FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Potrzebni Betatesterzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Reksio - Miasto SeKretów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Babcia Reksia
Kierownik Budowy


Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 53

PostWysłany: 11 Sie 2010 16:12    Temat postu: Potrzebni Betatesterzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

Kochani właśnie powstaje nowa wersja Miasta sekretów. Tym razem sprzętem docelowym będzie iPad.
Jeżeli wśród was są osoby dysponujące takim sprzętem zapraszamy do współpracy.
Dodam od siebie, ze w nowej wersji, zmieni się trochę akcja gry i dojdą nowe dialogi.
Babcia Reksia.
Chętni zgłaszajcie się : tomek@aidemmedia.pl

Info od działu produkcji:

Powstaje odświeżona i poprawiona wersja „Miasta Sekretów”. Urządzeniem docelowym będzie najnowszy produkt firmy Apple czyli iPad. Gra docelowo przeznaczona jest na rynki angielskojęzyczne, co w oczywisty sposób wymusza pewne zmiany i poprawki. Docelowe urządzenie dysponuje dużym ekranem dotykowym, idealnie nadającym się do obsługi przygodówki, dzięki czemu obsługa gry jest niezwykle intuicyjna. Warto również, wspomnieć, że iPad wyposażony jest w żyroskop, który został wykorzystany w mini grze „Sortownia”. Poniżej lista kluczowych zmian w stosunku do wersji na PC

Całkowite przeprojektowanie interface'u gry.
Dodano sloty umożliwiające zapis gry przez kliku użytkowników w dowolnym momencie.
Lokacje, po których poruszają się bohaterowie zostały poddane kompletnemu liftingowi ( podczas tej operacji nie ucierpiał żaden kret, nie użyto również botoksu )
Modele bohaterów zostały przygotowane od nowa.
Bohaterowie zostali wyposażeni w dodatkowe animacje.
Wymieniono menu ( składa się ono teraz z kilku plansz )
Usunięto labirynt
Dodano nowe linie dialogowe
Na potrzeby gry została przygotowana nowa muzyka
Masa szczegółów, na które pewnie nie zwrócicie uwagi ale kosztowały nas sporo pracy.

Premiera przewidziana jest na okolice września bieżącego roku.

Nie martwcie się, że powyższe zmiany zmienią ducha serii. Nadal są to przygody Reksia.

Obecnie trwają rozmowy nad przygotowaniem poprawionej wersji na komputery PC / MAC. Byłaby to specjalna złota edycja, w której chcielibyśmy dodać dwie niespodzianki, specjalnie dla największych fanów Reksia. Tak, pamiętamy o was, jesteście dla nas bardzo ważni.

Poniższe screeny prezentują zmiany graficzne jakim poddane zostały plansze. Celowo nie pokazujemy jeszcze tych pochodzących prosto gry, gdyż nadal mamy kłopot z efektem Cell shadingu, który stosujemy na postaciach. Gdy problem zostanie rozwiązany będziecie pierwszymi, którzy zobaczą finalną wersję. Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości.


Ostatnio zmieniony przez Babcia Reksia dnia 12 Sie 2010 11:00, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Babcia Reksia
Kierownik Budowy


Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 53

PostWysłany: 11 Sie 2010 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem







Ostatnio zmieniony przez Babcia Reksia dnia 12 Sie 2010 11:05, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Funciek
Starszy Norman


Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 286

PostWysłany: 11 Sie 2010 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyś miał na Symbiana to się zgłaszam.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Traktor
Starszy Norman


Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 276
Skąd: Zimna Wódka

PostWysłany: 11 Sie 2010 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do kiedy jest czas zgłaszania się?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MarcinO
Roz-krecony


Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 20

PostWysłany: 11 Sie 2010 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz wszystkie obrazki są razem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarcinO
Roz-krecony


Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 20

PostWysłany: 11 Sie 2010 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Następne obrazki niedługo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
the best
Roz-krecony


Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 28
Skąd: pewnie z the bestolandii ^_^

PostWysłany: 12 Sie 2010 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proszętak bardzo proszęczy możeczie zrobić reksio i miasto se kretów na psp lub xbox lub wii bardzo o to proszę
_________________
a ja umiem robić takie literki Д & ϗ ψ Ж ـش
logujcie się na: www.reksio123.fora.pl


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Babcia Reksia
Kierownik Budowy


Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 53

PostWysłany: 12 Sie 2010 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na prośbę produkcji usunięto obrazek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sniff
Wielki Kopacz


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 2795
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 12 Sie 2010 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałem to i przyznaję, że choć nie gralem w Miasto Sekretów, bo stwierdziłem, że to nie ma za cholerę sensu. Nie podoba mi się przeniesienie bohaterów do świata 3D.

