FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Prawdziwe historie miejsc

 
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Opowiadania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KubaLdo
Roz-kreca się


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 8
Skąd: się wzieła piłka nożna?

PostWysłany: 28 Mar 2010 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spodek

W Katowicach mamy jedną z największych hal w Polsce – Spodek. Nazwa wzięła się stąd że w V w. p. n. e. przylecieli tutaj Marsjanie w celu zawładnięcia ziemią ponieważ robiono na naszej planecie napęd do ich maszyn – Tyskie. Niestety dla nich w V w. p. n. e. nie robiliśmy jeszcze tego napoju bogów. Marsjanie się wkurzyli i powiedzieli że jak zaraz nie stworzymy tego piwa to się fochną. I stało się. Zrobili tak jak obiecali. Fochneli się i odlecieli skuterem. Obiecali że 29.03.2010. wrócą do nas bo na pewno już wymyślimy Tyskie. Obecnie zbudowano tam halę i lodowisko z zamrożonego tyskiego.



Krzywa wieża w Pizie


W starożytnym Rzymie powstawały słynne budowle. Jedną z nich była krzywa wieża w pizzie.Historia krzywości tej wieży jest dość skomplikowana. Kiedy jeszcze wieża nie była krzywa do rzymu przyjechali barbarzyńcy. Nie licząc tego, że urządzali konkursy bekania i drapali się pod pachami w miejscach publiczynych zachowywali się dość przyzwoicie.Jednak pewnego dnia przyjechali do pizzy bo myśleli że to pizza i chcieli ja zjeść.Kiedy zobaczyli, że to nie jest pizza to się wkurzyli i chcieli powiedzieć że jak nie dzadzą im całej masy pizzy to zaczną demolować miasto. Jednak nie umieli za dobrze łaciny i powiedzieli że albo dadzą im colę albo zaczną śpiewać. A to była tortura nie do zniesienia. Więc każdy mieszkaniec dawał im colę, a oni ją pili. Aż w końcu Franek pobił rekord w konkursie bekania i przez falę ultra dźwiękowe wieża w pizzie się przekrzywiła.
_________________
The West

Gladiatus-Jak się nie zalogujecie to chociaż kliknijcie.

Byłem Kuba Mistrz 10.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
donat98
Bardzo Stary Norman


Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 357
Skąd: Sam zgadnij.

PostWysłany: 03 Maj 2010 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może być, oprócz Tyskie i konkursu bekania.
_________________
Na co komu boczek? Jak Mroczni Panowie z Gazowni porywają bezbronnych hobbitów? Czy można oswoić Dzikiego Słonia Z Serem Zamiast Głowy? Kiedy następny rozdział? Czy w kosmosie spotkasz Szwejka? I czy Mały Rycerz jeszcze powróci? O tym i wielu innych rzeczach dowiesz się tutaj.

Czy mopsy mogą być biznesmenami? A może przepowiadają przyszłość, jak Ciszu? Czy Kleria nie jest wymysłem? Jakie następne taśmy opublikuje "Wtył"? Czy niedźwiedzie są w rzeczywistości klaustrofobami? I czy papuga może być masonem? Tego być może dowiesz się o tu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nieznany
Działacz Podziemia


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 535
Skąd: Z... z... A, nie chcę zmyślać. xD

PostWysłany: 03 Maj 2010 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He, gdyby nie ortografia, to byłoby to najlepsze ciutżart-opowiadanie. Tutaj oceniam tylko ortografię i śmiech, więc 8/10 w skali śmiechu. Co następne, Statua z U.S.A.? hahaha
_________________

,,Aż się można popłakać przez to, co się tu porobiło..."
Nieznany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bromba1999
Roz-krecony


Dołączył: 19 Lip 2009
Posty: 48
Skąd: Wałcz

PostWysłany: 04 Maj 2010 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam urodziny 29.03.hahaha.Po przeczytaniu tego mini opowiadanie dostałam ataku śmiechu.9/10.
_________________
Pozdrawiam całe forum Bromba1999
Jeżeli ktoś ma jakiś problem z grą sims 2 lub 3 chętnie pomogę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Opowiadania
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB © 2001, 2002 phpBB Group