FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Pudełka do gier z Reksiem

 
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> O różnych innych rzeczach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
@tin
Starszy Norman


Dołączył: 12 Lip 2010
Posty: 223
Skąd: Dęblin

PostWysłany: 05 Wrz 2010 19:00    Temat postu: Pudełka do gier z Reksiem Odpowiedz z cytatem

Zakładam ten temat bo mam prośbe żeby gry z Reksiem były pakowane w plastikowe pudełka ! Moje tekturowe pudełka dawno się zniszczyły a książeczki się pogubiły.Takiego pudła nie włożę na półke.Mam same płyty bez żadnych pudełek zły . Trzeba coś z tym zrobić ! Na dodatek gdy kupiłem Reksio i Czarodzieje w Media Expert to pudełko było trochę podarte i gdy wróciłem do domu i odpakowałem grę nie było książeczki ! Musiałem wziąć kod obrazkowy od jakiegoś kolesia nie pamiętam z kąd wysłał mi na e-mail kod obrazkowy.Pudełka plastikowe spisały by się dużo lepiej.Inne firmy np.EA albo Ubisoft pakują gry w plastikowe pudełka i mówie wszystkim takie pudełka są dużo lepsze mają uchwyty na książeczki (Więc się nie gubią !) i miejsce na płyte.Dużo osób pewnie się ze mną zgodzi.A najlepiej pakować plastikowe pudełka w tekturowe pudełka i robić naklejki do rozpakowania jako certyfikat jakośći.
_________________
Teraz znowu jestem atinem uśmiechnięty Nazywam się @tin !!!
Klikajcie w link : http://kolekty.pl/atin5555



Uploaded with ImageShack.us
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Funciek
Starszy Norman


Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 286

PostWysłany: 05 Wrz 2010 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli kupiłeś grę w media expert z uszkodzonym pudełkiem i bez książeczki, to trzeba było się wrócić i powiedzieć, że tam nie ma książeczki z cd-keyem. Przecież miałeś na gwarancji no nie wierzę

Wystarczy, że w pudełku masz płytę. Nie musisz całego pudełka wkładać na półkę. A książeczkę trzymaj w jednym miejscu albo włóż do plastiku.

Ja wszystkie książeczki posiadam w jednym miejscu (ciekawe skąd się tam wzięły). A pudełka zniknęły. (szkoda, bo podniecało mnie pudełko od RiC).
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dominik
Działacz Podziemia


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 690
Skąd: Bochotnica

PostWysłany: 06 Wrz 2010 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem (mam) podobny problem. Jeśli chcesz zamówić plastikowe pudełka, napisz na maciek@aidemmedia.pl Jedno kosztuje 2 zł. Co do książeczek (nie mam RiKN, RiK:TTW, R-MS) to chyba nic się nie da zrobić. zmieszany
_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie! Walczmy o niepodległość Łużyc!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Piszę poprawnie po polsku

"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Funciek
Starszy Norman


Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 286

PostWysłany: 06 Wrz 2010 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dominik napisał:
Miałem (mam) podobny problem. Jeśli chcesz zamówić plastikowe pudełka, napisz na maciek@aidemmedia.pl Jedno kosztuje 2 zł. Co do książeczek (nie mam RiKN, RiK:TTW, R-MS) to chyba nic się nie da zrobić. zmieszany


Jeśli zgubiłeś CD-KEY to napisz do supportu. Tutaj akurat musisz spisać klucz spod płyty.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dominik
Działacz Podziemia


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 690
Skąd: Bochotnica

PostWysłany: 06 Wrz 2010 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Funciek napisał:
Jeśli zgubiłeś CD-KEY to napisz do supportu. Tutaj akurat musisz spisać klucz spod płyty.


Ja wszystkie kody mam, ale jako kolekcjoner chciałbym mieć absolutnie kompletną serię język
_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie! Walczmy o niepodległość Łużyc!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Piszę poprawnie po polsku

"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> O różnych innych rzeczach
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB © 2001, 2002 phpBB Group