FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Wybory prezydenckie 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> O różnych innych rzeczach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy jesteś zadowolony/a z wyniku wyborów?
Tak, w zupełności!
32%
 32%  [ 8 ]
Raczej tak
24%
 24%  [ 6 ]
Wszystko jedno
8%
 8%  [ 2 ]
Raczej nie
8%
 8%  [ 2 ]
Absolutnie nie!
28%
 28%  [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 25

Autor Wiadomość
Kacper98
Działacz Podziemia


Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 551
Skąd: Tajemnicza piramida

PostWysłany: 23 Cze 2010 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaczyński teraz się przechwala żeby tylko ludzie głosowali na niego.Nie mam już faworytów bo głosowałem na Napieralskiego.Teraz głosuję na Komorowskiego.Ale pewnie Kaczyński wygra i zobaczymy czy okaże się taki ,,dzielny". smutny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
xDominik
Operator Łopaty


Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 82

PostWysłany: 23 Cze 2010 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mówicie, że wolicie pana czereśniaka od Jaro dlatego ze Kaczyński 'jezd gópi". A dajcie jakieś inne powody dla których głosujecie na czereśniaka język? Czy dlatego, że jest najbardziej nijakim kandydatem w tych wyborach język? Czy dlatego ze ma wąsy, albo ze jak był mały to jadł czereśnie? W II turze mamy do wyboru socjalizm narodowy vs. europejski, więc jak już miałbym wybierać z tych 2 kandydatów to wole Jaro (socjalizm narodowy). I tak wybieranie między tymi komunistami to jak wybór miedzy dżumą ,a cholerą.
_________________
"No to jedziemy z tym koksem"
czerwony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
donat98
Bardzo Stary Norman


Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 357
Skąd: Sam zgadnij.

PostWysłany: 23 Cze 2010 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w I turze głosowaliśmy na Mikkego, ale w II zagłosujemy na Kaczyńskiego. Komorowski dostanie przynajmniej przyczka w nosa!
_________________
Na co komu boczek? Jak Mroczni Panowie z Gazowni porywają bezbronnych hobbitów? Czy można oswoić Dzikiego Słonia Z Serem Zamiast Głowy? Kiedy następny rozdział? Czy w kosmosie spotkasz Szwejka? I czy Mały Rycerz jeszcze powróci? O tym i wielu innych rzeczach dowiesz się tutaj.

Czy mopsy mogą być biznesmenami? A może przepowiadają przyszłość, jak Ciszu? Czy Kleria nie jest wymysłem? Jakie następne taśmy opublikuje "Wtył"? Czy niedźwiedzie są w rzeczywistości klaustrofobami? I czy papuga może być masonem? Tego być może dowiesz się o tu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kubulus
Starszy Norman


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 221
Skąd: Z Krakowa oczywiście!

PostWysłany: 23 Cze 2010 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem na kogo, ale chyba na Komorowskiego
_________________
Na wschodzie, gdzie wstaje tęcza, ze śnieżnobiałych chmurek rodzi się pegaz - dawca inspiracji.
Piszę poprawnie po polsku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Stryj Maćko
Operator Łopaty


Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 814
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 25 Cze 2010 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nieznany napisał:
Niekoniecznie, poparcie może spaść, a Jarosław może otrzymać wsparcie w postaci głosów wyborców odrzuconych kandydatów.


Tak. Czyje wsparcie? Leppera? hahaha

Nie wierzę w pisowską propagandę wg której Jarosław się magicznie zmienił. Ciągle działa polityką haków.
_________________
Moderuję kolorem niebieskim.
Zapraszam na:
Kolej TV - dla myślących (p)o kolei
Szukajcie a znajdziecie. Pozdrawiam.
Piszę poprawnie po polsku
.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Dominik
Działacz Podziemia


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 690
Skąd: Bochotnica

PostWysłany: 25 Cze 2010 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wątpię, czy Kaczyńskiemu w ogóle opłaca się wygrywać. Zostałby prezydentem i znów byłby obiektem kpin i żartów, tak jak jego brat. Poza tym komu zostawiłby partię? Kluzik-Rostkowskiej? Brak tam młodych i ambitnych.
_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie! Walczmy o niepodległość Łużyc!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Piszę poprawnie po polsku

"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
nieznany
Działacz Podziemia


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 535
Skąd: Z... z... A, nie chcę zmyślać. xD

PostWysłany: 25 Cze 2010 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stryj Maćko napisał:
Nie wierzę w pisowską propagandę wg której Jarosław się magicznie zmienił. Ciągle działa polityką haków.

,,Jak pies mieso, to kot trawę"...
Wiesz co, chyba rozumiem już te twoje drobne kłótnie z Jo. A uprę się przy swoim, tak jak Stryj. End.
_________________

,,Aż się można popłakać przez to, co się tu porobiło..."
Nieznany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Przybysz
Lider Podziemia


Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 938
Skąd: ze wsi

PostWysłany: 26 Cze 2010 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy patrzę na kampanie prezydenckie wydają mi się śmieszne jak kandydaci tracą swoje osobowości - jeśli jakieś w ogóle mieli. Kaczyński zawsze ostro krytykujący lewicę nagle stał się zwolennikiem lewicy - liberałem z raczej mocnego konserwatysty - przepraszam, czy wyborca jest idiotą?
Jak Kaczyński nagle pochlebia lewicy to przejmie jej głosy - jak można zmieniać swoje poglądy w zależności od tego kogo poparcie chce się mieć. Jeśli to tylko na wybory to - to po prostu kłamstwa i nic więcej. Nikt nie zadowoli wszystkich - człowiek z osobowością i charyzmą musi być kontrowersyjny i musi mieć swoje poglądy własne - musi mieć przeciwników. Nie można mieć poglądów wszystkich i zadowolić wszystkich bo wtedy nie zadowala się nikogo - bo nikt nie jest "wszyscy".
Wszak najmądrzejszy człowiek świata - a jest on BOGIEM - Jezus Chrystus - miał swoich przeciwników i prześladowców a oni chcą być przyjaciółmi wszystkich.
Bronek tak samo - nie ma swoich poglądów albo boi się ich wygłaszać - bo ludzie z innymi poglądami go nie poprą. W sumie to oni mają podobne nawet poglądy - czyli wybieramy tylko "gębę"/
Jestem przeciwnikiem kandydatów bez osobowości.

