FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Wywiady
Idź do strony 1, 2  Następny
 
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> O stronie Reksia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy chcesz wprowadzenia wywiadów?
Tak, chętnie przeczytam
78%
 78%  [ 15 ]
Nie, po co to komu?
10%
 10%  [ 2 ]
Nie mam zdania i tak nie będę czytał
10%
 10%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 19

Autor Wiadomość
Luk
Działacz Podziemia


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 529
Skąd: I tak nie wiesz gdzie to jest

PostWysłany: 11 Gru 2010 17:14    Temat postu: Wywiady Odpowiedz z cytatem

Na forum jest strasznie nudno, więc pomyślałem jakby to zmienić. Na innym forum zauważyłem coś co rozruszało trochę to forum - wywiady. Jeden user zaczął przeprowadzać wywiady z userami i dzięki temu można było więcej o sobie dowiedzieć. Ale na tym forum problem jest taki, mało komu chce się coś długiego czytać - opowiadania dłuższe niż 10 linijek czytają z 3 osoby! No i przechodzę do sedna sprawy, czy chcielibyście robienia takich wywiadów i czy chciałoby się wam to czytać. Jeśli to przejdzie to możecie się zgłaszać do mnie na PW i tylko na PW! Ankieta potrwa 7 dni. A jak 3 opcja wygra to was uduszę język .
_________________

The West! - polecam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
nieznany
Działacz Podziemia


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 535
Skąd: Z... z... A, nie chcę zmyślać. xD

PostWysłany: 11 Gru 2010 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i mamy już kogo dusić, Luk.
_________________

,,Aż się można popłakać przez to, co się tu porobiło..."
Nieznany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
bot
Komiksowy Artysta


Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 64
Skąd: wiem?...bo wiem...

PostWysłany: 11 Gru 2010 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To mogłoby być ciekawe, proponuję pytania adekwatne do danej osoby. Oraz, tak zwaną, rundę szybkich pytań (np. top części przygód Reksia).

A - Luk - jak tak się interesujesz forum - to mógłbyś takie coś zrobić.
_________________

Nobody expects the Spanish Inquisition!
"Wszystkie Joanny to fajne chłopaki!" - Kocham Radio Zet xD
The One Who Disturbs So Terribly...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
spidi
Bardzo Stary Norman


Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 352
Skąd: Z rewolucji

PostWysłany: 11 Gru 2010 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie chętnie poczytam bardzo szczęśliwy
_________________
Pozdrawiam Spidi.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nieznany
Działacz Podziemia


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 535
Skąd: Z... z... A, nie chcę zmyślać. xD

PostWysłany: 11 Gru 2010 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem, oczywiście, stronnikiem pomysłu. To co, dusimy?
_________________

,,Aż się można popłakać przez to, co się tu porobiło..."
Nieznany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kubulus
Starszy Norman


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 221
Skąd: Z Krakowa oczywiście!

PostWysłany: 11 Gru 2010 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem na tak, bardzo dobry pomysł.
_________________
Na wschodzie, gdzie wstaje tęcza, ze śnieżnobiałych chmurek rodzi się pegaz - dawca inspiracji.
Piszę poprawnie po polsku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kacper98
Działacz Podziemia


Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 551
Skąd: Tajemnicza piramida

PostWysłany: 11 Gru 2010 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny pomysł. Może to by trochę poruszyło forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
Rayman:)
Norman


Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 124
Skąd: Z Warszawy

PostWysłany: 12 Gru 2010 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MNIE!!!Byłem za trzy bardzo szczęśliwy
_________________
Pszepraszam za błedy ortograficzne zawstydzony
Rayman origins.CZEKAM!
Indiana Jones RZĄDZI!

http://kolekty.pl/Rayman
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Dominik
Działacz Podziemia


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 690
Skąd: Bochotnica

PostWysłany: 12 Gru 2010 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy pomysł, może wreszcie coś się ruszy. Jestem jak najbardziej za. No, ale dwu osobników będziesz miał na sumieniu oczko
_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie! Walczmy o niepodległość Łużyc!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Piszę poprawnie po polsku

"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Luk
Działacz Podziemia


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 529
Skąd: I tak nie wiesz gdzie to jest

PostWysłany: 12 Gru 2010 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że wielkiego sprzeciwu nie ma, wobec tego otwieram zapisy, wystarczy wypełnić poniższy kwestionariusz i wysłać go mi na PW (Kacpra98 też to tyczy).

Nick :
GG :
Kiedy mam czas :

Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu się takowe wywiady się pojawią.
_________________

The West! - polecam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Luk
Działacz Podziemia


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 529
Skąd: I tak nie wiesz gdzie to jest

PostWysłany: 15 Gru 2010 17:20    Temat postu: Wywiady forum Przygód Reksia, część 1 - Nieznany Odpowiedz z cytatem

Wybaczcie mi double'a, ale dzisiaj już pojawi się pierwszy wywiad. Na kilka następnych jestem już umówiony, z niektórymi osobami. W tym czasie zapraszam do lektury.

