FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

[Opowiadanie]Święta Reksia i Kretesa

 
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Opowiadania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: 16 Gru 2009 15:14    Temat postu: [Opowiadanie]Święta Reksia i Kretesa Odpowiedz z cytatem

Proszę się nie obrażać, ale w tym opowiadaniu wystąpią postacie z forum oczko

Święta Reksia i Kretesa
Rozdział I
Pewnego pięknego ranka całe podwórko wstało jak na zawołanie. Wszyscy w tej samej godzinie, minucie i sekundzie. Tylko Kretes jak spał, tak spał.
Nikt się tym nie zdziwił. A co by się mieli dziwić jak Kretes z nocy 21 na 22 grudnia balował do 4.30 w nocy. Był on bowiem na urodzinach kolegi jeszcze ze szkolnej ławy-Kreteska Glizdy.
Nikt się nie przejmował, więc zrobili to, co powinni.
Zjedli śniadanie, ubrali się, umyli i usiedli na kanapie Kretesa i Molly, by obejżeć w TV nowy serial TVN-u ,,Na Kreciej", a zaraz po tym ,,Dzień Dobry Kret".
Po obejrzeniu wszyscy zaczęli paplać o telewizji. Kari i Molly rozmawiały o ,,Na Kreciej".
-A mnie się zdaje, że Maldurf wróci do hotelu, w którym pracowała Johanna-mówiła Molly.
-Wiesz co? A mnie się zdaje, że to Bot wróci by pomagać Lone Starowi i Stryjowi w graniu w nogę-nie chciała się zgodzić z przyjaciółką Kari Mata.
-Ale jedno jest pewne: Agata9, Maniak Reksia i Serpentus Snake się pogodzą i znowu, jak za dawnych lat, będą prać koszulki futbolistów- zakrzyknęła ze śmiechem na ustach Molly.
Koguty i Reksio rozmawiali o nowych samochodach pokazanych w ,,Dzień Dobry Kret".
-Mnie się zdaje, że Krotobyk 8-2000 Koala będzie najlepszy do testowania prędkości-zaczął rozmowę Kogut Wynalazca.
-Nie. To Zawłator 8-1000 Krowa będzie najlepszy-odpowiedział jego brat.
-Hau hau hauhałik?
-No właśnie, Reksiu też sądzę, że dla całego podwórka najlepszy będzie Familykrom 600-powiedział Kogut W.
Nagle wszedł Kretes cały posiniaczony...
Powrót do góry
eMeMeMka
Roz-krecony


Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 20
Skąd: się bierze czekolada?

PostWysłany: 16 Gru 2009 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam. To pisałam ja, Agata9, ale wylogowało mi się samo konto...
_________________
Byłam Aguś
I'm eMeMeMka oczko
Bo dwa eM to za mało!
eMeMeMka powraca do kin i zawstydza TurboDymo Mana xDD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Opowiadania
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB © 2001, 2002 phpBB Group