy podczas III Obrony murów... Ciężko mi było ją przejść, więc ściągnąłem jeszcze większe ułatwienie. Savy mi się nie skasowały, lecz gdy klikam na mur - gra się zawiesza... Co mam robić?! Nie chcę mi się przechodzić całej gry od początku, a szkoda mi save'ów... Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam uśmiechnięty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Alfredo
Bywalec Nory


Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 90

PostWysłany: 11 Lis 2009 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usuń to ułatwienie (jeśli jest z strony www.przygodyreksia.pl) i ułatw to w katalogu z grą.Ułatwienie obrony przed drobiem chaosu. To jest temat w RiC w którym znajduje się to ułatwienie.
_________________
Najlepsza z Reksia... To znaczy z nowej serii! XD
Jestem 882 użytkownikiem Forum PR!!! Znaczy... Teraz już 881 użytkownikiem!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Reksio007
Roz-krecony


Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 33
Skąd: z podwórka ;)

PostWysłany: 11 Lis 2009 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jak mam je usunąć?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Alfredo
Bywalec Nory


Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 90

PostWysłany: 11 Lis 2009 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie zapisałeś to ułatwienie?
_________________
Najlepsza z Reksia... To znaczy z nowej serii! XD
Jestem 882 użytkownikiem Forum PR!!! Znaczy... Teraz już 881 użytkownikiem!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bot
Komiksowy Artysta


Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 64
Skąd: wiem?...bo wiem...

PostWysłany: 11 Lis 2009 13:05    Temat postu: Re: Potrzebuję pomocy podczas III obrony muru... Odpowiedz z cytatem

Reksio007 napisał:
Cześć! Otóż, bardzo potrzebuję pomocy podczas III Obrony murów... Ciężko mi było ją przejść, więc ściągnąłem jeszcze większe ułatwienie. Savy mi się nie skasowały, lecz gdy klikam na mur - gra się zawiesza... Co mam robić?! Nie chcę mi się przechodzić całej gry od początku, a szkoda mi save'ów... Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam uśmiechnięty



1. Skopiuj gdzieś save.
2. Reinstal gry
3. Wklejenie save
4. Sprawdzenie czy bug występuje.
5. Ułatwienie ręczne 3 obrony murów.

I powinno działać. ;p
_________________

Nobody expects the Spanish Inquisition!
"Wszystkie Joanny to fajne chłopaki!" - Kocham Radio Zet xD
The One Who Disturbs So Terribly...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Reksio007
Roz-krecony


Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 33
Skąd: z podwórka ;)

PostWysłany: 11 Lis 2009 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bot, dzięki! Spróbuję twojego sposobu uśmiechnięty Właśnie dla mnie najlepsza jest taka instrukcja - krok po kroku oczko Ale Alfredo - tobie też dziękuję bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Reksio007
Roz-krecony


Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 33
Skąd: z podwórka ;)

PostWysłany: 12 Lis 2009 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, próbowałem i reinstalacji, i ręcznego ułatwiania, a gra dalej się zawiesza... No cóż, mówi się trudno... Nie wiem, czy na początku jakoś źle wkleiłem to "lepsze ułatwienie", czy co (może w złe miejsce?)... A może pod uwagę trzeba brać, że grę mam z serii "K. I. D. S."? Trudno, może jakoś wytrzymam bez "RiC" (muszę być silny xD) oczko Tylko szkoda mi, że nie przeszedłem go całego... A co tam, jakoś przeżyję bardzo szczęśliwy Ale i tak dziękuję wam obu bardzo za rady uśmiechnięty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
bot
Komiksowy Artysta


Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 64
Skąd: wiem?...bo wiem...

PostWysłany: 13 Lis 2009 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reksio007 napisał:
Niestety, próbowałem i reinstalacji, i ręcznego ułatwiania, a gra dalej się zawiesza... No cóż, mówi się trudno... Nie wiem, czy na początku jakoś źle wkleiłem to "lepsze ułatwienie", czy co (może w złe miejsce?)... A może pod uwagę trzeba brać, że grę mam z serii "K. I. D. S."? Trudno, może jakoś wytrzymam bez "RiC" (muszę być silny xD) oczko Tylko szkoda mi, że nie przeszedłem go całego... A co tam, jakoś przeżyję bardzo szczęśliwy Ale i tak dziękuję wam obu bardzo za rady uśmiechnięty


A miałeś pełną instalację? Wtedy tylko ułatwienie zadziała?

