Teraz jest Śr, 25 wrz 2024, 15:27



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona
Książki 
Autor Wiadomość
Post 
Mam tak samo jak ty :shock: :o . Też od dawna nie gram. Reksia i książki lepsze.


Cz, 23 sie 2007, 18:59
Post 
Tak po prawdzie to Simsy są nudne ale strasznie wciągające jak zaczynasz to nie możesz przestać bo to albo trzeba kazać mu jeść albo iść do pracy czy spać, według mnie specjalnie zrobili nie konsekwencję długości robienia danej czynności do czasu który szybko płynie; a jak się długo w to nie gra to się zauważa że to nie wielę Ci dało i że dużo czasu się straciło na karmienie i niańczenie simów kochanych :lol:


Cz, 23 sie 2007, 19:05
Post 
Ostatnio też mam takie uczucie. Wciągające ale nudne.


Topic: Ciekawe czy zrobią jakąś książkę o Reksiu. Ale taką z serii przygody reksia.


Cz, 23 sie 2007, 19:10
Post 
bardzo by było fajnie takie książki i to jeszcze z obrazkami ładnymi są super <trochę jestem infantylna ale trudno :D >


Cz, 23 sie 2007, 19:12
Post 
No takie krótkie i
dłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłuuuuuuuuuuuuuuugggggggggieeeeeeeeee!!!

Długie dla nas krótkie dla młodszych braci i sióstr.

EJ! Mam pomysł!!! :D Moglibyśmy poprosić am, żeby wydawała nasze opowiadania o rekisu!! :D To tylko propozycja.


Cz, 23 sie 2007, 19:15
Post 
mogło by być fajnie i mogli by na nich zyskać ale najpierw powinna nastąpić selekcja gdyż niektóre nie są tak dobre żeby je wydawać


Cz, 23 sie 2007, 19:19
Post 
sorki za dwa pod rząd

^oczywiście bez obrazy dla nikogo


Cz, 23 sie 2007, 19:20
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 28 lut 2007, 18:58
Posty: 772
Naklejki: 2
Post 
Tyzyfona,odsyłam cię do regulaminu.Złamałaś 4 punkt regulaminu,podpunkt b.Złamałaś również 4 punkt regulaminu,podpunkt d.Zamiast rozmawiać o książkach rozmawiasz o Simsach.Złamałeś również 4 punkt regulaminu,podpunkt e.Napisałaś 2 posty z rzędu i to już nie pierwszy raz.Mam nadzieję,że kiedyś się nauczysz przestrzegania regulaminu.
Euresanda napisał(a):
Ciekawe czy zrobią jakąś książkę o Reksiu. Ale taką z serii przygody reksia.
Czyli książkę na podstawie fabuły gier z serii"Przygody Reksia"?Hmmm...

_________________
Ech...


Cz, 23 sie 2007, 19:27
Post 
nie przesadzaj każdemu zdarza się off topic a ten drugi z rzędu to z powodu żeby przeprosić za to że mogę kogoś urazić, a jeżeli chodzi o selekcję to nie każde opowiadanie może się nadawać na przykład pod względem ortografii czy spójności


Cz, 23 sie 2007, 19:35
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 28 lut 2007, 18:58
Posty: 772
Naklejki: 2
Post 
Fakt,że kogoś przepraszasz nie upoważnia cię do łamania regulaminu...w Kanalizacji jest specjalny temat do przeprosin...mogłaś również skorzystać z PW...
Tyzyfona napisał(a):
też uważam że ludzie nie oczytani są trochę nudni i ograniczeni; i nie ma z nimi o czym pogadać<taka jest smutna prawda bo czytanie pomaga rozwijać horyzonty>

Ja miałem na myśli tą wypowiedź...to jest obrażanie...

_________________
Ech...


Cz, 23 sie 2007, 19:56
Post 
nie obrażałam nikogo konkeretnego i jest to moje zdanie każdy ma prawo do swojego zdania i wyrażania go publicznie i nigdzie nie wymieniałam nicków i wolność słowa gwarantuje mi konstytucja RP, to że je wziąłeś do siebie lub do kogoś innego to niemoja wina lecz jeśli cię to uraziło to wybacz


Cz, 23 sie 2007, 19:59
Pogromca Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 25 kwi 2007, 09:21
Posty: 504
Naklejki: 2
Post 
FORUM napisał(a):
Fakt,że kogoś przepraszasz nie upoważnia cię do łamania regulaminu...w Kanalizacji jest specjalny temat do przeprosin...mogłaś również skorzystać z PW...
Tyzyfona napisał(a):
też uważam że ludzie nie oczytani są trochę nudni i ograniczeni; i nie ma z nimi o czym pogadać<taka jest smutna prawda bo czytanie pomaga rozwijać horyzonty>

Ja miałem na myśli tą wypowiedź...to jest obrażanie...


to ma na PW przepraszać wszystkich :)

na drugi raz przeczytaj uważniej :P

_________________
"No to jedziemy z tym koksem"
czerwony


Cz, 23 sie 2007, 20:00
YIM
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 28 lut 2007, 18:58
Posty: 772
Naklejki: 2
Post 
FORUM napisał(a):
Ja nie czytam książek,oprócz lektur szkolnych,które trzeba obowiązkowo przeczytać na język polski.
Swoje obelgi kierowałaś do"nie oczytanych osób",a więc do mnie...nie możesz wyrażać własnego zdania,jeśli jest ono w jakiś sposób obraźliwe dla innych forumowiczów,bo regulamin tego zabrania...a przeprosin oczywiście nie przyjmuję...

_________________
Ech...


Cz, 23 sie 2007, 20:38
Post 
FORUM!!!

Teraz ty rabisz offtopic.

@topic: A czytaliście elfi pyłek i wyprawa po jajko?


Pt, 24 sie 2007, 10:10
Pogromca Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 25 kwi 2007, 09:21
Posty: 504
Naklejki: 2
Post 
FORUM napisał(a):
FORUM napisał(a):
Ja nie czytam książek,oprócz lektur szkolnych,które trzeba obowiązkowo przeczytać na język polski.
Swoje obelgi kierowałaś do"nie oczytanych osób",a więc do mnie...nie możesz wyrażać własnego zdania,jeśli jest ono w jakiś sposób obraźliwe dla innych forumowiczów,bo regulamin tego zabrania...a przeprosin oczywiście nie przyjmuję...


czytanie lektur = czytanie książek

czyli to nie było do ciebie :)

i to znaczy że przeprosin nie musisz przyjąć

_________________
"No to jedziemy z tym koksem"
czerwony


Pt, 24 sie 2007, 10:22
YIM
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL