FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Potrzebni Betatesterzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Reksio - Miasto SeKretów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Babcia Reksia
Kierownik Budowy


Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 53

PostWysłany: 20 Sie 2010 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i jeszcze całkowita nowość, która właśnie wyciekła z produkcji

nowa plansza, która posłuży do filmiku wieńczącego grę

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kacper98
Działacz Podziemia


Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 551
Skąd: Tajemnicza piramida

PostWysłany: 20 Sie 2010 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super uśmiechnięty .Tyle że ja chyba zaczekam aż ta gra wyjdzie na komputerze.Bo AjPoda nie mam.A nie będę go sobie kupować dla jednej gry. uśmiechnięty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
Dominik
Działacz Podziemia


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 690
Skąd: Bochotnica

PostWysłany: 20 Sie 2010 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że "Reksio - Miasto SeKretów" już po angielsku. uśmiechnięty A jak nazwaliście Reksia?
_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie! Walczmy o niepodległość Łużyc!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Piszę poprawnie po polsku

"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
smokos
Bywalec Nory


Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 71

PostWysłany: 20 Sie 2010 21:24    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

nowa plansza do filmiku kończącego grę być może bedą w nim informacje o nowej części tak jak było w poprzedniej serii przygód reksia. a przynajmniej mam taką nadzieję że będą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dawid6
Starszy Norman


Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 241
Skąd: Z trzeciego wymiaru.

PostWysłany: 23 Sie 2010 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się może zgłoszę. Mam pytanie:
Jak będzie przesyłane nowe RiMS, przez e-maila?
_________________
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3c92465dddfc3939.html , http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c15b667ceacaa135.html
Pozdrowienia dla wojo1, szlafrock holmes, spidi i Drew bardzo szczęśliwy

90% nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesło, popcorn i darło się :"Skacz lamusie!" wklej to na swój profil.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
donat98
Bardzo Stary Norman


Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 357
Skąd: Sam zgadnij.

PostWysłany: 23 Sie 2010 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zgłoszę, jak będę miał IPada (zostało z Komunii trochę kasy). Oczywiście nie kupię go tylko dla RitCoS (Rex-the City of SeCrets).
_________________
Na co komu boczek? Jak Mroczni Panowie z Gazowni porywają bezbronnych hobbitów? Czy można oswoić Dzikiego Słonia Z Serem Zamiast Głowy? Kiedy następny rozdział? Czy w kosmosie spotkasz Szwejka? I czy Mały Rycerz jeszcze powróci? O tym i wielu innych rzeczach dowiesz się tutaj.

Czy mopsy mogą być biznesmenami? A może przepowiadają przyszłość, jak Ciszu? Czy Kleria nie jest wymysłem? Jakie następne taśmy opublikuje "Wtył"? Czy niedźwiedzie są w rzeczywistości klaustrofobami? I czy papuga może być masonem? Tego być może dowiesz się o tu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dawid6
Starszy Norman


Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 241
Skąd: Z trzeciego wymiaru.

PostWysłany: 23 Sie 2010 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

donat98 napisał:
Ja się zgłoszę, jak będę miał IPada (zostało z Komunii trochę kasy). Oczywiście nie kupię go tylko dla RitCoS (Rex-the City of SeCrets).

Ja też mam trochę kasy.
A to będzie po polsku?
_________________
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3c92465dddfc3939.html , http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c15b667ceacaa135.html
Pozdrowienia dla wojo1, szlafrock holmes, spidi i Drew bardzo szczęśliwy

90% nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesło, popcorn i darło się :"Skacz lamusie!" wklej to na swój profil.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
dawid6
Starszy Norman


Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 241
Skąd: Z trzeciego wymiaru.

PostWysłany: 23 Sie 2010 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może tak, że się wybiera język przy instalacji gry?
_________________
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3c92465dddfc3939.html , http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c15b667ceacaa135.html
Pozdrowienia dla wojo1, szlafrock holmes, spidi i Drew bardzo szczęśliwy

90% nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesło, popcorn i darło się :"Skacz lamusie!" wklej to na swój profil.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Roostar
Roz-krecony


Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 25
Skąd: Jestes?

PostWysłany: 26 Sie 2010 07:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda o wiele bardzie napewno byłbym ja i mysle ze inni fani tez zadowolony z nowej czesci reksia, a nie odnawianego(choc bardzo ładnie) Miasta Sekretow. Jestem bardzo zawiedziony ze Tworcy odnawiaja grę która na pewno hitem nie była i poswiecaja na to mnóstwo czasu zamiast wziac sie i zrobic gre juz z wyglądem RIMS ale znacznie bardziej dopracowana- nie chodzi mi tu o grafikę.