Gry z "K. I. D. S." to samo ZUO.
_________________

Nobody expects the Spanish Inquisition!
"Wszystkie Joanny to fajne chłopaki!" - Kocham Radio Zet xD
The One Who Disturbs So Terribly...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Dominik
Działacz Podziemia


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 690
Skąd: Bochotnica

PostWysłany: 13 Lis 2009 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bot napisał:
Reksio007 napisał:
Niestety, próbowałem i reinstalacji, i ręcznego ułatwiania, a gra dalej się zawiesza... No cóż, mówi się trudno... Nie wiem, czy na początku jakoś źle wkleiłem to "lepsze ułatwienie", czy co (może w złe miejsce?)... A może pod uwagę trzeba brać, że grę mam z serii "K. I. D. S."? Trudno, może jakoś wytrzymam bez "RiC" (muszę być silny xD) oczko Tylko szkoda mi, że nie przeszedłem go całego... A co tam, jakoś przeżyję bardzo szczęśliwy Ale i tak dziękuję wam obu bardzo za rady uśmiechnięty


A miałeś pełną instalację? Wtedy tylko ułatwienie zadziała?

Gry z "K. I. D. S." to samo ZUO.


Też uważam, że KIDS jest pełen błędów: rok temu 3 razy wymieniałem płytę, która zawsze była z błędem, po roku kupiłem jeszcze raz i chwała Bogu, działa bardzo szczęśliwy
_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie! Walczmy o niepodległość Łużyc!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Piszę poprawnie po polsku

"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Reksio007
Roz-krecony


Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 33
Skąd: z podwórka ;)

PostWysłany: 13 Lis 2009 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko że, na zwykłym kompie korzystałem z tej samej płyty, zainstalowałem łatkę, i I obrona murów chodziła dobrze z ułatwieniem (potem to nie wiem, jakby było, bo nie doszedłem nawet do II obrony xD). Teraz chciałem sobie pograć na laptopie, normalnie grałem bez żadnych ułatwień, tylko przy tej III obronie chciałem sobie ułatwić, i zaczęło się zawieszać... A może trzeba tą łatkę instalować jeszcze przed tą pierwszą obroną? Już sam nie wiem - tyle tych możliwości uśmiechnięty

Ps. Już dokładnie nie pamiętam, jaką miałem instalację: albo pełną, albo standardową... Skleroza nie boli xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
reksio2
Działacz Podziemia


Dołączył: 15 Paź 2010
Posty: 543
Skąd: warszawa(POLSKA)

PostWysłany: 19 Lis 2010 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reksio007 napisał:
Niestety, próbowałem i reinstalacji, i ręcznego ułatwiania, a gra dalej się zawiesza... No cóż, mówi się trudno... Nie wiem, czy na początku jakoś źle wkleiłem to "lepsze ułatwienie", czy co (może w złe miejsce?)... A może pod uwagę trzeba brać, że grę mam z serii "K. I. D. S."? Trudno, może jakoś wytrzymam bez "RiC" (muszę być silny xD) oczko Tylko szkoda mi, że nie przeszedłem go całego... A co tam, jakoś przeżyję bardzo szczęśliwy Ale i tak dziękuję wam obu bardzo za rady uśmiechnięty
to że masz KIDS się nie liczy.
_________________
witam,reksio2 jestem reksioFANEM
WITAM,REKSIO2 JESTEM REKSIOfanem

GUITAR FAN!

małe LITERKI są lol (duże też są lol)


PACMAN jest super!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bartosz2211
Norman


Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 142
Skąd: a z znikąd (znikąd to miasto)

PostWysłany: 21 Lis 2010 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to ma coś wspólnego ale jaki masz system operacyjny.
_________________
Moja stronka o kaczorach :
http://kaczorkarol.streemo.pl/Community/Default.aspx

Zagraj !

Jestem fanem Reksia !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Reksio i Czarodzieje
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB © 2001, 2002 phpBB Group