FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Reksio i przygody Hau Solo

 
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Kanalizacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kongrim
Norman


Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 140
Skąd: z Forumowego opowiadania

PostWysłany: 11 Mar 2010 21:45    Temat postu: Reksio i przygody Hau Solo Odpowiedz z cytatem

Rozdział 1 List

Reksia obudziło walenie do drzwi . Reksio wstał z łóżka i otworzył drzwi. Był to listonosz , listonosz powiedział : Przesyłka międzygalaktyczna do Reksia od Hau Solo
Reksio usiadł na łóżku i już miał odpakowywać list ,gdy do budy wbiegł Kretes i powiedział Reksiu Hau Solo porwany przez międzygalaktycznych złodziei. Reksio zabrał list i razem z Kretesem poszedł do Koguta wynalazcy . Kohut Wynalazca powiedział : Ko , ko , ko słyszałem że Hau Solo został porwany . Więc odbudowałem Walichadłowiec i przymocowałem do niego telefon , nawigator i mapę galaktyczną . Reksio otworzył list i powiedział : Słuchajcie Hau Solo wysłał mi wiadomość

Drogi Reksiu !

Pisze do ciebie z Planety Haukalis gdzie właśnie zostałem uprowadzony och idą porywacze Reksiu uratuj mnie proszę !!!

Hu Solo

Kogut Wynalazca : Ko , Ko wsiadajcie do walichadłowca i lećcie na Haukalis.Reksio i Kretes wystartowali z podwórka i już byli przy Haukalisie gdy pojawił się teleport międzygalaktyczny. Kretes : Reksiu z tego co tu piszą ten teleport przenosi wszystkich do przyszłych lub przeszłych układów galaktycznych . I wpadli do do teleportu .

Co jest po drugiej stonie teleportu ? Czy bohaterowie uratują Hau Solo ?
To wszystko w drugim roździale pod tytułem teleport.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dominik
Działacz Podziemia


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 690
Skąd: Bochotnica

PostWysłany: 11 Mar 2010 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dialogi pisze się od myślników, a nie pogrubioną czcionką. Poza tym za krótkie i za chaotyczne. Poczytaj opowiadania innych userów, np. nieznanego, czy Luka. Może z nich dowiesz się, jak należy pisać opowiadania.
_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie! Walczmy o niepodległość Łużyc!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Piszę poprawnie po polsku

"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Luk
Działacz Podziemia


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 529
Skąd: I tak nie wiesz gdzie to jest

PostWysłany: 12 Mar 2010 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dominik napisał:
czy Luka.


Dzięki za komplement język

Akcja za szybko się dzieje, dialogi pisze się inaczej, literówki, ortografia. Wstrzymam się od oceny. Napisz najpierw na wordzie to ci błędy poprawi.
_________________

The West! - polecam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Kanalizacja
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB © 2001, 2002 phpBB Group