FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Reksio i piekło

 
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Opowiadania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Funciek
Starszy Norman


Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 286

PostWysłany: 28 Lip 2010 05:07    Temat postu: Reksio i piekło Odpowiedz z cytatem

Minęła już prawie połowa wakacji - najbardziej przygnębiającego dla Reksia okresu. Nie była to zwykła depresja. Nieswoje myśli, koszmary senne wśród bezsennych nocy i narastające uczucie przygnębienia. "Niedługo przyjdzie twój czas" - Mówiła mu ciemna postać w snach. Tej nocy Reksio zasnął spokojnie. Jednak sen nie wydawał się zbyt spokojny. Akcja działa się w dziwnym miejscu, w którym była Rada Siedmiu Czarodziejów. Nie wyglądali na przytomnych. Sprawiali wrażenie martwych - jakby zabrano im duszę. "Uważaj, Reksiu..." - Powiedział pół przytomny Waldi Mors po czym zemdlał w wyniku odebrania jego duszy. Wtem do Reksia podeszła ciemna postać, która rzekła: "Twój czas właśnie nadszedł" i zaśmiała się demonicznie po czym zabrał duszę psa. Reksio obudził się. Jednak to nie było jego łóżko. Była to dziwna komnata. Tak więc wstał z dziwnego łoża i poszedł do wyjścia. Ku zdziwieniu - Tam nic nie było. Była to próżnia. Były jednak linie krwi. Nie zastanawiając się długo przeszedł tą linią aż dotarł na ląd. Była tam brama. Brama do piekła.




Kto wymyśli dalszy moment, może wystąpić w tym opowiadaniu ;d
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Luk
Działacz Podziemia


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 529
Skąd: I tak nie wiesz gdzie to jest

PostWysłany: 28 Lip 2010 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dialogi powinny być od myślnika. Błędów nie zauważyłem. Trochę akcja za szybka. Do tego, ani grama Reksiowości, bo w końcu co ma Reksio do piekła? Na razie nie wiem jak to ocenić.
_________________

The West! - polecam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
nieznany
Działacz Podziemia


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 535
Skąd: Z... z... A, nie chcę zmyślać. xD

PostWysłany: 28 Lip 2010 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm... Co by się tu mogło wydarzyć? Wiem. TKTPM czy inny typ spod ciemnej gwiazdy postanowił zniszczyć świat, ale by mieć pewność, że wszystko się uda, postanowił usunąć tych, którzy będą próbowali mu przeszkodzić. Zamyka więc dusze czarodziejów w piekle u któregoś ze swoich diabłów znajomków. Reksio próbuje się uwolnić itd.
Ale taki konkurs nie uważam za mądry. W ostatecznym rozrachunku okazałoby się, że ty tylko wziąłeś podsunięty projekt i nieco go zmieniłeś. Lekka zmiana kursu opowiadania powinna być nagrodą za jakiś trudny konkurs. Nie zakładaj opo, jak nie masz pomysłu co do fabuły. Akcja nieco za szybka, przydałyby się myślniki, krotkie. 5/10
_________________

,,Aż się można popłakać przez to, co się tu porobiło..."
Nieznany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
@tin
Starszy Norman


Dołączył: 12 Lip 2010
Posty: 223
Skąd: Dęblin

PostWysłany: 11 Wrz 2010 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troche krotkie hahaha
_________________
Teraz znowu jestem atinem uśmiechnięty Nazywam się @tin !!!
Klikajcie w link : http://kolekty.pl/atin5555



Uploaded with ImageShack.us
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Opowiadania
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB © 2001, 2002 phpBB Group