FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Błąd o Rewolucji

 
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Reksio - Miasto SeKretów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nieznany
Działacz Podziemia


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 535
Skąd: Z... z... A, nie chcę zmyślać. xD

PostWysłany: 29 Sie 2010 20:01    Temat postu: Błąd o Rewolucji Odpowiedz z cytatem

Ten, kto uważnie słuchał historii o Rewolucji, zauważył zapewne pewną sprzeczność: rewolucjoniści-krety twierdzą zgodnie, że Rewolucja odbyła się już dawno, gdy byli młodzi, co daje szczególnej mocy, gdyż mówi to Alfredo, który na pewno młody nie jest. Patrząc z tej strony, Rewolucja nastąpiła kilka lat przed zdemaskowaniem burmistrza. Nie zgadza się to jednak z zachowaniem króla-gdy Reksio prosi go o zachowywanie się normalnie, tamten krzyczy ,,Pomocy!"-tak, jakby był tam od niedawna i nie zrozumiał jeszcze, że nikt mu nie pomoże. W dodatku wygląda na to, że akcja Rewolucji toczyła się zimą-to sprawić mogło, że burmistrz powiedział ,,przespał" Rewolucję. Jeśli tak dobrze to pamięta, to nie mogło być to dawno. Możliwe też, że krety starzeją się w innej skali niż zwykle ludzie.
Jak myślicie, jak dawno przed wydarzeniami w grze rozgrywała się Rewolucja? Według mnie uwięzienie króla trwało rok.
_________________

,,Aż się można popłakać przez to, co się tu porobiło..."
Nieznany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
smokos
Bywalec Nory


Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 71

PostWysłany: 29 Sie 2010 21:00    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

król powiedział pomocy bo zobaczył Reksia i chciał żeby mu pomugł a co do tego o zimie to nie wiem możliwe ze rewolucja była zimą. a burmistrz dobrze ja pamięta ponieważ była ona dla wszystkich bardzo ważna a ważne rzeczy napewno pamięta się bardzo długi czas ale to tylko moje zdanie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Reksio - Miasto SeKretów
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB © 2001, 2002 phpBB Group