FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Jak czas płynie w grach z Reksiem

 
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Ogólnie o Starej Serii Gier z Reksiem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: 11 Kwi 2009 11:39    Temat postu: Jak czas płynie w grach z Reksiem Odpowiedz z cytatem

Cześć, wam!
Dzisiaj jak szłam na Święconkę coś wpadło mi do głowy. Otóż bardzo ciekawa jestem jak leci czas w grach z Reksiem i czy Reksio w RISP, RICZ i RIWC przeżył przygody w jeden dzień szok!. W Ufo też około dzień, ale jeszcze liczyła się ta noc, gdy nastąpiła inwazja. A w RIKN napewno trwało to dłużej, narrator wyraźnie to powiedział.
Wypowiedzcie się, proszę na ten temat. Czy Reksio przeżył te przygody w jeden dzień hahaha?
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: 11 Kwi 2009 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wrócili z XIX wieku Molly powiedziała, że makaron nie zdążył całkiem wystygnąć więc musiało to trwać w miarę krótko. Ale chyba RIC trwało długo przecież były aż trzy ataki drobiu na akademię, chociaż nie zmieniało się z dnia w noc...
Powrót do góry
bot
Komiksowy Artysta


Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 64
Skąd: wiem?...bo wiem...

PostWysłany: 11 Kwi 2009 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc powiedzmy że tak:

Był RISP przygoda trwała dzień, pod koniec Reksio wrócił do domu. Później minęło trochę czasu (więcej niż dzień) i nastała noc. Kury porwane, budowa wajchadłowca i ta przygoida z UFO mogła już trwać trochę dłużej. Po powrocie, no jak lecieli, do odmu, Kretes wstawił makaron. Później znikniecie Reksia. Korneliusz leci na Kuran, później wiadomo, 1 dzień trwało to wszystko. Po powracie, nudowa i siup wehikułem. I tutaj uwaga. Względność czasowa, z pespektywy np. Molly ich nie było 1 dzień, tymczasem oni, będąc w innych czasach, dla nich czas trwał normalnie.

Po prostu, ... no trudno to wytłumaczyć, jak będę miał czas to naszkicuje oś czasu oczko
_________________

Nobody expects the Spanish Inquisition!
"Wszystkie Joanny to fajne chłopaki!" - Kocham Radio Zet xD
The One Who Disturbs So Terribly...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Gość






PostWysłany: 11 Kwi 2009 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zapominajmy też, że mogło ich nie być więcej, gdyż Mu mogło przeteloportować ich wcześniej oczko.
Powrót do góry
Stryj Maćko
Operator Łopaty


Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 814
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 11 Kwi 2009 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Molly na końcu powiedziała, że nie było ich chyba 2 dni.
Ale uważam tak samo jak bot.
Jak się przemieszczali w czaie to dla nich leciał normalnie,
ale na podwórku mogli to inaczej odczuć.
_________________
Moderuję kolorem niebieskim.
Zapraszam na:
Kolej TV - dla myślących (p)o kolei
Szukajcie a znajdziecie. Pozdrawiam.
Piszę poprawnie po polsku
.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marta
Operator Łopaty


Dołączył: 16 Sty 2008
Posty: 142

PostWysłany: 14 Kwi 2009 00:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe pytanie. Jakoś wcześniej o tym nie myślałam.
Hmm... nie wiem. W RiSP to był 1 dzień i to wiem raczej na pewno język A co do reszty to już nie bardzo oczko
_________________
Moderuję pomarańczowym.

Byłam M@rtusia 1995 oczko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Przybysz
Lider Podziemia


Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 938
Skąd: ze wsi

PostWysłany: 14 Kwi 2009 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sokaris napisał:
Jak wrócili z XIX wieku Molly powiedziała, że makaron nie zdążył całkiem wystygnąć więc musiało to trwać w miarę krótko. Ale chyba RIC trwało długo przecież były aż trzy ataki drobiu na akademię, chociaż nie zmieniało się z dnia w noc...


To przecież jasne, że te przygody w XIX wieku trwały dość długo, ale przenieśli się potem w taki czas teraźniejszy, że nie wystygnął, a Molly się za bardzo nie stęskniła, bo dla niej było to bardzo krótko. Podróżowali w czasie, więc byli niejako poza czasem.
_________________
Credo in unum Deum...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
Rafał.
Roz-krecony


Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 13

PostWysłany: 17 Kwi 2009 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Reksio i wechikuł czasu napewno nie wiadomo ile to trwało ponieważ cofali się w czasie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Luk
Działacz Podziemia


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 529
Skąd: I tak nie wiesz gdzie to jest

PostWysłany: 30 Kwi 2009 09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RiSP - Przygody przed wejściem do wulkanu, toczyły się w około 5 godzin. Ale w wulkanie mogło trochę upłynąć, czyli tutaj dokładnie nie można stwierdzić, ale myślę że to trwało tak 10 - 15 godzin.

RiU - Najpierw działo sie to około północy, gdy trzeba było rzucać burakami. Potem zaś upłynęło około 8 godzin, zanim Kogut coś zmajstrował i był wtedy dzień. Wszystko działo się w ciągu słonecznego dnia do czasu, aż wylądowali na Kurakisie. Wyraźnie było widać zachód słońca, ale tam mógł być inny czas. Po podsumowaniu wszystkiego, myślę tak 1,5 dnia.

RiC - Tutaj prosto i zwięźle. Koguty nie mogły wpatrywać się w ten album paroma dniami, ale tak około 5 godzin w naszym świecie, a w Krainie Czarów około 1 dnia.

RiWC - Od prehistorii do naszych czasów to trochę, to trwało, ale nie będe przesadzał. Nasz świat około 1 dnia. Od najstarszych dziejów w których byli, około 10000 lat. A według czasów podróży z tydzień. Ciężko stwierdzić.

RiKN - Dla Reksia i Kretesa tyle podróży z miesiąc trwało, bo w końcu jak się tam kręcili tym Nautilius po mapie, to trwało to z dwa tygodnie, a reszta to przygody. Zaś, w normalnym świecie oni mogli nawet się cofnąć przed wehikuł, ale wtedy tworzyła by się bezsensowna pętla czasowa, więc twierdze że w normalnym świecie 2 godziny.
_________________

The West! - polecam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Ogólnie o Starej Serii Gier z Reksiem
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB © 2001, 2002 phpBB Group