FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Przeprosiny

 
   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> O stronie Reksia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ziom Arturros
Się Odezwał


Dołączył: 12 Kwi 2010
Posty: 1

PostWysłany: 12 Kwi 2010 18:37    Temat postu: Przeprosiny Odpowiedz z cytatem

Witajcie forumowicze.

Wielu z was mnie zna a wielu nie, więc przedstawię się. Na tym forum zwali mnie Arturros. Chciałem też serdecznie przeprosić za wszystkie sytuacje, które spowodowały moje słabe w tamtych czasach nerwy (miałem strasznie przechlapane w szkole i w domu). Wielu aktywnych użytkowników forum obraziło się na mnie. Przepraszam użytkowników nazywanych przeze mnie „Spamerami”. Osoby te działały mnie na nerwy bezsensownymi postami i tematami. Swoimi dziwnymi metodami chciałem zachęcić ich do pisania rozbudowanych i sensownych postów. Mam nadzieje, że wybaczycie mi moje zachowanie, (jeżeli można tak to nazwać). Ostatnio myślałem, i zauważyłem, że brak mi, Reksia, kretesa i innych mieszkańców podwórka. Zacząłem pisać kolejną część przygód Reksia, kretesa i Arturrosa, do których użyje mojego całego doświadczenia nabytego z napisanie 3 tomów mojej książki. Ten list jest dosyć krótki, ale zawarłem w nim wiele uczuć i pisałem prosto z serca. Mam nadzieje, że administratorzy i moderatorzy odbanują moje stare konto.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Frog98
Bardzo Stary Norman


Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 438
Skąd: Z Nienacka

PostWysłany: 12 Kwi 2010 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest Grześ. Nie wiem co powie. Ja Cię nie znałem, ale widziałem temat gdzie pisało, że przeklinałeś i inne takie...
_________________
Właśnie wynalazłem JELK!
Pewnie spytacie się: Co to JELK?
To KLEJ, tylko na odwrót!
Muhwawaaw!
Powinni wynaleźć: Pokonywaczspamuinator...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Criss
Starszy Norman


Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 224

PostWysłany: 12 Kwi 2010 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja cię znałem i nawet lubiłem oczko .
_________________
Zapraszam na moją stronę internetową i forum: www.criss.fora.pl www.criss.npx.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Traktor
Starszy Norman


Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 276
Skąd: Zimna Wódka

PostWysłany: 12 Kwi 2010 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arti, jeśli nawet się Grześ nie zgodzi, to możesz zawsze wysyłać nowe przygody na moje gg, a ja je opublikuję ;d
6400340
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
markon
Norman


Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 100
Skąd: Miechów

PostWysłany: 13 Kwi 2010 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, arturros.
No przecie że Cię znałem.
Heh, fajnie by było jakby Cię odbanowali ...
_________________
Zająłem trzecie miejsce w konkursie graficznym z okazji Piątej Rocznicy Forum Reksia. uśmiechnięty
Zachęcam do czytania mojego komiksu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Code
Starszy Norman


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 278
Skąd: Zgadnij

PostWysłany: 13 Kwi 2010 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arturros... twój powrót w moim przypadku ani mnie nie grzeje, ani ziębi. no nie wierzę
_________________


www.komiksbydawisz.bloog.pl Mój blog z moją twórczością. Wpadnij koniecznie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
shlafrok holmes
Starszy Norman


Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 239
Skąd: z londynu

PostWysłany: 13 Kwi 2010 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja cię znałem, dla mnie nie było by źle gdybyś wrócił, byłby kto by mnie podenerwował.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Luk
Działacz Podziemia


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 529
Skąd: I tak nie wiesz gdzie to jest

PostWysłany: 13 Kwi 2010 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie za bardzo się orientuje o co w tej sprawie chodzi. Arturros do czasu mojego odejścia we wrześniu był spokojny, ale po przyjęciu do Gwardii podobno coś się stało z jego zachowaniem. Było podobno jakieś przeklinanie, nic nie wiem, proszę niech mi ktoś wyjaśni całą sytuację. A jeśli chodzi o ban, to zależy od przewinień, a przeklinanie jest dość poważnym. Ale jeśli chodzi o ten list to rzeczywiście miałeś źle. Ja bym też z nerwów mógł tak pisać. Mogłeś to robić nawet nieświadomie. Byłeś wtedy po prostu zdenerwowany, zmęczony. Ktoś cię trochę zdenerwował i już na niego jedziesz. Ale można było to powstrzymać, po prostu nie klikać na okno ''odpowiedz'' i nie pisać głupiej opinii. Ale nawet człowiekowi opanowanemu mogą czasami puścić nerwy. Ja na razie pozostaję bez zdania, dopóki nie dowiem się co zaszło.
_________________

The West! - polecam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Frog98
Bardzo Stary Norman


Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 438
Skąd: Z Nienacka

PostWysłany: 13 Kwi 2010 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak go banowali, to mnie na forum nie było, ale dzięki jednemu tematowi wiem że dostał 3-dniowego bana za przeklinanie, potem dożywotniego za wulgarne obrażanie, z możliwością złagodzenia. Ale za spamowanie i tworzenie kilku kont stało się to, co się stało...
_________________
Właśnie wynalazłem JELK!
Pewnie spytacie się: Co to JELK?
To KLEJ, tylko na odwrót!
Muhwawaaw!
Powinni wynaleźć: Pokonywaczspamuinator...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dominik
Działacz Podziemia


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 690
Skąd: Bochotnica

PostWysłany: 13 Kwi 2010 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam Cię, pamiętam... No cóż, dostawałeś już wiele szans, z których nie korzystałeś. Jak zwykle dostałeś kolejną, a czy ją wykorzystasz czas pokaże. Mam nadzieję, ze twoje słowa nie są rzucane na wiatr.
_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie! Walczmy o niepodległość Łużyc!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Piszę poprawnie po polsku

"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Buizel
Starszy Norman


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 238

PostWysłany: 22 Kwi 2010 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech...bardzo mnie nie lubiłeś.Pamiętam to.
Ale jeśli mówisz ,że się poprawisz...to wybaczam ci.
_________________
Odchodzę bardzo mi przykro ,ale to prawda ! Bywajcie fani Reksia !
Pozdro.
Buizel
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
spidi
Bardzo Stary Norman


Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 352
Skąd: Z rewolucji

PostWysłany: 05 Maj 2010 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dzięki ale tym razem nie mam zamiaru wybaczyć ci za co zrobiłeś raz można wybaczyć lecz nie kilka razy . Słowa to za mało tylko czyny mogłyby coś zmienić . I tak ludzie się nie zmienią nigdy . To , że wrociłeś nie oznacza nic dobrego . Byliśmy przyjęci w tym samym czasie do Gwardii dziwo , że nie zostałeś wywalony z niej za to co zrobiłeś . Posłuchaj sobie piosenkę Timberland ft. OneRepublic " Apologize " z zaznaczeniem na słowa " It's too late to apologize, it's too late "
_________________
Pozdrawiam Spidi.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Artur
Operator Łopaty


Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 170
Skąd: Warszawa, prosta sprawa

PostWysłany: 05 Maj 2010 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby nie było nieporozumień - arturros został już odbanowany. IMO temat należy zamknąć, więc EOT.

PS. Arturros nie wykazuje się jak na razie nieodpowiednim zachowaniem.
_________________
Moderuję pogrubioną, brązową czcionką.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> O stronie Reksia
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB © 2001, 2002 phpBB Group