Oprawa graficzna jest rzeczywiscie o WIELE bardziej szczegolowa w porownaniu do starej wersji, której premiera była przekładana niezliczoną ilosc razy- po takim czyms wszyscy spodziewali sie raczej juz maksymalnie dopracowanej gry.

Pomimo ze mi nowy wygląd taki jak w RiMS (tła 2d postacie 3d) bardzo odpowiada byłem troszke zawiedziony ta pierwsza wersją(nie tyle chodzi tu o grafike co wlasnie o doprawcowanie gry - postacie powtarzaly sie, bylo duzo bledow, gra uwrywala sie po przejsciu co wygladalo bardziej na jakis bład niz koniec gry( mam nadzieje ze w Złotej Edycji zostanie dodane jakies porzyzwoite zakonczenie, itp).

Pomimo tego jezeli zostanie wydana Złota Edycja na PC i w przyzwoitej cenie jako fan Reksia pewnie będe zmuszony ją kupić. Choc jest to jak kupowanie gry która juz mamy i ukonczylismy no ale cóż oczko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Artur
Operator Łopaty


Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 170
Skąd: Warszawa, prosta sprawa

PostWysłany: 26 Sie 2010 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roostar napisał:
Co prawda o wiele bardzie napewno byłbym ja i mysle ze inni fani tez zadowolony z nowej czesci reksia, a nie odnawianego(choc bardzo ładnie) Miasta Sekretow. Jestem bardzo zawiedziony ze Tworcy odnawiaja grę która na pewno hitem nie była i poswiecaja na to mnóstwo czasu zamiast wziac sie i zrobic gre juz z wyglądem RIMS ale znacznie bardziej dopracowana- nie chodzi mi tu o grafikę.
Ale oni to robią raczej po to, żeby przyzwoicie wyglądało na iPadzie. Jednak zgodzę się z Tobą - nie ma co się użalać nad pierwszą częścią serii, a nikt się nad RiSP nie użalał. Nie chodzi mi o grafikę lub o grę, tylko o jej niezadowalającą długość itp.

[EDIT]
PS. Chciałbym jeszcze dodać, że moja mama prawie wygrała iPada. język
_________________
Moderuję pogrubioną, brązową czcionką.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
dawid6
Starszy Norman


Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 241
Skąd: Z trzeciego wymiaru.

PostWysłany: 27 Sie 2010 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dawid6 napisał:
Mam pytanie:
Jak będzie przesyłane nowe RiMS, przez e-maila?

_________________
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3c92465dddfc3939.html , http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c15b667ceacaa135.html
Pozdrowienia dla wojo1, szlafrock holmes, spidi i Drew bardzo szczęśliwy

90% nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesło, popcorn i darło się :"Skacz lamusie!" wklej to na swój profil.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
dawid6
Starszy Norman


Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 241
Skąd: Z trzeciego wymiaru.

PostWysłany: 14 Wrz 2010 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po wielu trudach i zrzędzeniu też się zgłaszam bardzo szczęśliwy
_________________
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3c92465dddfc3939.html , http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c15b667ceacaa135.html
Pozdrowienia dla wojo1, szlafrock holmes, spidi i Drew bardzo szczęśliwy

90% nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesło, popcorn i darło się :"Skacz lamusie!" wklej to na swój profil.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
smokos
Bywalec Nory


Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 71

PostWysłany: 15 Wrz 2010 18:28    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

a ja mam takie pytanie czy już wiadomo o tym czy wyjdzie poprawiona wersja RMS na PC czy ciągle nic nie wiadomo???????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
klon900
Roz-krecony


Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 41
Skąd: z Miasta Sekretów

PostWysłany: 28 Wrz 2010 16:02    Temat postu: reksio i miasto sekretów Odpowiedz z cytatem

ja też czekam. uśmiechnięty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
klon900
Roz-krecony


Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 41
Skąd: z Miasta Sekretów

PostWysłany: 29 Wrz 2010 09:28    Temat postu: reksio i miasto sekretów Odpowiedz z cytatem

kiedy będzie Reksio i Miasto SeKretów angielska wersja?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Reksio - Miasto SeKretów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB © 2001, 2002 phpBB Group