FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Coś o sobie

 
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Kanalizacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mol
Roz-kreca się


Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 5

PostWysłany: 01 Lis 2010 14:23    Temat postu: Coś o sobie Odpowiedz z cytatem

O sobie:Jestem sprytnym trzylatkiem,przeszedłem wszystkie gry z reksiem,umiem sie z wszystkimi dogadać itp

Teraz wy forumowcy,piszcie cos o sobie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mol
Roz-kreca się


Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 5

PostWysłany: 01 Lis 2010 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś dodam:umiem sam trafic do przedszkola,juz sam sobie robie kolacje,umiem wstawic sobie herbate sam i kupowac w sklepie.
Jestem jedynym trzylatkiem z przedszkola który tak dużo umie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Przybysz
Lider Podziemia


Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 938
Skąd: ze wsi

PostWysłany: 01 Lis 2010 17:37    Temat postu: Re: Coś o sobie Odpowiedz z cytatem

Takie kity możesz pociskać swojej pani przedszkolance...
Nie wierzę ci w to, że masz trzy lata. Tylko się wygłupiasz, faktycznie nie masz dużo lat, ale trochę więcej niż trzy.
_________________
Credo in unum Deum...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
mol
Roz-kreca się


Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 5

PostWysłany: 01 Lis 2010 22:08    Temat postu: Re: Coś o sobie Odpowiedz z cytatem

Przybysz napisał:
Takie kity możesz pociskać swojej pani przedszkolance...
Nie wierzę ci w to, że masz trzy lata. Tylko się wygłupiasz, faktycznie nie masz dużo lat, ale trochę więcej niż trzy.

Ja ma trzy latka,wszyscy mi mowią że jestem za mądry.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@tin
Starszy Norman


Dołączył: 12 Lip 2010
Posty: 223
Skąd: Dęblin

PostWysłany: 04 Lis 2010 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzecziwiście on może mieć 3 latka oczko
Może mieć zespół aspergera !!! Osoby mające zespół aspergera są nadzwyczaj mądre szok! Mój brat cioteczny ma zespół aspergera ( MA 4 LATKA ) i sam umię czytać książki,pisać na komputerze,przeglądać internet,zna alfabet,umię liczyć do 1000,dodaje i odejmuje w zakresie 500,mnoży i dzieli w zakresie 100 no nie wierzę
___________________
WIĘCEJ O *ZESPÓŁ ASPERGERA* TUTAJ:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zespół_Aspergera
_________________
Teraz znowu jestem atinem uśmiechnięty Nazywam się @tin !!!
Klikajcie w link : http://kolekty.pl/atin5555



Uploaded with ImageShack.us
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
reksio2
Działacz Podziemia


Dołączył: 15 Paź 2010
Posty: 543
Skąd: warszawa(POLSKA)

PostWysłany: 04 Lis 2010 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem mądry,umiem dużo robić na kompie..... itp. uśmiechnięty
_________________
witam,reksio2 jestem reksioFANEM
WITAM,REKSIO2 JESTEM REKSIOfanem

GUITAR FAN!

małe LITERKI są lol (duże też są lol)


PACMAN jest super!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bartosz2211
Norman


Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 142
Skąd: a z znikąd (znikąd to miasto)

PostWysłany: 04 Lis 2010 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jest jakiś zespół, ale to nie zmienia faktu że w to absolutnie nie wierzę.

Cytat:
Zespół Aspergera (syndrom Aspergera, ZA; ang. Asperger's Syndrome, AS) – całościowe zaburzenie rozwoju mieszczące się w spektrum autyzmu.
Zaburzenie to obejmuje przede wszystkim upośledzenie umiejętności społecznych, trudności w akceptowaniu zmian, ograniczoną elastyczność myślenia przy braku upośledzenia umysłowego oraz szczególnie pochłaniające, obsesyjne zainteresowania, natomiast rozwój mowy oraz rozwój poznawczy przebiega bardziej prawidłowo w porównaniu do autyzmu dziecięcego. Głównymi kryteriami różnicującymi ZA od autyzmu głębokiego są: brak opóźnienia rozwoju mowy i innych istotnych jej zaburzeń uniemożliwiających logiczną komunikację, prawidłowy rozwój poznawczy.
Ludzie z tym zaburzeniem przypominają osoby z autyzmem dziecięcym pod tym względem, że od wczesnego dzieciństwa występuje u nich ten sam rodzaj upośledzeń (jednak w dużo łagodniejszej postaci). W stosunku do głębokiego autyzmu wyróżniają się o wiele bardziej prawidłowym rozwojem mowy i lepszą adaptacją społeczną, zaś z powodu swych niezwykłych zainteresowań łagodniejsze przypadki częściej uchodzą za ekscentryków niż ludzi o zaburzonej osobowości.
Granice zespołu Aspergera są bardzo nieostre, pokrewne zaburzenia to m.in. autyzm wysokofunkcjonujący WFA (HFA: High-Functioning Autism), hyperleksja, zaburzenie semantyczno-pragmatyczne (SPD:Semantic pragmatic disorder), upośledzenie zdolności niewerbalnego uczenia się (NLD:Nonverbal Learning Disabilities/Disorder), a także zaburzeń emocjonalnych jak reaktywne zaburzenie przywiązania (RAD:Reactive attachment disorder), ADHD i wiele innych rzadkich zespołów - ich prawidłowa diagnoza i rozróżnianie mogą sprawiać problemy w wielu indywidualnych przypadkach[1]. Dlatego nierzadko, potocznie określa się mianem zespołu Aspergera wszystkie relatywnie łagodne zaburzenia rozwoju, gdzie głównym problemem jest nieumiejętność nawiązywania kontaktów społecznych[potrzebne źródło].
Najczęściej wymienia się zespół sześciu głównych kryteriów diagnostycznych Gillbergów z 1989 r.[2], obejmujących aspekty, które nie zostały wymienione w DSM-IV czy ICD-10.

_________________
Moja stronka o kaczorach :
http://kaczorkarol.streemo.pl/Community/Default.aspx

Zagraj !

Jestem fanem Reksia !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Odpowiedz do tematu    Forum Przygody Reksia Strona Główna -> Kanalizacja
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB © 2001, 2002 phpBB Group