Jeśli chodzi o wybór - to jestem za Bronkiem - bo przynajmniej PO będzie miało władzę i będzie rządzić a nie siedzieć - będzie rządzić krajem - jak się nie spiszą to za rok Polacy wybiorą kogo innego. Niech Tusk pokaże czy jest dobry - jak nie to zejdą ze sceny jak tak to OKEJ.
_________________
Credo in unum Deum...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
Lone Star
Pod-ziemniak


Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 1063
Skąd: Lublin

PostWysłany: 28 Cze 2010 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xDominik napisał:
Czy dlatego ze ma wąsy


Hej! Odczep się od Freddiego i Boromiego! język
_________________
Pozdrawiam, Lone Star
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kacper98
Działacz Podziemia


Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 551
Skąd: Tajemnicza piramida

PostWysłany: 28 Cze 2010 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj po debacie już nie wiem na kogo głosować.Odpowiedzi na pytania były moim zdaniem złe.Pomiędzy nimi jest kłunia.Mam nadzieje że nie dojdzie do czegoś gorszego.Kaczyński myślę że by sobie nie poradził.Może i jakby wygrał trochę by się uspokoiło.Ale potem było by gorzej.Bo nastał by moment w którym by sobie nie poradził.Komorowski na debacie strasznie się kłócił z Kaczyńskim.Większość zadanych pytań nie odpowiadał na temat.Tylko odpowiadał na zdania które powiedział Kaczyński.I je tylko krytykował.Gdyby on wygrał w państwie były by spory.Nie wiem na kogo głosować.W każdym razie żaden z nich nie powinien zostać prezydentem.
Wcześniej na Napieralskiego głosowałem.Jestem ciekaw kto wygra.Bo teraz większość głosów jest na Komorowskiego.Oczywiście w telewizji. Może Komorowskiego dalej obstawiam.Chociaż nie wiem już.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
Luk
Działacz Podziemia


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 529
Skąd: I tak nie wiesz gdzie to jest

PostWysłany: 28 Cze 2010 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napieralski może byłby dobrym prezydentem, ale nie głosowałem na niego, bo trzymał z Jaruzelskim i komunistami. Debaty nie oglądałem (mecz był lepszy), ale dalej jestem za Kaczyńskim. Chociaż rzeczywiście, komu mógłby zostawić partię? Po za tym stałby się obiektem kpin, jak już mówino w tym temacie. O wszystkim zdecyduje Napieralski, zależy komu odda swoje poparcie. Chociaż nawet to może nie wystarczyć Kaczyńskiemu, jeśli cała reszta odda poparcie Komorowskiemu (tak wynika z obliczeń, Kaczyński miałby wtedy ok. 49%, a Komorowski ok. 51%).
_________________

The West! - polecam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Dominik
Działacz Podziemia


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 690
Skąd: Bochotnica

PostWysłany: 03 Lip 2010 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trwa cisza wyborcza. Lokale zostaną otwarte jutro o 6:00, zamknięte o 20:00. Nie jestem zwolennikiem Komorowskiego, ale mam nadzieję, że zwycięży, bo od Kaczyńskiego, dla którego Gierek to wielki patriota, uchroń nas Boże!
_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie! Walczmy o niepodległość Łużyc!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Piszę poprawnie po polsku

"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
xDominik
Operator Łopaty


Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 82

PostWysłany: 04 Lip 2010 00:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dominik napisał:
Trwa cisza wyborcza. Lokale zostaną otwarte jutro o 6:00, zamknięte o 20:00. Nie jestem zwolennikiem Komorowskiego, ale mam nadzieję, że zwycięży, bo od Kaczyńskiego, dla którego Gierek to wielki patriota, uchroń nas Boże!

>> Jak dla mnie cisza wyborcza to jedna wielka glupota język. A lepszy bedzie bezplciowa marionetka Tuska? Partia pana czeresniaka akurat najwiecej nakradła i za jej kadencji sa najwieksze podatki! To ja już wole towarzysza Jarka język.
_________________
"No to jedziemy z tym koksem"
czerwony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Dominik
Działacz Podziemia


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 690
Skąd: Bochotnica

PostWysłany: 04 Lip 2010 07:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wolę pełnię władzy w jednych rękach. Wtedy można rządzić, a nie zrywać wszystko po jednym vecie.
_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie! Walczmy o niepodległość Łużyc!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Piszę poprawnie po polsku

"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
nieznany
Działacz Podziemia


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 535
Skąd: Z... z... A, nie chcę zmyślać. xD

PostWysłany: 04 Lip 2010 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

,,Banda zadowolonych z siebie facetów nie jest kluczem do rozwoju"-Terry Pratchett. Jarek jest lepszy, bo po prostu potrzebny jest ktoś, kto będzie z premierem darł koty.
_________________

,,Aż się można popłakać przez to, co się tu porobiło..."
Nieznany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> O różnych innych rzeczach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB © 2001, 2002 phpBB Group