Ja : Zatem witam mojego pierwszego gościa -nieznanego. Przedstaw się na początek.
Nieznany : Nieznany, jeden z forumowych pisarzy i grafików, do usług...
Ja :Pierwsze pytanie, w jaki sposób pojawiłeś się na forum i jakie były twoje pierwsze odczucia do niego.
Nieznany : No więc, jeśli chodzi o rejestrację, to odbyła się w Dzień Babci. Był to zbieg okoliczności. Już wcześniej wiedziałem o forum, ale nie byłem jeszcze zbyt aktywny w internecie, więc długo trwało, nim się zapisałem. Jak się zapisałem, to tak zacząłem pisać posty, że ,,ostatnim postem" przy niemal wszystkich kategoriach był mój. Nie był to jednak spam, w każdym razie mam nadzieję.
Ja : A w jaki sposób zainteresowałeś się grami z Reksiem? Jaka jest twoja ulubiona część? Czego twoim zdaniem brakuje w grach z Reksiem?
Nieznany : W dema zacząłem grać już jak miałem cztery, pięć lat, co jest standardem. Pierwsze demo to było chyba RiU. Pierwsza pełna gra to było RiWC, zareksiowałem się nią. Kupiłem ją wraz z czasopismem ,,Gry". Moje ulubione części to RiC i RiKN, ale chyba lepsza jest RiC. W grach z Reksiem najbardziej brakuje kolejnego kryminału w stylu RiMS, to najlepszy sposób na zmianę wizerunku Reksia
Ja : A tak z zupełnie innej beczki - jakie są twoje zainteresowania?
Nieznany : Grafika, matematyka i historia starożytna i średniowieczna. I oczywiście wszelka kreatywność.
Ja : Co do kreatywności - jesteś jednym z największych twórców na forum, jak zaczęła się twoja kariera pisarza czy kariera grafika? Co uważasz za swoje największe osiągnięcie twórcze?
Nieznany : Moje największe osiągnięcie to najprawdopodobniej mój komiks. Zauważyłem, z jakim zainteresowaniem śledzono końcówkę opowiadania-kryminału w stylu reksiowym, poprzednika ,,Seto w szponach przygody", i postanowiłem przenieść historię w dwa wymiary komiksu. Z sukcesem. Co do opowiadań, dobry się zrobiłem dopiero w końcówce mojej trylogii. Jej początek wyglądał jak wymiociny spamera, i to bez przesady.
Ja : Czy masz już jakieś pomysły na dalsze przygody Reksia i Kretesa w twoich opowiadaniach?
Nieznany : Mam nawet kilka wątków. ,,Reksio i Kretes: W osiemdziesiąt dni dookoła Wszechświata", ,,W głębinach pierwszego wymiaru", ,,Reksio i Kretes: Powrót zła". Ale się rozleniwiłem i nie wiem, które pisać.
Ja : Zupełnie jak ja, milion pomysłów, ale się nie chce robić. A jak ci idzie w szkole? Lubisz do niej chodzić? Jaki jest twój ulubiony przedmiot?
Nieznany : Ulubiony przedmiot to oczywiście matma. W zimę chyba nikomu nie chce się chodzić do szkoły, a oceny zbieram nie tak dobre, jak w zeszłym roku-osiem testów z niemieckiego dobiłoby najlepszego poliglotę.
Ja : A wracając jeszcze na chwile do forum. Czy sądzisz że jest możliwość wydostania się z dołka, czy Aidem coś zrobi i czy modzi powrócą i zaczną wykonywać swoją robotę? Czy widzisz jakąś przyszłość dla forum?
Nieznany : Forum wróci natychmiast do życia, jak tylko pojawi się nowa gra. A to jest... wątpliwe. Ani widu, ani słychu. Wydaje mi się, że RiMS powstała tylko po to, by nas nieco uspokoić po oficjalnym zakończeniu serii, a teraz to się zapomina o kontynuacji Nowej Serii. Aidem zainteresuje się, jak dość dużo osób poprosi o interwencję. A jak zainteresuje się AM, to zainteresują się i modzi.
Ja : Przejdźmy do następnego pytania. Co lubisz robić kiedy masz wolny czas?
Nieznany : Ruszam na forum, albo... obżeram się fistaszkami bardzo szczęśliwy I nie kłamię!
Ja : To zajęcie masz takie samo jak ja bardzo szczęśliwy. Do jakiego kraju chciałbyś pojechać i co w nim ciekawego zrobić?
Nieznany : Ach, wspaniale byłoby pojechać do Japonii i wziąść udział w pokazie tamtejszych wynalazków... To byłoby cudowne, bo interesuję się również tym.
Ja : Czy masz jakąś ulubioną grę komputerową poza Reksiem?
Nieznany : Jasne, ,,Harry Potter: Lata 1-4" w stylu lego. Niezła, przeszedłem na 99,9%, ale do fula zabrakło mi jednego krążka postaci.
Ja : Teraz luźne pytanie - czy ciebie też zasypało?
Nieznany : Nie, raczej nie. Ale trzeba się brać za szuflę, jak przejedzie spych odśnieżający, bo gromadzi przy wyjazdach istne pasma górskie.
Ja : No, ale przynajmniej przyjeżdża. Kim chciałbyś zostać w przyszłości?
Nieznany : Hmm... Ciężkie pytanie. Ale uśmiechają mi się zawody architekta, naukowca i może reportera. Raczej naukowca.
Ja : Szurniętego?
Nieznany : A czemu od razu szurniętego? <wow> Co to, jeden jest tylko gatunek?
Ja : A nie wiem, gdzieś pisałeś że chciałbyś być szurniętym naukowcem bardzo szczęśliwy . No i chyba już ostatnie pytanie, wymień kilka swoich ulubionych rzeczy, ulubiona potrawa, ulubiona książka itp.
Nieznany : Ulubiona książka... chyba ,,Blask Fantastyczny" Terry`ego Pratchetta. Ulubiona potrawa to, a jakże, fryty. Ze smażoną rybą. Ulubiony kolor: czerwony. Najlepszy film: ,,Harry Potter i Kamień Filozoficzny".
Ja : Dobra, to nie było jednak ostatnie pytanie teraz jest ostatnie - podaj swój autorytet
Nieznany : A co do szurniętego, to nie jest taki zły... bardzo szczęśliwy We wszystkich wzbudza od razu szacuneczek oraz podziw lub strach. A gdzie umieścisz wywiad? W którym dziale?
Ja : Rzecz jasna w temacie ''Wywiady'' w O stronie Reksia. Ale zanim go wstawię musimy dokończyć - twój autorytet
Nieznany : Znaczy, że co mam powiedzieć?
Ja : Ktoś na kim się wzorujesz, kto jest dla ciebie przykładem?
Nieznany : Trudno byłoby taką osobę, znaną przez wszystkich, znaleźć... Może Stanisław Lem, wzoruję się na nim w pisaniu.
Ja : No dobrze, zatem czas kończyć, miło spędziliśmy czas tak gadając, dzięki za wywiad.
Nieznany : To ja dziękuję.

