Teraz jest Śr, 25 wrz 2024, 16:20



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 435 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 29  Następna strona
Przecieki z produkcji... 
Autor Wiadomość
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post Re: Przecieki z produkcji...
Może jakiś potomek czy coś. Ale miało nie być nawiązań do poprzedniej serii, także nie sądzę, żeby Spitzel miał coś wspólnego z Jonesem. Gdyby jednak miał to byłby to fajny gest ze strony AM, że skierowali coś do polskich graczy. Mógłby to też być fajny chwyt marketingowy, żeby zainteresować Amerykańców starszymi częściami.


Pt, 1 cze 2012, 15:21
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Przecieki z produkcji...
Moim zdaniem AidemMedia powinno wydać odświeżone wersje gier ze starej serii- mogła by nosić tytuł- "The stories Moles the Mole" (Opowieści kreta Kretesa). Gracze na całym świecie poznali by Kretesa na nowo, oraz całą historię przyjaźni jego i Reksia. Zrobienie czegoś takiego i nam było by na rękę... Reksio zyskał by większą popularność i był na równi z Kretesem.

_________________
Obrazek


Pt, 1 cze 2012, 17:13
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 22 lis 2007, 20:28
Posty: 316
Lokalizacja: Londyn
Naklejki: 3
Post Re: Przecieki z produkcji...
Nie bardzo cię rozumiem... Odświeżone wersje gier w stylu RiMS LE, czy 3d? Moim zdaniem to nie jest dobry pomysł, chyba żeby przetłumaczyć na angielski, bo po co komu kilka takich samych gier, które różniłyby się tylko wyglądem, lub tytułem? Jeżeli AidemMedia robi gry, to może kolejne, a nie odświeżenia.


Wiem, że to tylko pomysł i nie twierdzę że zły, ale zastanówcie się, chcecie czekać na Reksia nie wiadomo ile?

_________________
Avatar został wykonany przeze mnie.


Pt, 1 cze 2012, 23:33
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Przecieki z produkcji...
Nie! Chodzi o to by to była po prostu Stara Seria bez 3D, ze starym wyglądem- ale dla reszty świata... (czyli po angielsku) dla iPhonów, iPadów, iPodów, Androidów i innych. Wyglądu nie trzeba odświeżać, bo ideału się nie poprawia. Tylko trzeba zmienić tak, by działały na ekranach dotykowych. Oczywiście wiąże się z tym dużo pracy (bo na przykład do RiSP i RiU trzeba wstawić moduł poruszania się po ekranie), ale efekt na pewno był by cudowny.

Dam przyklad... jedną z najbardziej znanych gier dla Androida i iPhona/iPada jest "Smurfs Village" (po polsku "Wioska smerfów"). Mimo iż wygląd wcale nie jest rozbudowany, to gra jest cudowna- wiem, bo sam gram. Gra wygląda wspaniale, niczym prawdziwa bajka z TVP1.

Więc nie trzeba zaraz modyfikować Starej Serii na 3D, by była fajna i zyskała popularność.

_________________
Obrazek


So, 2 cze 2012, 08:17
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 22 lis 2007, 20:28
Posty: 316
Lokalizacja: Londyn
Naklejki: 3
Post Re: Przecieki z produkcji...
Jeżeli chodzi o przerobienia gier do apk, lub app to zobaczyłem coś ciekawego. Jedna z moich ulubionych przygodówek(poza reksiem) machinarium, niedawno wyszła na android, ale wcześniej czytałem poradnik jak ją przerobić tak, aby działała na Tablecie/Smartphonie. Chciałem wkleić link, ale nie mogłem znaleźć strony. Myślę, że w podobny sposób da się przerobić reksia.

_________________
Avatar został wykonany przeze mnie.


So, 2 cze 2012, 17:32
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 20 cze 2012, 14:22
Posty: 24
Post Re: Przecieki z produkcji...
AdamMag napisał(a):
Nie! Chodzi o to by to była po prostu Stara Seria bez 3D, ze starym wyglądem- ale dla reszty świata... (czyli po angielsku) dla iPhonów, iPadów, iPodów, Androidów i innych. Wyglądu nie trzeba odświeżać, bo ideału się nie poprawia. Tylko trzeba zmienić tak, by działały na ekranach dotykowych. Oczywiście wiąże się z tym dużo pracy (bo na przykład do RiSP i RiU trzeba wstawić moduł poruszania się po ekranie), ale efekt na pewno był by cudowny.

Dam przyklad... jedną z najbardziej znanych gier dla Androida i iPhona/iPada jest "Smurfs Village" (po polsku "Wioska smerfów"). Mimo iż wygląd wcale nie jest rozbudowany, to gra jest cudowna- wiem, bo sam gram. Gra wygląda wspaniale, niczym prawdziwa bajka z TVP1.

Więc nie trzeba zaraz modyfikować Starej Serii na 3D, by była fajna i zyskała popularność.

