FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Kwaśniewski show
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> O różnych innych rzeczach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: 23 Wrz 2007 17:15    Temat postu: Kwaśniewski show Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.onet.pl/2693467,1,1,1,relacjetv.html

po prostu załamać się można hahaha hahaha hahaha hahaha jaką on nam wystawia opinię na świecie, być pijanym na wykładzie i mówić takie głupoty hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha co o tym sądzicie
Powrót do góry
xDominik
Operator Łopaty


Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 82

PostWysłany: 23 Wrz 2007 17:23    Temat postu: Re: Kwaśniewski show Odpowiedz z cytatem

Tyzyfona napisał:
http://wiadomosci.onet.pl/2693467,1,1,1,relacjetv.html

po prostu załamać się można hahaha hahaha hahaha hahaha jaką on nam wystawia opinię na świecie, być pijanym na wykładzie i mówić takie głupoty hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha co o tym sądzicie


to się nazywa POLITYKA oczko , ale przynajmniej mieli luźny wykładzik oczko
_________________
"No to jedziemy z tym koksem"
czerwony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Gość






PostWysłany: 23 Wrz 2007 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wszystkie babcie z nim przepadają aż dziwne, jak można takiego kogoś lubić i na niego głosować, nawet na obchodach zbrodni Katyńskiej był pijany, jak tak można
Powrót do góry
Dragon
Starszy Norman


Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 247

PostWysłany: 23 Wrz 2007 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech,jestem załamany,dawny prezydent Polski,a pijany jest,co o nas myślą inne kraje?
_________________
Ja wolę być dziobem,pruć w fale losu i nie oglądać się za siebie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość






PostWysłany: 23 Wrz 2007 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie że umiemy dużo wypić i jeszcze potrafimy zrobić wykład hahaha hahaha hahaha ale masz rację to psuje nam strasznie reputację
Powrót do góry
Michcio
Ekspert w Dziedzinie Cementu


Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 1319
Skąd: inąd

PostWysłany: 23 Wrz 2007 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He he, czy można zepsuć jeszcze bardziej reputacje kraju, w którym rządzą kaczki, kraju, który ma kopie zapasową prezydenta, kraju gdzie polityk blokował drogi w Rzymie. kraju, którego (były) minister edukacji nie pochodzi od małpy (od konia?), kraju... Przykładów jest mnóstwo a ja wszystkiech nie pamietam...

Po proostu przeżywa te przepisy że już nie może kandytować język
_________________

Piszę poprawie po bangleszstańsku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gość






PostWysłany: 23 Wrz 2007 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze da się bardziej zepsuć, sądzę że powinien sobie odpuścić w końcu i się pogodzić z losem, ja w ogóle niskie mam mniemanie o LiD i SLD oni wszyscy są komuchami wściekły którym się zachciało znowu dojść do władzy i nie rozumieją że ich czasy już przeminęły
Powrót do góry
Michcio
Ekspert w Dziedzinie Cementu


Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 1319
Skąd: inąd

PostWysłany: 23 Wrz 2007 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem jeszcze mały kiedy panował Kwaśniewski, ale na pewno nie było wtedy takiego obciachu, upokorzeń i w ogóle, wtedy było lepiej (tylko nie wiem czy dobrze, ale lepiej to na 110%)
_________________

Piszę poprawie po bangleszstańsku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gość






PostWysłany: 23 Wrz 2007 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie było lepiej, były przekręty <jak to powiedział [pan Oleksy hahaha > grupa trzymająca władzę z Leszkiem Milerem kochanym działała sobie, okradali sobie SLDowcy z forsy skarb państwa było bagno.... <gorsze niż dzisiaj> no właśnie! no właśnie!
a pana Kwaśniaka wybrano bo ładnie tańczył no nie wierzę no nie wierzę a jak przedrzeźniał papieża <znowu Kwaśniewski był wtedy pijany> to nikt nic mu nie powiedział a babcie nadal go ubóstwiają eeeee zły zły nie porównujmy czasów komuny która jest okropna do czasów dzisiejszych które mimo wszystko są lepsze
Powrót do góry
Michcio
Ekspert w Dziedzinie Cementu


Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 1319
Skąd: inąd

PostWysłany: 23 Wrz 2007 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekhm, nie używaj słów których nie znasz. Niektórzy by Cię zbiczowali do porównania "tych" czasów z "komuną"...
A Kaczyńskie to co? Tak wyrolowali Busza, że musiał im się kłaniać (hahaha), oprócz tego głupie, naginane i bezmyślne reklamówki...
Szkoda, że ich nie sprzątneła ptasia grypa...
"Grupa trzymająca władzę..." - pan Lepper wykrył atki ukłd teraz język
_________________

Piszę poprawie po bangleszstańsku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gość






PostWysłany: 23 Wrz 2007 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świetnie rozumiem słowo "komuna" i wszystko mimo wszystko lepiej się w tym co było orientuję bo wtedy byłam i jestem starsza od Ciebie więc trochę lepiej wiem co było i jak było oczko
Powrót do góry
Michcio
Ekspert w Dziedzinie Cementu


Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 1319
Skąd: inąd

PostWysłany: 23 Wrz 2007 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Błehehe, może i starsza, ale mniej szanujesz słowa oczko
Komuna - karteczki, milicja, szpiegi, Rosja (lub ZSRR), Stalin, PRL.
A ja nie pamiętam żadnych z tych rzeczy język
_________________

Piszę poprawie po bangleszstańsku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gość






PostWysłany: 23 Wrz 2007 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pan Kwaśniewski jest proKremlowski i jak Putin obwalał błotem nasz kraj na jakiś tam uroczystościach to on siedział cichutko i się nie wychylał, i doskonale wiem że SLD TO KOMUCHY wiem że po prostu nie podoba Ci się to że mam odmienne poglądy polityczne tak to już jest że się nie lubi tych poglądów politycznych <zwłaszcza wsród młodych> które ja prezentuję i że woli się kochanego pana Kwaśniewskiego od Kaczyńskich którzy naszego państwa na grube miliony nie zadłużyli tak jak pan Kwaśniewski.
Ale już się przyzwyczaiłam do tego że za moje poglądy polityczne nikt mnie nie szanuje, więc trudno
Powrót do góry
Smuggler
Taki Cichy Jakiś


Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 0

PostWysłany: 23 Wrz 2007 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co znam wielu ludzi, którzy myśleli, że końca komuny nie dożyją a jednak się im udało uśmiechnięty myślcie pozytywnie.
IMO polska jest "skazana na sukces"
_________________





Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: 23 Wrz 2007 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zawsze myślę pozytywnie i i tak nie jest z Polską tak strasznie jak np. z Białorusią i panem Łukaszenką który marzy o wielkim imperium
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> O różnych innych rzeczach
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB © 2001, 2002 phpBB Group