Mam nadzieję że wywiad był ciekawy, dobrze przeprowadzony i chętnie go przeczytaliście. Proszę o jakieś ciekawe komentarze.
_________________

The West! - polecam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Euresanda
Jeździec betoniarki


Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 101
Skąd: Z Szybkiego Świata (wyjaśnienia dla wtajemnicznonych)

PostWysłany: 15 Gru 2010 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyta się z przyjemnością oczko bardzo dobre połączenie pytań o forum i rzeczywistość. Oby tak dalej oczko
_________________
Moderuję fioletowym.
O ludzie, jestem wykończona po technice ruchu :/...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
spidi
Bardzo Stary Norman


Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 352
Skąd: Z rewolucji

PostWysłany: 15 Gru 2010 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrą osobę wybrałeś na wywiad . Luk może zrobiłbyś wywiad z botem , Euresandą lub Grzesiem ?
Wywiad był ciekawy i wiele się dowiedziałem bardzo szczęśliwy
_________________
Pozdrawiam Spidi.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nieznany
Działacz Podziemia


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 535
Skąd: Z... z... A, nie chcę zmyślać. xD

PostWysłany: 15 Gru 2010 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, wiele się dowiedzieliście... o mnie. Już można mieć wątpliwości, czy nadal nick pasuje do postaci...
_________________

,,Aż się można popłakać przez to, co się tu porobiło..."
Nieznany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Luk
Działacz Podziemia


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 529
Skąd: I tak nie wiesz gdzie to jest

PostWysłany: 15 Gru 2010 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma problemu, wystarczy że te osoby mają gg (ewentualnie maila) i się do mnie zgłoszą to wywiady z nimi mogą się pojawić. Na razie nie będę wam psuł niespodzianki z tego z kim zrobię wkrótce wywiad, wystarczy poczekać. Już na weekend powinny być następne. Mam zaplanowe trzy, umówiłem się z konkrentnymi osobami już.

PS. Kto chciałby żeby pojawiły się nowe pytania wystarczy że napisze do mnie na PW lub na GG.
_________________

The West! - polecam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> O stronie Reksia
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB © 2001, 2002 phpBB Group