Dokładnie o to chodzi
myślę że to był duży sukces np. na androidzie sam mam telefon z tym systemem i wiem że jest bardzo mało gier tego typu niestety.
Ale fajnie by było zobaczyć reksia najlepiej w 2D na smartphonie czy tablecie

_________________
O matku o matku o matku


So, 30 cze 2012, 17:01
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post Re: Przecieki z produkcji...
Nie analizowałem jeszcze ostatniego przecieku, więc zrobię to teraz. Pierwsza rzecz, która mi się rzuciła w oko to flaga wisząca na pałacu/ratuszu. Skrzyżowane łopata i kilof (?) są jak sierp i młot, bo też są narzędziami roboczymi. Nie bez znaczenia jest też to, że bohater z pomniku trzyma w ręce łopatę.
Obrazek
Na tym obrazku widzimy jakieś wejście, a screen podpisany był "mine_entry" w tłumaczeniu wejście do kopalni. Jeśli na fladze mamy kilof to oznacza, że w Państwie Szczurów/Kretów możemy mieć dużo kopalni, bądź dużo górników. Jak na fladze ZSRR, sierp i młot oznaczały jedność robotników i chłopów, tak łopata i kilof może oznaczać symbol jedności kopaczy i górników (do obu tych zawodów nadają się krety, ale może być tak, że któreś będzie oznaczać szczury).


Śr, 4 lip 2012, 11:17
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2174
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Przecieki z produkcji...
AM napisało (nie)dawno odpowiedź na post jakiegoś człowieka na FB:
(przetłumaczone CHYBA dobrze)
Dziękujemy za miłe słowa! Czynią one naszą pracę wartościową!
Zespół nadal kopie jak krety, które znajdują się w City of Secrets 2. Nie możemy się doczekać, by pokazać CoS 2 wszystkim! – są tam naprawdę niesamowite rzeczy!!
To tyle. Lato już jest, czekamy na newsy, chociaż malutkie.

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


Cz, 5 lip 2012, 13:02
WWW
Bywalec Nory

Dołączył(a): Cz, 15 paź 2009, 20:25
Posty: 51
Post Re: Przecieki z produkcji...
Z jakiej to gry?

https://dl.dropbox.com/u/862468/COS2/MI.jpg


Pn, 9 lip 2012, 23:46
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2174
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Przecieki z produkcji...
No oczywiście, że z CoS 2, nawet w linku jest. Wygląda mi to na jakieś tajne laboratorium albo lokację szalonego naukowca :D Nawet ten żółw w takim płaszczu... A w gablocie głowa Szaraka. Może to jakieś nawiązanie do FF (ale chyba miało nie być...). Ciekawe czy Kretes dosiądzie tą "maszynę latająca" (coś w stylu F16 xD). Chciałbym się zapytać o nazwę lokacji, imię żółwia-naukowca. I czy będzie on pomagał Kretesowi czy Kretes będzie musiał np. zwędzić mu samolot :)

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


Wt, 10 lip 2012, 07:08
WWW
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 wrz 2011, 15:02
Posty: 198
Naklejki: 3
Post Re: Przecieki z produkcji...
Ta winda...
Przypomina mi windę z domu Alfredo.Hmm...


Wt, 10 lip 2012, 08:28
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Przecieki z produkcji...
Tak to jest winda z domu Alfreda! Może w jego domu powstała jakaś tajna baza :). Chociaż tak szczerze scena mi się nie podoba. Wygląda to trochę jakby były powklejane tam różne rzeczy.Przynajmniej ten pojazd. A też żółw? Czemu nie w 3D? Na prawdę scena ta jest bardzo dziwna...Może jeszcze nie dopracowana...Kretes na tym obrazku wygląda potwornie. Tak...staro.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Wt, 10 lip 2012, 09:17
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post Re: Przecieki z produkcji...
Postać obok Kretesa skojarzyła mi się z Pingwinem z Batmana (też gruby, niski, ma cylinder, tylko Pingwin miał parasol, a nie laskę), więc możemy mieć jakąś następna parodię. Do tego fajnie, że będą te wykrzykniki nad postaciami, u których mamy jakieś zadanie. Sergio chyba nawiąże współpracę z farmerem Santiago, bo widać, że w sprzedaży ma same warzywa (?).


Wt, 10 lip 2012, 11:45
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post Re: Przecieki z produkcji...
Proszę połączyć z poprzednim postem.
Jeszcze odnośnie Pingwina to postać na screenie też ma szkiełko na oku, które nosił bohater z Batmana. No i ten garniturek i muszka też pasują do Cobblepota.


Wt, 10 lip 2012, 11:47
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2174
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Przecieki z produkcji...
Odkryłem kolejny screen! Nie wiem jak to się stało, ale podczas wklejania tego zdjęcia z góry do Reksiopedii po kilku godzinach chyba wyskoczyło inne. Zresztą zobaczcie:
http://przygodyreksia.wikia.com/wiki/Re ... pca_2012_r.

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


Wt, 10 lip 2012, 13:30
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 435 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 29  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL