FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Kilka spraw.

 
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Ogólnie o Starej Serii Gier z Reksiem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kretti
Roz-krecony


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 27
Skąd: Z daleka (Zasiedmiogórogród)

PostWysłany: 12 Lip 2006 19:23    Temat postu: Kilka spraw. Odpowiedz z cytatem

1.Reksio i skarb piratów to porażka jeżeli chodzi o długość.. Przeszedłem ją w 1.5 godziny (ja, który przechodziłem ufo rok czasu!!!). Czy Aidem Media nie myślał nad dodatkiem?
2.zauważyłem pewną rzecz w czarodziejach. Mam 2 zapisane stany gry. Gdy rozpoczynałem 3 gre Reksio od samego początku miał ogłoszenie i 500 złotych monet. I nie mogłem przejść dalej niż do budowy tego teleportera bo był już zbudowany czego koguty nie mogły zauważyć. Jest do tego jakaś łatka?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lone Star
Pod-ziemniak


Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 1063
Skąd: Lublin

PostWysłany: 12 Lip 2006 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa Teleporta to zaledwie początek więc odinstaluj gre i zainstaluj jeszcze raz bardzo szczęśliwy
_________________
Pozdrawiam, Lone Star
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Waldimors
Działacz Podziemia


Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 539
Skąd: Magik

PostWysłany: 12 Lip 2006 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki plik mósiał Ci przeszkoczyć do stanu zpisów, ponowna instalacja jaką polecił Gonzo, będzie odpowiednim rozwiązaniem.
_________________
SNZ to magia!
Potter to strach!
(Na prawdę Potter jest o magii a SNZ taki horrorek dla dzieci.)
Dr. Jonns to chwilowe pseudo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Maciekg
Lider Podziemia


Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 822

PostWysłany: 12 Lip 2006 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gry są takie oczko .
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kretti
Roz-krecony


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 27
Skąd: Z daleka (Zasiedmiogórogród)

PostWysłany: 12 Lip 2006 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w sumie też na to wpadłem, ale chciałem wiedzieć czy jest do tego łatka. A ta w norze kretesa to od czego jest bo nie jest napisane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lone Star
Pod-ziemniak


Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 1063
Skąd: Lublin

PostWysłany: 12 Lip 2006 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest łatka u koguta ,,Poprawki:
Łatka 1.1 do gry "Reksio i Czarodzieje"
Plik należy rozpakować do katalogu z grą na twardym dysku. Działa tylko przy pełnej instalacji. Zaleca się zainstalować łatkę przed rozpoczęciem grania, gdyż może zakłócić zachowane stany gry.''
_________________
Pozdrawiam, Lone Star
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kretti
Roz-krecony


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 27
Skąd: Z daleka (Zasiedmiogórogród)

PostWysłany: 12 Lip 2006 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak jest, tylko na co dokładnie ona jest jeżeli ktoś wie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lone Star
Pod-ziemniak


Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 1063
Skąd: Lublin

PostWysłany: 12 Lip 2006 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wszystko żeby cała gra była łatwiejsza tak jak poziomy trudności ta łatka ustawia na łatwy bardzo szczęśliwy tak myśle mi ta ł bardzo szczęśliwy łatka wiele pomogła
_________________
Pozdrawiam, Lone Star
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szalony Kapelusznik
Kierownik Budowy


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 989
Skąd: z Gdyni

PostWysłany: 12 Lip 2006 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajmy, że Reksio i skarb Piratów powstało baaardzo dawno temu (chyba z 5 lat temu?). To była nasza pierwsza próba zrobienia przygodówki, wtedy jeszcze nikt nie myslał, że rozwinie się to w potężną serię uśmiechnięty Poziom trudności był łatwiejszy, ale ewidentnie nierówny - ba, nawet Kretes nie był wtedy jeszcze Kretesem....

Robiąc Ufo myslelismy już trochę inaczej, podniesliśmy poprzeczkę wiekową i zaczęło się dziać.... uśmiechnięty Tak naprawdę Ufo to pierwszy odcinek przygód, a Skarb to takie trochę intro do serii....

Czarodzieje to był już karkołomny wyczyn, jesli chodzi o poziom skomplikowania i długość. Przez miesiąc siedzieliśmy w pracy do wczesnych godzin rannych, żeby to skończyć. I powiedzieliśmy sobie - nigdy więcej....

Przy Wehikule postanowiliśmy zostawić generalnie wielkość i interfejs z czarodziejów i zrobić grę trochę bardziej przypominającą Ufo jeśli chodzi o liniowość fabuły, a za to lepiej dopracować detale. I chyba nam wyszło, bo ilość błędów i niedoróbek była duuuużo mniejsza uśmiechnięty

Nemo będzie strukturalnie podobny do Wehikułu, ale pojawi się nowy interfejs - taki jak z Ufo tylko podrasowany. Będzie też duuuuzo więcej cutscenek i w ogóle animacji - myślę, że jakieś 3 razy więcej niż w Wehikule. Kilka mini gier zapowiada się naprawdę fajnie i smiesznie. Generalnie, jeśli uda się nam utrzymać w Nemo ten poziom, który jest dotychczas do samego konca, to jestem pewien, że gra będzie się wam bardzo podobać. No ale niestety, to wszystko trwa.....
_________________
pozdrawiam,
Szalony Kapelusznik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Roostar
Roz-krecony


Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 25
Skąd: Jestes?

PostWysłany: 13 Lip 2006 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda.Dla mnie Czarodzieje byli najlepszą częscią, bo byli najtrudniejsi.Wogule tam wszystko bylo do siebie super dopasowane.Wehikuł był juz dużo łatwiejszy i wolałbym aby Nemo było takie jak czarodzieje.Ale ja przeciez niemam nic do mówienia i bede sie cieszyl na takie nemo jakie będzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kretti
Roz-krecony


Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 27
Skąd: Z daleka (Zasiedmiogórogród)

PostWysłany: 13 Lip 2006 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Kapeluszniku za rozjaśnienie. A najlepsze w Reksiach jest to że.... chodzą na moim sprzęcie język
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Ogólnie o Starej Serii Gier z Reksiem
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB © 2001, 2002 phpBB Group