Czytam ten dział i dochodzę do wniosku, że nie żałuję... Jeżeli mam być szczery to nie widzę sensu, żebyście remakowali go i odnowa "dopełniali", bo to nie będzie oryginalna saga, którą polubiła większość. Bynajmniej to jest moje zdanie.
Dziękuję za uwagę.
Koniec imprezy :E.
_________________
If I hadn't met you, my life would have had no meaning.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
donat98
Bardzo Stary Norman


Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 357
Skąd: Sam zgadnij.

PostWysłany: 12 Sie 2010 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ym... Jeśli chodzi o te screeny, to ten Dizel... No, wiadomo jaki! Taki niedizlowaty!
_________________
Na co komu boczek? Jak Mroczni Panowie z Gazowni porywają bezbronnych hobbitów? Czy można oswoić Dzikiego Słonia Z Serem Zamiast Głowy? Kiedy następny rozdział? Czy w kosmosie spotkasz Szwejka? I czy Mały Rycerz jeszcze powróci? O tym i wielu innych rzeczach dowiesz się tutaj.

Czy mopsy mogą być biznesmenami? A może przepowiadają przyszłość, jak Ciszu? Czy Kleria nie jest wymysłem? Jakie następne taśmy opublikuje "Wtył"? Czy niedźwiedzie są w rzeczywistości klaustrofobami? I czy papuga może być masonem? Tego być może dowiesz się o tu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Code
Starszy Norman


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 278
Skąd: Zgadnij

PostWysłany: 12 Sie 2010 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale super, normalnie o matku nie wierzę! hahaha Tylko szkoda, że znowu trzeba będzie wydać około 60 złotych...
_________________


www.komiksbydawisz.bloog.pl Mój blog z moją twórczością. Wpadnij koniecznie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kolo987654321
Bardzo Stary Norman


Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 305
Skąd: Jak to skąd? Przecie z Krakowa.

PostWysłany: 12 Sie 2010 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obrazki są po prostu cudowne! Piękne!
_________________
Zapraszam do czytania mojej własnej totalnej porażki w trasie! http://www.przygodyreksia.pl/pliki/kretes/forum/reksioforum/viewtopic.php?t=6819
http://www.cartoonnetwork.pl/tpwt Stwórz własną postać z totalnej porażki.
http://kolekty.pl/Kolo Kliknij! To super stronka!
Wehikuł czasu totalnej porazki - CZEKAM!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
dawid6
Starszy Norman


Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 241
Skąd: Z trzeciego wymiaru.

PostWysłany: 12 Sie 2010 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O matku! Jak zobaczyłem te obrazki to mało nie zemdlałem. To ma być złota edycja?!?!?! Oryginalna wersja przy tej to jest platynowa edycja! To mają być Przygody Reksia?! Oburzające.
_________________
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3c92465dddfc3939.html , http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c15b667ceacaa135.html
Pozdrowienia dla wojo1, szlafrock holmes, spidi i Drew bardzo szczęśliwy

90% nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesło, popcorn i darło się :"Skacz lamusie!" wklej to na swój profil.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Kacper98
Działacz Podziemia


Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 551
Skąd: Tajemnicza piramida

PostWysłany: 12 Sie 2010 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę mi się pomysł nie podoba....bo po co 3 RIMS.Ale róbcie jak chcecie.Obrazki super. uśmiechnięty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
Luk
Działacz Podziemia


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 529
Skąd: I tak nie wiesz gdzie to jest

PostWysłany: 12 Sie 2010 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bez sensu, ulepszać Miasto SeKretów i inne części. Po co to komu? Nowością będą jedynie nowe tła i kilka nowych animacji, fabuła i akcja pozostaną niezmienne, a dla mnie właśnie te rzeczy są najważniejsze w grze i sądzę, że dla wielu innych też. Na tych ulepszeniach raczej nikt nic nie zyska, a tylko wszyscy stracą. AM straci trochę kasy, twórcy stracą czas, a fani przestaną być fanami, bo będą mieli dość czekania na następną część. Jak już mielibyście coś ulepszać, to najlepszym ulepszeniem byłoby zmienie 3D na 2D. Jak to bodajże bot napisał, że ''podążacie za trendami'' to niedługo zaczniecie wypuszczać Reksie na Wii, PlayStation, PSP, NDS itp. i jeszcze zrezygnujecie z wydawania Reksia na PC, i wielu fanów nie będzie mogło grać, bo zwyczajnie nie ma konsoli (mam nadzieję, że nie jestem jedyny). Miała być nowa seria, a nie jakaś złota edycja czy inne takie cosie. To bez sensu. Przygody Reksia już zatraciły klimat i chcecie żeby zatraciły go jeszcze bardziej?
PS. Mam nadzieję, że ktokolwiek z AM to przeczyta i później racjonalnie pomyśli nad wszystkim.
PPS. Mam też nadzieję, że inni userzy zgodzą się z tym co napisałem.
_________________

The West! - polecam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Reksio - Miasto SeKretów
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB © 2001, 2002 phpBB Group